Клініки дерматології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Консультация дерматолога 231 грн
Консультація дерматовенеролога 275 грн
Видалення міліумів (1 шт.) 20 грн

Дерматологія як галузь медицини займається вивченням шкірного покриву людини, волосся та нігтів. Саме шкіра є відображенням нашого внутрішнього здоров’я. Дерма захищає наш організм від зовнішніх впливів навколишнього середовища. Причиною багатьох патологій на шкірі є ряд внутрішніх процесів.

Захворювання шкіри виникають в процесі життєдіяльності людини. Це зумовлено:

• потраплянням інфекції;
  • фізичними травмуваннями;
  • ослабленням імунної системи;
  • віковими порушеннями;
  • гормональними та ендокринними проблемами;
  • сезонними порушеннями.

Дерматолога слід відвідати у випадках:

• появи прищів та інших утворень на шкірі;
  • зміни кольору шкіри;
  • свербежу;
  • болі чи пощипування шкіри.

Вищезазначені ознаки можуть вказувати на наявність багатьох хвороб, таких як псоріаз, екзема, меланома, фотодерматит та інші. Перед початком лікування необхідно пройти повне діагностичне обстеження, бо симптоматика різних патологій може бути схожою. Спочатку лікар оглядає шкіру хворого та встановлює можливий діагноз. Після цього, обов’язково проводяться такі обстеження, як шкірні тести, біохімія та інші. За результатами аналізів лікар призначає найбільш доцільне лікування. Така терапія включає:

• догляд за шкірою;
  • особливу дієту;
  • фармакологічні препарати;
  • фізіотерапевтичні засоби;
  • психотерапію;
  • операційне втручання;
  • курортне лікування.

Деякі процедури потрібно буде поєднувати. Все буде залежати від типу та важкості захворювання. Окрім дискомфорту, шкірні проблеми викликають чимало комплексів та переживань, що негативно відображається на нервовій системі пацієнта. Щоб уникнути подібного, слідкуйте за своєю шкірою. Найменші прояви можуть вказувати на велику небезпеку, яку потрібно вчасно попередити.

На сайті likarni.com ви можете ознайомитися із найкращими клініками Львова та заздалегідь записатися на прийом до дерматолога.

3 відгука
Знайдено 16 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Для мене літо дуже неприємна пора року, адже я страждав від рясного потовиділення. Це постійний дискомфорт та страх зробити зайвий рух, щоб не спітніти. З’явились комплекси. Терпіти не міг, бо кожне літо минало без вражень. Дерматолог призначив комплексне лікування гіпергідрозу. Скажу чесно, не вірив, що забуду про цю неприємність. Але забув! Дякую за ефективно підібрані препарати.
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,2
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер». Приймають лікарі: Мілян Олена Андріївна, Зайченко Ярина Олександрівна, Блищак Юлія Збігнєвна
Людмила, 10 лютого '17р.

Катерина Ярославівна має багато маленьких пацієнтів, батьки яких тільки її послуги підтримують. Ми з чоловіком одні з них. Завжди відчуваємо підтримку її, та знаємо, що лікар надасть вчасну допомогу і дитина буде здорова.

• Консультація дерматовенеролога 275
  • Консультація дерматолога 275
  • Повторна консультація дерматолога 250
  • Повторна консультація дерматовенеролога 250
  • Видалення врощеного нігтя 1 000
Працює з 08:00-19:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
Женя, 13 лютого '17р.

Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!

• Консультація дерматолога 231
  • Мікроскопічне виявлення демодекозу, мікозів, корости 77
  • Кріодеструкція папілом 89
  • Кріодеструкція бородавок 89
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
Вікторія, 10 травня '17р.

