Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі діагности в Житомирі

9
8,0
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог, Репродуктолог
21 рік досвіду
8,35
Лікар вищої категорії Ластівський Віктор Володимирович спеціалізується в області акушерства та гінекології, репродуктології, УЗ-діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається лікуванням дисфункції, полікістозу яєчників, передменструального синдрому, безпліддя. Спеціалізується на УЗ-діагностиці матки з придатками, молочних залоз, органів черевної прожнини, малого тазу.
Лена
02 грудня '17р.
10
Огромейшая благодарность доктору. нашему счастью почти 2 годика. спасибо огромное.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-23
Консультація від 70 грн.
Житомир пл. Путятинський, 2
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
13 років досвіду
8,32
Лікар Нікітіна Анастасія Сергіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ендокринології, репродуктології та УЗ-діагностики. Надає допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів, ендокринологічними порушеннями. Лікар займається лікуванням передменструального синдрому, клімаксу, дисфункції яєчників, безпліддя. Спеціалізується на УЗ-діагностиці матки, молочних залоз, нирок та сечового міхура, веденні вагітних. Завідуюча відділенням клініки.
Ольга
12 червеня '17р.
10
Стала у Анастасии Сергеевны на учет. Довольна очень и очень! Никаких очередей, все точно по времени. Она внимательна и ничего ты от нее не скроешь) Хочу отдельно отметить и персонал клиники - врача, который УЗИ делает Трощенко, других девочек. Прихожу к ним как к хорошим подругам в гости. И снимки нашего будущего малыша сделали, теперь у нас есть первый альбом)) Это такая радость, просто не передать! Огромное спасибо им!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
Ендокринолог, УЗД-спеціаліст
8,15
Лікар Гончаренко Юрій Степанович спеціалізується в області ендокринології, ультразвукової діагностики. Надає допомогу пацієнтам з ендокринологічними захворюваннями. Лікар займається денситометрією, проведенням адреналектомії, гемітіреоідектомії, лапароскопічної адреналектомії. Спеціалізується на УЗ-діагностиці головного мозку, органів черевно порожнини, малого тазу, щитовидної залози, м’яких тканин, передміхурової залози, серця (ехокардіогрфія) та суглобів.
Максим
25 липня '16р.
10
Дуже вдячна Юрію Степановичу за його відповідальне ставлення до своєї роботи та уважність до кожного пацієнта. Дякую за правильний діагноз!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
УЗД-спеціаліст, Функціональний діагност
33 роки досвіду
8,00
Доктор диагност высшей квалификационной категории, имеет богатый практической опыт в функциональной диагностике. В совершенстве владеет инновационными технологиями и современными методами исследований. УЗИ-специалист сосудов, молочных желез, органов брюшной полости, щитовидной железы и мочеполовой сферы. Кладницкий Василий Васильевич член Ассоциации терапевтов и докторов функциональной диагностики. Автор научных публикаций, участник телепередач.Награжден «Орден золотого триумфального сокола».
Записатися на прийом18 онлайн записів
Житомир вул. Чорновола, 4
Функціональній діагност
27 років досвіду
8,00
Врач диагност высшей квалификационной категории, занимается исследованиями головного мозга, легких и сердца. Используя современные методы функциональной диагностики, исследует функции внешнего дыхания, выявляет ишемическую болезнь сердца. Опытный специалист в проведении электро- и эхокардиографии, реоэнцефалографии. В своей работе основывается на тредмил-тест, электроэнцефалографию и спирографию. Баришова Светлана Вячеславовна член Ассоциации терапевтов и врачей функциональной диагностики.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Житомир вул. Чорновола, 4
УЗД-спеціаліст
20 років досвіду
7,85
Лікар Мельник Олена Іванівна спеціалізується в області УЗ-діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу пацієнтам згідно звернення. Лікар займається УЗ-діагностикою норми та патології внутрішніх органів живота, малого тазу, нирок, щитовидної залози. Спеціалізується на УЗ-діагностиці молочних залоз, наднирників. Також займається УЗ-діагностикою нормального чи патологічного протікання вагітності в будь-якому триместрі.
Василий
20 лютого '18р.
10
Чудовий спеціаліст. Якісна та уважна діагностика, неодмінно рекомендую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
УЗД-спеціаліст
27 років досвіду
7,55
Лікар Шимотюк Лариса Анатоліївна спеціалізується в області УЗД. Проводить дослідження внутрішніх органів за допомогою ультразвукового апарату, що допомогає виявити та встановити наявність патологічних змін в роботі органів черевної порожнини, органів малого тазу, серця, судин, стан печінки та нирок. Окремим видом діяльності є ультразвукове дослідження суглобів.
Тетяна
02 грудня '17р.
10
Шимотюк Лариса Анатоліївна - лікар найкращий в свої галузі. Обстежуюсь тільки у неї.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Житомир вул. Чорновола, 4
УЗД-спеціаліст
21 рік досвіду
7,15
Лікар другої категорії Грищук Олена Юріївна спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу пацієнтам відповідно до звернення. Лікар займається УЗ-діагностикою норми та патологічних змін органів та систем організму. Спеціалізується на УЗ-діагностиці органів черевної порожини, малого тазу, нирок, щитовидної залози. Також здйснює діагностичне обстеження для вагітних, проводить ехокардіографію (УЗД серця).
Юлія
27 грудня '17р.
9
До 32 тижнів вагітності ставили ВВР( вроджена вада розвитку), потрапила до Грищук, вона була здивована такому діагнозу, сказала- дитина здорова, інші лікарі " радили переривати вагітність". Зараз донечці 6 місяців і вона абсолютно здорова!!!! Після слів Грищук, я перестала плакати ночами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Житомир пл. Путятинський, 2
УЗД-спеціаліст
19 років досвіду
5,00
Інна Анатоліївна спеціалізується на ультразвуковій діагностиці органів та систем. віконує УЗД молочних залоз, простати, щитовидної залози, органів малого тазу, ортанів черевної порожнини та ін.
Записатися на прийом
Житомир вул. Леха Качинського, 4