Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі діагности в Вінниці

Сімейний лікар, УЗД-спеціаліст
9 років досвіду
9,98
Лікар Дячук Роман Сергійович спеціалізується в області сімейної медицини та ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями терапевтичного профілю, проводить вакцинацію. Лікар займається лікуванням запальних захворювань дихальної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні УЗ-діагностики головного мозку, органів черевної порожнини, органів малого тазу, нирок та серця.
Консультація 150 грн.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Соборна, 46а
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
7 років досвіду
9,98
Лікар Загороднюк Оксана Сергіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гінекологічними захворюваннями, вагітним. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, лікуванням захворювань шийки матки, дисфункції яєчників. Спеціалізується на проведенні УЗ-діагностики для вагітних, зокрема матки, молочних залоз; органів черевної порожнини та органів малого тазу, нирок і сечового міхура.
Консультація 150 грн.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9,5
Вінниця вул. Соборна, 46а
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
9,98
Акушер-гінеколог, має вищу категорію кваліфікації. Кандидат медичних наук, спеціалізується на ультразвукових обстеженнях репродуктивної системи жінок. Консультує, веде вагітних, лікує хвороби шийки матки, у тому числі доброякісні пухлини.
Консультація 250 грн.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9,5
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
Функціональний діагност
15 років досвіду
9,98
Лікар Михайлик Юлія Вікторівна спеціалізується в області функціональної діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу з комп’ютерної (КТ) та магнітно-резонансной томографії (МРТ) органів грудної, черевної та тазової порожнини. Лікар проводить томографію порожнини та кісток черепа, верхніх і нижніх кінцівок. Спеціалізується на діагностиці норми та патологічних змін з боку внутрішнії органів, скелетно-м’язової системи з визначенням дисфункцій.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Литвиненко, 40
УЗД-спеціаліст
13 років досвіду
9,98
Лікар Гаглоева-Крваленко Фатима Ахсаровна спеціалізується в області ультразвукової діагностики вагітних, різної патології внутрішніх органів, залоз внутрішньої та зовнішньої секреції, суглобів. Надає консультативну та діагностичну допомогу відповідно до звернення. Лікар займається УЗ-діагностикою норми та патології вагітності, з виявленням захворювань головного мозку, щитовидної залози, органів черевної порожнини, малого тазу, проведенням ехокардіографії.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Рентгенолог
9 років досвіду
9,98
Лікар-рентгенолог, спеціалізується на діагностиці променевими методами. Проводить виявлення онкологічних захворювань та патологій внутрішніх органів і систем. Використовує рентгенографію, комп’ютерну та магнітно-резонансну томографію.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)
Рентгенолог-радіолог
14 років досвіду
9,98
Рентгенолог, спеціаліст з організації управління системою охорони здоров’я. Володіє методами рентгенографії, комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії. Проводить дослідження голови, хребта та суглобів.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)
Рентгенолог
9,98
Лікар Авілов Сергій Петрович спеціалізується в галузі стоматологічної рентгенології. Випускник Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Виконує рентгенографію зубів.
Записатися на прийом
Вінниця вул. 600-річчя, 60
УЗД-спеціаліст
9,98
Лікар Смірнова Наталія Миколаївна спеціалізується в галузі ультразвукових досліджень. Проводить УЗД органів черевної порожнини та малого тазу, щитовидної та підшлункової залоз, наднирників, печінки, нирок, селезінки та серця.
Записатися на прийом
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
УЗД-спеціаліст
6 років досвіду
9,98
Лікар Кулик Вероніка Миколаївна, УЗ-спеціаліст. Здійснює ультразвукове дослідження печінки, нирок, молочних залоз, м’яких тканин, органів черевної порожнини та малого тазу. Окрім цього, проводить доплерографію судин головного мозку та ехокардіографію серця.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Амосова, 6 (вул. Медведєва)