Мати та дитина

"Мати та дитина" — это сеть медцентров, специализирующихся на исследовании репродуктивного здоровья. Врачи работают по гинекологическому и андрологическому профилям. Осуществляются как лечебные, так и профилактические процедуры. Проводятся хирургические вмешательства. Приоритетное направление работы — лечение мужского и женского бесплодия. Для этих целей проводится комплексная диагностика, задействуются современные терапевтические методы. Бесплодным парам оказывается не только медицинская помощь, но и психологическая поддержка. Также специалисты сети занимаются планированием и ведением беременности, лабораторными исследованиями. Для пациентов открыта Школа будущих родителей, кроме того, сеть регулярно проводит Дни открытых дверей.

+38 (044) 500-19-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Филиалы сети:
Киев ул. Макеевская, 8

м.Минская

47 15

м.Оболонь

49 12
Житомир ул. Большая Бердичевская, 43
Киев пр-т Героев Сталинграда, 8 (корп. 4)

м.Оболонь

м.Черниговская

• Врачи
  • Акции
  • Предложения

Мати та дитина, цены на услуги:

• УЗИ почек и мочевыводящих путей
  • УЗИ органов малого таза 496
  • Фолликулометрия
  • УЗИ молочных желез
  • УЗИ щитовидной железы 520
  • УЗИ органов брюшной полости
  • УЗИ предстательной железы
  • УЗИ органов мошонки
  • УЗИ кавернозных тел и белковой оболочки
  • Еще...
  • Эхосальпингография (исследование проходимости маточных труб под контролем УЗИ)
  • Кольпоскопия
  • Электрокардиография (ЭКГ)
  • Консультативная программа «Партнерская расширенная». Программа партнерской консультации с комплексом анализов и УЗ диагностикой. Прием 2. Консультация врача первичная (уролога-андролога), спермограмма, микроскопия урогенитальных выделений.
  • Консультативная программа «Партнерская расширенная». Программа партнерской консультации с комплексом анализов и УЗ диагностикой. Прием 1. Консультация врача первичная (репродуктолога), анализы: Анти-Мюллеров гормон, УЗИ органов малого таза, (PAP-тест), ми
  • Криоконсервация спермы
  • Витрификация эмбрионов
  • Программа ЭКО
  • Консультация врача-генетика первичная 595
  • Пакет «Инвазивная диагностическая пренатальная процедура в I триместре» (с определением кариотипа по ворсинами хориона)
  • Лечение мочесолевого диатеза почек и МКБ, мочекаменной болезни (мелких конкрементов почек) и приобретенных кист почек
  • Программа «Себе любимой!» АКЦИОННАЯ
  • Радиоволновая конизация шейки матки (с морфологическим исследованием и анестезией)
  • Криодеструкция доброкачественных образований кожи 1 категории сложности (1 бородавка, 1 папиллома, 1 кондилома, келоидный рубец до 5 см квадратных)
  • Лазерная шлифовка рубцов
  • Инъекция внутримышечная
  • Временное пребывание в палате
  • Гирудотерапия
  • Лазерное лечение недержания мочи

