Клініки дерматології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Консультация дерматолога 231 грн
Консультація дерматовенеролога 250 - 275 грн
Видалення міліумів (жировиків) 90 грн
Кріомасаж обличчя 40 грн

Дерматологія як галузь медицини займається вивченням шкірного покриву людини, волосся та нігтів. Саме шкіра є відображенням нашого внутрішнього здоров’я. Дерма захищає наш організм від зовнішніх впливів навколишнього середовища. Причиною багатьох патологій на шкірі є ряд внутрішніх процесів.

Захворювання шкіри виникають в процесі життєдіяльності людини. Це зумовлено:

• потраплянням інфекції;
  • фізичними травмуваннями;
  • ослабленням імунної системи;
  • віковими порушеннями;
  • гормональними та ендокринними проблемами;
  • сезонними порушеннями.

Дерматолога слід відвідати у випадках:

• появи прищів та інших утворень на шкірі;
  • зміни кольору шкіри;
  • свербежу;
  • болі чи пощипування шкіри.

Вищезазначені ознаки можуть вказувати на наявність багатьох хвороб, таких як псоріаз, екзема, меланома, фотодерматит та інші. Перед початком лікування необхідно пройти повне діагностичне обстеження, бо симптоматика різних патологій може бути схожою. Спочатку лікар оглядає шкіру хворого та встановлює можливий діагноз. Після цього, обов’язково проводяться такі обстеження, як шкірні тести, біохімія та інші. За результатами аналізів лікар призначає найбільш доцільне лікування. Така терапія включає:

• догляд за шкірою;
  • особливу дієту;
  • фармакологічні препарати;
  • фізіотерапевтичні засоби;
  • психотерапію;
  • операційне втручання;
  • курортне лікування.

Деякі процедури потрібно буде поєднувати. Все буде залежати від типу та важкості захворювання. Окрім дискомфорту, шкірні проблеми викликають чимало комплексів та переживань, що негативно відображається на нервовій системі пацієнта. Щоб уникнути подібного, слідкуйте за своєю шкірою. Найменші прояви можуть вказувати на велику небезпеку, яку потрібно вчасно попередити.

На сайті likarni.com ви можете ознайомитися із найкращими клініками Львова та заздалегідь записатися на прийом до дерматолога.

3 відгука
Знайдено 20 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Для мене літо дуже неприємна пора року, адже я страждав від рясного потовиділення. Це постійний дискомфорт та страх зробити зайвий рух, щоб не спітніти. З’явились комплекси. Терпіти не міг, бо кожне літо минало без вражень. Дерматолог призначив комплексне лікування гіпергідрозу. Скажу чесно, не вірив, що забуду про цю неприємність. Але забув! Дякую за ефективно підібрані препарати.
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,2
Акції
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер». Приймають лікарі: Мілян Олена Андріївна, Зайченко Ярина Олександрівна, Блищак Юлія Збігнєвна
  • Консультація дерматовенеролога 275
Працює з 08:00-19:00
8,8
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
  • Консультація дерматолога 231
  • Мікроскопічне виявлення демодекозу, мікозів, корости 77
  • Кріодеструкція папілом 89
  • Кріодеструкція бородавок 89
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Консультація дерматовенеролога 250
Працює з 08:30-18:00
ЛЦ Виктория
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування контагіозного молюска 400
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я. Приймає лікар: Карбовник Ірина Степанівна
  • Консультація дерматолога 350
Працює з 10:00-20:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування контагіозного молюска 400
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
  • Консультація дерматолога
Працює з 10:00-18:00
Львів пр-т Червоної Калини, 58
р.Сихівський
Медико-косметологічний центр "Зозулька" понад 15 років займається оздоровленням та омолодженням обличчя та шкіри. В центрі працюють лише кваліфіковані лікарі: пластичний хірург, дерматовенеролог, косметолог. Приймають лікарі: Гривняк Христина Сергіївна, Коник Златослава Сергіївна
  • Консультація дерматолога 200
Працює з 09:00-21:00
7,9
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
  • Консультація дерматолога
Працює з 10:00-19:00
7,7
Львів вул. Липинського, 54
р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка «Естель» працює вже більше 16 років. Спеціалісти клініки ведуть активне співробітництво з австрійськими та німецькими колегами, регулярно беруть участь у міжнародних та українських конференціях. Приймає лікар: Антонюк Соломія Степанівна
  • Консультація дерматокосметолога
  • Алмазний пілінг