Центр слуху Беттертон м. Львів

Львів, вул. Городоцька, 44
р.Франківський

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Київ вул. Андрія Малишка, 2 (3 поверх)

м.Дарница

3 1

м.Левобережная

18 6

м.Черниговская

19 6
Київ вул. Нивська, 2л (орієнтир Фуршет)

м.Святошин

м.Вокзальная

12 5
Кривий Ріг вул. Лермонтова, 31
Кременчук вул. Театральна, 34
Київ м Біла Церква, вул. Шевченка 146, 1-й поверх (біля маг. АТБ)
Київ вул. Йорданська, 17А

• Відгуки
  • Лікарі
  • Відео
  • Статті

Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог. Медичний заклад проводить індивідуальний вибір та налаштування слухового апарату виробництва США.

Центр пропонує такі послуги:

• консультація фахівця;
  • діагностика слуху;
  • аудіометрія;
  • імпендансометрія;
  • реєстрація ОАЄ;
  • комп’ютерний вибірта та налаштування слухового апарату;
  • індивідуальне виготовлення вушних вкладок;
  • технічне обслуговування, медичне супроводження.

Переваги спеціалізованого медичного центру — вузька спеціалізація, професійні якості персоналу, сучасне обладнання, гарантоване сервісне обслуговування.

Місцезнаходження медичного центру слуху — вул. Городоцька, 44, поруч розташовани зупинки міського транспорту.

• Ціни на послуги

• Комплексна діагностика слуху від 500
  • Тональна порогова аудіометрія з висновком 300
  • Імпедансометрія з висновком 300
  • Підбір слухових апаратів 250
  • Діагностика причин несправності слухового апарату (будь-якого виробника) від 100
  • Продування слухових труб по Політцеру 75

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Леся
14 серпня '19г.
Хочу подякувати лікарю Анні Іванівні і всьому колективу Центру слуху Беттертон у Львові. Моій мамі 78 років. У неї були серйозні проблеми зі слухом. Завдяки проведеній аудіограмі і якісно підібраному слуховому апарату мама знову добре чує. Справжні професіонали, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, уважні та ввічливі, приємна та затишна атмосфера. Успіхів Вам, хороших пацієнтів.Рекомендую всім.
Олена
13 жовтня '18г.
Дякую Беттертон за гарну роботу та вмілий підхід до найменших пацієнтів :) Відвідали цей кабінет задля аудіограми та тимпанографії для просвітлення картини погіршення слуху синочка. Лікар швиденько знайшла підхід до синочка, якому ще й 4-х рочків нема. Процедура була досить швиденькою, цікавою для дитини + нагородили сина надувною кулькою :) Дуже приємно і дитині, і мамі! Дякуємо! Надіюсь, потреби не буде для повторних відвідувань, але рекомендуватиму Ваш заклад точно ;)
ПчелинаТатьяна
10 травня '18г.
Спасибо,Анне,за проведённую диагностику слуха
володя
23 листопада '17г.
цей приємний настрій який я отримав в клініці непокидав мене упродовж цілого дня... браво) професійно і комфортно відчув себе в руках професіоналів... все таки є у нас талановиті молоді люди!!! персоналу хочу побажати тільки хороших і позитивних пацієнтів)
швець володя
23 листопада '17г.
вийшовши з клініки я був вражений... є в нас приємні люди, а головне професійні) бажаю дівчатам тільки хороших і позитивних пацієнтів)
Лілія
21 серпня '17г.
Уперше до Беттертона я зайшла 16/08, весь персонал привітно зустрів мене, провели аудіограму, Анна Іванівна усе мені докладно пояснила, звідси виходила у хорошому настрої, ще й пригостили мене шоколадним батончиком!))) Клініка супер!
Родина Палійчуків
04 січня '17г.
Уперше звернулися до «Беттертону» з питанням про вибір слухового апарату. Нам не тільки допомогли підібрати зручну та ефективну модель, але й налаштували апарат. Зараз ходимо сюди ж до сурдолога. Чудова клініка!

Лікарі клініки Центр слуху Беттертон м. Львів

Відео про клініку

Статті про клініку

Как подобрать слуховой аппарат ребенку
Как подобрать слуховой аппарат ребенку
Учесть все нюансы, подобрать наиболее подходящий слуховой аппарат могут специалисты центра «Беттертон». Врачи обеспечат правильное восприятие звука без малейшего дискомфорта для ребенка.
В каких случаях необходим слуховой аппарат
В каких случаях необходим слуховой аппарат
Главное — найти проверенного, надежного продавца, вот почему центр «Беттертон» предоставляет услуги по выбору слухового аппарата, его правильной настройке, адаптации к акустическим условиям и несет ответственность за оказываемую помощь.
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Центр допомоги залежним New Way у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Львів вул Угорська 12, медичний центр Medialt р.Сихівський
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Стоматологічна клініка РІКОТА (RIKOTA) на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.