Клініки репродуктології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі репродуктологи
1 ветрифікованих ооцитів донора 13000 грн
Консультативний пакет "Стандарт плюс" (Прийом за результатами аналізів, відеокольпоскопія, (PAP-тест), Мікроскопія урогенітальних виділень, УЗД органів малого тазу) 2100 грн
Знайдено 6 клінік

Сб
Олена
Задоволена Вашою клінікою ! Дівчата на рецепшені завжди привітні та чемні! Дякую Вам! Але, особлива вдячність - це лікакаркі з ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ І ДУШЕЮ, ПРОФЕСІОНАЛОМ СВОЄЇ СПРАВИ ГУДЗЯК ВІКТОРІЇ ВІТАЛІЇВНІ! ДЯКУЮ ВАМ ЩИРО ЗА ВАШУ БЕЗДОГАННУ СПРАВУ І ТЕРПІННЯ!
Вікторія
Доброго дня ! Хочу залишити відгук про клініку Перенс ! В першу чергу я хочу від щирого серця подякувати лікарю Маркевич Анні Іванівні за чудову вагітність , тепер вже за мою донечку !! Я не вірила шо зможу виносити дитину … Завдяки Анні Іванівні , я змогла виносити і народити донечку! Такого лікаря я ще не зустрічала .. ведення вагітності були просто на всі 100% … підтримка була завжди .. Лікар просто від Бога , професіонал своєї справи … В клініці Перенс всі привітні, хороша атмосфера … Рекомендую тільки клініку Перенс !!! Анна Іванівна ..щиро дякую Вам за все …❤️
Зоряна
Хочу поділитися відгуком про клініку Перенс, дуже хороша з сучасними технологіями, хорошими спеціалістами,а особливо хочу порекомендувати Маркевич Анну Іванівну дуже хороший спеціаліст своєї роботи ,і як людина чуйна до своїх клієнтів.Як що в к.Альтернатива в нас були 2 спроби без результаті,і купа нервів і грошей,то з Анною Іванівною все на позитиві із першого разу все получилось .Маємо чудового хлопчика,за що їй дякуємо.
Зоряна Рамірес
Дуже вдячна команді клінічні Перенс,а особливо добрій,чуйній,милій,мудрій Маркевич Анні Іванівній,вона спеціаліст своєї роботи,лікар від Бога, дуже всі рекомендую,кому потрібні дітки.До кожного ситуації ставиться з розумінням.Дуже добре проводить огляд, нічого лишнього не призначає, тільки те що вам підходить ,і не викачує від вас гроші ,що немоло значить в таких ситуаціях .
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
8,3
Акції
Львів вул. Замарстинівська, 85 А
р.Шевченківський
Медичний центр «Мати та дитина» — це сучасна клініка репродуктивного здоров'я, що надає повний комплекс послуг з планування вагітності. Приймають лікарі: Галевич Галина Богданівна, Грицько Марта Ігорівна, Іванків Олена Миколаївна
  • Консультація первинна лікаря вищої категорії (лікар репродуктолог к.м.н.Грицько М.І.) 850
  • Консультація лікаря первинна (репродуктолога, акушера-гінеколога, уролога-андролога, терапевта, окуліста, ендокринолога, анестезіолога,хірурга)* 700
  • "Консультативна програма ""Партнерська розширена"". Програма партнерської консультації з комплексом аналізів і УЗ діагностикою У жінки: Прийом 1. Консультація лікаря первинна (репродуктолога), аналізи: Анти-Мюллерів гормон, УЗД органів малого тазу, (PAP- 3 630
  • Консультативний пакет "Стандарт плюс" (Прийом за результатами аналізів, відеокольпоскопія, (PAP-тест), Мікроскопія урогенітальних виділень, УЗД органів малого тазу) 2 100
  • Пакет «Накопичення ооцитів в природньому циклі» 18 260
8,7
Львів вул. Костя Левицького, 55а
р.Залізничний
Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи. Приймають лікарі: Чегринець Наталя Олександрівна, Гудзяк Вікторія Віталіївна
  • 1 ветрифікованих ооцитів донора 13 000
Medicover
5,6
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация. Приймають лікарі: Кожема Ірина Ярославівна, Семчишин Роксолана Олександрівна
5,4
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Первинний прийом по програмах ДРТ 100
  • Індукція суперовуляції та моніторинг індукованого циклу 2 000
  • Індукція суперовуляції та моніторинг індукованого циклу (друга спроба) 1 500
  • Індукція суперовуляції та моніторинг індукованого циклу (третя спроба) 1 200
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.