Діагностичні центри Львова

МРТ головного мозку з ангіографією судин 2690 грн.
КТ головного мозку 1500 грн.
Езофагогастродуоденоскопія 1200 грн.
Сегментний цифровий рентген Sirona 520 грн.
Нижні кінцівки пільгові: артерії, вени(дві ноги) 675 грн.
Судини шиї та голови з функціональними пробами 850 грн.
Електроенцефалограма(ЕЕГ) пільгова 630 грн.
Знайдено 109 клінік

Сб Нед Цілодобово
Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
Максим
На жаль враження про медичний центр Біомед у Львові на Драгана 4 не приємні. Я 29.01.2022 р. перший раз звернувся до цього закладу і моє враження будувалося с самого початку у спілкуванні з адміністратором ще до зустрічі з лікарем. Якій повідомив що вони не видають звичайні медичні маски пацієнтам які прийшли на консультацію. Вдумайтесь, медичний центр не видає медичні маски які коштують в закупці копійки, але бере за консультацію 500 грн. Що говорить тільки про одне, вони не турбуються про ваше здоров'я, а їх турбують тільки гроші. Мені прийшлось з температурою йти на вулицю шукати аптеку щоб купити маску для того щоб зайти в Біомед. Це жлобство Біомед. Про яку турботу до пацієнтів можна казати!!! Також в Біомед не видають бахіли. Но добре що бахіли вони не заставляли купувати. Далі, коли я звернувся до адміністратора з проханням надати мені номер телефона керівництва, вона мені повідомила що в керівництва не має службового номера, а тільки особистий, тому вона мені його не дасть. Брехня від адміністратора зразу викликала сумніві щодо професійності взагалі всього медичного закладу. Не раджу ходити в цей медичний заклад.
Віталія
Дуже задоволена відвідуванням Приємний персонал затишна атмосфера Лікар невропатолог прекрасно проконсультувала нас та надала доступну інформацію
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка + нирки та судини нирок 700
  • УЗД Щитоподібна залоза + судини залози (доплерометрія) 450
  • УЗД Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка + нирки + судини нирок 700
  • УЗД Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка 600
  • УЗД Печінка і жовчевий міхур 450
Львів, вул. Драгана,9
8,5
Львів вул. Миколайчука, 9
р.Шевченківський
Медичний центр "Євроклінік" працює за принципом консиліумного підходу до вирішення складних та унікальних випадків діагностики. При необхідності до консультування залучаються авторитетні вузькопрофільні спеціалісти.
  • Контрастне підсилення (в залежності від ваги пацієнта), 15-30 кг 1 950
  • Контрастне підсилення (в залежності від ваги пацієнта), більше 30 кг 2 550
  • МРТ головного мозку (стандарт) з ангіографією судин Вілізієвого кола 2 850
  • МРТ орбіти Додаткові зрізи 1 150
  • МРТ внутрішнього вуха Додаткові зрізи 1 150
9,7
Львів 6-й Скнилівський провулок, 8
р.Франківський
"Gastrolife" — вузькоспеціалізована клініка гастроентерології та дієтології, де першочерговим та основним напрямком є турбота про кожного пацієнта, високий кваліфікаційний рівень лікарів та дотримання сучасних протоколів діагностики та лікування.
9,7
Акції
Львів вул. Костя Левицького, 97
р.Личаківський
Клініка інтимної медицини для всієї родини "Чоловіче здоров’я +". Кваліфікована та спеціалізована допомога у сфері урології, сексології, андрології та гінекології. Широкий спектр ультразвукових досліджень на апараті експертного класу. Співпрацюємо з провідними лаболаторіями України, будь-які аналізи за попереднім записом у зручний день і час. Сучасні...
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • УЗД “Чоловіче здоров'я № 2” (сечовий міхур, простата, сім'яні пухирці, нирки) 810
  • УЗД “Чоловіче здоров'я № 3” (нирки, сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці, органи калитки) 990
  • КТ органів черевної порожнини та малого тазу з контрастним підсиленням (одномоментно) 3 290
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, жовчеві протоки, підшлункова залоза, селезінка) 700
  • УЗД печінки 430
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на Червоній Калині — це медичний заклад, робота якого має лікувально-діагностичний напрямок, з наданням кваліфікованої допомоги, як дорослим пацієнтам, так і дітям. У поліклініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень знань, навчаються новим методикам та технологіям, що в комплексі дає...
  • УЗД гомілково-ступневого суглобу 800
  • УЗД колінного суглобу 800
  • УЗД молочних залоз 840
  • УЗД прицільно однієї ділянки 630
  • УЗД судин шиї та голови 2 070
9,1
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
VeroMed – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Cпеціалісти МЦ забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням. Колектив центру – це велика дружня сім’я. І вони з великою любов’ю і турботою відносяться до кожного свого пацієнта. Лікарі медичного центру "VeroMed" постійно підтримують...
  • Електрокардіограма серця (ЕКГ 12-каналів) 300
  • Електрокардіограма серця (ЕКГ 12-каналів) без трактування 150
  • Добовий моніторинг артеріального тиску 500
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) серця - (ЕХО-КГ) - ехокардіограмма 550
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) серця - (ЕХО-КГ) - ехокардіограмма + електрокардіограмма (ЕКГ 12-каналів) серця 700
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • УЗД легень при наявності негативного ПЛР 590
  • КТ-шиї/гортані, органів грудної порожнини, органів черевної порожнини, органів малого тазу для характеристики онкологічного процесу з контрастом 4 200
  • КТ-голови (носоглотка, основа черепа, орбіти, пазухи, кістки черепа, головний мозок) з контрастом 2 950
  • КТ-шиї/гортані (ротоглотка, язик, гортань, слинні залози) з контрастом 2 950
  • КТ шиї/гортані, органів грудної порожнини з контрастом 3 200
Львів вул. Липова Алея, 15
р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медична клініка "IQMED" надає діагностичні та лікувальні послуги на основі доказової медицини та практичного досвіду. Спеціалізація клініки це сімейна медицина, кардіологія, доросла та дитяча психіатрія, ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, , акушерство та гінекологія а також УЗД всіх органів.
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) стимуляційна (ноги та руки) 1 095
  • Стимуляційна ЕНМГ (електронейроміографія) з консультацією невролога Яворської Н.П. 1 550
  • УЗД КОМПЛЕКС "Обстеження органів черевної порожнини і нирок: печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки, наднирники, сечовий міхур" 1 060
  • УЗД КОМПЛЕКС "Жіноче здоров'я": обстеження щитоподібної залози, молочних залоз, органів малого тазу 1 650
  • УЗД КОМПЛЕКС "Надмірна вага у жінок": обстеження щитоподібної залози, органів черевної порожнини, органів малого тазу, нирок, наднирників та сечового міхура 1 980
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Холтер ЕКГ доба 1 030
  • Холтер ЕКГ 2 доби 1 000