Кожема Ірина Ярославівна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Консультація від 450 грн.
Ірина Ярославівна є спеціалістом вищої категорії у галузі репродуктології та гінекології. Проводить обстеження та спостереження пар, що не мають дітей, проведення ЕКЗ, лікування патологій жіночої статевої системи.

Олена
У 2008 році при ЕКЗ (метод іксі) моїм лікарем була Кожема І.Я. Все супер. Маю двоє діток . Дякую.
Олена
Мне очень повезло, что я попала к Ирине Ярославовне.Я очень довольна. Прекрасный врач! Всегда доброжелательна и очень профессиональна!
Тетяна
Помагає насправді розібратися в проблемі
Тетяна
Мені сподобався лікар,поміг розібратися ,доступна завжди.
Яресько
Воспользовались с мужем услугами врача-репродуктолога Кожема Ирины Ярославовны. Теперь нашему счастью нет предела. Советуем всем, у кого есть проблемы с рождением ребенка, обращайтесь к Ирине Ярославовне.
Наталія Ярославівна
понравился прием. отдельно благодарна Ирине Ярославовне за хороший подход к пациентам!
Варвара
10 травня '16р.
Несколько раз была на консультации. Все устраивает
Ірина
Ми дуже вдячні Ірині Ярославівні. Завдяки їй в нас народився синочок. Прийдемо ще за донечкою
наталья
Замечательный специалист! благодаря прекрасному отношению к людям и ответственному и профессиональному подходу к своей работе на свет родились наши два сыночка!
Дякуємо, Кожемі І.Я. Завдяки її професійній роботі з'явився на світ наш синочок.

• 1999 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, за спеціальністю "Лікувальна справа".

• Член Української асоціації репродуктивної медицини;
  • Член Російської асоціації репродуктології людини;
  • Член Європейської асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE).
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст