Мазок на флору (гінекологічний мазок) у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Забір матеріалу на дослідження (гінекологічний мазок) 120 грн
Забір матеріалу на мікроскопію або цитологію від 50 грн
Мазок на флору 100 грн

Гінекологічний мазок ― дослідження мікрофлори внутрішніх статевих органів жінки. Це одне з найбільш частих та найпоказовіших гінекологічних обстежень, під час якого збирається одна чи кілька проб виділень із порожнини піхви. Аналіз мазка на флору ― один із найбільш важливих методів діагностики в гінекології. Забір здійснюється зі слизової піхви, шийки матки або сечівника. Процедура дозволяє оцінити стан мікрофлори сечостатевої системи й виявити присутність патогенних мікроорганізмів.

Основні показання

Аналіз мазка на флору у жінок виконується під час профілактичного огляду у гінеколога і за наявності скарг з боку сечостатевої системи. До них належать:

• хворобливі відчуття внизу живота;
  • свербіж, печіння в піхві;
  • виділення, які вказують на можливий запальний процес.

Також таке дослідження бажано робити після закінчення курсу лікування антибіотиками з метою профілактики молочниці та під час плануванні вагітності.

Як підготуватися

Не варто проводити аналіз під час менструацій, бо все поле зору в мікроскопі буде зайнято еритроцитами, і лікар не зможе визначити присутність патологічних елементів. Перед відвідуванням гінеколога дозволяється обмити статеві органи за допомогою мила, але не можна використовувати для цих цілей інші миючі засоби (гелі, шампуні). Кілька годин перед дослідженням рекомендується утриматися від сечовипускання. Щоб результати були точними, за 48 годин до дослідження не можна:

• займатися сексом;
  • проводити спринцювання;
  • користуватися вагінальними контрацептивами;
  • приймати ванни;
  • користуватися тампонами або вагінальними свічками.

Особливості аналізу

Процедура взяття мазка — це одна з лікарських маніпуляцій гінеколога, яка не викликає больових відчуттів і дозволяє отримати уявлення про стан жіночого здоров'я. У разі проведення лікування цей аналіз стає невід'ємною частиною контролю за ефективністю терапії. Взяття матеріалу виконується кваліфікованим лікарем-гінекологом за допомогою одноразового шпателя характерної форми. Процедура дозволяє швидко отримати попередню інформацію про стан здоров'я пацієнтки. Залежно від отриманого результату складається подальший план діагностичних обстежень або лікування. Гінекологічний мазок ― це лише попередня сходинка в діагностиці захворювань.

Знайдено 17 клінік

Працюють по:

Сб
Віра
Дуже вдячна Ніколаєвій Ользі Іванівні з відділення по вул. Драгана. Прекрасний спеціаліст, досвідчений лікар. чуйна людина. Вся наша сім'я на УЗД йде тільки до неї.
Вікторія
Дуже дякую персоналу «Біомед» за приємне спілкування і ставлення до свої пацієнтів. Особливо хочу подякувати лікарю Мисіву В. О. за його професійний підхід до проблем пацієнтів.
Наталія
Щиро вдячна лікарю медичного центру Біомед Пронів Наталії Володимирівні за високу професійність, людяність і дійсно результативне лікування. Заклад сучасний і прогресивний. Рекомендую!
Дуже вдячна Пронів Наталії Володимирівні, за свою дитини!Після її лікування ми всією родиною побачили результат! Гарний центр , привітний персонал, всім дуже задоволені!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • Забір матеріалу на дослідження (гінекологічний мазок) 120
Працює з 08:30-21:00
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
  • Мазок на флору 100
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация. Приймають лікарі: Курилко Мирослава Романівна, Конофольська Олександра Іванівна
  • Мазок на флору 100
Працює з 08:00-19:00
Львів, вул. Антоновича, 102
Львів, вул. Стрийська, 204
8,8
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
  • Забір матеріалу на мікроскопію або цитологію від от 50
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок) з піхви
Працює з 13:00-18:00
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
Працює з 10:00-18:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
Працює з 10:00-20:00