Вихопень Оксана Ігорівна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог
лікар першої категорії
Оксана Ігорівна спеціалізується на гінекології та репродуктивній медицині. Надає послуги з ведення вагітності, лікування інфекційних та запальних захворювань, підбору методів контрацепції. Проводить кольпоскопію, забір аналізів, УЗД та ін.

Світлана
Знаю Оксану Ігорівну 7 років. Дуже хороший спеціаліст і просто чудова людина. Ліки призначає за потреби. Пояснює нюанси хвороби. Допомогла мені з вилікувати запущені хвороби,бо інші лікарі ставили не правильний діагноз. На аналізи дає скерування де краще і дешевше,а не лише Сінево) . Врятувала мені синочка,на перших місяцях вагітності,бо була загроза. Рекомендую,не пошкодуєте.
Лілія
23 травня '17р.
Чудовий лікар, кваліфікована та уважна.
Раіса
Рада, що потрапила на прийом до Оксани Ігорівни. Найкращі і теплі враження, справжній професіонал своєї справи.
Анжела
У Оксани Ігорівни два тижні лікувалась. Наполеглива, впевнена у собі, в курсі сучасних лікувальних методів, підтвердження цьому – гарні результати, та багато вдячних пацієнтів.

• Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького по спеціальності лікувальна справа;
  • 2006 р. — магістратура.

Курси

• 2008 р. — курси тематичного удосконалення "Лапароскопія та інші технології в хірургії", м. Тернопіль;
  • 2008 р. — курси тематичного удосконалення "Кольпоскопія", м. Львів;
  • 2011 р. — курси тематичного удосконалення "Імунологія репродукції та безпліддя", м. Львів;
  • 2014 р. — курси спеціалізації "Ультразвукова діагностика", Львів.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Главный врач