Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі діагности в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація з описом представлених рентгенограм в кліниці «МЦ Статус» 60
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
10
Акушер-гінеколог, має вищу категорію кваліфікації. Кандидат медичних наук, спеціалізується на ультразвукових обстеженнях репродуктивної системи жінок. Консультує, веде вагітних, лікує хвороби шийки матки, у тому числі доброякісні пухлини.
Аліса
13 жовтня '16р.
9
Дякую за консультацію, усе сподобалося - отримала відповіді на усі мої питання
Записатися на прийом52 онлайн записи
Консультація 250 грн.
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
16 років досвіду
10
Лікар Вноровська Лілія Борисівна займається діагностикою захворювань гінекологічного профілю. Консультує у якості жіночого лікаря. Проводить обстеження за допомогою кольпоскопа та ультразвукових технологій. Також лікує хвороби шийки матки, у тому числі ерозію, міому та ендометріоз. В роботі використовує сучасні технології та інноваційні розробки.
Катерина
11 січня '17р.
8
Під час останнього планового огляду Лілія Борисівна виявила у мене ерозію шийки матки. Я, звичайно, засмутилася. Але добре, що все сталося вчасно і до раку справа не дійшла. А ерозію після попередньої підготовки видалили за допомогою лазера - швидко і безболісно. Дорога Лілія Борисівна, дякую за все!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-06-23
Консультація 250 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
9,42
Лікар Рудик Наталія Степанівна спеціалізується на проведенні діагностичних обстежень за допомогою ультразвукових технологій. Консультує з приводу проведення УЗД, пояснює деталі процедури, готує до неї пацієнта. Надає послуги ультразвукового обстеження для вагітних. Розшифровує результати діагностики.
Олена
04 травня '17р.
10
Уважна, тактовна, з досвідом лікар.
Записатися на прийом35 онлайн записів
Вінниця ул. Магістратська, 158
Функціональний діагност
15 років досвіду
9,05
Лікар Михайлик Юлія Вікторівна спеціалізується в області функціональної діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу з комп’ютерної (КТ) та магнітно-резонансной томографії (МРТ) органів грудної, черевної та тазової порожнини. Лікар проводить томографію порожнини та кісток черепа, верхніх і нижніх кінцівок. Спеціалізується на діагностиці норми та патологічних змін з боку внутрішнії органів, скелетно-м’язової системи з визначенням дисфункцій. Має першу категорію лікаря-рентгенолога.
Людмила
23 вересня '16р.
10
Михайлик знає свою роботу дуже добре і безпомилково проведе будь-яке обстеження. Я один раз у неї томографію проходила, так що оцінила роботу Юлії Вікторівни, вона класний спеціаліст.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Вінниця вул. Литвиненко, 40
УЗД-спеціаліст
19 років досвіду
8,85
Дитячий лікар
Доктор Розгон Ірина Леонідівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі ультразвукової діагностики. Виявляє патологічні стани, структурні зміни в органах і тканинах, займається обстеженням стану кровоносних судин, проводить діагностику органів черевної порожнини, м'яких тканин, нирок, щитовидної залози, простати, досліджує органи малого тазу.
Маргарита
06 січня '17р.
10
Розгон Ірина Леонідівна допомогла діагностувати мої дочці гайморит. Отоларинголог не міг самостійно поставити діагноз. Завдяки точній, а для дочки головне, що безболісній діагностиці був точно поставлений діагноз. Лікування пройшло успішно.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 45
УЗД-спеціаліст
13 років досвіду
8,65
Лікар Гаглоева-Крваленко Фатима Ахсаровна спеціалізується в області ультразвукової діагностики вагітних, різної патології внутрішніх органів, залоз внутрішньої та зовнішньої секреції, суглобів. Надає консультативну та діагностичну допомогу відповідно до звернення. Лікар займається УЗ-діагностикою норми та патології вагітності, з виявленням захворювань головного мозку, щитовидної залози, органів черевної порожнини, малого тазу, проведенням ехокардіографії.
Олексій
02 серпня '16р.
8
Приємно було проходити УЗД під керівництвом Фатими Ахсаровни - все чітко, грамотно, оперативно відбулось і результати детально розписані. Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Вінниця вул. Литвиненко, 40
УЗД-спеціаліст
22 роки досвіду
8,40
Лікар-дігност вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на ультразвукових обстеженнях. Надає послуги для вагітних, виконує пренатальну діагностику, консультує, комплексно підходить до питань обстеження пацієнта. Володіє сучасними методами проведення УЗД. Розшифровує результати діагностики.
Ірина
07 січня '17р.
8
Довелося проходити обстеження у лікаря Ошовської два раза, спочатку дивилась шлунок, потім ще раз по гінекології. Я дуже задоволена результатом. Якщо потрібно, піду тільки до неї. Дуже професійно, грамотно, відповідає на всі питання під час огляду, надає рекомендації.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-06-23
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
8,35
Лікар першої категорії Щерб І. А. спеціалізується на проведенні діагностичних досліджень з використанням ультразвукових методів, має першу кваліфікаційну категорію. Проводить УЗД серця та судин, нирок та сечовивідної системи, органів шлункового тракту. Постійний учасник міжнародних та всеукраїнських конференцій.
Анжела
06 липня '16р.
10
Не вперше в цьому центрі, тому в курсі, що на УЗД найкраще до Ірини потрапити. Вона дуже досвідчений діагност, багатьом допомагала в складних випадках діагностики. Бажаючих до неї на прийом багато.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)
Рентгенолог
8,32
Лікар Авілов Сергій Петрович спеціалізується в галузі стоматологічної рентгенології. Випускник Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Виконує рентгенографію зубів.
Фёдор
02 лютого '17р.
10
Сергей Петрович отличный рентгенолог, именно благодаря качеству им сделанного снимка, моему стоматологу-хирургу было легче вырвать зуб. Со снимка стало ясно, что корни у зуба сложные, потому к этой операции нужно было подойти со всей серьезностью. Спасибо за качество.
Записатися на прийом
Вінниця вул. 600-річчя, 60
УЗД-спеціаліст
12 років досвіду
8,18
Лікар першої категорії Луцкер Оксана Леонідівна, с. Проводить ультразвукове дослідження нирок, печінки, серця, суглобів, залоз, органів черевної порожнини та малого тазу. Окрім цього, спеціалізується в галузі проведення доплерографії судин та електрокардіографії серця.
Татьяна
13 лютого '17р.
8
Оксана Леонидовна меня очень выручила. У этого доктора всегда правильные диагнозы на УЗИ. Приятно находиться на приёме у квалифицированного диагноста. Проблемы органов малого таза были диагностированы молниеносно. Благодаря ей я смогла вылечить желчный. Спасибо, что есть такие врачи!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Вінниця вул. Амосова, 6 (вул. Медведєва)