Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Неврологи у Львові

Консультація невропатолога в кліниці «Novo» 490 - 1600 грн
Консультація невролога в кліниці «Перший сімейний ім. Святого Єремії, медичний центр» 400 - 450 грн
Консультація невролога в кліниці «Медіальт (Medialt), медичний центр» 250 - 600 грн
Консультація лікаря-невропатолога в кліниці «ІВР» 325 - 650 грн
Консультація лікаря невропатолога первинна в кліниці «Norimed+» 600 - 1500 грн
Консультація невропатолога в кліниці «Шпиталь Шептицького» 650 - 1300 грн
Консультація невролога в кліниці «Ехокор» 800 - 2500 грн
Консультація дитячого невролога Пронів Н.В.(кандидат медичних наук) в кліниці «Біомед» 700 - 2500 грн

Невролог — це лікар, який займається вивченням симптомів та лікуванням хвороб центральної та периферичної нервової системи. Часті головні болі незрозумілого походження –— передумова для звернення до спеціаліста.

Лікар допомагає побороти наступні хвороби та патологічні порушення:

 • раптове порушення травлення та роботи ШКТ, тошнота та рвота;
 • депресію, апатію або підвищену агресивність, хвилювання, регулярний поганий настрій, відчуття переслідування, атаку паніки;
 • безсилля, низьку продуктивність, погіршення пам’яті, неуважність;
 • порушення сну (сонливість впродовж дня або безсоння у темну пору доби);
 • судоми, заїкання, різкі крики;
 • головні болі, запаморочення, мігрень;
 • черепно-мозкові травми та операції, забої в області хребта та голови;
 • погіршення зору;
 • шум у вухах;
 • порушення кровопостачання мозку;
 • погіршення діяльності сечостатевої системи (проблеми з потенцією та сечовипусканням);
 • хвороби опорно-рухового апарату (грижу, остеохондроз, защемлення нерва);
 • яскраво виражене відставання у психічному та мовному розвитку.

Спочатку лікар аналізує особливості проявленння симптомів, протікання та причини прогресування недуги. Спеціаліст ознайомлюється із історією хвороб пацієнта, опитує його та роз’яснює, які фонові та хронічні хвороби турбують зараз.

У разі потреби використовуються додаткові методики, призначаються тести та дослідження:

 • дослідження на якість кровообігу судин шиї та голови (ультразвук);
 • міографія (визначення особливостей біоелектричних рефлексів нервів та мязів);
 • електроенцефалографія (тест на функціональний відклик головного мозку);
 • МРТ головного мозку;
 • загальна перевірка зору;
 • загальний аналіз крові;
 • рентген хребта.

Інформація про досвідчених та авторитетних неврологів, які використовують у роботі найсучасніші методи, представлені на порталі likarni.com.

