Діагностичні центри Львова в Залізничному районі

Панорамний рентген 350 грн.
Дуплексне сканування судин шиї, шийного відділу хребта 500 грн.
КТ верхньої або нижньої щелепи 350 грн.
Кольпоскопія 400 грн.
Цервікометрія 400 грн.
ЕКГ 450 грн.
Знайдено 7 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Вікторія
Доброго дня ! Хочу залишити відгук про клініку Перенс ! В першу чергу я хочу від щирого серця подякувати лікарю Маркевич Анні Іванівні за чудову вагітність , тепер вже за мою донечку !! Я не вірила шо зможу виносити дитину … Завдяки Анні Іванівні , я змогла виносити і народити донечку! Такого лікаря я ще не зустрічала .. ведення вагітності були просто на всі 100% … підтримка була завжди .. Лікар просто від Бога , професіонал своєї справи … В клініці Перенс всі привітні, хороша атмосфера … Рекомендую тільки клініку Перенс !!! Анна Іванівна ..щиро дякую Вам за все …❤️
Зоряна
Хочу поділитися відгуком про клініку Перенс, дуже хороша з сучасними технологіями, хорошими спеціалістами,а особливо хочу порекомендувати Маркевич Анну Іванівну дуже хороший спеціаліст своєї роботи ,і як людина чуйна до своїх клієнтів.Як що в к.Альтернатива в нас були 2 спроби без результаті,і купа нервів і грошей,то з Анною Іванівною все на позитиві із першого разу все получилось .Маємо чудового хлопчика,за що їй дякуємо.
Зоряна Рамірес
Дуже вдячна команді клінічні Перенс,а особливо добрій,чуйній,милій,мудрій Маркевич Анні Іванівній,вона спеціаліст своєї роботи,лікар від Бога, дуже всі рекомендую,кому потрібні дітки.До кожного ситуації ставиться з розумінням.Дуже добре проводить огляд, нічого лишнього не призначає, тільки те що вам підходить ,і не викачує від вас гроші ,що немоло значить в таких ситуаціях .
Ходила по приватних лікарнях напевно обійшла пять всюди оплати і оплати, але подруга порадила звернутись в Parens і ні капельки не шкодую що звернулась. Я народила завдяки вам. Інші недавали мені надії. Але ви мене підштовхнули і я зробила все так як ми вирішили, завдяки вам в мене по хаті бігає маленьке чудо. Дякую всьому персоналу. Рекомендую
Роксолана
Кожна пара, яка з нетерпінням чекає на малятко, ще на етапі планування вагітності хоче обрати для себе все найкраще. Вагітні жінки хочуть бути окутані турботою, позитивом, спокоєм. Саме тому, ще тільки плануючи поповнення у нашій сім'ї ми звернулись до Галишич Наталії Миронівни, професіонала своєї справи, дуже доброї, чуйної та неймовірно позитивної людини. Хоча до вагітності були проблеми зі здоров'ям по гінекології(які також благополучно вилікували завдяки професійності лікаря) омріяні дві смужки ми отримали вже після першого місяця старань)). Вагітність проходила дуже легко. Завжди була підтримка зі сторони Наталі Миронівни, позитивний настрій, цілодобова підтримка, цінні поради та теплі прийоми. На консультації я йшла, як на свято. Лікар завжди все чітко та грамотно роз'яснювала, розвіюючи будь-які хвилювання. Також хочу відмітити лікаря Созоника Андрія Васильовича, який проводив усі обстеження УЗД, потім ми обрали його і на пологи і дуже задоволені! Усі дії та обстеження завжди роз'яснював, підтримував, був спокійний та у хорошому настрої, що дуже важливо для вагітної. І окрема вдячність медсестрі Олі, вперше за весь час не було страшно здавати кров. Завжди привітна, цікавилась станом здоров'я та підтримувала!) Загалом враження від клініки навіть перевершили очікування. Усі лікарі є спеціалістами своєї справи, дуже привітні, а кожен прийом відчувалась підтримка та турбота, а не просто для відмітки у карті. Все завжди по запису, без затримки. Дуже зручно, що розсилають нагадування і уточнюють зручні години для візиту. Персонал привітний та завжди зустрічають з посмішкою і в гарному настрої, що робить перебування ще комфортнішим. Усім парам, які не лише планують вагітність, а і хочуть отримати якісне обслуговування у професіоналів рекомендую клініку Parens. А майбутнім матусям для обліку щиро рекомендую найкращу, нашу сімейну фею Галишич Наталю Миронівну, завдяки якій тішимось нашою донечкою))
