Приватні клініки в Кривому Розі

Консультація масажиста 150 грн
Первинний прийом ортопеда Щербакова Є.Д. 500 грн
Консультація нарколога 550 грн
Тимпанометрія 300 грн
Первинний огляд лікаря з призначенням програми обстеження та лікування невролога 500 грн
Консультація уролога первинна 500 грн
Знайдено 55 клінік

Сб Нед Цілодобово
З повагою, Олександра Василівна
В нашій сім’ї трапилося лихо. Мій чоловік переніс важкий інсульт. Привезли з лікарні лежачим. Добрі люди підказали, що в нашому місті є лікар Коровін Ігор Володимирович, який ставить інсультних хворих на ноги. Нам повезло, що він відгукнувся на наше прохання допомогти. Не повірите, але через 1,5 місяця мій чоловік став на ноги, спускається і піднімається на 5 поверх. До нього повернувся інтелект. Ми безмежно вдячні лікарю Коровіну І.В. за його допомогу і його професіоналізм. Хай Господь Бог дає йому здоров’я для того, щоб він і надалі допомагав хворим.
Людмила Исаченко
Выражаю свою благодарность доктору Коровину Игорю Владимировичу за его профессионализм! Благодаря его системе реабилитации, индивидуальному подходу, моя мама после сложного инсульта восстановила двигательную и нервную систему за короткий срок! Помимо профессионализма, хочу выразить огромную благодарность за человечность, отзывчивость и понимание. После общения с Игорем Владимировичем она поверила в себя и победила болезнь.
Нашла врача по отзывам. Муж перенес инсульт и не простой. На приеме нас встретили Игорь Владимирович, очень хорошо, выслушал все жалобы. Муж немного переживал, не всегда врачи относяться с пониманием, внимательностью (возможно спешка или просто такой человек). Большое спасибо за человеческой отношение и понимание. Сейчас начали проходить курс лечения. Все советую, кому нужна помощь опытного специалиста. Дай бог здоровья и сил в его не легком труде.
Галина Григорьевна
Когда после инсульта мужа выписали из больницы, он не мог даже сидеть, рука и нога практически не действовали. По интернету нашли информацию про доктора-реабилитолога Коровина Игоря Владимировича. Честно говоря, с трудом верилось, что за 2 недели можно человека поставить на ноги (такой срок был указан в одном из отзывов). Игорь Владимирович занимался с нами ровно 2 недели и, действительно, муж встал на ноги, на улице ходит с помощью трости, дома старается обходиться без неё. Большое спасибо Игорю Владимировичу. Он не только специалист в своём деле, но и очень позитивный человек, заряжает энергией, вселяет уверенность в своих пациентов и в нас - родственников. Ещё раз большое спасибо Игорю Владимировичу!
9,1
Кривий Ріг пр-т Мира, 5 Б
Всім, кому необхідно пройти якісну діагностику на сучасному обладнанні, свої послуги пропонує МРТ-центр в Кривому Розі. Центр має у своєму розпорядженні магнітно-резонансний томограф AIRIS Mate (відкритого типу), що дозволяє провести обстеження різних зон тіла і структур організму.
Кривий Ріг вул. Катеринівська, 1
Коровін Ігор Володимирович - лікар вищої категорії, спеціалізується на проблемах загальної неврології, реабілітології, вертебрології та рефлексотерапії. Автор шести друкованих наукових робіт, член Української асоціації фізіотерапевтів та реабілітологів.
  • Виїзд невролога додому/в офіс от 700
  • Виїзд реабілітолога додому/в офіс от 700
  • Консультація онлайн 400
  • Повторна консультація невролога (протягом 3 місяців) 400
  • Первинний огляд лікаря з призначенням програми обстеження та лікування невролога 500
Клиники слуха "Беттертон"
8,8
Кривий Ріг вул. Лермонтова, 29
Медичний центр слуху "Беттертон" у Кривому Розі спеціалізується на діагностиці проблем зі слухом, займається відновленням слуху за допомогою слухових апаратів виробництва США. Це філія великої мережі однойменних медичних центрів.
