Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Клініки генетики у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі генетики
Консультація дитячого генетика (кандидат медичних наук) 400 грн
Консультація генетика 250 грн

Генетика — це один із розділів медицини, що вивчає закономірності передачі і формування спадкових захворювань, зв'язок схильності до патологій із зовнішніми факторами і спадковістю. Ця наука знаходиться у тісному зв’язку із антропологією.

Генетичні дослідження, як правило, проводяться при підозрі на наявність хромосомної хвороби у людини. Діагностикою займається лікар-генетик. Також огляду піддаються особи з множинними вродженими аномаліями і жінки з порушеннями репродуктивної системи. Для прогнозування перебігу вагітності проводиться пренатальна діагностика, яка вважається генетичним дослідженням. Якщо жінка перенесла ряд невдалих вагітностей або робила аборт, їй також потрібна консультація фахівця по спадковим патологій.

Популярності набув генетичний аналіз при вагітності. Його проводять, щоб виявити в утробі схильність плода до певних захворювань. Окрім цього, він допомагає запобігти ускладнень під час вагітності та пологів. Причини, що спонукають жінок зробити генетичний аналіз при надії:

 • генетичний дисбаланс плоду (проблема невиношування плоду);
 • своєчасне виявлення мутації.

Генетичний аналіз обов’язково проходять жінки в таких випадках:

 • наявність генетичних захворювань у родині;
 • жінки віком старші 30;
 • перші місяці вагітності жінка зловживала алкоголем;
 • у випадку, коли у жінки є дитина, що народилась із патологією хромосом;
 • розвиток у матері внутрішньоутробної інфекції.

Існують такі методи генетичного аналізу:

 • УЗД, що проводять з 10-14 тижнів;
 • амніоцентез (досліджують навколоплідні води);
 • біопсія хоріону;
 • плацентоцентез (проводять, коли жінка перехворіла інфекційним захворюванням);
 • кардоцентез (проводять після 18 тижнів, беручи на аналіз пуповинну кров у порожнині матки за допомогою пункції).

Після усіх процедур лікар проводить бесіду з пацієнтом для уточнення тих чи інших патологій у родичів хворого. Після збору анамнезу аномалії доктор складає висновок, оповіщає людину про діагноз. Залежно від виявленої хвороби пацієнтові даються певні рекомендації для корекції аномального стану. Кращі клініки Львова, в яких запропонована послуга консультації генетика, зібрані на сайті likarni.com.

3 відгука
Знайдено 5 клінік

Працюють по:

Сб
10
Ірина
У родині є 2 дітей із синдромом Дауна. Тому кордоцентез був неминучий. Зробили мені цей прокол. Боліло не боліло, то справа десята. Головне для мене на той період було здоров’я дитини. Із завмиранням серця очікувала результат. Слава Богу обійшлося.
14 октября '16 г.
9
Ганна
Звернулась до генетика, щоб дослідити навколоплідні води (амніоцентез). Гінеколог сказала пройти цей тест незадовго до пологів. Все було в нормі. Не було за шо хвилюватися. Дякую за допомогу та гарну звістку.
06 сентября '16 г.
9
Зоряна
Дуже довго не могла завагітніти. Аж у 36 років сталося чудо!!!! Довго не могла у це повірити. Коли усвідомила своє щастя, то з усією серйозністю підійшла до цієї справи. У визначений термін ходила на УЗД. Окрім того скористалася консультацію генетика і зробила ще один тест, щоб упевнитися, що малюк абсолютно здоровий. Дякувати Богові все добре. Вдячна лікареві за те, що тактично поставився до мільйона моїх запитань.
08 июля '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,1
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини. Приймає лікар: Пронів Наталія Володимирівна
 • Консультація дитячого генетика (кандидат медичних наук) 400
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
8,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация. Приймають лікарі: Фединяк Анна Василівна, Тенета Мар'яна Михайлівна
 • Консультація генетика 250
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
8,7
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,6
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Лікування епілепсії от 400
Працює з 09:00-18:00
ЛЦ Виктория
8,4
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
 • Лікування епілепсії от 400
Працює з 09:00-18:00