Лікувальний центр Вікторія

Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Лікувальний центр Вікторія спеціалізується на неврології та нейрохірургії, терапії та сімейної медицини та регенеративному відновному лікуванні.

Основні напрямки роботи медустанови - надання амбулаторної медичної допомоги та діагностування поширених хвороб на різних етапах. У медцентрі проводяться тести на:

• гепатит А, В, С;
  • туберкульоз;
  • ВІЛ і СНІД;
  • інфекції різного генезу;
  • рівень холестерину в крові;
  • наявність алергічної реакції (в клініці є великий вибір високоякісних алергенів для проб);
  • рівень глюкози в крові.

Регулярна перевірка за даними показниками значно знижує ризик розвитку патології, оскільки виявлення хвороби на ранній стадії дозволяє максимально ефективно боротися з нею, не допускаючи подальшого розвитку.

З лікувальних процедур "Вікторія" може запропонувати комплексну терапію розсіяного склерозу, м’язової дистрофії, невропатій, епілепсії, ДЦП, остеохондрозу, ревматизму, захворювань ШКТ, цукрового діабету, сповільнення психічного та фізичного розвитку та ін.

Планування і ведення вагітності - ще один важливий аспект роботи клініки. Тут працюють досвідчені діагности, генетики та акушери, які повідомлять парі про можливість розвитку у майбутньої дитини тих чи інших патологій, грунтуючись на вивченні сімейного древа обох батьків і результатах ДНК-тестів.

Основна перевага в комплексному підході до лікування. Кожен пацієнт отримує тут повноцінну і багатопланову медичну допомогу. Такий метод дозволяє не тільки усунути окреме захворювання, а й поліпшити загальне самопочуття.

• Доброзичлива атмосфера і затишна обстановка дозволяє пацієнтам розслабитися і відчувати себе спокійно. Це особливо важливо при веденні вагітності, а також при лікуванні психоневрологічних розладів.
  • Високоточні тести і аналізи, що проводяться у власній лабораторії, дають лікарям можливість ставити правильні діагнози і виявляти патології на ранніх стадіях.

Лікувальний центр Вікторія - це багатопрофільна медустанова, всі лікарі якої - професіонали вищої категорії. Клієнти отримують тут повноцінне комплексне лікування і консультацію профільних спеціалістів, дізнаються про стан свого здоров'я і можуть провести успішне планування сім'ї. На прийом до фахівців ведеться попередній запис. Залиште заявку на сайті, і оператор передзвонить Вам протягом декількох хвилин.

При укладанні декларацій з лікарем-неврологом — кешбек -20%.

Лікувальний центр Вікторія, вартість послуг:

• Реогепатографія
  • Зональна реопульмонографія
  • Пікфлуометрія
  • Електрокардіографія
  • Лікування гонореї у чоловіків і жінок
  • Лікування урогенітального хламідіозу
  • Лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби
  • Лікування хронічних гастритів
  • Лікування хронічних гастродуоденітів
  • Лікування виразкової хвороби
  • Лікування жовтяниці
  • Лікування портосистемної енцефалопатії
  • Лікування синдромів, які обтяжують перебіг захворювань печінки
  • Лікування хронічноого панкреатиту
  • Лікування синдромів малдигестії та малабсорбції
  • Лікування епілепсії
  • Лікування хронічних гепатитів
  • Лікування цирозу печінки
  • Лікування і профілактика жовчнокам'яної хвороби
  • Консультація гінеколога
  • Регенеративне лікування безпліддя (6 місяців)
  • Лікування ерозії шийки матки у жінок
  • Лікування захворювань шийки матки у жінок
  • Лікування молочниці (кандидозного кольпіту)
  • Лікування аменореї
  • Лікування кишкових інфекцій
  • Лікування СНІДу
  • Лікування гіпертонічної хвороби
  • Лікування атеросклерозу
  • Лікування ішемічної хвороби серця (ІХС)
  • Лікування міокардиту (запалення серцевого м'яза)
  • Лікування перикардиту (запалення перикарду)
  • Лікування хронічної серцевої недостатністі
  • Лікування атеросклерозу судин
  • Лікування мастопатії
  • Консультація мамолога-онколога
  • Консультація невролога (за рахунок НСЗУ)
  • Лікування вегетосудинної дистонії (ВСД)
  • Лікування розсіянного склерозу
  • Лікування бактеріального менінгіту
  • Лікування білю в шиї, спині і кінцівках
  • Лікування бічного аміотрофічного склерозу
  • Лікування гострого розсіянного енцефаломієліту
  • Лікування гематомієлії
  • Лікування гіпертонічної енцефалопатії
  • Ще...
  • Лікування стану після гострого гломерулонефриту
  • Лікування хронічного гломерулонефриту
  • Лікування стану після гострого пієлонефриту
  • Лікування хронічного пієлонефриту
  • Лікування хронічної ниркової недостатністі
  • Лікування сечо-сольового діатезу
  • Лікування сечо-кам'яноъ хвороби
  • Лікування невротичного стану
  • Лікування безсоння
  • Лікування саркоїдозу легень
  • Лікування стану після перенесеної пневмонії
  • Лікування стану після перенесеного альвеоліту
  • Лікування хронічного необструктивного бронхіту
  • Пальпація черевної порожнини
  • Аускультація серця
  • Аускультація легень
  • Лікування остеохондрозу хребта
  • Лікування переломів після іммобілізації (велика та мала гомілкові кістки)
  • Лікування переломів після іммобілізації (головка плеча)
  • Лікування переломів після іммобілізації (головка стегна)
  • Лікування переломів після іммобілізації (забій гомілково-ступневого суглобу)
  • Лікування переломів після іммобілізації (забій коліного суглобу)
  • Лікування переломів після іммобілізації (забій плечового суглобу)
  • Лікування переломів після іммобілізації (забій стегнового суглобу)
  • Лікування переломів після іммобілізації (перелом кісток кисті)
  • Ще...
  • Лікування станів після інфекційних хвороб
  • Лікування варикозного розширення вен яєчок
  • Консультація нейрохірурга
  • Консультація дитячого нейрохірурга

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Вікторія
21 квітня '21р.
У нас професійно працюють лікарі. І приділяють увагу більше ніж. Був один випадок з проблемою відміни консультації, але це лише випадок, один на мільйон.
Олена
В мене ужасне враження про цю людину, лікарем її взагалі складно назвати та й людиною також((( 1 бал це для неї надто багато Отже: записала я малого 3 міс на тиждень наперед, сказали прийти на 9, але можливо прийдеться трошки зачекати. Ми приїхали на 9:20, ледве додзвонилися до неї і заходимо, зустрічає нас воно заспане і не в гуморі... в кабінеті, де мають роздівати і оглядати моє немовля чуть тепліше ніж на вулиці. Я запитую, ви тут будете роздівати, оскільки дуже холодно?На що отримую відповідь «а шо ви пропонуєте, можемо зачекати поки батарея нагріє приміщення?» Я в ужасі дивлюся на неї, на що вона продовжує «я взагалі можу відмовитися вас приймати і відмовляюся». Це після того як ми 1,5 год їхали по корках((( Моєму обуренню не було меж! Ми покинули приміщення звичайно і поїхали шукати іншого лікаря. Люди нікому не раджу відвідувати цей нещасний ЦЕНТР ВІКТОРІЯ, тому що нормальні люди так себе не поводять!
Наталія
На жаль дуже розчарована! Простояла 40 хв на морозі, нікого не було, двері були зачинені і нікого не було. По телефону сказали що Вам мали зателефонувати і повідомити що лікар не зможе прийти. Ніхто не дзвонив. Дуже безвідповідальне ставлення.
Супер
Михаил
13 травня '19р.
Лікувався в Вікторії Ігорівни з реактивним артритом за методом її батька- вилікували. Суглоби прийшли в норму, а були збільшені в 3 рази. Зараз навіть немає болей.
16 квітня '19р.
Боже, дай Бог здоров'я Виктории Игоревне - врачи не могли определиться с моими анализами- она все сделала и "привела в норму"!
Тетяна
В мого сина постійні судоми. Ніхто не міг поставити діагноз. Вікторія Ігорівна допомгла правильно визначити діагноз та вилікувати мого сина.
Мама
В моєї дочки рідкісна форма атаксії і лише вона пояснила як поводитися з цим захворюванням і контролювати його прогресування. Почнемо лікування обов'язково.
Пациент
Нарешті розібралися з моїм діагнозом. Вдячна Лікувальному центру "Вікторія", Вікторія Ігорівна - це щось неймовірне.
А
Полікували мого чоловіка від розсіяного склерозу, а я, нарешті завагітніла. Вдячна Вікторії Ігорівні.
Микола
Атаманчук Ярослав Ігорович - це лікар з великої літери, і дійсно від бога. Душевний, щира людина. Намагається всіх підтримати, допомогти з професійної точки. Він мене врятував від операції і синові допоміг. Просто з величезною літери професіонал. Величезне вам, Ярославе Ігоровичу, людське спасибі!
Мирослава К.
Лікар від Бога! Людяний і великий професіонал своєї справи. Багато років тому вилікував мене. А в 2018 році Ярослав Ігорович допоміг моїй вмираючої від раку мамі. Хоча врятувати її не змогли. Я вдячна Вам і всьому вашому відділенню. Низький вам уклін.
Лідія
І справді, центр працює. Дякую за інформацію Палінській В.І.! Були вже на 2 рази в неї на прийомі. Дуже задоволені уважним ставленням до проблем зі здоровям сина. Високо кваліфікований підхід і скрупульозний розгляд всіх обстежень, детальні рекомендації і постійний телефонний звязок з лікарем Палінською В.І. дуже задовольняють і радують. Почали лікування, і вже є деякі прзитивні зміни.
Вікторія
10 травня '17р.
Пані Лідія, наш центр працює та функціонує. У лютому місяці ще проводилися ремонтні роботи, тому, очевидно, двері були зачиненими. Запис на огляд та консультацію проводиться попередньо за телефоном (032) 238-86-68 з 10:00 до 14:00 у робочі дні та останні вихідні дні кожного місяця. В.Палінська
Лідія
Читаючи відгуки про центр і лікарів за 2016 рік,зявилась надія на допомогу в лікуванні розсіяного склерозу. Але не зрозуміло куди зник цей центр у м.Львів в 2017 році. З початку лютого 2017 року пробуємо потрапити на прийом до Пвлінської В.І, але в кол центрі кажуть,що не можуть нікого знайти в цетрі "Вікторія" у Львові. Це що якийсь обман? Я була за вказаною адресою по вул.Сахарова.Двері зачинені наглухо, все в пилюці, видно давно там нікого не було...
Аліна
Коли почула цей страшний діагноз – земля пішла з-під ніг. Однак треба було з цим боротися. Знайшла грамотного спеціаліста, який призначив мені ацикловір. Приймала цілий курс та дотримувалась лікарських настанов у строгому порядку. Коли відчуваю печіння на шкіри повторно приймаю. Рецидив трапився 1 раз за рік. Вважається, що просто прекрасно.
Юлія
До свого здоров’я ставлюсь відповідально, тому планово щороку проходжу багатьох лікарів, у тому числі і мамолога. Лікар завжди детально обстежує залози та при найменшій підозрі направляє на додаткові дослідження. На жаль, цього року у мене діагностували мастит на ранній стадії. Пропила курс лікування і відчуваю значне та швидке покращення. А все тому, що консультація мамолога має буде плановою.
Іванна
Помітила кров у сечі. Підвищилась температура тіла та кожне сечовипускання було болісним. Відразу пішла до уролога. Зробили аналіз сечі. Результати аналізу показали, що підвищений вміст білка, еритроцитів та лейкоцитів у сечі. Діагноз був один — сечокам’яна хвороба. Далі, зробила УЗД, щоб встановити розміри та кількість камінців. Було їх там, на щастя, мало. До того ж вони були дрібні. Пропила курс антибіотиків за призначенням лікаря та відвідала санаторій. Проблему вирішено!
Діана
Про кісту дізналась через рік. Почались розлади із менструальним циклом, займалась самолікуванням. Однак, нічого не допомогло. Пішла до гінеколога. Діагностували велику кількість кіст. Приймала гормони, трохи набрала вагу. Проте місячні скоро стабілізувались, а вагу втратила.
Ангеліна
Уретроскопію була змушена робити через підозру запалення сечівника. Лікар був справжній професіонал. Усі підготовчі процедури пройшли практично безболісно. І сам перебіг маніпуляції зайняв набагато менше часу ніж я думала. Коли діагноз підтвердився пропила курс необхідних антибіотиків. Все тепер гаразд.
Олена
Ой, у мене задавнений випадок. Дозволікалась, як то кажуть. Треба було робити операцію. Методом лапаротомії видалили усі кісти. Операцію робили під загальним наркозом. Залишився невеличкий слід, який нагадує про цю маніпуляцію. Місячні почали йти регулярно, болей у тазі більше не відчуваю. Дякую!
Жанна
Робила уретроскопію, бо часто відчувала дискомфорт при сечовипусканні. Камінців у нирках не було, циститу також, тому й гадки не мала, що там може бути. Скажу відверто процедура не з приємних, але якщо потрібно її зробити, то нікуди не дінешся. Тому все витерпіла. В уретрі росла пухлина. Завдяки вчасному діагностуванню та делікатній операції вже повернулася до норми.
Ігор
Виявив захворювання та призначив ефективні методи лікування. Я сам лікар і можу впевнено сказати, що Горін - справжній професіонал.
Микола
У мене син страждає на астму. Постійно консультуюсь з лікарями з приводу хвороби сина та слідкую, щоб з ним завжди були інгалятор та бромід іпраторію, які швидко можуть позбавити симптомів недуги. Усі ці засоби приписані лікарем-алергологом. Дякую!
Ярина
У сина (3 рочки) з’явилась висипка на грудках та статевому органі (контагіозний молюск). Записались до лікаря та отримали таке лікування: ізопринозін таблетки і мазь панавір. 5 разів на день мастили. На 6-ий день вірус почав сходити. Через 10 днів нічого не залишилось. Дякую лікареві!
Євген
Відчував нестерпний гострий біль при сечовипусканні. Помітив, що у сечі є дрібненькі камінчики. Записався на прийом. Лікар призначив проходження УЗД. Нирки були забиті камінцями. Розумів, що терпіти біль при кожному поході до туалету не буду. Уролог сказав, що потрібно зробити контактну літотрипсію. Розказав, як буде проходити операція. Я не боявся, бо знав, що анестезія подіє і я нічого не відчуватиму. Так і було. Лікар знищив усі камінці. Одного я навіть залишив на пам'ять. Сечовипускання проходить без проблем.
Алексей
Мучился от мигрени. Пришел к этому врачу, через неделю забыл, что болело)
Ліда
Останнім часом під час сексу зі своїм чоловіком почала відчувати дискомфорт, спочатку не зважала на це, але потім з`явились ще й болі в тазу, вирішила звернутись до гінеколога. Ендометріоз - діагноз незнайомий, але наслідком може стати навіть безпліддя. Лікування обрала радикальне - резекція(хірургічне втручання). Процедура допомогла.
Олена
Христина — гарний офтальмолог та вихована людина. З розумінням підійшла до моєї проблеми, разом ми досягли відмінних результатів.
Олег
Очень сильно понравилась обстановка в клинике, вежливый персонал, специалисты хорошие! Молодцы!
Артур
К Горину привозил на консультацию жену. Толковый доктор, все доступно объяснил, посоветовал.
Віолетта
Процедура допомогла у лікуванні фіброзу. Можливо комусь процедура видається дуже «незручною», але соромитися немає чого. Ви прийшли до професіонала, який цим займається. Тому у мене не було жодних комплексів. І вам не раджу комплексувати.
Николай
Батя как стал у Мельничук наблюдаться с больным сердцем, так многие проблемы со здоровьем исчезли. Хороший и ответственный врач.
Тетяна
Коли вперше зіштовхнулась із молочницею, запанікувала, адже спочатку не знала, що саме вона мені допікає. Раніше чула про таке захворювання, але ніколи не цікавилась деталями. Біль під час статевого акту та сечовипускання насторожили мене. Спочатку думала, що у мене цистит, але білі виділення не сигналізують про запалення сечового міхура. Я завжди уважно ставлюсь до свого здоров’я, особливо, коли справа стосується «жіночих питань». Тому я записалась на прийом до гінеколога. Після опитування та огляду лікар детально пояснив причини виникнення та призначив бактеріологічний посів із піхви. Коли кандидоз підтвердився, разом із партнером пройшли призначений курс лікування. На щастя, молочниця мене більше не турбувала.
Дмитрий
28 травня '16р.
Классный специалист. Четко выполняет свои обязанности.
Маргарита
17 травня '16р.
Помогла устранить нарушения зрения, за что большое спасибо!
Іван
03 травня '16р.
Допомагає в лікуванні захворювання серця, мене все задовольняє
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00