Tania T.
Хочу подякувати найпрекраснішому, чудовому лікарю, надзвичайному компетентному спеціалісту і просто хорошій людині. Цими словами можна описую Массуд Наталію Олександрівну. Ця людина по справжньому віддана своїй справі. Вона допомогла нам здійснити нашу найбажанішу мрію, яку ми так хотіли в чекали
Катерина
01 октября '20 г.
Клініку порадила старша сестра, яка проходила тут обстеження усіх своїх вагітностей. Я потрапила до іншого лікаря, але все одно дуже задоволена роботою центру та професіоналів. Видно, що усі лікарі досвідчені, хочуть допомогти і знають як. Дуже раджу, будь-який лікар вам допоможе, перевірено!
Виктория
Лично хочу сказать огромное спасибо Юлии Александровне!  Обращалась не в первый раз. Юлия Александровна всегда найдет время, всегда все спросит, выслушает, назначит доп. обследование (если это необходимо), объяснит, расскажет, поставит диагноз и назначит лечение. Очень опытный, квалифицированный врач. Она всегда внимательна, всегда на связи.   Спасибо вам за профессионализм, за отзывчивость, прекрасные человеческие качества!!!
Хочу сказати декілька теплих слів про лікаря та справжнього професіонала Бабенко Оксану Михайлівну, яка працює в медичному центрі "Мати та дитина" на Макіївській 8. Доводиться час від часу звертатися за допомогою до цього спеціаліста. Завжди задоволена результатом! Уважна, прискіплива до найменших дрібниць, та справжній знавець своєї справи! Дуже вдячна Вам за допомогу!
Тетяна
Ми з чоловіком давно хочемо дітей. Але скільки б я намагалася завагітніти, все даремно. Зверталися за допомогою до спеціалістів, також все дарма. Аж поки одного разу не почули від знайомих, із схожою проблемою про Вацик Мирославу Михайлівну. Вирішили записатися до неї на прийом, як то кажуть "надія помирає останньою". І не пошкодували. Зараз на 15 тижні вагітності. Дякуємо Вам за допомогу!
Богдана
Безмежно вдячні лікарю-анестезіологу за покликанням, та професіоналу з великої літери Максиму Михайловичу. Цей лікар допоміг нашій сім'ї на складному етапі життя. Бажаємо Вам наснаги та витримки у всіх Ваших починаннях! Будемо рекомендувати Вас усім своїм знайомим та близьким!
Віта
Мій лікар, до якого я постійно зверталася. пішла у декретну відпустку. Довелося шукати нового спеціаліста. Друзі порадили Заіку Ларису Володимирівну. Жодного разу не пошкодувала що потрапила до неї на прийом. Уважно поставилася до мене, доступно без замудрих медичних термінів та вичерпно відповіла на поставлені запитання. В подальшому буду звертатися лише до неї. Рекомендую!
Сніжана
Щиро вдячні нашому акушер-гінекологові, Алісі Сергіївні, за те що вона не полишала нас впродовж усієї вагітності. Щира, доброзичлива та професійна людина. По справжньому віддана своїй справі! Кращого акушер-гінеколога, на мою думку, не існує.Рекомендую!
Галина
Я мати 3 місячної доньки. Хочу розповісти Вам про людину яка впродовж усієї вагітності була з нами. Гришай Галина Сергіївна спеціаліст з величезним досвідом. Хочемо подякувати їй за турботу про нашу сім'ю. Рекомендуємо!
Сергій
Нещодавно був на прийомі у Ірини Леонтіївни. Цілком та повністю задоволений візитом. Доступно пояснює симптоми і їх причини, розписує лікування, відповідає на питання. Завжди заспокоїть і пояснить ситуацію з позитивної сторони, при цьому не упускаючи нічого важливого, що як на мене є одним з головним якостей характеру для лікаря. Рекомендую!
Мирослава
Одного разу нам довелося потрапити на консультацію до лікаря-хірурга Тян О.С. Хочеться відмітити що він професіонал екстра класу, та лікар від Бога. Висловлюємо безмежну вдячність у допомозі вирішення нашої проблеми. У майбутньому будемо звертатися за допомогою лише до нього! Рекомендуємо!
Іван
Рудяк Микола Іванович надзвичайно хороша людина та видатний спеціаліст. Хочеться від щирого серця подякувати йому за професіоналізм, та побажати наснаги в його не легкій роботі. Рекомендуємо!
Юлія
У нашому місті багато лікарів УЗД-діагностів. Але на мою думку Світлана Петрівна виділяється з поміж інших. Досвідчений спеціаліст та знавець своєї справи. Постійно проходимо обстеження лише у неї. Дуже задоволені її роботою. Рекомендуємо!
Ірина
Ми з чоловіком вже давно мріяли про дитину. Але у нас ніяк не виходило. Змінили багато лікарів, аж поки за порадою знайомих не потрапили до Юлії Олександрівни. Професіонал своєї справи! завдяки її зусиллям ми зараз на 20 тижні вагітності. Низький Вам уклін. Рекомендуємо!
Євгенія
Завдячую своїм здоров'ям Холодян Ірині Ярославівній. Спеціаліст європейського рівня, лікар від Бога та професіонал з великої літери. Дуже задоволені її методикою роботи. Рекомендуємо!
Валентина
У наш час важко знайти хорошого генетика для консультації. Але нам пощастило. За рекомендацією знайомого лікаря ми потрапили до чудового спеціаліста та знавця своєї справи Бришевац Людмили. Доступно та вичерпно відповіла на усі поставленні запитання, дала рекомендації. Залишилися дуже задоволенні.
