Центр слуху Беттертон м. Львів

Часи роботи:

або дзвоніть за телефонами:

+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Інші філії мережі:
Київ вул. Андрія Малишка, 2 (3 поверх)

м.Дарница

3 1

м.Левобережная

18 6

м.Черниговская

19 6
Київ вул. Невська, 2л (орієнтир Фуршет)

м.Святошин

м.Вокзальная

12 5
Кривий Ріг вул. Лермонтова, 31
Полтава м. Кременчук, вул. Театральна, 34
Київ м Біла Церква, вул. Шевченка 146, 1-й поверх (біля маг. АТБ)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Відео
  • Статті

Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог. Медичний заклад проводить індивідуальний вибір та налаштування слухового апарату виробництва США.

Центр пропонує такі послуги:

• консультація фахівця;
  • діагностика слуху;
  • аудіометрія;
  • імпендансометрія;
  • реєстрація ОАЄ;
  • комп’ютерний вибірта та налаштування слухового апарату;
  • індивідуальне виготовлення вушних вкладок;
  • технічне обслуговування, медичне супроводження.

Переваги спеціалізованого медичного центру — вузька спеціалізація, професійні якості персоналу, сучасне обладнання, гарантоване сервісне обслуговування.

Місцезнаходження медичного центру слуху — вул. Городоцька, 44, поруч розташовани зупинки міського транспорту.

• Ціни на послуги

• Комплексна діагностика слуху від 500
  • Тональна порогова аудіометрія з висновком 250
  • Імпедансометрія з висновком 250
  • Підбір та налаштування слухових апаратів 150
  • Діагностика причин несправності слухового апарату (будь-якого виробника) від 100
  • Продування слухових труб по Політцеру 75

10 травня '18г.
Спасибо,Анне,за проведённую диагностику слуха
володя
23 листопада '17г.
цей приємний настрій який я отримав в клініці непокидав мене упродовж цілого дня... браво) професійно і комфортно відчув себе в руках професіоналів... все таки є у нас талановиті молоді люди!!! персоналу хочу побажати тільки хороших і позитивних пацієнтів)
швець володя
23 листопада '17г.
вийшовши з клініки я був вражений... є в нас приємні люди, а головне професійні) бажаю дівчатам тільки хороших і позитивних пацієнтів)
Лілія
21 серпня '17г.
Уперше до Беттертона я зайшла 16/08, весь персонал привітно зустрів мене, провели аудіограму, Анна Іванівна усе мені докладно пояснила, звідси виходила у хорошому настрої, ще й пригостили мене шоколадним батончиком!))) Клініка супер!
Родина Палійчуків
04 січня '17г.
Уперше звернулися до «Беттертону» з питанням про вибір слухового апарату. Нам не тільки допомогли підібрати зручну та ефективну модель, але й налаштували апарат. Зараз ходимо сюди ж до сурдолога. Чудова клініка!

Відео про клініку

Статті про клініку

Как подобрать слуховой аппарат ребенку
Как подобрать слуховой аппарат ребенку
Учесть все нюансы, подобрать наиболее подходящий слуховой аппарат могут специалисты центра «Беттертон». Врачи обеспечат правильное восприятие звука без малейшего дискомфорта для ребенка.
В каких случаях необходим слуховой аппарат
В каких случаях необходим слуховой аппарат
Главное — найти проверенного, надежного продавца, вот почему центр «Беттертон» предоставляет услуги по выбору слухового аппарата, его правильной настройке, адаптации к акустическим условиям и несет ответственность за оказываемую помощь.
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Центр допомоги залежним "Свобода" у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Львів вул. Чернігівська, 7. Обласна клінічна лікарня, головний корпус, 3 поверх р.Личаківський
5,7
Записатися на прийом
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у Львові пропонує лікувально-діагностичну медичну допомогу пацієнтам с проблемами зору. Центр отримав вищу категорію акредитації. Лікарі-офтальмологи мають вищу кваліфікаційну категорію, багаторічний досвід роботи, володіють сучасними методами терапії.