Лікарі діагности в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація з описом представлених рентгенограм в кліниці «МЦ Статус» 60
17 років досвіду
Акушер-гінеколог, має вищу категорію кваліфікації. Кандидат медичних наук, спеціалізується на ультразвукових обстеженнях репродуктивної системи жінок. Консультує, веде вагітних, лікує хвороби шийки матки, у тому числі доброякісні пухлини.
Аліса
13 жовтня '16р.
Дякую за консультацію, усе сподобалося - отримала відповіді на усі мої питання
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
16 років досвіду
Лікар Вноровська Лілія Борисівна займається діагностикою захворювань гінекологічного профілю. Консультує у якості жіночого лікаря. Проводить обстеження за допомогою кольпоскопа та ультразвукових технологій. Також лікує хвороби шийки матки, у тому числі ерозію, міому та ендометріоз. В роботі використовує сучасні технології та інноваційні розробки.
Катерина
11 січня '17р.
Під час останнього планового огляду Лілія Борисівна виявила у мене ерозію шийки матки. Я, звичайно, засмутилася. Але добре, що все сталося вчасно і до раку справа не дійшла. А ерозію після попередньої підготовки видалили за допомогою лазера - швидко і безболісно. Дорога Лілія Борисівна, дякую за все!
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
УЗИ-специалист
6 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Юхименко Олена Дмитрівна спеціалізується на ультразвуковій діагностиці різних систем організму людини. Обстежує стан, положення та наявні патології органів і тканин, робить попередній висновок та ставить діагноз. Проводить УЗ-дослідження органів черевної порожнини, щитовидної залози, нирок та печінки, лімфатичних вузлів, вивчає проблеми області малого тазу.
Тамара
10 лютого '17р.
До Олени Дмитрівни ми звертались, коли дитині було потрібно зробити ультразвукове обстеження. Дитина скаржилась на болі у животі, і без обстеження лікар не могла поставити діагноз. Лікар Юхименко все зробила на високому професійному рівні, на основі отриманих даних, наш лікар зміг призначити правильні ліки. Дякуємо.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар Рудик Наталія Степанівна спеціалізується на проведенні діагностичних обстежень за допомогою ультразвукових технологій. Консультує з приводу проведення УЗД, пояснює деталі процедури, готує до неї пацієнта. Надає послуги ультразвукового обстеження для вагітних. Розшифровує результати діагностики.
Юлія
23 жовтня '17р.
Доброго дня! Хотілось би відзначити серед лікарів узд- спеціалістів Рудик Н.С. із " Інномеду". Консультує та Надає Пояснення стосовно обстеження на всі 100! Викладається по максимуму!!! Здоров'я Вам!
Вінниця ул. Магістратська, 158
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Доктор диагност, гинеколог, специализируется на ультразвуковых обследованиях репродуктивной системы женщин. Оказывает консультативные услуги по лечению заболеваний шейки матки, доброкачественных опухолей, ведет беременных. Специалист в терапии эрозии, миомы, эндометриоза. Шиманская Ирина Михайловна основывается в работе на современные технологии и инновационные разработки
Валентина
25 липня '17р.
Дуже хороший кваліфікований спеціаліст і надзвичайно уважна, тактовна, доброзичлива з пацієнтами; вміє вислухати, підібрати правильне лікування і підтримати психологічно.
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
Функціональний діагност
15 років досвіду
Лікар Михайлик Юлія Вікторівна спеціалізується в області функціональної діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу з комп’ютерної (КТ) та магнітно-резонансной томографії (МРТ) органів грудної, черевної та тазової порожнини. Лікар проводить томографію порожнини та кісток черепа, верхніх і нижніх кінцівок. Спеціалізується на діагностиці норми та патологічних змін з боку внутрішнії органів, скелетно-м’язової системи з визначенням дисфункцій. Має першу категорію лікаря-рентгенолога.
Людмила
23 вересня '16р.
Михайлик знає свою роботу дуже добре і безпомилково проведе будь-яке обстеження. Я один раз у неї томографію проходила, так що оцінила роботу Юлії Вікторівни, вона класний спеціаліст.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Вінниця вул. Литвиненко, 40
19 років досвіду
Дитячий лікар
Доктор Розгон Ірина Леонідівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі ультразвукової діагностики. Виявляє патологічні стани, структурні зміни в органах і тканинах, займається обстеженням стану кровоносних судин, проводить діагностику органів черевної порожнини, м'яких тканин, нирок, щитовидної залози, простати, досліджує органи малого тазу.
Вікторія
23 жовтня '17р.
Чудовий спеціаліст
Записатися на прийом
22 роки досвіду
Лікар-дігност вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на ультразвукових обстеженнях. Надає послуги для вагітних, виконує пренатальну діагностику, консультує, комплексно підходить до питань обстеження пацієнта. Володіє сучасними методами проведення УЗД. Розшифровує результати діагностики.
Ірина
07 січня '17р.
Довелося проходити обстеження у лікаря Ошовської два раза, спочатку дивилась шлунок, потім ще раз по гінекології. Я дуже задоволена результатом. Якщо потрібно, піду тільки до неї. Дуже професійно, грамотно, відповідає на всі питання під час огляду, надає рекомендації.
Записатися на прийом55 онлайн записів
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
13 років досвіду
Лікар Гаглоева-Крваленко Фатима Ахсаровна спеціалізується в області ультразвукової діагностики вагітних, різної патології внутрішніх органів, залоз внутрішньої та зовнішньої секреції, суглобів. Надає консультативну та діагностичну допомогу відповідно до звернення. Лікар займається УЗ-діагностикою норми та патології вагітності, з виявленням захворювань головного мозку, щитовидної залози, органів черевної порожнини, малого тазу, проведенням ехокардіографії.
Олексій
02 серпня '16р.
Приємно було проходити УЗД під керівництвом Фатими Ахсаровни - все чітко, грамотно, оперативно відбулось і результати детально розписані. Дякую!
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Педіатр, Ендоскопіст, Дитячий гастостроентеролог
12 років досвіду
Дитячий лікар
Доктор диагност, детский гастроэнтеролог, педиатр первой квалификационной категории, оказывает консультативные услуги по диагностированию и лечении болезни Крона, гастрита, колита, язвенной болезни, полипа анального канала. Занимается проведением эндоскопических исследований, колоноскопии и бронхоскопии. Руденко Геннадий Николаевич специалист в области детской гастроэнтерологии.
Надія
08 серпня '17р.
Приємний лікар. Усе докладно пояснює. Нам сподобався!
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 190 грн.