Діагностичні центри Львова

ЕКГ з трактуванням результату 100 грн.
УЗД серця (ехокардіографія) 300 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 320 грн.
Мамографія (4 знімки) 450 грн.
МРТ головного мозку та гіпофізу з ангіографією судин 2190 грн.
КТ головного мозку 1290 грн.
Кольпоскопія із заключенням 500 грн.
Знайдено 72 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Катя
Орест Євгенович - професіонал!!!
Були в ново багато раз, проходили курс підготовки до пологів, дуже хороший лікар. Дякую!
Дмитро
Все Сподобалось! рекомендую
Галина
Хочу подякувати працівникам центру NOVO, де напередодні чоловікові робили МРТ. Світлий інтер'єр, оригінальні картини приємно тішать око. Але, звичайно, найголовніше - це люди. Персонал рецепції уважний, діє злагоджено. Особлива вдячність лікареві- нейрохірургу Ільчишину Романові Орестовичу, професіоналізм і м'який гумор якого допомагають долати біль і ще раз переконують у важливому гаслі центру - "Любіть жити".
Пелех Олександра Зеновіївна
Мені сподобалися консультації лікарів, вони справжні професіонали своєї справи. Все було виконано на найвищому рівні. Лікарі з розумінням поставилися до мого стану. Особливо хочу подякувати своєму гінекологу Зоряні Ігорівні, яка протягом всього часу лікування підтримувала мене та консультувала. Так як я була вперше, спочатку було трохи лячно, а на другий раз я прийшла з впевненістю, знаючи, що цим людям можна довіряти.
Оля
Дуже гарний медичний центр. Неодноразово зверталась до Зоряни Ігорівної, прекрасний фахівець, який добре знає свою роботу. Хочу подякувати за допомогу ,підтримку, і поради як досвідченого лікаря . Це лікар від бога . Дякую вам Зоряна Ігорівна , буду всім рекомендувати вас .
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • КТ органів черевної порожнини та малого тазу (для дітей до 16 років) 2 090
  • КТ органів черевної порожнини та малого тазу з контрастним підсиленням (одномоментно) 3 090
  • КТ органів черевної порожнини та малого тазу з контрастним підсиленням (одномоментно, для дітей до 3 років) 2 790
  • КТ органів черевної порожнини та малого тазу з контрастним підсиленням (одномоментно, для дітей до 16 років) 2 990
  • КТ сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур) з контрастним підсиленням 2 290
Працює з 09:00-17:00
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Пакет УЗД кардіологія (ЕХО, наднирники, судини нирок) 900
  • УЗД органів черевної порожнини та зоочеревного простору (Печінка, жовчний міхур, підшлункова, селезінка + нирки (доплер) 450
  • УЗД Молочні залози 300
  • УЗД Щитовидна залоза (доплер) 250
  • УЗД Щитовидна залоза (доплер) діти 175
Працює з 08:00-21:00
5,7
Львів, вул. Вашингтона, 6
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • Щелепно – лицева ділянка (лімфатичні вузли, слинні залози) 360
Працює з 09:00-21:00
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • УЗД м'яких тканин 300
Працює з 09:00-17:00
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • УЗД органів черевної порожнини 450
  • Прецизійне УЗД одного із органів 200
  • УЗД нирок і сечового міхура 400
  • УЗД сечового міхура та простати 220
  • УЗД щитовидної залози 250
Працює з 09:00-20:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та...
  • Гастроскопія (з місцевою анастезією) 910
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Запис на диск результатів 20
  • Рентгенографія попереково-крижового відділу хребта з функціональним навантаженням 420
  • Цифрова рентгенографія попереково-крижового відділу хребта з функціональним навантаженням 330
  • Рентгенографія шийного відділу хребта з функціональним навантаженням 400
  • Цифрова рентгенографія шийного відділу хребта з функціональним навантаженням 330
Працює з 08:00-17:00
Львів вул. Виговського, 20б
р.Залізничний
Медичний центр УСМІШКА, заснований у 1989 році - досяг найвищих щаблів сьогоднішньої медицини. Надаємо комплексну стоматологічну допомогу для усієї родини у вирішенні будь-яких проблем, зв'язаних з захворюваннями ротової порожнини, з застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні. Приймають 8...
  • Рентген гайморових пазух 300
  • КТ верхньої або нижньої щелепи 250
  • КТ верхньої щелепита гайморових пазух 300
  • КТ верхньої та нижньої щелепи в оклюзії 450
  • КТ скронево-нижньощелепних суглобів 480
Працює з 09:00-20:00
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2
р.Личаківський
Багатопрофільний медичний центр "Триомед" займається діагностикой та лікуванням хвороб кардіологічного, кардіохірургічного, ендокринологічного, ревматологічного, гематологічного напрямків та судинної хірургії. Тут працюють лікарі першої та вищої категорії, кандидати медичних наук.
  • УЗД серця (ехокардіографія) 300
Працює з 09:00-18:00
Акції
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Клініка "Паренс Україна" являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 150
  • Фолікулометрія в природному циклі 220