Клініки дерматології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Видалення папілом (1 шт.) 100 грн
Мікроскопія зішкрібу шкіри 150 грн
Інтерпретація аналізів дерматологом 300 грн
Консультація дерматовенеролога 330 грн
Видалення міліумів (жировиків) 90 грн
Видалення новоутворень шкіри (1 шт. до 1 см) 300 грн
Консультація дерматовенеролога повторна 280 грн

Дерматологія як галузь медицини займається вивченням шкірного покриву людини, волосся та нігтів. Саме шкіра є відображенням нашого внутрішнього здоров’я. Дерма захищає наш організм від зовнішніх впливів навколишнього середовища. Причиною багатьох патологій на шкірі є ряд внутрішніх процесів.

Захворювання шкіри виникають в процесі життєдіяльності людини. Це зумовлено:

• потраплянням інфекції;
  • фізичними травмуваннями;
  • ослабленням імунної системи;
  • віковими порушеннями;
  • гормональними та ендокринними проблемами;
  • сезонними порушеннями.

Дерматолога слід відвідати у випадках:

• появи прищів та інших утворень на шкірі;
  • зміни кольору шкіри;
  • свербежу;
  • болі чи пощипування шкіри.

Вищезазначені ознаки можуть вказувати на наявність багатьох хвороб, таких як псоріаз, екзема, меланома, фотодерматит та інші. Перед початком лікування необхідно пройти повне діагностичне обстеження, бо симптоматика різних патологій може бути схожою. Спочатку лікар оглядає шкіру хворого та встановлює можливий діагноз. Після цього, обов’язково проводяться такі обстеження, як шкірні тести, біохімія та інші. За результатами аналізів лікар призначає найбільш доцільне лікування. Така терапія включає:

• догляд за шкірою;
  • особливу дієту;
  • фармакологічні препарати;
  • фізіотерапевтичні засоби;
  • психотерапію;
  • операційне втручання;
  • курортне лікування.

Деякі процедури потрібно буде поєднувати. Все буде залежати від типу та важкості захворювання. Окрім дискомфорту, шкірні проблеми викликають чимало комплексів та переживань, що негативно відображається на нервовій системі пацієнта. Щоб уникнути подібного, слідкуйте за своєю шкірою. Найменші прояви можуть вказувати на велику небезпеку, яку потрібно вчасно попередити.

На сайті likarni.com ви можете ознайомитися із найкращими клініками Львова та заздалегідь записатися на прийом до дерматолога.

3 відгука
Знайдено 20 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Сергій
Для мене літо дуже неприємна пора року, адже я страждав від рясного потовиділення. Це постійний дискомфорт та страх зробити зайвий рух, щоб не спітніти. З’явились комплекси. Терпіти не міг, бо кожне літо минало без вражень. Дерматолог призначив комплексне лікування гіпергідрозу. Скажу чесно, не вірив, що забуду про цю неприємність. Але забув! Дякую за ефективно підібрані препарати.
Вадим
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
Леонід
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
18 октября '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер». Приймає лікар: Зайченко Ярина Олександрівна
  • Консультація дерматовенеролога 330
Працює з 08:00-19:00
Львів, вул. Стрийська, 204
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
  • Інтерпретація аналізів дерматологом 300
  • Контрольний огляд дерматолога 350
  • Призначення лікування дерматологом 353
  • Консультація дерматолога 400
  • Кріодеструкція бородавок,папілом,поверхневих рубців кіст от 165
Працює з 08:00-19:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші. Приймають лікарі: Даньчук Наталя Володимирівна, Марутяк Оксана Степанівна, Глушкова Людмила Сергіївна
  • Консультація дерматолога 280
  • Мікроскопія зішкрібу шкіри 150
  • Повторна консультація дерматолога 220
  • Повторний прийом дерматолога (на курсі лікування) безкоштовно
  • Дерматоскопія (до 3 родинок) 180
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін. Приймає лікар: Білинська Оксана Андріївна
  • Первинний прийом кандидата медичних наук лікаря дерматолога (огляд, консультація, призначення лікування) 400
  • Видалення папілом (1 шт.) 100
Працює з 10:00-18:00
Львів вул. Щирецька, 36
р.Франківський
Багатопрофільний медичний центр "Веромед" пропонує комплексну медичну допомогу за напрямками: флебологія, інструментальна на лабораторна діагностика. Приймає лікар: Мислович Мар'яна Орестівна
  • Консультація дерматоонколога 200
  • Дерматоскопія (1 шт.) 150
  • Видалення новоутворень шкіри (1 шт. до 1 см) 300
  • Плазмотерапія (1 пробірка) 700
  • Кріодеструкція бородавки (1 шт) 60
Працює з 09:00-17:00
Львів вул. Дмитра Данилишина, 6, кабінет 207а
р.Галицький (Центр)
Найрізноманітніші ефективні косметологічні послуги надаються у косметологічному кабінеті Ольги Судник.
  • Лікування акне (вугрової висипки) от 390
Львів пр-т Червоної Калини, 58
р.Сихівський
Хірургічний центр пропонує пацієнтам проведення діагностики та лікування організму за допомогою оперативного лікування. Виконуються як планові, так і необхідні хірургічні операції.
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Замарстинівська, 4
р.Галицький (Центр)
Кабінет косметолога Олени Лисак допомагає зберегти молодість та красу шкіри обличчя, тіла. Пацієнтам надаються сучасні ін’єкційні та апаратні косметологічні послуги. Пацієнтів приймає досвідчений лікар-косметолог
Працює з 10:00-19:00
7,7
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
  • Консультація дерматолога
  • Лазерне лікування грибка нігтів (нігтьового грибка)
  • Лікування грибкових уражень шкіри (грибкових захворювань)
  • Лікування псоріазу (дерматозу)
  • Лазерне лікування акне (вугрової висипки)
Працює з 10:00-19:00
7,4
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Клініка пластичної та естетичної хірургії створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
  • Консультація дерматолога
  • Лазерне лікування грибка нігтів (нігтьового грибка)
  • Лікування грибкових уражень шкіри (грибкових захворювань)
  • Лікування екземи (запальних захворювань шкіри)
  • Хірургічне висічення (видалення) родимки
Працює з 09:00-16:00