Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі діагности в Полтаві

УЗД-спеціаліст
12 років досвіду
8,55
Лікар Бабенко Вікторія Вікторівна спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу пацієнтам згідно звернення. Лікар займається ультразвуковою діагностикою вагітних на всіх термінах, органів грудної та черевної порожнин. Спеціалізується на проведенні ультразвуковою діагностикою органів малого тазу, головного мозку, матки та молочних залоз, нирок та наднирників.
Каміла
06 липня '16р.
10
Була на обстеженні, дуже задоволена обслуговуванням
Записатися на прийом
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
19 років досвіду
8,43
УЗД-спеціаліст Запорожченко Вікторія Андріївна виконує професійну діяльність у сфері акушер-гінекології, має першу категорію з гінекології та акушерства. Надає повну консультацію щодо планування вагітності та її протіканню. Проводить УЗД для вагітних. Займається лікуванням дисфункції яєчників, полікістозу яєчників, ерозії шийки матки, захворювань шийки матки. Здійснює ультразвукове дослідження черевної порожнини, органів малого тазу, матки, молочних залоз.
Жанна
22 грудня '16р.
10
Лікар від Бога! Дякую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава Київське шосе, 56б
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
8,35
Лікар Рослякова Наталія Олександрівна професійній акушер-гінеколог першої категорії. Проводить консультаційну роботу та збір гінекологічних мазків. Надає послуги в лікуванні захворювань шийки матки, при збоях у функціональності яєчників. Спеціалізується на проведенні різних видів ультразвукового дослідження. Обстежує та аналізує роботу органів черевної порожнині, малого тазу, матки, молочних залоз, печінки, нирок, щитовидної залози та діагностику стану вагітних.
Валентина
03 серпня '16р.
10
Лікувалась від молочниці. Задоволена результатом, зараз здорова, дякую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 290 грн.
Полтава Жовтневий район
УЗД-спеціаліст
14 років досвіду
8,32
Лікар Захаренко Л. А. спеціалізується у напрямку УЗД. Проводить ультразвукову діагностику молочних залоз, сечового міхуру у жінок, ультразвукову діагностику предміхурової залози чоловіків, м’яких тканин кінцівок, щитоподібної залози, органів черева, екстракраніальних судин (шиї), жіночих репродуктивних органів та ін.
Оксана
05 лютого '17р.
10
Хороший врач. Быстро и качественно провела необходимую диагностику, результаты исследования я получила сразу по окончанию приема. Прием ведется по записи, поэтому очередей совершенно нет и это очень удобно и приятно.
Записатися на прийом
Полтава Жовтневий район
УЗД-спеціаліст
18 років досвіду
8,15
Лікар вищої категорії Єфременко Владислав Миколайович спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу пацієнтам згідно звернення. Лікар займається проведенням УЗ-діагностики головного мозку, серця (ехокардіографія), органів грудної та черевної порожнини, органів малого тазу. Зокрема спеціалізується на УЗ-діагностиці щитовидної залози, наднирників, суглобів верхніх та нижніх кінцівок, передміхурової залози.
Ірина
06 грудня '16р.
10
Сьогодні робила узі серця. Лікар дуже уважний,добре все розповів. Професіонал своєї справи.
Записатися на прийом
Полтава вул. Фурманова, 8б
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
15 років досвіду
8,10
Лікар першої категорії Горовенко С. Б. спеціалізується в області акушерської справи та гінекології. Займається діагностикою і корекцією ендокринних порушень репродуктивної сфери. Лікує ендокринне безпліддя, проводить діагностику запальних та інфекційних захворювань статевих органів, ерозії. Працює з вагітними жінками.
Лариса
21 жовтня '16р.
8
Довго лікувалась від беспліддя. Ця лікарка дуже допомогла мені. Зараз є надія.
Записатися на прийом
Консультація 290 грн.
Полтава Жовтневий район
УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
8,10
Лікар вищої категорії Котюх Н. І. спеціалізується у напрямку ультразвукової діагностики. Проводить УЗД репродуктивних органів жінок, головного мозку та інших органів і систем організму, у тому числі нирок та наднирників, щитовидної та слинних залоз.
Олена
06 липня '16р.
10
Проходила діагностику. Дуже гарна лікарка, уважна, усе ретельно дивиться.
Записатися на прийом
Полтава Жовтневий район
Хірург, Ендоскопіст
10 років досвіду
8,05
Лікар другої категорії Осипов О. С. спеціалізується в області хірургії та ендоскопії. Займається ендоскопічною діагностикою, знається на сучасних способах герінопластики з використанням алотрансплантантів, баріатричній хірургії.
Наталья
11 липня '16р.
9
Консультировалась перед операцией, хороший доктор, грамотный.
Записатися на прийом
Консультація 290 грн.
Полтава Жовтневий район
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
10 років досвіду
7,98
Лікар другої категорії Мартиненко Андрій Анатолійович працює за напрямками акушерство, гінекологія та ультразвукове дослідження. Спеціалізується в наданні консультації, зборі гінекологічних мазків та розшифровці результатів аналізів, проводить біопсію шийки матки. Виконує УЗД молочних залоз, матки, органів черевної порожнини, органів малого тазу. Видає довідки з інформацією про дослідження.
Елена
12 лютого '17р.
9
Нам, женщинам, очень важно найти хорошего гинеколога, так вот, если вы ещё не нашли, вам к Андрею Анатольевичу!! Проблемы выявляет быстро, не нужно тысячу раз приходить, переплачивать за приёмы и анализы. Сразу видит, что к чему и назначает верные лекарства. Спасибо огромное Вм за такую работу!
Записатися на прийом
Консультація 290 грн.
Полтава Жовтневий район
Рентгенолог
33 роки досвіду
7,98
Лікар вищої категорії Стовба Віктор Григорович спеціалізується в області рентгенології. Надає консультативну та діагностичну допомогу пацієнтам згідно звернення. Лікар займається проведенням рентгенографії черепа, шийного, грудного, поперекового та крижового відділу хребта, тазу. Спеціалізується на проведенні рентгенографії верхніх та нижніх кінцівок, органів грудної, черевної та тазової порожнини. Лікар займається проведенням ортопантограмми (панорамний знімок зубів).
Олег
24 лютого '17р.
9
Віктор Григорович досвідчений рентгенолог, це відчувається по професійному відношенню, та об’єктивних результатах його досліджень. Не сумніваюсь, що висновок Стовби буде корисним для постановки діагноза вашим особистим лікарем.
Записатися на прийом
Полтава Жовтневий район