Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Діагности у Львові

Консультація лікаря-радіолога в клініці в кліниці «Novo» 490 - 8283 грн
Консультація лікаря-рентгенолога в кліниці «ЄВРОКЛІНІК, медичний центр у Львові» 200 - 990 грн

Лікар-діагност спеціалізується на вивченні усіх внутрішніх систем та органів людини для встановлення точного діагнозу.

На консультації лікар не тільки вислуховує об’єктивні, але і суб’єктивні скарги пацієнта. До об’єктивних симптомів відносять:

  • зміна температури тіла;
  • різкі стрибки артеріального тиску;
  • коливання пульсу.

Суб’єктивні симптоми дають більш детальну картину, бо пацієнт достовірно вказує на інтенсивність та характер болю, дискомфорту, описує час появи та тривалість симптоматики.

Важливий етап — збір генетичної інформації загального анамнезу, вивчення хронічних та супутніх фонових захворювань. Діагност обов’язково цікавиться стилем життя пацієнта, його раціоном, наявністю шкідливих звичок, особливостями статевих відносин (кількість партнерів, типом контрацепції і т. д.). Огляд у діагноста проходить комплексно. Лікар обстежує ЛОР-органи, язик, шкіряний покрив, очі, міряє температуру, ріст, вагу, пульс, тиск.

Якщо ж стандартний огляд не показує повної картини, лікар призначає функціональні діагностичні дослідження: КТ внутрішніх органів, магнітно-резонансну томографію спинного та головного мозку, ендоскопію, УЗД, рентген, мамографію, кардіограму, лабораторні аналізи.

В першу чергу у лікаря-діагноста обстежуються пацієнти, котрі потрапили до групи ризику, а також незахищені верстви суспільства (гомосексуалісти, наркомани і т. д.). Лікар допомагає встановити стадію захворювання, визначає всі анатомічні, функціональні патології та дефекти у роботі внутрішніх систем.

З метою комплексного дослідження здійснюється динамічний нагляд за пацієнтом під час терапевтичних маніпуляцій, проводяться стресові, медикаментозні, функціональні тести. Окрім цього, послуги діагноста необхідні перед виїздом за кордон, перед проведенням хірургічного втручання, планування сім’ї, для запису до професійної спортивної чи танцювальної секції тощо.

Інформація про кращих діагностів міста зібрана на сайті likarni.com.

