Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гастроентерологи у Львові

Послуга Ціна
Консультація гастроентеролога в кліниці «Novo» 300
Консультація гастроентеролога в кліниці «Медікавер» 275

Лікар-гастроенетеролог вивчає проблеми шлунково-кишкового тракту, досліджує причини виникнення та каталізатори захворювань, способи та методи лікування. Сфера діяльності гастроентеролога включає кілька систем органів. До відгалужень науки відносяться:

 • гепатологія (досліджує систему жовчовиділення та печінку);
 • проктологія (вивчає пряму кишку та задній прохід);
 • колопроктологія (досліджує товсту кишку);
 • гастрологія (вивчає шлунок);
 • ентерологія (досліджує товстий кишечник);
 • езофалогія (вивчає стравохід).

Гастроентерологи лікують наступні хвороби:

 • гастрит;
 • синдром подразненої товстої кишки;
 • хронічний холіцестит;
 • панкреатит;
 • виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки;
 • виразковий коліт;
 • дискінезія жовчних шляхів.

Асирійські лікарі — перші, хто систематично розпочав займатись гастроентерологією. Їх починання у стародавньому світі успішно продовжили римські спеціалісти. Надалі ґрунтовні дослідження проводились лікарями у ХІХ та ХХ століттях — у часи Реконструкції та Нової історії. В основі сучасних методів — комп’ютерна діагностика, яка дозволяє проаналізувати роботу внутрішніх органів, оперативно виявити недугу та її причини.

Первинний огляд у гастроентеролога обов’язковий для усіх пацієнтів. Діагноз встановлюється лише після первинного огляду. У разі болю та інших симптомів хвороб, що належать до сфери вивчення гастроентерології, пацієнт не може надати усієї інформації, необхідної для встановлення діагноза. Хворий здає аналізи, лікар ознайомлюється із їх результатами та обстежує пацієнта. Гастроентерологи найчастіше використовують ендоскоп — спеціальний пристрій, що має камеру, яка передає зображення на монітор. Ультразвукові апарати інформують про стан внутрішніх органів. Також гастроентерологами використовуються:

 • манометри;
 • променева діагностика;
 • біопсія.

Призначення усіх вищезазначених методів — виявити захворювання та фактори його виникнення.

Після встановлення конкретного діагнозу призначається і відповідне лікування. Регулярне відвідування гастроентеролога та правильна діагностика — запорука виявлення захворювання на ранній стадії та швидкого одужання.

Особливості лікування полягають у:

 • призначенні медикаментів;
 • формуванні дієти;
 • рекомендації змінити спосіб життя.

Оперативне втручання здійснюється при:

