Приватні клініки у Львові

Знайдено 140 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Свiтлана
Мені все сподобалося. Можу запевнити, що це-хороший лікар, та відмінний професіонал. Я не очікувала на такий високоякісний сервіс. Буду звертатися ще до цього спеціаліста, та в цю клініку. Однозначно рекомендую усім!
14.03.2017
Чудовий лікар! Все сподобалося. Вона все детально пояснила, показала і розповіла. Фахівець, чудовий і кваліфікований, яких ще треба пошукати. Дуже детально, проводить огляд. Рекомендації слушні, та допомагають. Рекомендую!
Гапонова
Відзначила високий рівень професіоналізму і компетентність, вміння налаштуватися на людину і підібрати відповідну методику лікування. Спілкуватися з лікарем одне задоволення, дуже приємна жінка. Якщо раптом щось, тільки до неї!
Павла
Все відмінно, шикарний прийом. Лікар зміг розібратися в моїй проблемі. Дуже кваліфікована, дуже приємна в спілкуванні. Це єдиний спеціаліст, який мені допоміг. Кращий психіатр, у якого я був! Однозначно можу рекомендувати!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • Повторна консультація кардіолога 480
  • Регуляція оваріально-менструального циклу (індивідуальний підбір гормонального та не гормонального лікування) 530
  • Лікування клімактеричних проявів (індивідуальний підбір гормонального та не гормонального лікування) 530
  • Консультація гінеколога перед вакцинацією HPV вакциною "Церварікс" 530
  • Планування вагітності (консультація гінеколога) 530
Працює з 08:00-22:00
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Консультація ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА 450
Львів, вул. Вашингтона, 6
р.Сихівський
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр НОВОДЕРМ — сучасна клініка, яка вже понад 10 років спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Основні напрямки роботи медичного закладу: дерматологія, дерматовенерологія, дерматоонкологія, косметологія, мікологія, трихологія. У центрі також можна записатися на прийом до гінеколога, ендокринолога та хірурга.
  • Чистка обличчя з саліциловим пілінгом 685
  • Чистка спини 720
  • Ультразвукова чистка 425
  • Пілінг PRX от 910
  • Пілінг A.C.N.E. PH Phormula 950
Працює з 09:00-20:00
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Огляд гінеколога, Кандидат мед. наук, Доктор філософії 490
  • Малоінвазивне діагностичне втручання 550
  • Мазки 310
  • Внутрішньо-суглобова ін‘єкція 400
  • Консультація кардіолога 330
Працює з 08:00-17:00
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика
  • Консультация онлайн уролог 200
  • Консультация онлайн андролог 300
  • Лікування п'яткової шпори (фасциїту) методом вібраційної ударно-хвильової терапії 100
  • Лікування п'яткової шпори (фасциїту) методом радіальної ударно-хвильової терапії 300
  • Лікування п'яткової шпори (фасциїту) методом сфокусованої ударно-хвильової терапії 400
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 11:00-17:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
  • Видалення контагіозного молюску до 5 шт 450
  • Накладання полімерного гіпсу 2 сегменти 1 500
Працює з 08:00-20:00
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
  • Консультація хірурга повторна 350
Працює з 09:30-19:00
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • Біопсія шийки матки з вишкрібанням цервікального каналу 1 100
  • Введення внутріматкової спіралі (без вартості спіралі) 950
  • Аспіраційна біопсія ендометрію з гістологічним дослідженням, без загального знечулення 1 400
  • Видалення кондилом аногенітальної ділянки 500
  • Роз'єднання синехій 500
Працює з 09:00-20:00
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Комплекс Плануємо вагітність 4 150
  • Комплекс Плануємо вагітність плюс 2 450