Беттертон, центр слуху у Львові

• Відгуки
  • Лікарі
  • Відео
  • Статті

ЛОР-центр та центр слуху Беттертон у Львові обладнаний високоточним та сучасним обладнанням для проведення апаратної, комп'ютерної та цифрової діагностики слуху. Консультативну та терапевтичну допомогу у центрах надають кваліфіковані фахівці - лікарі-отоларингологи, які володіють передовими технологіями і методиками в області аудіології та отоларингології.

• Комплексна діагностика слуху
  • Проведення повного спектру аудіометричних досліджень: порогова і тональна аудіометрія, тимпанометрія, імпедансометрія, діагностика слуху для немовлят (ОАЕ)
  • Комп'ютеризований підбір і налаштування слухових апаратів
  • Консультативний прийом і амбулаторний супровід отоларинголога
  • Ексклюзивний продаж цифрових апаратів для корекції слуху Starkey Hearing Technologies
  • Персональне виготовлення передових слухових апаратів у США на підставі 3D зліпка вушного каналу
  • Індивідуальне виготовлення захисних беруш, вушних вкладишів та гідроплагів (гідроізоляційних беруш)
  • Персональний підбір, навчання і продаж апаратів для формування голосу ROMET, які дають можливість говорити пацієнтам, у яких повністю або частково відсутня гортань (операція, травма, рак).
  • Сервісне обслуговування апаратів для корекції слуху (гарантійне і після закінчення терміну гарантії).

«Беттертон» Львів спеціалізується на лікуванні ЛОР-хвороб

• вуха (гострий зовнішній отит, гострий середній отит, отомікоз, сенсоневральна туговухість);
  • горла (хронічний тонзиліт, гострий і хронічний фарингіт, ангіна, гострий ларингіт, фарінгомікоз);
  • носа і навколоносових пазух (гострий риносинусит, гострий фронтит, алергічний риніт)
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Відео
  • Статті

Беттертон, центр слуху у Львові, вартість послуг:

• Заняття з логопедом (1урок) 500
  • Консультація ЛОР-лікаря (англійською мовою) 1 100
  • Адреналізація носових ходів 100
  • Аспірація трахеостоми 350
  • Вакуумна аспірація та промивання мигдаликів 450
  • Вакуумна аспірація-промивання мигдаликів і введення лікарського препарату за допомогою фонофорезу 660
  • Введення лікарських препаратів у носові порожнини (без вартості препаратів) 200
  • Введення турунд з лікарською речовиною в слуховий прохід (без вартості препаратів) 200
  • Видалення інородного тіла з ЛОР-органів 500
  • Видалення сірчаної пробки (1 вухо) 300
  • Видача довідки (після огляду ЛОР-лікаря) 100
  • Відеоотоскопія 200
  • Відеоотоскопія (з демонстрацією відео без видачі результату на руки пацієнту) 100
  • Вливання ліків в гортань 400
  • Аудіометрія ігрова (до 3-х років) 550
  • Аудіометрія тональна порогова (обстеження+заключення) 500
  • Тимпанометрія 500
  • Діагностика слуху в немовлят методом отоакустичної емісії (ОАЕ) 750
  • Експрес-консультація по підбору слухових рішень (безкоштовно)
  • Експрес-діагностика слуху (без видачі результатів на руки пацієнту)
  • Підбір слухових апаратів Starkey 500
  • Налаштування слухових апаратів (по гарантії)
  • Налаштування слухових апаратів бінаурально (з минулим терміном гарантії) 500
  • Консультація лікаря-сурдолога 900
  • Консультація лікаря-сурдолога (повторна, протягом 10-ти днів) 750
  • Консультація слухопротезиста 500
  • Консультація провідного лікаря-сурдолога 1 100
  • Виклик фахівця додому (консультація, діагностика слуху, заключення, проїзд) 2 500
  • Налаштування одного СА комп'ютерна при відсутності маркування від офіц. імпортера в Україні - БЕТТЕРТОН 1 000
  • Заняття з сурдопедагогом (1урок) 500
  • Заняття з сурдопедагогом (пакет з 10-ти уроків) 4 500
  • Консультація провідного лікаря-сурдолога (повторна) 900

