Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі діагности в Вінниці

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
9,98
Акушер-гінеколог, має вищу категорію кваліфікації. Кандидат медичних наук, спеціалізується на ультразвукових обстеженнях репродуктивної системи жінок. Консультує, веде вагітних, лікує хвороби шийки матки, у тому числі доброякісні пухлини.
Аліса
13 жовтня '16р.
9
Дякую за консультацію, усе сподобалося - отримала відповіді на усі мої питання
Записатися на прийом21 онлайн запис
Консультація 250 грн.
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
Сімейний лікар, УЗД-спеціаліст
9 років досвіду
9,98
Лікар Дячук Роман Сергійович спеціалізується в області сімейної медицини та ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями терапевтичного профілю, проводить вакцинацію. Лікар займається лікуванням запальних захворювань дихальної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні УЗ-діагностики головного мозку, органів черевної порожнини, органів малого тазу, нирок та серця. Має першу категорію з сімейної медицини.
Георгий
17 липня '16р.
9
Огромное спасибо Дячуку за высокий профессионализм, компетентность и доброжелательное отношение ко мне. Желаю ему крепкого здоровья и много благодарных пациентов.
Записатися на прийом
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Соборна, 46а
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
7 років досвіду
9,98
Лікар другої категорії Загороднюк Оксана Сергіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гінекологічними захворюваннями, вагітним. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, лікуванням захворювань шийки матки, дисфункції яєчників. Спеціалізується на проведенні УЗ-діагностики для вагітних, зокрема матки, молочних залоз; органів черевної порожнини та органів малого тазу, нирок і сечового міхура.
Оля
21 лютого '17р.
9
Я Оксані Сергіївні повністю довіряю, вона чудова жінка і проблемам пацієнтів співпереживає завжди. Мені вже двічі допомогла у лікуванні, діагноз безпомилково поставила.
Записатися на прийомЗа неділю записано 2 пацієнта
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Соборна, 46а
УЗД-спеціаліст
13 років досвіду
9,98
Лікар Гаглоева-Крваленко Фатима Ахсаровна спеціалізується в області ультразвукової діагностики вагітних, різної патології внутрішніх органів, залоз внутрішньої та зовнішньої секреції, суглобів. Надає консультативну та діагностичну допомогу відповідно до звернення. Лікар займається УЗ-діагностикою норми та патології вагітності, з виявленням захворювань головного мозку, щитовидної залози, органів черевної порожнини, малого тазу, проведенням ехокардіографії.
Олексій
02 серпня '16р.
8
Приємно було проходити УЗД під керівництвом Фатими Ахсаровни - все чітко, грамотно, оперативно відбулось і результати детально розписані. Дякую!
Записатися на прийом
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Рентгенолог-радіолог
14 років досвіду
9,98
Рентгенолог, спеціаліст з організації управління системою охорони здоров’я. Володіє методами рентгенографії, комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії. Проводить дослідження голови, хребта та суглобів.
Олег
21 жовтня '16р.
9
Спасибі Світлані Григорівні за її високий професіоналізм і впевненість в роботі, доброзичливість до пацієнтів. Відмінний діагност, для неї немає складнощів в оцінці результатів дослідження.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)
Рентгенолог
9,98
Лікар Авілов Сергій Петрович спеціалізується в галузі стоматологічної рентгенології. Випускник Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Виконує рентгенографію зубів.
Фёдор
02 лютого '17р.
10
Сергей Петрович отличный рентгенолог, именно благодаря качеству им сделанного снимка, моему стоматологу-хирургу было легче вырвать зуб. Со снимка стало ясно, что корни у зуба сложные, потому к этой операции нужно было подойти со всей серьезностью. Спасибо за качество.
Записатися на прийом
Вінниця вул. 600-річчя, 60
УЗД-спеціаліст
9,98
Лікар Біліченко Зоя Іванівна, УЗ-спеціаліст. Проводить ультразвукове дослідження серця, головного мозку, нирок, печінки, щитоподібної залози, органів черевної порожнини та малого тазу. Здійснює УЗ-обстеження вагітних.
Леонид
08 липня '16р.
9
Наконец-то, обнаружили заболевание. Спасибо!
Записатися на прийом
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
УЗД-спеціаліст
8 років досвіду
9,98
Лікар Козачук-Корчиста О. Є. спеціалізується на проведенні діагностичних процедур за допомогою ультразвукових методів, має першу кваліфікаційну категорію. Проводить допплерівське обстеження судин, ультразвукове обстеження серця, черевної порожнини, опорно-рухового апарату, органів репродуктивної системи, залоз внутрішньої секреції. Має досвід у еластографії та ультразвуковому контрастному підсиленні.
Любовь
29 липня '16р.
9
Спасибо за качественное УЗИ сердца.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Зодчих, 18 (м-н Поділля)
Вінниця пров. Карла Маркса, 29
Функціональний діагност
15 років досвіду
9,98
Лікар Михайлик Юлія Вікторівна спеціалізується в області функціональної діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу з комп’ютерної (КТ) та магнітно-резонансной томографії (МРТ) органів грудної, черевної та тазової порожнини. Лікар проводить томографію порожнини та кісток черепа, верхніх і нижніх кінцівок. Спеціалізується на діагностиці норми та патологічних змін з боку внутрішнії органів, скелетно-м’язової системи з визначенням дисфункцій. Має першу категорію лікаря-рентгенолога.
Людмила
23 вересня '16р.
10
Михайлик знає свою роботу дуже добре і безпомилково проведе будь-яке обстеження. Я один раз у неї томографію проходила, так що оцінила роботу Юлії Вікторівни, вона класний спеціаліст.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Рентгенолог
9 років досвіду
9,98
Лікар-рентгенолог першої категорії, спеціалізується на діагностиці променевими методами. Проводить виявлення онкологічних захворювань та патологій внутрішніх органів і систем. Використовує рентгенографію, комп’ютерну та магнітно-резонансну томографію.
Виктория
17 серпня '16р.
9
Светлана Ивановна выполняла мне рентген. Все быстро и качественно!
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)