Андрей К
Чудовий спеціаліст! Все сподобалося! Вона, все детально пояснила, показала і розповіла. Лікар висококваліфікований спеціаліст, який не поступається закордонним (є з чим порівняти). Дуже детально, проводить огляд. Однозначно рекомендую!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
Львів вул. Щирецька, 36 (біля СК Олімп)
р.Залізничний
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
  • Езофагогастродуоденоскопія (ЕГДС) 900
  • Внутрішньошлункова ендоскопічна pH-метрія 450
  • Контрольна езофагогастродуоденоскопія (ЕГДСк) 750
  • Ендоскопічне видалення стороннього тіла з шлунково-кишкового каналу (при езофагогастродуоденоскопії) 2 500
  • Біопсія (забір матеріалу для патогістологічного дослідження) під час ендоскопії з патоморфологічним дослідженням 900
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 09:00-20:00
Львів вул. Костя Левицького, 55а
р.Залізничний
Клініка "Паренс Україна" являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Біофізичний профіль плода (УЗД+КТГ) 600
  • Доплерометрія в гінекології 400
  • ЕКГ 450
  • ЕХО-кардіографія 650
  • Кардіотокографія плода 380
Працює з 08:30-19:00
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування...
  • УЗ скринінг всього тіла: ГДА, УЗД внутр.органів, сузин НК, ЩЗ, МЗ або простата 2 700
  • Жіночий комплекс: щитовидна залоза, молочні залози, органи малого тазу 1 200
  • УЗД органів малого тазу 400
  • УЗД плоду при вагітності 1 триместр 500
  • УЗД плоду при вагітності 1 триместр двійня 600
Працює з 08:00-20:00
Львів вул. Виговського, 20 Б
р.Залізничний
Медичний центр УСМІШКА, заснований у 1989 році - досяг найвищих щаблів сьогоднішньої медицини. Надаємо комплексну стоматологічну допомогу для усієї родини у вирішенні будь-яких проблем, зв'язаних з захворюваннями ротової порожнини, з застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні. Приймають 8...
  • Рентген гайморових пазух 350
  • КТ верхньої або нижньої щелепи 350
  • КТ верхньої щелепи та гайморових пазух 450
  • КТ верхньої та нижньої щелепи в оклюзії 600
  • КТ скронево-нижньощелепних суглобів 480
Працює з 09:00-20:00
Львів вул. Виговського, 5 Б
р.Залізничний
Стоматологія Prytula Dental Studio — медичний центр, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики та видалення карієсу до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки передові методики.
  • Рентген/радіовізіограф 100
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Братів Міхновських, 23
р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально та трансвагінально) 480
  • УЗД урології (нирки, сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці, органи калитки) 680
  • УЗД щитовидної залози 380
  • УЗД слинних залоз (однієї анатомічної ділянки) 320
  • УЗД периферичних лімфовузлів (однієї анатомічної ділянки) 330
Працює з
Пн: 10:00-14:00 Вт: 16:00-19:00 Ср: 10:00-14:00 Чт: 16:00-19:00 Пт: 10:00-14:00
Львів вул. Олени Степанівни, 35 А
р.Залізничний
Клініка стоматології Олени Юрчак — це сучасний підхід до лікування захворювань ротової порожнини і зубного ряду. Медичний центр пропонує розширений спектр стоматологічних послуг. Клініка має в своєму розпорядженні сучасне технічне оснащення, а робота фахівців сполучається з встановленими європейськими протоколами. Профільні лікарі приймають пацієнтів...
Працює з 09:00-20:00