Діагностичні центри Львова

ЕКГ з трактуванням результату 100 грн.
УЗД серця (ехокардіографія) 300 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 320 грн.
Мамографія (4 знімки) 450 грн.
МРТ головного мозку та гіпофізу з ангіографією судин 2390 грн.
КТ головного мозку 1490 грн.
Кольпоскопія із заключенням 500 грн.
Знайдено 75 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Свiтлана
Мені все сподобалося. Можу запевнити, що це-хороший лікар, та відмінний професіонал. Я не очікувала на такий високоякісний сервіс. Буду звертатися ще до цього спеціаліста, та в цю клініку. Однозначно рекомендую усім!
14.03.2017
Чудовий лікар! Все сподобалося. Вона все детально пояснила, показала і розповіла. Фахівець, чудовий і кваліфікований, яких ще треба пошукати. Дуже детально, проводить огляд. Рекомендації слушні, та допомагають. Рекомендую!
Гапонова
Відзначила високий рівень професіоналізму і компетентність, вміння налаштуватися на людину і підібрати відповідну методику лікування. Спілкуватися з лікарем одне задоволення, дуже приємна жінка. Якщо раптом щось, тільки до неї!
Павла
Все відмінно, шикарний прийом. Лікар зміг розібратися в моїй проблемі. Дуже кваліфікована, дуже приємна в спілкуванні. Це єдиний спеціаліст, який мені допоміг. Кращий психіатр, у якого я був! Однозначно можу рекомендувати!
Професіонал з доброзичливим ставленням до пацієнтів. Тонкий психолог, вміє знайти підхід до пацієнта, розташувати до відвертої розмови. Рекомендую цього спеціаліста для відвідування. Приємна обстановка, доброзичливе ставлення до пацієнтів.
28.02.2017
Лікар дуже уважний, ввічливий та інтелігентний. Вдумливо задає питання, вникає в суть проблеми. Лікар досвідчений, і це відчувається. Я задоволена його підходом, сподіваюся що лікування пройде добре. Враження про нього хороше і як людина він дуже приємний
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • КТ органів черевної порожнини та малого тазу (для дітей до 16 років) 2 190
  • КТ органів черевної порожнини та малого тазу з контрастним підсиленням (одномоментно) 3 290
  • КТ органів черевної порожнини та малого тазу з контрастним підсиленням (одномоментно, для дітей до 3 років) 2 990
  • КТ органів черевної порожнини та малого тазу з контрастним підсиленням (одномоментно, для дітей до 16 років) 3 200
  • КТ сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур) з контрастним підсиленням 2 490
Працює з 08:00-22:00
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Пакет УЗД кардіологія (УЗД (ЕХО) серця, наднирники, судини нирок (доплерометрія), судини шиї (внутрішні сонні та вертебральні артерії) 1 300
  • УЗД органів черевної порожнини та зоочеревного простору (Печінка, жовчний міхур, підшлункова, селезінка + нирки (доплер) 450
  • УЗД Молочні залози 300
  • УЗД Щитовидна залоза (доплер) 250
  • УЗД Щитовидна залоза (доплер) діти 175
Працює з 08:00-21:00
5,7
Львів, вул. Вашингтона, 6
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Запис на диск результатів 20
  • Ехокардіографія серця, калій ( постковід)
  • Цифрова рентгенографія попереково-крижового відділу хребта з функціональним навантаженням 330
  • Цифрова рентгенографія шийного відділу хребта з функціональним навантаженням 500
  • Цифрова рентгенографія ліктьового суглобу 350
Працює з 08:00-17:00
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • Щелепно - лицева ділянка (лімфатичні вузли, слинні залози) 360
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 11:00-17:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
  • Гастроскопія (з місцевою анастезією) 910
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Олег, 22 декабря '20г.

Раз на рік, найчастіше восени купую пакет Кардіо чек-ап та перевіряю своє серце. Спадковість не дуже хороша, тому берегу своє здоров'я

• Кольпоскопія 400
  • Гістероскопія 3 900
Працює з 08:00-20:00
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
  • УЗД серця (ехокардіографія) 450
  • Електрокардиография без трактування 100
  • Дуплексне сканування гілок дуги аорти от 500
  • Дуплексне сканування судин вен шиї 300
  • Дуплексне сканування судин головного мозку (транскраніальна доплерографія) 400
Працює з 09:30-19:00
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • УЗД м'яких тканин 350
Працює з 09:00-17:00
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • УЗД органів черевної порожнини 450
  • Прецизійне УЗД одного із органів 200
  • УЗД нирок і сечового міхура 400
  • УЗД сечового міхура та простати 220
  • УЗД щитовидної залози 250
Працює з 09:00-20:00
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Клініка "Паренс Україна" являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 200
  • Фолікулометрія в природному циклі 250