Лікувально-оздоровчо-навчальний центр Вікторія

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Багатопрофільна клініка "Лікувально-оздоровчий центр Вікторія" займається діагностуванням та терапевтичним лікуванням поширених розладів різного генезу і профілю. У медцентрі проводиться ефективний курс медикаментозної терапії, є власна лабораторія для проведення аналізів біоматеріалу.

Основний напрямок роботи медустанови - надання амбулаторної медичної допомоги та діагностування поширених хвороб на різних етапах. У медцентрі проводяться тести на:

• гепатит А, В, С;
  • туберкульоз;
  • ВІЛ і СНІД;
  • інфекції різного генезу;
  • рівень холестерину в крові;
  • наявність алергічної реакції (в клініці є великий вибір високоякісних алергенів для проб);
  • рівень глюкози в крові.

Регулярна перевірка за даними показниками значно знижує ризик розвитку патології, оскільки виявлення хвороби на ранній стадії дозволяє максимально ефективно боротися з нею, не допускаючи подальшого розвитку.

З лікувальних процедур "Вікторія" може запропонувати комплексну терапію розсіяного склерозу, м’язової дистрофії, невропатій, епілепсії, ДЦП, остеохондрозу, ревматизму, захворювань ШКТ, цукрового діабету, сповільнення психічного та фізичного розвитку та ін.

Планування і ведення вагітності - ще один важливий аспект роботи клініки. Тут працюють досвідчені діагности, генетики та акушери, які повідомлять парі про можливість розвитку у майбутньої дитини тих чи інших патологій, грунтуючись на вивченні сімейного древа обох батьків і результатах ДНК-тестів.

Основна перевага лікувально-оздоровчого центру - в комплексному підході до лікування. Кожен пацієнт отримує тут повноцінну і багатопланову медичну допомогу. Такий метод дозволяє не тільки усунути окреме захворювання, а й поліпшити загальне самопочуття.

• Доброзичлива атмосфера і затишна обстановка дозволяє пацієнтам розслабитися і відчувати себе спокійно. Це особливо важливо при веденні вагітності, а також при лікуванні психоневрологічних розладів.
  • Високоточні тести і аналізи, що проводяться у власній лабораторії, дають лікарям можливість ставити правильні діагнози і виявляти патології на ранніх стадіях.

"Лікувально-оздоровчий центр Вікторія" - це багатопрофільна медустанова, всі лікарі якої - професіонали вищої категорії. Клієнти отримують тут повноцінне комплексне лікування і консультацію профільних спеціалістів, дізнаються про стан свого здоров'я і можуть провести успішне планування сім'ї. На прийом до фахівців ведеться попередній запис. Залиште заявку на сайті, і оператор передзвонить Вам протягом декількох хвилин.

• Ціни на послуги

• Пальпація черевної порожнини 50
  • Аускультація серця 50
  • Аускультація легень 50
  • Лікування остеохондрозу хребта від 400
  • Лікування переломів після іммобілізації (велика та мала гомілкові кістки) від 400
  • Лікування переломів після іммобілізації (головка плеча) від 400
  • Лікування переломів після іммобілізації (головка стегна) від 400
  • Лікування переломів після іммобілізації (забій гомілково-ступневого суглобу) від 400
  • Лікування переломів після іммобілізації (забій коліного суглобу) від 400

