Клініки дерматології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Консультація дерматолога 350
Мікроскопічне виявлення демодекозу, мікозів, корости 77
Консультація дерматовенеролога 275

Дерматологія як галузь медицини займається вивченням шкірного покриву людини, волосся та нігтів. Саме шкіра є відображенням нашого внутрішнього здоров’я. Дерма захищає наш організм від зовнішніх впливів навколишнього середовища. Причиною багатьох патологій на шкірі є ряд внутрішніх процесів.

Захворювання шкіри виникають в процесі життєдіяльності людини. Це зумовлено:

• потраплянням інфекції;
  • фізичними травмуваннями;
  • ослабленням імунної системи;
  • віковими порушеннями;
  • гормональними та ендокринними проблемами;
  • сезонними порушеннями.

Дерматолога слід відвідати у випадках:

• появи прищів та інших утворень на шкірі;
  • зміни кольору шкіри;
  • свербежу;
  • болі чи пощипування шкіри.

Вищезазначені ознаки можуть вказувати на наявність багатьох хвороб, таких як псоріаз, екзема, меланома, фотодерматит та інші. Перед початком лікування необхідно пройти повне діагностичне обстеження, бо симптоматика різних патологій може бути схожою. Спочатку лікар оглядає шкіру хворого та встановлює можливий діагноз. Після цього, обов’язково проводяться такі обстеження, як шкірні тести, біохімія та інші. За результатами аналізів лікар призначає найбільш доцільне лікування. Така терапія включає:

• догляд за шкірою;
  • особливу дієту;
  • фармакологічні препарати;
  • фізіотерапевтичні засоби;
  • психотерапію;
  • операційне втручання;
  • курортне лікування.

Деякі процедури потрібно буде поєднувати. Все буде залежати від типу та важкості захворювання. Окрім дискомфорту, шкірні проблеми викликають чимало комплексів та переживань, що негативно відображається на нервовій системі пацієнта. Щоб уникнути подібного, слідкуйте за своєю шкірою. Найменші прояви можуть вказувати на велику небезпеку, яку потрібно вчасно попередити.

На сайті likarni.com ви можете ознайомитися із найкращими клініками Львова та заздалегідь записатися на прийом до дерматолога.

Що таке дерматологія?
Знайдено 14 клінік
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Сергій
Для мене літо дуже неприємна пора року, адже я страждав від рясного потовиділення. Це постійний дискомфорт та страх зробити зайвий рух, щоб не спітніти. З’явились комплекси. Терпіти не міг, бо кожне літо минало без вражень. Дерматолог призначив комплексне лікування гіпергідрозу. Скажу чесно, не вірив, що забуду про цю неприємність. Але забув! Дякую за ефективно підібрані препарати.
Вадим
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
Леонід
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
18 октября '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер". Приймає лікар: Блищак Юлія Збігнєвна
  • Консультація дерматовенеролога 275
  • Консультація дерматолога 275
  • Повторна консультація дерматолога 250
  • Повторна консультація дерматовенеролога 250
  • Видалення врощеного нігтя 1 000

Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування контагіозного молюска 400
Середня оцінка користувача 8.7

Години роботи:

Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр "Простір.
  • Консультація дерматолога 231
  • Мікроскопічне виявлення демодекозу, мікозів, корости 77
  • Кріодеструкція папілом 89
  • Кріодеструкція бородавок 89

Львів вул. Генерала Чупринки, 3 р.Франківський
Сучасний медико-консультативний центр "Лотос" надає кваліфіковану медичну допомогу сімейного лікаря, займається ультразвуковою діагностикою внутрішніх органів та систем.

Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування контагіозного молюска 400

Львів вул. Зелена, 51 р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
Середня оцінка користувача 8.8

Львів вул. Сахарова, 82 р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії.
  • Лазерне лікування грибка нігтів
  • Лікування грибкових уражень шкіри
  • Лікування псоріазу
  • Лазерне лікування акне
Середня оцінка користувача 7.7

Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка "Естель" працює вже більше 16 років. Приймає лікар: Антонюк Соломія Степанівна
  • Консультація дерматокосметолога
  • Алмазний пілінг
  • Лікування врослого нігтя
  • Хірургічне лікування врослого нігтя
Середня оцінка користувача 9

Години роботи:

Львів вул. Огієнка, 3 р.Галицький (Центр)
Клініка пластичної та естетичної хірургії створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами.
  • Лазерне лікування грибка нігтів
  • Лікування грибкових уражень шкіри
  • Лікування екземи
  • Хірургічне висічення родимки
Середня оцінка користувача 9.2

Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка "ProCosmetic" - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Приймає лікар: Колодченко Егор Васильович
  • Видалення пігментації на обличчі
Середня оцінка користувача 8.4