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Смірнова ольга
Сьогодні прийшла без попереднього запису в клініку .З перших хвилин свого візиту була приємно здивована тим,як працюють в цьому закладі.Всі працівники дуже ввічливо і доброзичливі.Лікар Романів Наталя дуже професійно віднесла до мене.Є з чим порівняти,бо на протязі 22 років постійно проживаю в Іспанії.Дуже рекомендую саме цю клініку
Марія
Зверталась до Лор-лікаря, залишилась дуже задоволеною! Сервіс дуже привітний та приємний, спеціаліст була вкрай кваліфікована. Дуже вдячна за оперативну допомогу, без сотень призначень та незрозумілих лікувань, які мені до того радили в іншій клініці. Також, дуже зручно, що клініка має звязок з центром, де можна швидко зробити КТ. Дякую вам
Ніна «Ninelle» Дугіль
Була на прийомі з бабусею, перевірили слух, обрали гарні слухові апарати, маленькі-гарненькі. Особисто я дуже задоволена, що бабуся не гакає
Volodia Krenta
Звернувся сюди по рекомендації і не пошкодував. Мене прийняли раніше, оскільки швидше звільнився лікар) Відчувається людяність, що зараз дуже цінується. Окреме дякую адміністратору за каву та нагадування про візит, так тримати)
Адріана Туз
Моя мама мала проблеми зі слухом,звернулися до центру Беттертон за консультацією до Лікаря Анни Іванівної.Лікар чудовий,приємна у спілкуванні,швидко і доступно все пояснила про нашу проблему. Мамі підібрали слуховий апарат,яким вона дуже задоволена.Її життя стало кращим завдяки цьому центру.Окремо спасибі за вічливість і теплий прийом Лілічці.
Igor Nychaj
Вдруге проходив у Беттертоні аудіометрію, отримав якісну консультацію і пораду, як діяти далі. Привітний персонал, хороший спеціаліст і ще й до того дуже вродливі панянки ;) Рекомендую і мій лікуючий ЛОР у лікарні Львівської залізниці теж.
Oleksii Pysmennyi
Дуже файний сервіс, гарно зустріли, швидко та якісно провели процедури з аудіограми та тимпанометрії. Ціни лояльні, локація гарна- легко дістатися і недалеко від центру.
Людмила Ославська
У клініці працюють професійні і доказові лікарі.Дякую щиро Кунець Анні за правильно виставлений діагноз і скерування на оперативне втручання.Я сама лікар(загальної практики) і це моя щира рекомендація.
Antonina Chliyants
Дуже гарно знайшли підхід до дитини. Спілкування на найвищому рівні. За направленням лікаря перевірили слух дитині 5 років без жодних труднощів. Склались лише найприємніші враження про працівників (як самого лікаря так і на ресепшен). Дякую вам!
Іра Панчишин
Щиро дякуємо за Вашу роботу. Дитина 7р. спокійно та з довірою пройшла обстеження, а мені, як мамі - лікар відповіла на усі запитання. Вищий рівень професіоналізму лікаря п.Анни
Олександр Зубач
Щастя - це коли тебе розуміють. Свою думку людина висловлює словом. Говорити в голос - це найкращий спосіб спілкування. Дякую компанії ТОВ БЕТТЕРТОН у Львові за професійний і людський підхід до своїх клієнтів. Придбав у них електронну гортань для батька, він втратив можливість спілкування через рак гортані. Нова гортань повернула батькові можливість спілкування і радість життя. Щире дякую від батька . Рекомендую дану компанію . Результат є 100%.
Галина Стегура
Дуже задоволена роботою центру. Дякую! Завжди привітні працівники, кваліфікований лікар. Є клієнтом уже другий рік. Провели обстеження, порадили слухові апарати. Дуже уважні, самі подзвонять, нагадають про черговий огляд налаштування слухових апаратів.
Анна Плетньова
Була в ЛОРа, були питання до горла, приємно вражена роботою лікаря та ставленням до мене. Після лікування лікар зателефонувала та запитала як моє самопочуття, тому в подальшому якщо буде потреба звертатимусь)
О
