Діагности у Тернополі

Робила УЗД на виявлення позаматкової вагітності у цієї лікарки. Додатково взяли оплату за консультацію, якої не було. І ще сказала здати кров для впевненості, хоча як виявилося, вже після здачі аналізу, що овуляція і місячні у мене будуть ще не скоро (я годуюча мама). То ж я не зрозуміла - чи це настільки непрофесійний лікар і не знає, що без овуляції не може бути ніякої вагітності, чи то не довіряє своїм результатам УЗД, чи це просто викачування грошей. За аналіз крові заплатила вдвічі більше, ніж коштує в Сінево. І в загальному УЗД мені коштувало 500 грн.
27 квітня '17 г.
Ірина
Приємна та уважна лікарка. Кожного вислухає і дає правильну пораду. Я з сестрою спостерігаюся у Галини Володимирівни вже тривалий час. І на обліку по вагітності в неї була . Рекомендую як хорошого спеціаліста
06 листопада '17 г.
Вера
Большое спасибо! Я наблюдалась у Светланы во время первой беременности. Светлана хороший специалист и замечательный человек, профессионал в своей сфере. К сожалению, Светлана переехала из Львова в Тернополь. Спасибо, Вам, за вашу работу!
27 березеня '17 г.
Володимир
Допоміг вилікувати нирки, я задоволений, рекомендую Руслана Володимировича друзям
13 червеня '17 г.
УЗД-фахівець
Лікар займається діагностикою різних захворювань за допомогою ультразвукового обладнання. Виконує УЗД органів малого тазу та черевної порожнини, сечового міхура, нирок, щитовидної залози, молочних залоз, суглобів, фолікулометрію, діагностику вагітності тощо. Бере участь у міжнародних конференціях та семінарах.
УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Проводить ультразвукове дослідження органів черевної порожнини і малого тазу, щитовидної залози, нирок, печінки, підшлункової залози, сечового міхура, молочних залоз, апендикса, судин шиї та голови, лімфовузлів, м’яких тканин, органів калитки, простати тощо. Бере участь у міжнародних конференціях та семінарах.
Лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці різних захворювань за допомогою ультразвукового обладнання. Виконує УЗД лімфатичних вузлів, молочної залози, щитовидної залози, нирок та органів черевної порожнини. Займається відстеженням динаміки змін в органах на тлі призначеної терапії. Бере активну участь в міжнародних конференціях та семінарах.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується в галузі рентгенографії та комп'ютерної томографії. Займається розшифруванням знімків. На підставі отриманих даних видає висновок про наявність чи відсутність патології.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Кардіолог, лікар функціональної діагностики
УЗИ-специалист
Компетентний, висококваліфікований спеціаліст.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
УЗД-фахівець, терапевт
Лікар УЗД
Лікар займається виявленням різноманітних захворювань за допомогою ультразвукового обладнання. Виконує УЗД органів малого тазу та черевної порожнини, м'яких тканин та суглобів. Займається розшифровкою результатів досліджень.
Записатися на прийом1 онлайн запис