Хто такий невролог?
83
9,0
10
Алексей
Мучился от мигрени. Пришел к этому врачу, через неделю забыл, что болело)
21 липня '16 г.
10
Олег
Місяць назад звернувся з скаргами неконтрольованих нервових зривів. Після 2 тижнів призначеного лікування вже був помітний результат.
06 лютого '18 г.
10
Станислав
Понравиля подход к пациенту. Да и лечение она провела быстро и хорошо.
01 червеня '16 г.
7
Роман
Мартиненко дуже тактовний, культурний і компетентний лікар. Можете не сумніватися – вона уважно вислухає, підтримає, вилікує. Я у неї лікувався, так що знаю що говорю
23 вересня '16 г.
8
05.05.2017
Гевʼяк Орест допоміг мені у лікуванні такої складної хвороби як недостатність кровопостачання головного мозку. Стадія у мене була не запущена, проте захворювання саме по собі є складним. Орест призначив комплексне, дієве лікування. Мій стан значно покращився завдяки цьому лікарю.
30 листопада '-1 г.
8
12.05.2017
Уже у літньому віці у мене почалися серйозні проблеми зі здоров’ям. Хронічна ішемія головного мозку могла призвести до інвалідності. Тому я безмежно вдячний Гевʼяку Оресту за своєчасне діагностування хвороби та за ефективне лікування. Тепер моє життя в безпеці.
30 листопада '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Невропатолог
16 років досвіду
10
Викликати лікаря додому
Лікар надає допомогу пацієнтам з неврологічними та вертебрологічними захворюваннями. Лікує головний біль (мігрень, головний біль напруги, тригемінальні цефалгії), головокружіння, неврити, невралгії, хворобу Паркінсона, хворобу Альцгеймера, полінейропатії демієлінізуючи/метаболічні, ускладнення ішемічного інсульту, атаксії різного генезу, радикулопатія (дорсопатія), тунельні невропатії, панічні атаки,вегетативна дистонія, грижі диску, протрузії, розсіяний склероз, тривожні синдроми, соматоформна дисфункція вегетативної нервової системи, порушення сну, безсоння, дегенеративно-деструктивні захворювання хребта (цервікалгії, радикулопатії, дорсалгії), болі в шийному, грудному, поперековому відділі хребта, працює з неврологічними ускладненнями у пацієнтів із COVID-19. Володіє техніками: мануальна терапія, голкорефлексотерапія, кінезотейпування, кінезотерапія, методика NEURAC.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-20
Консультація 900 грн.
Невропатолог, вертберолог
17 років досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар надає допомогу пацієнтам з неврологічними та вертебрологічними захворюваннями. Проводить процедури по нейростимуляції. В роботі використовує методику ударно-хвильової терапії. Лікує головний біль напруги, невралгії, хворобу Паркінсона, панічні атаки, грижі диску, протрузії, дегенеративно-деструктивні захворювання хребта, болі в шийному, грудному, поперековому відділі хребта.
Записатися на прийом17 онлайн записів
Консультація 900 грн.
Невролог
16 років досвіду
10
Лікар приймає пацієнтів з ураженнями периферичної нервової системи, дегенеративними захворюваннями хребта, функціональними розладами нервової системи, судинними захворюваннями центральної нервової системи, екстрапірамідними розладами та вестибулярними порушеннями. Лікує спондилоартроз, грижі міжхребцевих дисків, сколіоз, лордоз, больові синдроми хребта, наслідки інсультів, хронічну мігрень, тригемінальну невралгію, неврити, невралгію сідничного нерва, хворобу Паркінсона, тремор та міастенію.
Невролог
53 роки досвіду
9,80
Лікар невролог вищої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування захворювань і змін у функціонуванні центральної та периферійної нервової системи. Людмила Іванівна була завідувачкою неврологічного відділення Залізничної лікарні. Вагомий досвід роботи отримала в нейрохірургічному відділенні Залізничної лікарні під керівництвом заслуженого лікаря України М.І.Караповського. З 2022 року працює невропатологом в Оксфорд Медікал Львів.
Консультація 600 грн.
Генетик, Дитячий невролог, Рефлексотерапевт
31 рік досвіду
9,40
Дитячий лікар
Лікар Пронів Наталія Володимирівна – генетик, дитячий невролог, рефлексотерапевт. Досвід роботи 30 років. Кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Лікує синдром рухових порушень, враження нервової системи у дітей до 18ти років. Приймає пацієнтів у консультативному режимі. Проводить профілактичні огляди дітей до одного року. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Захворювання з яким звертаються до невролога-генетика: ЗПМР(затримка психомовного розвитку), аутизм, ДЦП(дитячий церебральний параліч), генетично-детерміновані захворювання, міопатичний синдром, м’язові дистрофії або аміотрофії, синдром Дауна та інші хромосомні порушення, епісиндром та епілепсія, ВСД (вегетосудинна дистонія), порушення сну та неврози.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-20
Консультація 1200 грн.
Невролог
21 рік досвіду
9,05
Лікар невролог лікар першої кваліфікаційної категорії, надає допомогу хворим з мігреннями, невралгією, невропатией, різними розладами сну, безсонням. До кожного пацієнт складає індивідуальну програму лікування. Проводить скринінг діагностику синдрому абструктивного апное сну. Кладько Орест Ярославович автор багатьох наукових публікацій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 800 грн.
Львів вул. Угорська, 17 р.Сихівський
Невролог, нейрофізіолог
19 років досвіду
9,05
Невролог, нейрофізіолог займається лікуванням нервово-м’язових захворювань, головного болю, неврологічних ускладнень остеохондрозу хребта, захворювань нервів, поліневропатії.
Записатися на прийом20 онлайн записів
Консультація 1130 грн.
Невропатолог
18 років досвіду
8,83
Мар’яна Миколаївна Верещак лікар невропатолог І категорії, постійно вдосконалює свої знання участю в неврологічних конференціях, семінарах, сертифікований спеціаліаліст по рефлексотерапії та УЗД діагностиці. Надає консультації та рекомендує лікування при захворюваннях центральної та периферичної нервової системи, болю голови (мігрень, на фоні артеріальної гіпертензії), опорно-рухового апарату, тривожних та депресивних розладів, соматоформних дисфункцій тощо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Консультація 1200 грн.
Невролог, Функціональний діагност
24 роки досвіду
8,65
Врач диагност-невролог, специализируется на диагностике и терапии патологий центральной и периферической нервной системы. Занимается диагностированиеми лечением заболеваний опорно-двигательного-аппарата. Оказывает помощь пациентам с травмами и болезнями позвоночника, головной болью и мигренью, нарушением сна, инсультами, межпозвонковой грыжей. Романюк Наталия Романовна специалист в лечении невралгии, вегетососудистой дистонии, протрузии. Владеет опытом проведения Электроэнцефалографии.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 800 грн.
Львів вул. Угорська, 17 р.Сихівський
Невролог
33 роки досвіду
8,65
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологічних станів, які пов'язані з порушенням роботи центральної та периферичної нервової системи. Лікує вегетосудинну дистонію, хронічну нейропатичну біль, остеохондроз, наслідки інсультів, закриті неускладнені черепно-мозкові травми. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 850 грн.