Завітавши до центру слуху Беттертон у Львові, був приємно здивований ставленням мед.персоналу до пацієнтів, т.к. не раз бувавши в інших медичних установах, неодноразово стикався з недоброзичливим ставленням. У центрі Беттертон я потрапив у теплу, доброзичливу, затишну атмосферу. Мед.персонал відноситься з розумінням, проникливий, на високому професійному рівні. Особливе спасибі хочеться передати Анні Іванівні! Дякую за обстеження та надані рекомендації. Оцінку ставлю найвищу і всім рекомендую звертатися саме до цього центру.
Маргіта Юля
Звернулися у Беттертон з проблемою шум у вухах. Спеціаліст дуже хороший, досвідчений, чуйний та приємний. Скерувала нас на лікування до лікаря. Лікування пройшли і повернулися з повторним візитом. Приємно, що нас пам'ятають та знову радо прийняли. Це ще не всі наші візити у Беттертон до спеціаліста Анни. Але поки ми задоволені підходом, атмосферою та результатом.
Марина Голуб
Нарешті у нашому Львові з'явився сучасний медичний центр європейського зразка. Сучасний центр з професійною та новітньою апаратурою. Анна Іванівна висококваліфікований фахівець, привітний та чуйний адміністратор Лілія. Центр з приємною атмосферою! Рекомендую!
Оля Кравець (год назад)
Дуже вдячні колективу Беттертон, за професійність і позитивне ставлення до пацієнтів. Завдяки,якісно підібраному слуховому апарату свекор знову добре чує.Справжні професіонали, уважні та ввічливі. Успіхів Вам, хороших пацієнтів .
Влад Бєлов
Звертався до доктора Ганни Іванівни двічі, один раз з отитом вдруге з гнійною ангіною, яку не міг вилікувати пів року, в обох випадках вона чудово допомогла. Весь персонал клініки дуже доброзичливий, ввічливий, позитивний та професійний, а головне намагається допомогти, а не викачати гроші. Тож тепер якщо до ЛОРа то тільки сюди)
Олег Катрич
Перше що кидається в очі це рівень обслуговування, сучасний вигляд кабінету і сучасне обладнання. Робив аудіометрію. Все відбувається досить швидко і одразу після завершення отримуєш результат з заключенням, не потрібно чекати годину чи дві, чи взагалі приходити на наступний день, на все треба до 20 хв. Хоча я не був записаний, але для мене знайшли вільний час в проміжку між записами і провели обстеження, так як воно не довготривале. Відчувається професіоналізм в виконанні роботи і відповідне ставлення до клієнтів.
Євгеній Новотворов
У моєї дружини давня проблема зі слухом, ми перепробували багато різних слухових апаратів і ніяк не могли досягти бажаного результату. Цілком випадково побачив на Городоцькій вивіску “слухові апарати”, зайшов. До нашої проблеми поставилися з великою участю, записали мою дружину на прийом. Коли ми прийшли їй провели діагностику слуху, порадили який апарат краще підійде, перепробували різні вкладиші та дійшли висновку, що краще зробити індивідуальний вкладиш, тепер моя дружина добре чує, живе нормальним повноцінним життям. Велике Вам спасибі за це!
Віра
Щиро дякую Анні Іванівні за її професіоналізм, розуміння та потреби таких пацієнтів як я, персоналу за хороший прийом в клініці. Мені 60 років. Дякуючи своїй дочці, я опинилася в надійних руках Анни Іванівни. Коли прийшлося вибирати апарат, стало питання – а який, внутрішній чи зовнішній. Так як я ще працюю, тай окуляри на носі то зупинилися на внутрішніх. Дуже потім мене гризло, що повипадають з вух, але з`ясувалося, що це тільки мої припущення. З тим все в порядку. Не вилітають. Період адаптації з апаратом був в мене чудовий, коли в тебе живуть два хвилястих папужки, яким дзьоби не закриваються від співу навіть коли голови під крилом і вони вроді би сплять, то в мене виникало бажання дати об`яву в газету, що віддаю в хороші руки своїх