Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі діагности в Полтаві

6
8,0
УЗД-спеціаліст
13 років досвіду
8,55
Лікар Бабенко Вікторія Вікторівна спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу пацієнтам згідно звернення. Лікар займається ультразвуковою діагностикою вагітних на всіх термінах, органів грудної та черевної порожнин. Спеціалізується на проведенні ультразвуковою діагностикою органів малого тазу, головного мозку, матки та молочних залоз, нирок та наднирників.
Каміла
06 липня '16р.
10
Була на обстеженні, дуже задоволена обслуговуванням
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
18 років досвіду
8,35
Лікар Рослякова Наталія Олександрівна професійній акушер-гінеколог першої категорії. Проводить консультаційну роботу та збір гінекологічних мазків. Надає послуги в лікуванні захворювань шийки матки, при збоях у функціональності яєчників. Спеціалізується на проведенні різних видів ультразвукового дослідження. Обстежує та аналізує роботу органів черевної порожнині, малого тазу, матки, молочних залоз, печінки, нирок, щитовидної залози та діагностику стану вагітних.
Валентина
03 серпня '16р.
10
Лікувалась від молочниці. Задоволена результатом, зараз здорова, дякую.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-27
Полтава вул. Сінна, 37
УЗД-спеціаліст
15 років досвіду
8,32
Лікар Захаренко Л. А. спеціалізується у напрямку УЗД. Проводить ультразвукову діагностику молочних залоз, сечового міхуру у жінок, ультразвукову діагностику предміхурової залози чоловіків, м’яких тканин кінцівок, щитоподібної залози, органів черева, екстракраніальних судин (шиї), жіночих репродуктивних органів та ін.
Оксана
05 лютого '17р.
10
Хороший врач. Быстро и качественно провела необходимую диагностику, результаты исследования я получила сразу по окончанию приема. Прием ведется по записи, поэтому очередей совершенно нет и это очень удобно и приятно.
Записатися на прийом
Полтава вул. Сінна, 37
УЗД-спеціаліст
19 років досвіду
8,15
Лікар вищої категорії Єфременко Владислав Миколайович спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу пацієнтам згідно звернення. Лікар займається проведенням УЗ-діагностики головного мозку, серця (ехокардіографія), органів грудної та черевної порожнини, органів малого тазу. Зокрема спеціалізується на УЗ-діагностиці щитовидної залози, наднирників, суглобів верхніх та нижніх кінцівок, передміхурової залози.
Ірина
06 грудня '16р.
10
Сьогодні робила узі серця. Лікар дуже уважний,добре все розповів. Професіонал своєї справи.
Записатися на прийом
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
16 років досвіду
8,10
Лікар першої категорії Горовенко С. Б. спеціалізується в області акушерської справи та гінекології. Займається діагностикою і корекцією ендокринних порушень репродуктивної сфери. Лікує ендокринне безпліддя, проводить діагностику запальних та інфекційних захворювань статевих органів, ерозії. Працює з вагітними жінками.
Лариса
21 жовтня '16р.
8
Довго лікувалась від беспліддя. Ця лікарка дуже допомогла мені. Зараз є надія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Сінна, 37
УЗД-спеціаліст
18 років досвіду
8,10
Лікар вищої категорії Котюх Н. І. спеціалізується у напрямку ультразвукової діагностики. Проводить УЗД репродуктивних органів жінок, головного мозку та інших органів і систем організму, у тому числі нирок та наднирників, щитовидної та слинних залоз.
Олена
06 липня '16р.
10
Проходила діагностику. Дуже гарна лікарка, уважна, усе ретельно дивиться.
Записатися на прийом
Полтава вул. Сінна, 37
Хірург, Ендоскопіст
11 років досвіду
8,05
Лікар другої категорії Осипов О. С. спеціалізується в області хірургії та ендоскопії. Займається ендоскопічною діагностикою, знається на сучасних способах герінопластики з використанням алотрансплантантів, баріатричній хірургії.
Наталья
11 липня '16р.
9
Консультировалась перед операцией, хороший доктор, грамотный.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Сінна, 37
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
11 років досвіду
7,98
Лікар другої категорії Мартиненко Андрій Анатолійович працює за напрямками акушерство, гінекологія та ультразвукове дослідження. Спеціалізується в наданні консультації, зборі гінекологічних мазків та розшифровці результатів аналізів, проводить біопсію шийки матки. Виконує УЗД молочних залоз, матки, органів черевної порожнини, органів малого тазу. Видає довідки з інформацією про дослідження.
олена
12 квітня '18р.
10
Зберігала вагідність, лікувалася. Дуже кваліфікований спеціаліст. Що ДУЖЕ важливо-призначає лише необхідні ліки. Нічого лишнього. І ставлення людяне. Здров'я йому і благополуччя! Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Сінна, 37
Рентгенолог
34 роки досвіду
7,98
Лікар вищої категорії Стовба Віктор Григорович спеціалізується в області рентгенології. Надає консультативну та діагностичну допомогу пацієнтам згідно звернення. Лікар займається проведенням рентгенографії черепа, шийного, грудного, поперекового та крижового відділу хребта, тазу. Спеціалізується на проведенні рентгенографії верхніх та нижніх кінцівок, органів грудної, черевної та тазової порожнини. Лікар займається проведенням ортопантограмми (панорамний знімок зубів).
Олег
24 лютого '17р.
9
Віктор Григорович досвідчений рентгенолог, це відчувається по професійному відношенню, та об’єктивних результатах його досліджень. Не сумніваюсь, що висновок Стовби буде корисним для постановки діагноза вашим особистим лікарем.
Записатися на прийом
Полтава вул. Сінна, 37
УЗД-спеціаліст
27 років досвіду
7,98
УЗД-спеціаліст широкого профілю, має вищу категорію. Проводить діагностику різних органів людини, зокрема нирки, суглоби, наднарники, щитовидну залозу, головний мозок, органи черевної порожнини та малого тазу. Також здійснює огляд стану людини за допомогою трьох вимірних та чотирьох вимірних форматів УЗД. Розшифровує результати отриманих досліджень задля встановлення максимально точного діагнозу.
Таисия
10 лютого '17р.
10
Светлана Викторовна мой неизменный УЗИ-специалист. Обращалась к ней неоднократно, с самого нашего знакомства, она зарекомендовала себя только с хорошей стороны. Да и много моих знакомых пользуется ее услугами, всем она нравится.
Записатися на прийом
Полтава вул. Небесної Сотні, 81