Пані Лідія, наш центр працює та функціонує. У лютому місяці ще проводилися ремонтні роботи, тому, очевидно, двері були зачиненими. Запис на огляд та консультацію проводиться попередньо за телефоном (032) 238-86-68 з 10:00 до 14:00 у робочі дні та останні вихідні дні кожного місяця. В.Палінська

• Лікування контагіозного молюска 400
Львів вул. Генерала Чупринки, 3
р.Франківський
Медико-консультативний центр "Лотос" - центр сімейного лікаря Ощіпко Ірини Георгіївни. Головною концепцією клініки є індивідуальний підхід до кожного пацієнта, рання діагностика, ефективне лікування на різних стадіях захворювання, завдяки використанню багаторічного досвіду Ірини Георгіївни. Основна особливість методів лікування - відхід від методик клінік "конвеєрів" та зосередження на потребах паціента.
Юлия, 25 липня '17р.

Хорошая клиника в целом, а главное компетентные и грамотные врачи. Предоставляют очень понятные и развёрнутые консультации, без назначения ненужных анализов как в некоторых клиниках.

ЛЦ Виктория
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
Валентина, 23 листопада '16р.

Записалась на консультацію, бо з’явились маленькі червоні плямки на обличчі. Алерголог відразу сказав, що справа у закрепах. Причина внутрішня. Червоні плямки це вже результат. Спочатку треба вилікувати закрепи. Пішла до гастроентеролога. Вилікували закреп. Алергія на обличчі пройшла сама по собі. Дякую за професіоналізм та добросовісність.

• Лікування контагіозного молюска 400
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
Іван, 13 листопада '16р.

Уролог поставив діагноз гонорейний уретрит. Як же ж допікає ця болячка. Нестепний гострий біль при сечовипусканні, в сечі з’явилися домішки крові, неприємні виділення. Запанікував. Тому з візитом до лікаря не зволікав. По правді кажучи, я не завжди чітко дотримувався лікарських настанов. То прийму то не прийму таблетку, якось так у мене було через брак часу. Але у цьому випадку я зрозумів, що ризикую залишитися безплідним. Тому хвилина в хвилину приймав призначені препарати. Приймав антибіотики цефалоспориної групи. На щастя, по-трохи хвороба стала відступати.

Працює з 10:00-18:00
Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Клініка естетичної медицини «Персона Люкс», який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг.
Персона Люкс, 14 червеня '17р.

Доброго дня п. Діана. Дякуємо Вам за відгук. Ми обов'язково візьмемо його до уваги та виправимо ситуацію, для того, щоб ваш візит в клініку Персона Люкс був максимально комфортним, а якість послуг була на найвищому рівні!

Працює з 10:00-19:00
7,9
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
Фрич Марія, 23 березеня '17р.

Користувалась послугами клініки неодноразово і ще ні разу мене не було прийнято вчасно. Перший раз з 4 місячною дитиною я чекала 1 годину. Я думала, що це випадковість, але як виявилось це вже тепер норма чекати мінімум до години часу. Вчора п'ятий раз став останнім моїм відвідування даного закладу.

• Лазерне лікування грибка нігтів
  • Лікування грибкових уражень шкіри
  • Лікування псоріазу
  • Лазерне лікування акне
Працює з 10:00-19:00
7,7
Львів вул. Липинського, 54
р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка «Естель» працює вже більше 16 років. Спеціалісти клініки ведуть активне співробітництво з австрійськими та німецькими колегами, регулярно беруть участь у міжнародних та українських конференціях. Приймає лікар: Антонюк Соломія Степанівна
Костянтин, 08 березеня '17р.

Насправді, від анестезіолога багато чого залежить, якщо справа йде до хірургічного втручання. Радий, що мене супроводжував в цьому питанні Боднар. Дякуючи його професійним знанням та увазі, в мене все пройшло гладко і без ускладнень.

• Консультація дерматокосметолога
  • Алмазний пілінг
  • Лікування врослого нігтя
  • Хірургічне лікування врослого нігтя
7,4
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Клініка пластичної та естетичної хірургії створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
Марта, 14 квітня '17р.

Делала себе отопластику,мне нравится!

• Лазерне лікування грибка нігтів
  • Лікування грибкових уражень шкіри