Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Ревматологи у Львові

Консультація ревматолога в кліниці «Novo» 580 грн
Консультація ревматолога первинна в кліниці «VeroMed» 450 - 700 грн
Консультація ревматолога в кліниці «Дельта Мед» 800 грн
Консультація ревматолога в кліниці «Дельта Мед, медичний центр на Личаківській» 800 грн
Консультація провідного ревматолога в кліниці «Медичний центр Med Space (Мед Спейс)» 950 - 1400 грн
Консультація ревматолога в кліниці «Шпиталь Шептицького» 650 - 750 грн

Ревматолог — вузькопрофільний спеціаліст, що вивчає запальні процеси в організмі, які пошкоджують з’єднувальні тканини, суглоби. Лікар цього профілю спеціалізується на діагностуванні подібних захворювань, встановленні їх причин, методах відновлення організму пацієнта.

Іншими словами, ревматологія вивчає хвороби опорно-рухового апарату. Ця галузь медицини, на відміну від травматології та ортопедії, підходить до лікування з точки зору можливості застосування терапевтичних методів.

Важливо звернутися до лікаря у таких випадках:

  • поява постійного болю у суглобах, відчуття скутості;
  • біль у хребті;
  • набряк суглобів;
  • наявність больових відчуттів при навантаженнях;
  • виникнення постійного болю у попереку, суглобах, шиї, колінах;
  • виявлення вузлів під шкірою, сітчастого малюнку;
  • обмеженість у рухах суглобів.

Враховуючи те, що ревматолог є фахівцем, який займається захворюваннями дистрофічного та запального характеру, за рахунок яких відбувається ураження суглобів і сполучної тканини, то до основних показань для звернення до нього є не тільки лише зазначені причини. Так, наприклад, схильність до частого виникнення ангіни або до інфекційних захворювань теж не менш важливий привід для звернення саме до цього фахівця.

У свої медичній практиці ревматологи активно використовують рентгенограф, а також метод УЗД суглобів, а також серця, різних судин. Лабораторні дослідження та збір анамнезу — обов’язкова частина перед початком лікування.

Ревматологи здобувають освіту у відповідних освітніх закладах, проходять спеціалізацію у клініках, оздоровчих, відновлювальних центрах, оскільки для професійної роботи необхідний великий багаж знань та досвід.

На сайті likarni.com зібрані адреси центрів, клінік, де можна отримати консультацію кваліфікованого спеціаліста. Питання щодо прийому можна поставити онлайн.

Хто такий ревматолог?
5
9,0
10
Елена Валентиновна
На прием привела свою бабушку. У нее подагра. Мучается, до слез. Спасибо Наталье Эдуардовне приняла очень радушно, выслушала жалобы старого человека и назначила очень хорошее лечение. Нам понравился врач. Бабушке уже легче, препараты помогают. Ревматолога Личковскую вспоминаем с благодарностью, за оказанную помощь.
03 квітня '17 г.
9
Соловьевы
Наталья Эдуардовна поставила мне диагноз - артроз коленного сустава. Индивидуально подобрала эффективное лечение и физиопроцедуры порекомендовала. Делаю все, как она говорит. Чувствую улучшение, подвижность в суставе стала лучше. Я довольна лечением. Квалификация специалиста меня полностью устраивает.
15 лютого '17 г.
10
Тамара Петрівна
Вже тривалий час лікую свою хворобу і тому ходжу на профілактичні огляди до лікаря Цуркан. Рекомендації, які я отримую допомагають мені запобігати прогресуванню хвороби.
28 червеня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Ревматолог
36 років досвіду
9,30
Викликати лікаря додому
Роксоляна Євгенівна - лікар з великим досвідом роботи в ревматології, лікує такі захворювання, як: хронічна ревматична хвороба серця, остеоартрит, остеопороз, реактивні артропатії, ревматоїдний артрит, псоріатичний артрит, подагра, серонегативні спондилоартропатії, системні захворювання
Записатися на прийом22 онлайн записи
Консультація 700 грн.
Ревматолог
17 років досвіду
7,00
Проводить консультації хворих з метою діагностики та лікування різноманітної патології опорно-рухового апарату.
Ревматолог
36 років досвіду
7,00
Хірург, лікар УЗД
10 років досвіду
7,00
Лікар лікує судинні захворювання хірургічними методами. Приймає пацієнтів з варикозною хворобою, тромбозом та трофічними виразками. Виконує ультразвукове дослідження нирок, сечового міхура, щитовидної залози, молочних залоз, суглобів та м'яких тканин, судин верхніх та нижніх кінцівок.
Консультація 500 грн.