  • Онлайн-консультація аудіолога 300
  • Діагностика слуху у дітей 300
  • прийом аудіолога 300
  • Тональна порогова аудіометрія з висновком 500
  • Імпедансометрія з укладенням 300
8,8
Кривий Ріг вул. Едуарда Фукса (Тухачевського), 52/62
Центр лазерної медицини "Луч" більше 15 років спеціалізується в області лазерного інформаційного високочастотного лікування і позбавляє від різних залежностей. Висококваліфікований персонал допомагає пацієнтам за допомогою сучасних технологій. Провідний спеціаліст - професор, кандидат медичних наук.
  • Лазерне Лікування алкогольної залежності 2 р 4 000
  • Лікування ігроманії 1 етап 2 000
  • Лікування ігроманії 2-12 етап 900
  • Консультація психолога 550
  • Ларезна корекція ваги, курс з 3х сеансів (1 раз на тиждень) 3 800
8,7
Кривий Ріг вул. Володимира Великого (колиш. Мелешкина), 9
Консультаційно-реабілітаційний приватний кабінет лікаря-травматолога Дунай О.Г. спеціалізований в сфері лікування хвороб хребта, відновлення після пошкоджень, деформацій кісток і суглобів. Прийом веде кандидат медичних наук.
  • Консультація травматолога 800
  • Повторна консультація травматолога 150
  • Паравертебральна блокада 150
  • Внутрішньосуглобове введення препаратів 150
  • Фізіотерапевтичні процедури 60
8,5
Кривий Ріг вул. Хабаровська, 6
Оздоровчий центр Щербакова — це спеціалізований медичний заклад, де надається допомога з різних напрямків. У клініці працюють профільні фахівці, які регулярно підвищують кваліфікацію та є прямими учасниками наукових конференцій та симпозіумів.
  • Первинний прийом ортопеда Щербакова Є.Д. 500
  • Повторний прийом ортопеда Щербакова Є.Д. 300
  • Пільговий первинний прийом ортопеда Щербакова Є.Д. 300
  • Пільговий повторний прийом ортопеда Щербакова Є.Д. 165
  • Первинний прийом ортопеда 500
Медакустика
Кривий Ріг пр-т Миру, 33
Філія всеукраїнської компанії "Медакустика" в Кривому Розі - реабілітаційний центр, що пропонує професійні рішення проблем слуху, мови та голосу у дорослих і дітей. Тут надаються послуги з комплексного обстеження слуху, підбору слухового апарату і комплексному медичному супроводу протягом усього періоду його носіння.
Благодар
7,5
Кривий Ріг вул. Володимира Великого, 14 А
Медичний психотерапевтичний центр "Благодар" надає допомогу пацієнтам в позбавленні від різного роду залежностей. Лікарі-психотерапевти та психологи, що працюють в центрі, регулярно беруть участь в профільних семінарах, конференціях, підвищують свій рівень кваліфікації.
  • Лікування алкоголізму в групі 2 800
  • Лікування тютюнопаління індивідуальне 5 000
  • Лікування ігроманії індивідуальне 5 000
  • Лікування алкоголізму індивідуальне 5 000
7,4
Кривий Ріг проспект Миру, 31
Медичний центр ударно-хвильової терапії «OCSARAT MEDICAL» — клініка, що спеціалізується на терапії різних патологій у галузі неврології, урології, ортопедії та травматології, естетичної медицини та косметології, стоматології, гінекології, оториноларінгології. Усі філії оснащено найновішим високотехнологічним обладнанням швейцарської фірми Storz Medical.
  • Консультація ортопеда-травматолога первинна 500
  • Консультація невролога первинна 500
  • Консультація уролога первинна 500
  • Консультація гінеколога первинна 500
  • Консультація психотерапевта/психіатра 600
6,2
Кривий Ріг вул. Ухтомського, 5 А
Медичний діагностичний центр "Север" спеціалізується на проведенні досліджень для постановки діагнозу по 15 медичних напрямках за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання. Прийом пацієнтів здійснюють лікарі вищої, першої та другої категорій кваліфікації, які пройшли навчання в клініках України та за кордоном.