Пульмонологи у Львові

Консультація пульмонолога в клініці «Біомед» 750
Консультація пульмонолога в кліниці «Медичний центр Med Space (Мед Спейс)» 750
Богдана
З кропив'янкою дочки нам допомогла впоратися Катерина Шнира. Вона призначила досить дієве лікування, через кілька днів від хвороби не залишилося і сліду. Також вона дала багато корисних порад з харчування. Щиро вдячні.
01 липня '18 г.
У сына было подозрение на астму, ну хорошо что мы во время обратились к Шнире Екатерине. На ранней стадии мы без особого труда смогли преодолеть болезнь. Благодарим специалиста, что по минимуму назначала препараты, и не залечила болезнь.
06 липня '18 г.
Алерголог, пульмонолог
Лікар надає медичний супровід дітям з хронічними алергопатологіями. Проводить лікування астми, хронічних бронхітів, кропив'янки та інших захворювань алергічного характеру.
Пульмонолог, алерголог, імунолог
Клінічний алерголог, пульмонолог, науковий напрямок роботи – інфекційна імунологія, молекулярна алергологія. Практичний напрямок - консультації пацієнтів з алергічними хворобами та набутими імунодефіцитними порушеннями інфекційного генезу
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-28
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський