Сторінка 14. УЗД-діагност в Києві

Лариса
Мой лечащий врач направил меня на дополнительное обследование молочных желез. Попала к Денису Петровичу. Честно сказать, очень переживала за окончательный результат. Диагностика была проведена настолько грамотно и точно, что в ее результатах я усомниться не могла. Спасибо, что Вы есть.
09 лютого '17 г.
Данило
Чітко і професійно проводить діагностику, він впевнений і чіткий в своїх діях
06 лютого '17 г.
Квалифицированный специалист, очень приятный человек. пришла к ней по совету подруги, теперь и сама всем рекомендую именно этого врача.
23 грудня '16 г.
Оля
Внимательный и вежливый врач
08 вересня '16 г.
УЗД-фахівець
Лікар Пап Денис Петрович спеціалізується в області ультразвукової діагностики вже більше 10 років. Доктор проводить обстеження внутрішніх органів, кровоносних судин і проводить обстеження вагітних. Лікар володіє навичками роботи на високочастотних УЗД-апаратах, що дає можливість виявити патологічний осередок на ранній стадії розвитку. Закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця.
Київ вул. Юрія Шумського, 4 А м.Лівобережна449м.Осокорки5012
Гастроентеролог, УЗД-фахівець
Лікар-гастроентеролог вищої категорії кваліфікації надає послуги консультації, УЗ-діагностики та лікування органів шлунково-кишкового тракту. Лікує такі хвороби, як гастрит і виразка шлунка. Хірургічним шляхом видаляє камені з жовчного міхура. Для постановки діагнозу проводить ультразвукові дослідження органів черевної порожнини та заочеревинного простору. Призначає план терапії лікування, консультує і висловлює друга думка при вже складеною схемою терапії. Складається в Українському допплеровском клубі.
Київ пр-т Голосіївський, 59 б (Міська клінічна лікарня №10, хірургічний корпус, вхід з правого торця, 4 поверх, кабінет УЗД)) м.Голосіївська51м.Деміївська105
УЗИ-специалист
УЗД-фахівець
Доктор УЗД першої кваліфікаційної категорії. Виконує широкий спектр ультразвукової діагностики для дітей: УЗД лімфатичних вузлів, м'яких тканин, щитовидної залози, паращитовидних і слинних залоз, тимуса, органів черевної порожнини і малого таза, нирок, наднирників, тазостегнових суглобів, а також нейросонографію.