Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі діагности в Вінниці

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
9,98
Акушер-гінеколог, має вищу категорію кваліфікації. Кандидат медичних наук, спеціалізується на ультразвукових обстеженнях репродуктивної системи жінок. Консультує, веде вагітних, лікує хвороби шийки матки, у тому числі доброякісні пухлини.
Аліса
13 жовтня '16р.
9
Дякую за консультацію, усе сподобалося - отримала відповіді на усі мої питання
Записатися на прийом15 онлайн записів
Консультація 250 грн.
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
Сімейний лікар, УЗД-спеціаліст
9 років досвіду
9,98
Лікар Дячук Роман Сергійович спеціалізується в області сімейної медицини та ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями терапевтичного профілю, проводить вакцинацію. Лікар займається лікуванням запальних захворювань дихальної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні УЗ-діагностики головного мозку, органів черевної порожнини, органів малого тазу, нирок та серця. Має першу категорію з сімейної медицини.
Георгий
17 липня '16р.
9
Огромное спасибо Дячуку за высокий профессионализм, компетентность и доброжелательное отношение ко мне. Желаю ему крепкого здоровья и много благодарных пациентов.
Записатися на прийом
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Соборна, 46а
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
7 років досвіду
9,98
Лікар другої категорії Загороднюк Оксана Сергіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гінекологічними захворюваннями, вагітним. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, лікуванням захворювань шийки матки, дисфункції яєчників. Спеціалізується на проведенні УЗ-діагностики для вагітних, зокрема матки, молочних залоз; органів черевної порожнини та органів малого тазу, нирок і сечового міхура.
Олександра
11 вересня '16р.
9
Була на діагностиці у Загороднюк один раз. Хороший спеціаліст, швидко і чітко дослідила мене, її компетентний висновок знадобився для точної постановки діагнозу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9,5
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Соборна, 46а
УЗД-спеціаліст
13 років досвіду
9,98
Лікар Гаглоева-Крваленко Фатима Ахсаровна спеціалізується в області ультразвукової діагностики вагітних, різної патології внутрішніх органів, залоз внутрішньої та зовнішньої секреції, суглобів. Надає консультативну та діагностичну допомогу відповідно до звернення. Лікар займається УЗ-діагностикою норми та патології вагітності, з виявленням захворювань головного мозку, щитовидної залози, органів черевної порожнини, малого тазу, проведенням ехокардіографії.
Олексій
02 серпня '16р.
8
Приємно було проходити УЗД під керівництвом Фатими Ахсаровни - все чітко, грамотно, оперативно відбулось і результати детально розписані. Дякую!
Записатися на прийом
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Рентгенолог-радіолог
14 років досвіду
9,98
Рентгенолог, спеціаліст з організації управління системою охорони здоров’я. Володіє методами рентгенографії, комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії. Проводить дослідження голови, хребта та суглобів.
Олег
21 жовтня '16р.
9
Спасибі Світлані Григорівні за її високий професіоналізм і впевненість в роботі, доброзичливість до пацієнтів. Відмінний діагност, для неї немає складнощів в оцінці результатів дослідження.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)
Рентгенолог
9,98
Лікар Авілов Сергій Петрович спеціалізується в галузі стоматологічної рентгенології. Випускник Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Виконує рентгенографію зубів.
Инга
03 жовтня '16р.
9
Процедура прошла на "ура", я доволен результатом.
Записатися на прийом
Вінниця вул. 600-річчя, 60
УЗД-спеціаліст
6 років досвіду
9,98
Лікар Кулик Вероніка Миколаївна, УЗ-спеціаліст. Здійснює ультразвукове дослідження печінки, нирок, молочних залоз, м’яких тканин, органів черевної порожнини та малого тазу. Окрім цього, проводить доплерографію судин головного мозку та ехокардіографію серця.
Світлана
28 вересня '16р.
7
Вероніка Миколаївна уважна, спокійна, доброзичлива. Ці якості дуже важливі для УЗ діагноста. До того ж, їй не важко відповісти на питання пацієнта.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Амосова, 6 (вул. Медведєва)
УЗД-спеціаліст
9,98
Лікар Біліченко Зоя Іванівна, УЗ-спеціаліст. Проводить ультразвукове дослідження серця, головного мозку, нирок, печінки, щитоподібної залози, органів черевної порожнини та малого тазу. Здійснює УЗ-обстеження вагітних.
Леонид
08 липня '16р.
9
Наконец-то, обнаружили заболевание. Спасибо!
Записатися на прийом
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
УЗД-спеціаліст
8 років досвіду
9,98
Лікар Козачук-Корчиста О. Є. спеціалізується на проведенні діагностичних процедур за допомогою ультразвукових методів, має першу кваліфікаційну категорію. Проводить допплерівське обстеження судин, ультразвукове обстеження серця, черевної порожнини, опорно-рухового апарату, органів репродуктивної системи, залоз внутрішньої секреції. Має досвід у еластографії та ультразвуковому контрастному підсиленні.
Любовь
29 липня '16р.
9
Спасибо за качественное УЗИ сердца.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Зодчих, 18 (м-н Поділля)
Вінниця пров. Карла Маркса, 29
УЗД-спеціаліст
16 років досвіду
9,98
Лікар Кравченко Ірина Петрівна, УЗ-спеціаліст вищої категорії. Проводить ультразвукове дослідження головного мозку, серця, нирок, щитоподібної залози, а також органів черевної порожнини та малого тазу. Окрім цього, здійснює ультразвукове дослідження для вагітних.
Виктория
21 вересня '16р.
9
Ирина Петровна диагност с большим опытом. Исследование у нее проходит быстро, четко. Пациенту может пояснить суть выявленных отклонений на снимках. Составляет грамотное и подробное заключение.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Амосова, 6 (вул. Медведєва)