Руслана
Одного разу, за рекомендацією друзів, потрапили на прийом до Олени Іванівни. Залишилися під приємним враженням від професіоналізму цього лікаря. Справжній віртуоз своєї справи. Надалі будемо звертатися лише до неї, та рекомендувати друзям та знайомим.
Наталія
Тривалий час я страждаю альгодисменореєю. Часом біль буває просто нестерпним. Що я тільки не пробувала, все марно. Подруга порадила Віталія Юрійовича. Чесно кажучи спочатку я скептично ставилася до цього, адже я зверталася за допомогою до лікарів і раніше. Все було дарма. Але цей лікар зміг мені допомогти. Щиро вдячна! Тепер буду рекомендувати його своїм подругам.
Олеся
Хочу виразити свою глибоку вдячність лікарю Зеленській Марині Володимирівні. Дуже хороший та уважний спеціаліст, справжній фанат та знавець своєї справи. Неодноразово зверталася за консультацією до цього професіонала. Завжди задоволена результатами . Рекомендую!!!
Анжела
Не можу передати словами усю вдячність, яку я відчуваю по відношенню до Вікторії Вікторівни. Це надзвичайний спеціаліст та дуже хороша людина! Потрапила до неї на прийом випадково, але ні хвилини не шкодую про це! Рекомендую!
Вікторія
Не так давно ми з сім'єю переїхали до Києва. Лікар до якого я постійно зверталася залишилася на старому місці проживання. Довелося шукати нового спеціаліста. За порадою знайомих, вирішили записатися на консультацію до Наталії Олександрівни. Залишилися задоволені кваліфікацією лікаря. Дуже уважно поставилася до моєї проблеми, вичерпно відповіла на поставленні запитання, та призначила лікування. Дякую!
Михайло
Нещодавно сімейний лікар направив мене на УЗД органів черевної порожнини. За рекомендацією друзів, я вирішив звернутися до Костянтина Вікторовича, і не пошкодував про свій вибір. Дуже сподобалася методика роботи лікаря, усе пояснює, доступно відповідає на всі поставлені запитання . Лікар досвідчений та знавець своєї справи! Рекомендую!
Маргарита
26 декабря '19 г.
У клініці "Мати та дитина" що на в. Російській 54/15, працює видатний фахівець та професіонал своєї справи Котлик Володимир Володимирович. Нам порадили його знайомі. Ні на хвилину не пошкодували що звернулися за консультацією до цього фахівця. Прискіпливий та уважний до найменших деталей. Детально опитав, обстежив та призначив лікування. Зараз почуваю себе добре. Дякую!
Світлана
26 декабря '19 г.
Дуже задоволені роботою лікаря-уролога Клименка Є.В. Не так давно довелося звернутися до нього за спеціалізованою допопмогою. Одразу помітна кваліфікація та професіоналізм лікаря. Уважний до найменших деталей. Зібрав анамнез, обстежив та призначив лікування. зараз почуваємо себе набагато ліпше. Витримки та наснаги Вам у вашій не легкій праці. Рекомендуємо!
Ірина
25 декабря '19 г.
Тривалий час лікуюся у лікаря-терапевта Вікторії Вікторівни, яка працює у медичному центрі "Мати та дитина". Інших спеціалістів не розглядаю навіть як запасний варіант. Цілком і повністю задоволена роботою свого лікаря. Вікторія Вікторівна лікар від Бога! Завдячую їй своїм здоров'ям. Наснаги Вам та терпіння у Вашій нелегкій праці.Так тримати!!!
Наталія
24 декабря '19 г.
Чудовий лікар, відмінний спеціаліст і просто хороша людина. Цими словами можна охарактеризувати Наталію Олександрівну. Ця людина по справжньому віддана своїй справі. Вона супроводжувала нас впродовж усієї вагітності. Дякуємо за її не легку працю. Рекомендуємо!
Катерина
23 декабря '19 г.
Не так давно довелося побувати на приймі у лікаря-уролога Потапчука Сергія Володимировича. Дуже сподобався цей кваліфікований та відповідальний спеціаліст. дуже уважний, добрий та ввічливий. Вирізняється з поміж інших самозакоханих та хамовитих лікарів. Щиро вдячні за допомогу у вирішенні нашої проблеми. Рекомендую цього висококваліфікованого спеціаліста.
Інна
22 декабря '19 г.
У нашому місті безліч лікарів УЗД-діагностики, але дійсно хороших, одиниці. До цієї невеликої кількості професіоналів також відноситься Ірина Вікторівна. Віртуоз та справжній знавець своєї справи. Коли мені призначають УЗД-дослідження, я завжди намагаюся потрапити на прийом лише до неї. Рекомендую!
Олена
22 декабря '19 г.
Прекрасний спеціаліст, віртуоз своєї справи та просто чудова людина. Перші слова які спадають на думку коли згадуєш Олену Михайлівну. Не так давно проходили в неї УЗД дослідження, залишилися дуже задоволені її роботою. Дякуємо за Вашу самовідданість своїй праці. Рекомендуємо!
Анжела
20 декабря '19 г.
Я сама за спеціальністю лікар. Уже тривалий час, ми з чоловіком плануємо вагітність. Так як я медик за освітою, я підходжу до цього питання з усією серйозністю та відповідальністю. Ми вирішили звернутися за консультацією до генетика. Колеги порадили Олену В'ячеславівну. Висококваліфікований спеціаліст та знавець своєї справи. Дуже вдячні Вам за надану консультацію! Ви розвіяли усі мої переживання.

Врачи клиники Мати та дитина

Микитюк Александр Владимирович