Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі ревматологи у Львові

Послуга Ціна
Консультація ревматолога в кліниці «Біокурс» 490 грн.

Ревматолог — вузькопрофільний спеціаліст, що вивчає запальні процеси в організмі, які пошкоджують з’єднувальні тканини, суглоби. Лікар цього профілю спеціалізується на діагностуванні подібних захворювань, встановленні їх причин, методах відновлення організму пацієнта.

Іншими словами, ревматологія вивчає хвороби опорно-рухового апарату. Ця галузь медицини, на відміну від травматології та ортопедії, підходить до лікування з точки зору можливості застосування терапевтичних методів.

Важливо звернутися до лікаря у таких випадках:

  • поява постійного болю у суглобах, відчуття скутості;
  • біль у хребті;
  • набряк суглобів;
  • наявність больових відчуттів при навантаженнях;
  • виникнення постійного болю у попереку, суглобах, шиї, колінах;
  • виявлення вузлів під шкірою, сітчастого малюнку;
  • обмеженість у рухах суглобів.

Враховуючи те, що ревматолог є фахівцем, який займається захворюваннями дистрофічного та запального характеру, за рахунок яких відбувається ураження суглобів і сполучної тканини, то до основних показань для звернення до нього є не тільки лише зазначені причини. Так, наприклад, схильність до частого виникнення ангіни або до інфекційних захворювань теж не менш важливий привід для звернення саме до цього фахівця.

У свої медичній практиці ревматологи активно використовують рентгенограф, а також метод УЗД суглобів, а також серця, різних судин. Лабораторні дослідження та збір анамнезу — обов’язкова частина перед початком лікування.

Ревматологи здобувають освіту у відповідних освітніх закладах, проходять спеціалізацію у клініках, оздоровчих, відновлювальних центрах, оскільки для професійної роботи необхідний великий багаж знань та досвід.

На сайті likarni.com зібрані адреси центрів, клінік, де можна отримати консультацію кваліфікованого спеціаліста. Питання щодо прийому можна поставити онлайн.

Хто такий ревматолог?
2
9,0
Ревматолог
8,95
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається лікуванням всього спектру ревматологічних захворювань, серед яких реактивні артрити, артрози плечового та колінного суглобів, спондиліт Бехтерева, подагра, а також аутоімунних поразок сполучних тканин (склеродермія, вовчак), остеопорозу кісток, новоутворень, які мають системний характер. Успішно застосовує різні методи імунотерапії.
Елена Валентиновна
03 квітня '17р.
10
На прием привела свою бабушку. У нее подагра. Мучается, до слез. Спасибо Наталье Эдуардовне приняла очень радушно, выслушала жалобы старого человека и назначила очень хорошее лечение. Нам понравился врач. Бабушке уже легче, препараты помогают. Ревматолога Личковскую вспоминаем с благодарностью, за оказанную помощь.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-23
Консультація від 490 грн.
Львів вул. Новаківського, 8/1 р.Галицький (Центр)