Конофольська Олександра Іванівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
Доктор Конофольська Олександра Іванівна займається лікуванням гінекологічних захворювань, пренатальною діагностикою, спостереженням вагітності. Веде консультативний прийом. Надає лікарську допомогу пацієнткам з міомою матки, ендометритом, вагінітом, патологіями шийки матки, загрозою переривання вагітності, порушенням менструального циклу, інфекціями, які передаються статевим шляхом. Виконує біопсію, кольпоскопію, інші сучасні діагностичні та лікувальні маніпуляції.

Неля
Чудовий лікар, вела мою вагітність, дуже уважна, перевіряла і прислухалась до моїх занепокоєні, уважна і відповідальна. Дякую цій чудовій лікарці!
Маряна
Дуже хороший лікар
27.03.2017
30 листопада '-1р.
Олександра Іванівна вела мою першу вагітність. Відразу видно, що вона досвідчена і на неї можна покластися. Вагітність була без ускладнень, що не можу сказати про пологи. Завжди мені допомагала Олександра Іванівна. Щиро дякую за допомогу.
03.04.2017
30 листопада '-1р.
У Олександри Іванівни я лікувалася, коли були проблеми з репродуктивною системою. Я довго не могла завагітніти, але після пройденого курсу лікування у мене все вийшло. Я вагітна, спостерігатися буду в Олександри Іванівни. Я вдячна лікарю за допомогу.

• 2010 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 2013 р. - Інтернатура на базі ЛОКПЦ за спеціальністю "Акушерство та гінекологія"

Курси

• 2014 р. - Курси за темою "Кольпоскопія".

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст