Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Профілактика ЗПСШ у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Профилактика ЗППП 1000 грн

ЗПСШ ― це група захворювань, які передаються через слизові оболонки статевих органів, рота, анального отвору, кров. До них належать венеричні захворювання (трихомоноз, гонорея, сифіліс), інфекції, що вражають сечостатеву систему (генітальний герпес, уреаплазма, кандидоз та ін.), деякі шкірні захворювання (педикульоз, короста тощо), а також гепатит та СНІД.

Профілактика статевих інфекцій поділяється на звичайну та екстрену. У першому випадку мається на увазі сексуальна гігієна, яка включає:

 • уникнення випадкових і множинних статевих зв'язків;
 • використання бар'єрних методів контрацепції (презервативів, жіночих ковпачків), які значно знижують ризик зараження;
 • уникання збочених сексуальних контактів (анальних, оральних);
 • застосування інших засобів профілактики зараження (наприклад, свічки та пасти для жінок, які вводять у піхву за 5-10 хвилин до статевого контакту);
 • регулярні планові обстеження навіть за відсутності будь-яких симптомів.

Екстрена профілактика необхідна:

 • після випадкових зв'язків із працівниками комерційного сексу (повіями, робітницями масажних салонів) незалежно від того, чи використовувався презерватив, чи ні;
 • після зв'язків із непостійним статевим партнером без презерватива, а також коли презерватив порвався;
 • при незахищеному оральному або анальному статевому акті з випадковим статевим партнером;
 • коли точно відомо, що партнер хворий на статеву інфекцію;
 • коли при обстеженні у венеролога у вашого постійного партнера виявили статеву інфекцію, а у вас ні.

Екстрена, вона ж медикаментозна, профілактика ЗПСШ містить у собі:

 • обробку розчином коларголу статевих органів, ротової порожнини, анального отвору (при оральних і анальних контактах);
 • одноразові ін'єкції (крапельниці, уколи) тих препаратів, яких немає в таблетках (наприклад, профілактичні препарати від сифілісу, гонореї);
 • таблетки на 2-3 прийоми.

Важливо пам'ятати, що захворювання легше попередити, уникнувши спокуси, а значить, і небезпеки, ніж довго лікувати або розплачуватися небажаними наслідками, пов'язаними з порушенням репродуктивного здоров'я, скорочення терміну життя та ін.

82
9,0
Знайдено 8 клінік

Працюють по:

Сб
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,5
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
7,3
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
 • Профілактика ЗПСШ
Працює з 09:00-18:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Профілактика ЗПСШ 1 000
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00