 • гострих ускладненнях;
 • вроджених патологіях;
 • виявленні каменів у жовчних протоках;
 • механічній непрохідності кишечника.
Хто такий гастроентеролог?
Гастроентеролог дитячий
10 років досвіду
8,70
Дитячий лікар
Лікар гастроентеролог першої категорії. Займається лікуванням органів шлунково-кишкового тракту, спеціалізується на лікуванні дуоденіту, холециститу, виразкової хвороби, панкреатиту. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
Кристина
05 жовтня '16р.
8
Хороший врач! Рекомендую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 275 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Сімейний лікар
7 років досвіду
8,30
Лікар сімейної практики, спеціалізується на лікуванні і профілактиці хвороб внутрішніх органів, серця. Практикує лікування захворювань крові. Має досвід в невідкладній медицині там гематології.
Антон
18 травня '16р.
10
Хороший врач. Привлекательная и приятная женщина) Спасибо за эффективное лечение!
Записатися на прийом
Консультація від 700 грн.
Хірург
35 років досвіду
8,15
Олексій Ількович лікар-хірург вищої категорії, спеціаліст з УЗ діагностики. Надає послуги у сфері хірургічного втручання, проводить оперативне втручання різних видів, ультразвукові дослідження.
Орест
09 лютого '17р.
8
Пам’ятаю дуже добре Кушніра. Потрапив до нього випадково на прийом. Олексій Ількович надав дуже вчасно допомогу, гарний хірург нічого не скажеш. Дякую йому!
Записатися на прийом
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Хірург
25 років досвіду
8,15
Лікар-хірург вищої категорії, спеціаліст з лапароскопічної хірургії. Займається питаннями загальної хірургії (хірургія печінки та жовчевивідних шляхів, хірургія підшлункової залози та шлунково-кишкового тракту), ендокринною патологією (хірургія щитоподібної та прищитоподібних залоз, хірургія надниркових залоз, ускладненнями цукрового діабету), лапароскопічною хірургією.
Дмитро
29 серпня '16р.
9
Орест Михайлович повертав мене до нормального життя після тяжкої травми. Не очікував, що результат буде настільки вражаючим.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
8,15
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук Буфан Марія Миронівна спеціалізується на УЗ-діагностиці, загальній терапії та гастроентерологіі. Проводить консультації та медичні огляди. Займається лікуванням хвороб печінки і жовчного міхура. Для діагностики використовує внутрішньошлункову рН-метрію та ультразвукові дослідження черевної порожнини.
Егор
03 серпня '16р.
10
Проводит недорогую и качественную диагностику.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-04-24
Консультація 275 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Ендоскопіст
12 років досвіду
8,10
Викликати лікаря додому
Доктор Семерак Ирина Ярославовна, специалист второй квалификационной категории, занимается инструментальной диагностикой верхнего отдела желудочно-кишечного тракта, проводит контроль за терапевтическими мероприятиями. Выполняет эзофагоскопию, гастроскопию, фиброгастродуоденоскопию, биопсию. Участник Ассоциации эндоскопистов Украины.
Олег
14 серпня '16р.
8
Был у нее на диагностике. Проявила себя с наилучшей стороны.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Терапевт, Гастроентеролог
12 років досвіду
8,00
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з гастроентерології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, а також корекцією способу життя та призначенням дієтичного харчування при захворюваннях різних органів та систем. Надає лікарську допомогу пацієнтам, що страждають виразковою хворобою шлунка, 12-палої кишки, гастритом, дуоденітом, захворюваннями печінки та підшлункової залози, анемією, артеріальною гіпертензією та ін. Володіє методиками ендоскопічних досліджень органів шлунково-кишкового тракту: езофагогастродуоденоскопії, ректороманоскопії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-04-24
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Педіатр
7 років досвіду
7,85
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар-педіатр загальної практики, спеціалізується на лікуванні хвороб внутрішніх органів у дітей, починаючи з народження і до повноліття. Ольга Мирославівна має досвід навчання та роботи у провідних закладах Німеччини та США, включаючи Гарвардську школу, Бостон (США).
Марія
05 вересня '16р.
9
Дуже вдячна Ользі Мирославівні за надану допомогу. Здоров’я дитини — це найголовніше и лікар Тичківська це добре розуміє.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація від 700 грн.
Гастроентеролог
25 років досвіду
7,40
Дитячий лікар
Лікар-гастроентеролог лікар вищої категорії, проводить профілактику, діагностику та лікування захворювань органів травлення у дітей. Лікує розлади стравоходу, шлунку, кишківника, печінки, підшлункової залози та жовчного міхура.
Діана
20 вересня '16р.
7
Галина Зіновіївна дуже досвідчений гастроентеролог. З нашою донькою був випадок, коли тільки втручання Вівчарівської допомогло нам уникнути операції.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-04-24
Консультація 250 грн.
Львів пр. Червоної Калини, 68 р.Сихівський
Педіатр
7 років досвіду
7,30
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Дитячий лікар - загальної практики. Проводить діагностику та лікування захворювань різних систем організму. Лікар Марта Ігорівна є автором багатьох публікацій з питань педіатрії.
Юлия
15 травня '16р.
8
Хороший врач. Сразу нашла общий язык с ребенком. Внимательна к деталям, лишних назначений не делает, назначения обосновывает. Помогла справиться с заболеванием в короткие сроки. Спасибо за помощь. Рекомендую.
Записатися на прийом
Консультація від 700 грн.