Мазок на флору (гінекологічний мазок) у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Забір матеріалу на мікроскопію або цитологію від 25 грн
Мазок на флору 100 грн

Гінекологічний мазок ― дослідження мікрофлори внутрішніх статевих органів жінки. Це одне з найбільш частих та найпоказовіших гінекологічних обстежень, під час якого збирається одна чи кілька проб виділень із порожнини піхви. Аналіз мазка на флору ― один із найбільш важливих методів діагностики в гінекології. Забір здійснюється зі слизової піхви, шийки матки або сечівника. Процедура дозволяє оцінити стан мікрофлори сечостатевої системи й виявити присутність патогенних мікроорганізмів.

Основні показання

Аналіз мазка на флору у жінок виконується під час профілактичного огляду у гінеколога і за наявності скарг з боку сечостатевої системи. До них належать:

• хворобливі відчуття внизу живота;
  • свербіж, печіння в піхві;
  • виділення, які вказують на можливий запальний процес.

Також таке дослідження бажано робити після закінчення курсу лікування антибіотиками з метою профілактики молочниці та під час плануванні вагітності.

Як підготуватися

Не варто проводити аналіз під час менструацій, бо все поле зору в мікроскопі буде зайнято еритроцитами, і лікар не зможе визначити присутність патологічних елементів. Перед відвідуванням гінеколога дозволяється обмити статеві органи за допомогою мила, але не можна використовувати для цих цілей інші миючі засоби (гелі, шампуні). Кілька годин перед дослідженням рекомендується утриматися від сечовипускання. Щоб результати були точними, за 48 годин до дослідження не можна:

• займатися сексом;
  • проводити спринцювання;
  • користуватися вагінальними контрацептивами;
  • приймати ванни;
  • користуватися тампонами або вагінальними свічками.

Особливості аналізу

Процедура взяття мазка — це одна з лікарських маніпуляцій гінеколога, яка не викликає больових відчуттів і дозволяє отримати уявлення про стан жіночого здоров'я. У разі проведення лікування цей аналіз стає невід'ємною частиною контролю за ефективністю терапії. Взяття матеріалу виконується кваліфікованим лікарем-гінекологом за допомогою одноразового шпателя характерної форми. Процедура дозволяє швидко отримати попередню інформацію про стан здоров'я пацієнтки. Залежно від отриманого результату складається подальший план діагностичних обстежень або лікування. Гінекологічний мазок ― це лише попередня сходинка в діагностиці захворювань.

Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация. Приймають лікарі: Курилко Мирослава Романівна, Мокра Наталія Іванівна, Маслюк Юлія Василівна
Юлія, 23 травня '17р.

Чудова клініка та кваліфіковані лікарі!

• Мазок на флору 100
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина Приймає лікар: Радецька Лариса Миколаївна
Женя, 13 лютого '17р.

Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!

• Забір матеріалу на мікроскопію або цитологію від 25
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
Дарья, 29 вересня '16р.

На приеме у Дубей это вам не в женской консультации. Без очередей, индивидуальный подход и 100% результат,..где то так!

Працює з 13:00-18:00
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
Іван, 13 листопада '16р.

Уролог поставив діагноз гонорейний уретрит. Як же ж допікає ця болячка. Нестепний гострий біль при сечовипусканні, в сечі з’явилися домішки крові, неприємні виділення. Запанікував. Тому з візитом до лікаря не зволікав. По правді кажучи, я не завжди чітко дотримувався лікарських настанов. То прийму то не прийму таблетку, якось так у мене було через брак часу. Але у цьому випадку я зрозумів, що ризикую залишитися безплідним. Тому хвилина в хвилину приймав призначені препарати. Приймав антибіотики цефалоспориної групи. На щастя, по-трохи хвороба стала відступати.

Працює з 10:00-18:00
7,2
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
Наталія, 04 травня '17р.

Дуже гарна приємна лікарка

Працює з 09:00-18:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45А
р.Шевченківський
Сучасний багатопрофільний лікувальний медичний центр входить у велику однойменну всеукраїнську мережу клінік. Клієнти центру Оксфорд Медікал отримують послуги: консультації уролога, проктолога, гінеколога, дерматовенеролога і отоларинголога з первинною апаратної діагностикою, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, консультації в галузі естетичної медицини, денний стаціонар.
Віталій, 25 липня '17р.

Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.

4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
Аня, 17 липня '17р.

Послугами клініки взагалі не задоволена. Здерли 700 грн банальний аналіз робили дофіга часу я вже сама дзвонила нагадувала про себе. Виписали ліки, сильні антибіотики без ніякої перевірки підходять мені чи ні щей викликали дезбактеріоз.. Одним словом не раджу нікого

• Оглядовий мазок 200
Працює з 09:00-17:00