хвилястих, але це тільки було на словах. Можливо це було і завдяки їм, і моєму терпінню, з апаратом я зжилася за тиждень. Коли вийшла перший раз на вулицю з апаратом, я попала в вулик, де все гуде, шумить, кричить, пищить. Але коли маєш 30 % слуху ти дуже тішишся, що маєш можливість це чути, що твої «що, га, як, де» вже не будуть нервувати твоїх рідних і ти можеш бути в компанії і чути про що йде мова. На своєму досвіді - лікування,електрофорез під током, капельниці, барокамери- це звичайно добре, але результат вийшов в мене як завжди. І тому не треба себе списувати з рахунку, а йти до Анни Іванівни, показувати свої вуха, і казати що я ще не хочу бути глухим і потребую вашої поради. Дякую Анна Іванівна !
Леся
Хочу подякувати лікарю Анні Іванівні і всьому колективу Центру слуху Беттертон у Львові. Моій мамі 78 років. У неї були серйозні проблеми зі слухом. Завдяки проведеній аудіограмі і якісно підібраному слуховому апарату мама знову добре чує. Справжні професіонали, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, уважні та ввічливі, приємна та затишна атмосфера. Успіхів Вам, хороших пацієнтів.Рекомендую всім.
Тетяна
Мамі знадобився слуховий апарат. Звернулися до Анни Іванівни. Вона змогла підібрати для мами зручний та не дуже дорогий апарат, налаштувала його чітко під мамині потреби. Дуже вдячні цьому чудовому лікарю за допомогу.
Олена
Дякую Беттертон за гарну роботу та вмілий підхід до найменших пацієнтів :) Відвідали цей кабінет задля аудіограми та тимпанографії для просвітлення картини погіршення слуху синочка. Лікар швиденько знайшла підхід до синочка, якому ще й 4-х рочків нема. Процедура була досить швиденькою, цікавою для дитини + нагородили сина надувною кулькою :) Дуже приємно і дитині, і мамі! Дякуємо! Надіюсь, потреби не буде для повторних відвідувань, але рекомендуватиму Ваш заклад точно ;)
ПчелинаТатьяна
10 травня '18р.
Спасибо,Анне,за проведённую диагностику слуха
володя
цей приємний настрій який я отримав в клініці непокидав мене упродовж цілого дня... браво) професійно і комфортно відчув себе в руках професіоналів... все таки є у нас талановиті молоді люди!!! персоналу хочу побажати тільки хороших і позитивних пацієнтів)
швець володя
вийшовши з клініки я був вражений... є в нас приємні люди, а головне професійні) бажаю дівчатам тільки хороших і позитивних пацієнтів)
Лілія
Уперше до Беттертона я зайшла 16/08, весь персонал привітно зустрів мене, провели аудіограму, Анна Іванівна усе мені докладно пояснила, звідси виходила у хорошому настрої, ще й пригостили мене шоколадним батончиком!))) Клініка супер!
Родина Палійчуків
Уперше звернулися до «Беттертону» з питанням про вибір слухового апарату. Нам не тільки допомогли підібрати зручну та ефективну модель, але й налаштували апарат. Зараз ходимо сюди ж до сурдолога. Чудова клініка!

Лікарі клініки Беттертон, центр слуху у Львові

Відео про клініку

Статті про клініку

Как подобрать слуховой аппарат ребенку
Как подобрать слуховой аппарат ребенку
Учесть все нюансы, подобрать наиболее подходящий слуховой аппарат могут специалисты центра «Беттертон». Врачи обеспечат правильное восприятие звука без малейшего дискомфорта для ребенка.
В каких случаях необходим слуховой аппарат
В каких случаях необходим слуховой аппарат
Главное — найти проверенного, надежного продавца, вот почему центр «Беттертон» предоставляет услуги по выбору слухового аппарата, его правильной настройке, адаптации к акустическим условиям и несет ответственность за оказываемую помощь.

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:30-16:00
Пн — Пт: 09:30-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30