Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі діагности в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація з описом представлених рентгенограм в кліниці «МЦ Статус» 60
8
10
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
10
Лікар Вноровська Лілія Борисівна займається діагностикою захворювань гінекологічного профілю. Консультує у якості жіночого лікаря. Проводить обстеження за допомогою кольпоскопа та ультразвукових технологій. Також лікує хвороби шийки матки, у тому числі ерозію, міому та ендометріоз. В роботі використовує сучасні технології та інноваційні розробки.
Катерина
11 січня '17р.
8
Під час останнього планового огляду Лілія Борисівна виявила у мене ерозію шийки матки. Я, звичайно, засмутилася. Але добре, що все сталося вчасно і до раку справа не дійшла. А ерозію після попередньої підготовки видалили за допомогою лазера - швидко і безболісно. Дорога Лілія Борисівна, дякую за все!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-26
Консультація 250 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
УЗИ-специалист
7 років досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар Юхименко Олена Дмитрівна спеціалізується на ультразвуковій діагностиці різних систем організму людини. Обстежує стан, положення та наявні патології органів і тканин, робить попередній висновок та ставить діагноз. Проводить УЗ-дослідження органів черевної порожнини, щитовидної залози, нирок та печінки, лімфатичних вузлів, вивчає проблеми області малого тазу.
Тамара
10 лютого '17р.
8
До Олени Дмитрівни ми звертались, коли дитині було потрібно зробити ультразвукове обстеження. Дитина скаржилась на болі у животі, і без обстеження лікар не могла поставити діагноз. Лікар Юхименко все зробила на високому професійному рівні, на основі отриманих даних, наш лікар зміг призначити правильні ліки. Дякуємо.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
9,52
Лікар Рудик Наталія Степанівна спеціалізується на проведенні діагностичних обстежень за допомогою ультразвукових технологій. Консультує з приводу проведення УЗД, пояснює деталі процедури, готує до неї пацієнта. Надає послуги ультразвукового обстеження для вагітних. Розшифровує результати діагностики.
Ксенія
03 лютого '18р.
9
Добрий ранок. Наталія Степанівна дуже професійний лікар. Я була у всіх приватних лікарнях м.Вінниці, проте лише тут у неї знайшла відповіді на свої запитання. Ввічлива, усміхнена, професійно виконує свої обов'язки.приємно йти і віриш в краще. Дякую за Вашу працю))))
Записатися на прийом34 онлайн записи
Вінниця ул. Магістратська, 158
Функціональний діагност
16 років досвіду
9,10
Лікар Михайлик Юлія Вікторівна спеціалізується в області функціональної діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу з комп’ютерної (КТ) та магнітно-резонансной томографії (МРТ) органів грудної, черевної та тазової порожнини. Лікар проводить томографію порожнини та кісток черепа, верхніх і нижніх кінцівок. Спеціалізується на діагностиці норми та патологічних змін з боку внутрішнії органів, скелетно-м’язової системи з визначенням дисфункцій. Має першу категорію лікаря-рентгенолога.
Людмила
23 вересня '16р.
10
Михайлик знає свою роботу дуже добре і безпомилково проведе будь-яке обстеження. Я один раз у неї томографію проходила, так що оцінила роботу Юлії Вікторівни, вона класний спеціаліст.
Записатися на прийомЗа місяць записані 8 пацієнтів
Вінниця вул. Литвиненко, 40
УЗД-спеціаліст
20 років досвіду
8,85
Дитячий лікар
Доктор Розгон Ірина Леонідівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі ультразвукової діагностики. Виявляє патологічні стани, структурні зміни в органах і тканинах, займається обстеженням стану кровоносних судин, проводить діагностику органів черевної порожнини, м'яких тканин, нирок, щитовидної залози, простати, досліджує органи малого тазу.
Вікторія
23 жовтня '17р.
10
Чудовий спеціаліст
Записатися на прийом13 онлайн записів
УЗД-спеціаліст
23 роки досвіду
8,70
Лікар-дігност вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на ультразвукових обстеженнях. Надає послуги для вагітних, виконує пренатальну діагностику, консультує, комплексно підходить до питань обстеження пацієнта. Володіє сучасними методами проведення УЗД. Розшифровує результати діагностики.
Елена
20 лютого '18р.
10
Була на прийомі Людмили Святославівни два рази, її увагою ,поясненням і розумінням, більше ніж просто задоволена, все пояснить, жодне питання не залишить без відповіді. Тепер тільки до неї буду звертатись, і радити своїм знайомим -тільки її.
Записатися на прийом27 онлайн записів
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
УЗД-спеціаліст
14 років досвіду
8,65
Лікар Гаглоева-Крваленко Фатима Ахсаровна спеціалізується в області ультразвукової діагностики вагітних, різної патології внутрішніх органів, залоз внутрішньої та зовнішньої секреції, суглобів. Надає консультативну та діагностичну допомогу відповідно до звернення. Лікар займається УЗ-діагностикою норми та патології вагітності, з виявленням захворювань головного мозку, щитовидної залози, органів черевної порожнини, малого тазу, проведенням ехокардіографії.
Олексій
02 серпня '16р.
8
Приємно було проходити УЗД під керівництвом Фатими Ахсаровни - все чітко, грамотно, оперативно відбулось і результати детально розписані. Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Педіатр, Ендоскопіст, Дитячий гастостроентеролог
13 років досвіду
8,55
Дитячий лікар
Доктор диагност, детский гастроэнтеролог, педиатр первой квалификационной категории, оказывает консультативные услуги по диагностированию и лечении болезни Крона, гастрита, колита, язвенной болезни, полипа анального канала. Занимается проведением эндоскопических исследований, колоноскопии и бронхоскопии. Руденко Геннадий Николаевич специалист в области детской гастроэнтерологии.
Надія
08 серпня '17р.
10
Приємний лікар. Усе докладно пояснює. Нам сподобався!
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Консультація 190 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
УЗД-спеціаліст
18 років досвіду
8,35
Лікар першої категорії Щерб І. А. спеціалізується на проведенні діагностичних досліджень з використанням ультразвукових методів, має першу кваліфікаційну категорію. Проводить УЗД серця та судин, нирок та сечовивідної системи, органів шлункового тракту. Постійний учасник міжнародних та всеукраїнських конференцій.
Анжела
06 липня '16р.
10
Не вперше в цьому центрі, тому в курсі, що на УЗД найкраще до Ірини потрапити. Вона дуже досвідчений діагност, багатьом допомагала в складних випадках діагностики. Бажаючих до неї на прийом багато.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)
Рентгенолог
8,32
Лікар Авілов Сергій Петрович спеціалізується в галузі стоматологічної рентгенології. Випускник Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Виконує рентгенографію зубів.
Фёдор
02 лютого '17р.
10
Сергей Петрович отличный рентгенолог, именно благодаря качеству им сделанного снимка, моему стоматологу-хирургу было легче вырвать зуб. Со снимка стало ясно, что корни у зуба сложные, потому к этой операции нужно было подойти со всей серьезностью. Спасибо за качество.
Записатися на прийом
Вінниця вул. 600-річчя, 60