Приватні клініки у Тернополі

Аналіз даних лікарем по окремих вимірах, по даних обстежень з інших клінік 30 грн
Масаж обличчя 100 грн
Абономент на 20 занять з вертибрології 1000 грн
Комплекс лікування від залежності на місяць (проживання, харчування, консультація психолога, терапевтичні групи) 6000 грн
Первинний прийом флеболога (без проведення УЗД обстеження) 350 грн
Знайдено 28 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Тетяна
Щиро вдяча лікарю ренгенологу Розумному Олексію Юрійовичу за проведену комп'ютерну томографію. Рекомендую всім його як висококваліфікованого фахівця своєї справи. Він не тільки фахово зробив опис але знайшов час для того щоб все мені показати і пояснити. Також дякую команді яка з ним працює. Прекрасне відношення і відповідна кваліфікація. Побільше би таких клінік в Україні:)) Підхід дійсно європейський.
Ольга,проців
Ольга,проців,,у,нашому,місці,складно,знайти,хорошого,лікаря,мені,порадили,звернутися,у,м,Тернопіль,до,лікаря,зварича,Олександра,Богдановича,він,хороший,привітний,і,чуйний,лікар,я,йому,дуже,вдячна,за,лікування,і,хороше,ставлення,до,мене,рекомендую,всім,у,кого,проблеми,з,гемароєм,зварнутися,до,нього,це,лікар,з,великої,букви
Олена
Читала масу негативу і не дуже про цю клініку, але я особисто хочу подякувати дерматологу Боднару Тарасу, якого мені дуже рекомендували, і, дійсно, прибрав у мене на обличчі родимки так, що зараз й жодного їх сліду не залишилося, а моїй доньці допоміг зупинити псоріаз, що у неї тепер виник через нерви. Тож не все так усюди вже і погано - тільки знати до кого куди і де звертатися )))
Ніна Вадимівна
Давно треба було сходити до офтальмолога, та ніяк не могла вибрати спеціаліста, у якому була б впевнена. Друзі в один голос радили завітати до Лідії Володимирівни. Пішла, прийомом дуже задоволена, лікуватися буду далі тут. Чудовий заклад і лікарка добра.
11 декабря '20 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Тернопіль вул. Качали, 5
Багатопрофільний медичний центр "Оксформ Медікал" у Тернополі понад 10 років надає пацієнтам послуги з діагностики, лікування та профілактиці захворювань у різних напрямках медицини. Пацієнтів приймають кваліфіковані лікарі: терапевт, гінеколог, уролог, хірург-проктолог, дерматовенеролог, невролог, спеціаліст УЗД та інші.
  • Видалення сірчаної пробки от 100
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 09:00-16:00
9,3
Тернопіль вул. Мазепи, 28
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Тернополі - це складовая мережі медичних центрів, спеціалізований на діагностиці та лікуванні очних захворювань у дітей та дорослих. Центр має вищу акредитаційну категорію. Серед лікарів центру фахівці вищої кваліфікаційної категорії, офтальмологи, катаральні та рефракційні хірурги.
  • Діагностика функціонального блока кута передньої камери (ОСТ переднього відрізку), 1 око 60
  • Діагностика функціонального блока кута передньої камери (ОСТ переднього відрізку), 2 ока 120
  • Компьютерна томографія ДЗН, 1 око 100
  • Компьютерна томографія ДЗН, 2 ока 200
  • Обстеження зору по глаукомі (базове) 440
Працює з 09:00-18:00
7,9
Тернопіль вул. Р. Купчинського, 14 (поліклініка №2)
Медичний лікувально-діагностичний центр "Румед-Т" на Купчинського відноситься до мережі медичних закладів, займається якісної лабораторною та ультразвуковою діагностикой захворювань. У філії пацієнтів також приймають лікарі — терапевт, ендокринолог, педіатр, гінеколог, уролог, дитячий кардіоревматолог.