Хто такий діагност?
53
9,0
9
Назар
Прокопчук - досвідчений діагност, приємна у спілкуванні жінка. Завдяки її висновкам лікарям буде легко точний діагноз поставити пацієнту, перевірено на собі.
03 серпня '16 г.
9
Александр
Пришел на диагностику, исследование проводила Прокопчук. Никаких вопросов – хорошее отношение, быстро провела и оформила результаты, доступно все объяснила и ответила на мои вопросы.
16 вересня '16 г.
10
Христина
Наталія Миколаївна - одна з найкращих УЗД професіоналів. Потрапляючи до неї, можна бути впевненим у високоякісній діагностиці. Якщо говорити про УЗД під час вагітності - то без заперечень найкращий спеціаліст у Львові.
23 березеня '17 г.
10
Наталя
Вчора була на прийомі у Наталії Миколаївни.Причиною були погані результати скринінгу 1 триместру,всі лікарі кричали в один голос"Даунтизм".Після ретельного обстеження у Прокопчук,виявилося що аналізи зробили невірно,а дитинка повністю здорова. Лікар Прокопчук досвідчений діагност,котра має диво-дар від Бога.
23 червеня '17 г.
10
Кузенко Оксана
Наталя Прокопчук = Щире ДЯКУЮ !
25 липня '17 г.
10
Маряна
Прокопчук хороша дуже
01 листопада '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Лікар хірург-флеболог, УЗД фахівець
20 років досвіду
10
Олег Юрійович хірург-флеболог, а також фахівець ультразвукової діагностики. Успішно лікує варикоз, трофічні виразки. Займається склеротерапією телеангіектазій (судинні зірочки). Спеціалізується на діагностиці захворювань, розробляє профілактичні засоби. Працює за сучасними технологіями, використовує на практиці новітні технології. Розробляє індивідуальні схеми лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Консультація 700 грн.
УЗД-фахівець
27 років досвіду
9,80
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить дослідження органів черевної порожнини та малого тазу, щитоподібної залози, молочних залоз, судин нижніх кінцівок, слинних залоз, колінних суглобів, очей та інших органів. Є членом Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
УЗД-спеціаліст, Терапевт
12 років досвіду
9,25
Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням патологій дихальної та серцево-судинної систем, захворювань шлунково-кишкового тракту. Лікує гострі респіраторні вірусні інфекції, ангіну, гастрит, грип та бронхіт. Приймає пацієнтів з висипаннями на тілі і підвищеною дратівливістю. Проводить ультразвукове дослідження органів малого тазу, судин голови і шиї, серця, щитовидної залози, печінки, нирок і кишечника.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 700 грн.
Кардіолог, Функціональний діагност
22 роки досвіду
9,18
Лікар-кардіолог, функціональний діагност Огірко Олесь Богданович спеціалізується в області лікування та діагностики кардіологічних захворювань. Проводить лікування ішемічної хвороби, гіпертонії та інших кардіологічних хвороб. У роботі застосовує сучасні методи діагностики.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-20
Консультація 800 грн.
Львів вул. Угорська, 17 р.Сихівський
Лікар функціональної діагностики
9,15
Лікар виконує доплерографію вен верхніх та нижніх кінцівок, артерій верхніх та нижніх кінцівок, судин шиї.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Педіатр, УЗД-спеціаліст, Лікар ектренної медицини
32 роки досвіду
9,10
Лікар спеціалізується на діагностиці різних патологій c використанням спеціального ультразвукового обладнання. Проводить дуплексне сканування артерій і вен кінцівок, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини і малого тазу, щитовидної залози, судин голови та шиї. Займається відстеженням динаміки змін в органах на тлі призначеної терапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 700 грн.
УЗД-спеціліст
38 років досвіду
9,10
Дитячий лікар
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з ультразвукової діагностики. Проводить УЗ-дослідження серця (ехокардіографія), внутрішніх органів, калитки, щитоподібної залози, кульшових суглобів, доплерографію ниркових і сонних артерій, доплер-ехографію у ангіології, від церебральних до периферійних судин. Займається науковою діяльністю, має друковані роботи з питань УЗ-дослідження ендометріозу у дівчаток та підлітків, доплерографічних досліджень патології нирок та ін. Регулярно підвищує свій професійний рівень на семінарах, конференціях — національних та міжнародних.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гастроентеролог
3 роки досвіду
9,10
Лікар-гастроентеролог проводить консультативний прийом і діагностику захворювань внутрішніх органів, інтерпретує результати лабораторних та інструментальних методів дослідження. Займається лікуванням захворювань гастроентерологічного профілю, проведенням УЗД
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 650/600 грн.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
14 років досвіду
9,10
Дитячий лікар
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики, дитячий та підлітковий гінеколог. Займається лікуванням гормональних розладів у жінок та дівчат. Також надає лікарську допомогу при запальних захворюваннях матки, шийки матки, інфекціях, що передаються статевим шляхом. Проводить консультації з питань планування сім'ї, психологічної підготовки дівчаток до статевої зрілості. Спеціалізується на підготовці жінок до пологів, корекції патологічних станів вагітності, комплексному веденні вагітності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Консультація 550 грн.
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Гастроентеролог, ендоскопіст
13 років досвіду
9,07
Займається лікуванням хвороб ШКТ, виконує ендоскопічну діагностику шлунку, стравоходу, кишківника.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація 700 грн.