Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі діагности у Рівному

УЗД-діагност
14 років досвіду
8,60
Лікар Германович Леся Олександрівна спеціалізується проведенні ультразвукового дослідження життєво важливих органів людини. Здійснює обстеження матки, сечового міхура, молочних залоз. Визначає стан внутрішніх тканин, наявність аномальних відхилень чи захворювань. Спеціалізується на діагностиці внутрішнього стану вагітної жінки, досліджує ріст і розвиток плода, внутрішньо плідні води, плаценту, стінки матки. Роз’яснює отриману інформацію.
Алла
18 серпня '16р.
10
Сильно волновались перед родами. Но врач нас успокоила, объяснила многое. Прекрасный профессионал.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б
Акушер-гінеколог, репродуктолог, УЗД-діагност
10 років досвіду
8,48
Лікар Николишин Світлана Миколаївна працює за напрямками акушерства, гінекології та репродуктивної медицини. Займається лікуванням збоїв у процесі овуляції, безпліддя, ендометриозу, інфекційних захворювань (гонореї, хламідіозу, геніального герпесу). Досліджує вплив навколишнього середовища на здатність людини народжувати нащадків. Також здійснює обстеження пацієнтів, використовуючи ультразвук. Надає повні дані про роботу матки, сечового міхура.
Вера
27 березеня '17р.
10
Большое спасибо! Я наблюдалась у Светланы во время первой беременности. Светлана хороший специалист и замечательный человек, профессионал в своей сфере. К сожалению, Светлана переехала из Львова в Тернополь. Спасибо, Вам, за вашу работу!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б
Рентгенолог
8 років досвіду
8,15
Лікар Горошенко Олег Володимирович спеціалізується на проведенні досліджень з використанням рентгенівського випромінювання. Досконально володіє методикою користування рентгенівським апаратом. Проводить дослідження з застосуванням рентгенографії, рентгеноскопії, лінійної чи комп’ютерної томографії. Здійснює дослідження черепа, легенів, органів грудної клітини, хребта, шлунку та дванадцятипалої кишки.
Дима
09 лютого '17р.
8
К Олегу Владимировичу пришел проверить желудок, что-то в последнее время он стал барахлить. О враче могу сказать только хорошее. Обследование провел внимательно, подробно описал происходящее. Хорошо, что обошлось без онкологии. Спасибо. Врача Горошенко рекомендую.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-04-27
Рівне вул. Миколи Карнаухова, 25а (терапевтичний корпус, 1-й поверх)
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
27 років досвіду
8,10
Акушер-гінеколог спеціалізується на роботі із вагітними та жінками із захворюваннями статевих органів. Постійно проводить прийоми, медичні огляди та консультаційну діяльність. Надає лікарську допомогу пацієнткам з кістою яєчників. Також професійно володіє методикою досліджень з використанням ультразвуку. Діагностує стан вагітних, сечового міхура та матки.
Рената
13 вересня '16р.
10
Проходила ультразвук. Очень понравился доктор и отношене к нам с мужем. Придем еще раз.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-04-27
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б
УЗД-діагност
18 років досвіду
8,10
Лікар Кулаков Михайло Станіславович професійний УЗД-спеціаліст. Проводить дослідження , використовуючи ультра звуковий апарат. Здійснює діагностику життєво важливих органів людини (в черевному відділі, в малому тазі). Обстежує залози щитовидної залози 9молочні, щитовидні), суглоби, лімфатичні скупчення. Надає довідку про результати обстежень, стан органів, наявність відхилень, патології чи захворювань.
Вера
09 жовтня '16р.
10
Выполнил диагностику быстро и качествено. Дал рекомендации, написал подробное заключение. Спасибо
Записатися на прийом
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Рентгенолог
10 років досвіду
8,10
Лікар Іллящук Наталія Михайлівна працює за спеціальністю рентгенолог. Проводить дослідження різних частин тіла людини за допомогою рентгенівського випромінювання з метою своєчасного виявлення патологічних змін. Використовує методи рентгеноскопії, рентгенографії, сциєтографії. Спеціалізується в питаннях неврології та лікувальної справи.
Валентина Игоревна
02 серпня '16р.
8
Обследовалась с серьезными проблемами. Врач - умница. Очень тактичная. Все сделали быстро.
Записатися на прийом
Рівне вул. Миколи Карнаухова, 25а (терапевтичний корпус, 1-й поверх)
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Лікар УЗД
12 років досвіду
7,82
Акушер-гінеколог Колтонюк Олександр Романович спеціалізується на діагностуванні та лікуванні захворювань жіночої статевої системи, нагляду за вагітними та прийомом пологів. Надає повну консультацію з питань захворювань жіночих статевих органів, проводить первинний огляд пацієнток. Бере мазок для подальших лабораторних досліджень. Власноруч проводить УЗ-діагностику вагітних. Визначає не тільки стан і ступінь розвитку ембріона, а ще й стан та зміни, що відбулись у матці. Проводить УЗД сечового міхура та молочних залоз на предмет виявлення пухлин та відхилення від нормального фунціонування в період та після вагітності. Лікує хвороби шийки матки та придатків.Надає подальшу консультацію з приводу профілактичних заходів.
Юлька
05 грудня '16р.
10
Найкращий гінеколог!!! Дякую! Завжди звертаюсь до Олександра Романовича!
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація 170 грн.
Рівне вул. Лісовської, 5
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
14 років досвіду
6,98
Лікар першої категорії, завідуюча поліклінічним відділенням Якименко Галина Володимирівна виконує професійну діяльність в області акушерства та гінекології. Надає необхідну консультацію, проводить обстеження жінок та лікування патологічних змін. Проводить ультразвукову діагностику стану вагітної жінки, навколоплідних вод, плаценти, матки. Надає повну інформацію про ріст та розвиток плода. Роз’яснює результаті проведеної роботи та фіксує інформацію в довідці.
Зорина
12 жовтня '16р.
9
Консультировалась перед родами, могли быть проблемы. Но все прошло замечательно. Врач меня успокоила, все объяснила.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б