  • Визначення урогенетальної мікрофлори та чутливість до антибіотиків (якісне визначення) 395
  • Визначення сечової мікрофлори та чутливість до антибіотиків (якісне визначення) 395
  • Визначення грибів, дріждів та чутливість до антибіотиків (якісне визначення) 395
  • Визначення флори запальних (гнійних) процесів (якісне визначеня) 395
  • Визначення чутливості флори до антибіотиків 270
Працює з 08:00-19:00
7,8
Тернопіль вул. Малишка, 2
Спеціалізований медичний центр "Астра МІА" почав роботу у 1992 році, займається лікуванням алкогольних залежностей. Серед фахівців центру психіатри, наркологи, психотерапевти, голкорефлексотерапевти, лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук.
Працює з 08:00-21:00
7,8
Тернопіль вул. Шпитальна, 3
Багатопрофільний медичний центр "БІОСАН плюс" почав працювати у 1996 році, використовує комплексні методи лікування різних захворювань за допомогою холестичної, біологічної та традиційної медицини. Медцентр пропонує терапію хворобливих станів, які не вписуються в традиційні методи діагностики та лікування.
  • Консультація гомеопата
  • Консультація озонотерапевта
  • Гірудотерапія
  • Лазерна терапія
  • Гомотоксикологія
Працює з 09:00-18:00
Тернопіль вул. Текстильна, 8 А
Багатопрофільний медичний центр "Медівіт" почав працювати у 2012 році, займається наданням медичних послуг з діагностики та лікування різних захворювань. Медцентр має поліклінічне, стаціонарне відділення та відділення клінічних досліджень. Серед працівників центру лікарі віщої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктора медичних наук, професори, доценти.
  • Лікування запальних захворювань та новоутворів ока от 1 300
  • Лазерне лікування патології сітківки от 750
  • Лікування глаукоми от 2 000
  • Лікування катаракти от 9 950
  • Інтимна пластика от 6 000
Працює з 08:30-16:30
Тернопіль вул. Медова, 20
Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр "Віасан" надає широкий вибір медичних послуг за різними напрямками. Серед лікарів центру гінеколог, офтальмолог, уролог, кардіолог, дерматовенеролог, отоларинголог, невролог, гастроентеролог, терапевт та інші.
  • Консультативний прийом та огляд акушер-гінеколога 300
  • Консультативний прийом та огляд гастроентеролога 300
  • Консультація дерматолога 300
  • Дерматоскопія (діагностика шкірного покриву) 250
  • Консультативний прийом та огляд ендокринолога 300
Працює з 09:00-20:00
Тернопіль вул. Шпитальна, 2
Ортопедична медична клініка "Ортоклініка" спеціалізується у наданні лікувально-діагностичних послуг у галузі ортопедії та травматології. В клініці працюють лікарі ортопеди-травматологи вищої, першої та другої кваліфікаційних категорій. Усі фахівці пройшли стажування за кордоном, співпрацюють з колегами з Польщі, Німеччини.
  • Ефективна діагностика і лікування деформації стопи
  • Артроскопія
  • Операція (оперативні втручання) на суглобах
  • Артроскопія (артроскопічна операція) променевозап'ястного суглобу
  • Лікування та діагностика остеохондрозу
7,6
Тернопіль вул. Євгена Коновальця, 21
Багатопрофільний медичний центр "Мій лікар" надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування за напрямками: кардіологія, неврологія, акушерство та гінекологія, отоларингологія, урологія, проктологія, офтальмологія, стоматологія, хірургія, дерматовенерологія, косметологія, педіатрія.
  • Лікування аденома простати у чоловіків
  • Лікування передчасного сім'явиверження (еякуляції)
  • Консультація флеболога
  • Консультація хірурга
  • Вазектомія у чоловіків
Працює з 08:00-20:00
7,6
Тернопіль вул. Клінічна, 1
Розташований на базі Тернопільської Університетської лікарні "Центр мікрохірургії ока" пропонує якісну діагностику та лікування очних хвороб. У центрі працюють лікарі-офтальмологи, офтальмохірурги вищої кваліфікації, кандидати медичних наук.
  • Визначення гостроти зору та його корекція
  • Авторефрактокератометрія (визначення рефракції ока за допомогою компʼютера)
  • Периметрія (визначення поля зору)
  • Тонометрія (вимірювання внутрішньо очного тиску)
  • Біомікроскопія (огляд передніх відділів ока за допомогою щілинної лампи)
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00