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Лідія
31 липня '17г.
І справді, центр працює. Дякую за інформацію Палінській В.І.! Були вже на 2 рази в неї на прийомі. Дуже задоволені уважним ставленням до проблем зі здоровям сина. Високо кваліфікований підхід і скрупульозний розгляд всіх обстежень, детальні рекомендації і постійний телефонний звязок з лікарем Палінською В.І. дуже задовольняють і радують. Почали лікування, і вже є деякі прзитивні зміни.
Вікторія
10 травня '17г.
Пані Лідія, наш центр працює та функціонує. У лютому місяці ще проводилися ремонтні роботи, тому, очевидно, двері були зачиненими. Запис на огляд та консультацію проводиться попередньо за телефоном (032) 238-86-68 з 10:00 до 14:00 у робочі дні та останні вихідні дні кожного місяця. В.Палінська
Лідія
10 березеня '17г.
Читаючи відгуки про центр і лікарів за 2016 рік,зявилась надія на допомогу в лікуванні розсіяного склерозу. Але не зрозуміло куди зник цей центр у м.Львів в 2017 році. З початку лютого 2017 року пробуємо потрапити на прийом до Пвлінської В.І, але в кол центрі кажуть,що не можуть нікого знайти в цетрі "Вікторія" у Львові. Це що якийсь обман? Я була за вказаною адресою по вул.Сахарова.Двері зачинені наглухо, все в пилюці, видно давно там нікого не було...
Аліна
15 листопада '16г.
Коли почула цей страшний діагноз – земля пішла з-під ніг. Однак треба було з цим боротися. Знайшла грамотного спеціаліста, який призначив мені ацикловір. Приймала цілий курс та дотримувалась лікарських настанов у строгому порядку. Коли відчуваю печіння на шкіри повторно приймаю. Рецидив трапився 1 раз за рік. Вважається, що просто прекрасно.
Юлія
14 листопада '16г.
До свого здоров’я ставлюсь відповідально, тому планово щороку проходжу багатьох лікарів, у тому числі і мамолога. Лікар завжди детально обстежує залози та при найменшій підозрі направляє на додаткові дослідження. На жаль, цього року у мене діагностували мастит на ранній стадії. Пропила курс лікування і відчуваю значне та швидке покращення. А все тому, що консультація мамолога має буде плановою.
Іванна
19 жовтня '16г.
Помітила кров у сечі. Підвищилась температура тіла та кожне сечовипускання було болісним. Відразу пішла до уролога. Зробили аналіз сечі. Результати аналізу показали, що підвищений вміст білка, еритроцитів та лейкоцитів у сечі. Діагноз був один — сечокам’яна хвороба. Далі, зробила УЗД, щоб встановити розміри та кількість камінців. Було їх там, на щастя, мало. До того ж вони були дрібні. Пропила курс антибіотиків за призначенням лікаря та відвідала санаторій. Проблему вирішено!
Діана
16 жовтня '16г.
Про кісту дізналась через рік. Почались розлади із менструальним циклом, займалась самолікуванням. Однак, нічого не допомогло. Пішла до гінеколога. Діагностували велику кількість кіст. Приймала гормони, трохи набрала вагу. Проте місячні скоро стабілізувались, а вагу втратила.
Ангеліна
13 жовтня '16г.
Уретроскопію була змушена робити через підозру запалення сечівника. Лікар був справжній професіонал. Усі підготовчі процедури пройшли практично безболісно. І сам перебіг маніпуляції зайняв набагато менше часу ніж я думала. Коли діагноз підтвердився пропила курс необхідних антибіотиків. Все тепер гаразд.
Олена
04 жовтня '16г.
Ой, у мене задавнений випадок. Дозволікалась, як то кажуть. Треба було робити операцію. Методом лапаротомії видалили усі кісти. Операцію робили під загальним наркозом. Залишився невеличкий слід, який нагадує про цю маніпуляцію. Місячні почали йти регулярно, болей у тазі більше не відчуваю. Дякую!
Жанна
28 вересня '16г.
Робила уретроскопію, бо часто відчувала дискомфорт при сечовипусканні. Камінців у нирках не було, циститу також, тому й гадки не мала, що там може бути. Скажу відверто процедура не з приємних, але якщо потрібно її зробити, то нікуди не дінешся. Тому все витерпіла. В уретрі росла пухлина. Завдяки вчасному діагностуванню та делікатній операції вже повернулася до норми.
Ігор
23 вересня '16г.
Виявив захворювання та назначив ефективні методи лікування. Я сам лікар і можу впевнено сказати, що Горін - справжній професіонал.
Микола
14 вересня '16г.
У мене син страждає на астму. Постійно консультуюсь з лікарями на рахунок хвороби сина та слідкую щоб з ним завжди були інгалятор та бромід іпраторію що швидко можуть позбавити симптомів недуги. Усі ці засоби приписані лікарем-алергологом. Дякую!
Ярина
02 вересня '16г.
У сина (3 рочки) з’явилась висипка на грудках та статевому органі (контагіозний молюск). Записались до лікаря та отримали таке лікування: ізопринозін таблетки і мазь панавір. 5 разів на день мастили. На 6-ий день вірус почав сходити. Через 10 днів нічого не залишилось. Дякую лікареві!
Євген
04 серпня '16г.
Відчував нестерпний гострий біль при сечовипусканні. Помітив, що у сечі є дрібненькі камінчики. Записався на прийом. Лікар призначив проходження УЗД. Нирки були забиті камінцями. Розумів, що терпіти біль при кожному поході до туалету не буду. Уролог сказав, що потрібно зробити контактну літотрипсію. Розказав, як буде проходити операція. Я не боявся, бо знав, що анестезія подіє і я нічого не відчуватиму. Так і було. Лікар знищив усі камінці. Одного я навіть залишив на пам'ять. Сечовипускання проходить без проблем.
Алексей
21 липня '16г.
Мучился от мигрени. Пришел к этому врачу, через неделю забыл, что болело)
Ліда
14 липня '16г.
Останнім часом під час сексу зі своїм чоловіком почала відчувати дискомфорт, спочатку не зважала на це, але потім зявились щей болі в тазі, вирішила звернутись до гінеколога. Ендометріоз - діагноз незнайомий, але наслідки може мати аж до безпліддя. Лікування обрала радикальне - резекція(хірургічне втручання) процедура допомогла.
Олена
12 липня '16г.
Христина гарний офтальмолог та вихована людина. З розумінням підійшла до моєї проблеми, разом ми досягли відмінних результатів.
Олег
01 липня '16г.
Очень сильно понравилась обстановка в клинике, вежливый персонал, специалисты хорошие! Молодцы!
Артур
28 червеня '16г.
К Горину привозил на консультацию жену. Толковый доктор, все доступно объяснил, посоветовал.
Віолетта
26 червеня '16г.
Процедура допомогла у лікуванні фіброзу. Можливо комусь процедура видається дуже «незручною», але соромитися немає чого. Ви прийшли до професіонала, який цим займається. Тому у мене не було жодних комплексів. І вам не раджу комплексувати.
Николай
24 червеня '16г.
Батя как стал у Мельничук наблюдаться с больным сердцем, так многие проблемы со здоровьем исчезли. Хороший и ответственный врач.
Тетяна
09 червеня '16г.
Коли вперше зіштовхнулась із молочницею — запанікувала, адже спочатку не знала, що сама вона мені допікає. Раніше чула про таке захворювання, але ніколи не цікавилась деталями. Біль під час статевого акту та сечовипускання насторожив мене. Спочатку думала, що у мене цистит, але білі виділення не сигналізують про запалення сечового міхура. Я завжди уважно ставлюсь до свого здоров’я, тим паче, коли справа стосується «жіночих питань». Тому я записалась на прийом до гінеколога. Після опитування та огляду лікар детально пояснив причини виникнення та призначив бактеріологічний посів із піхви. Коли кандидоз підтвердився, разом із партнером пройшли призначений курс лікування. На щастя, молочниця мене більше не турбувала.
Дмитрий
28 травня '16г.
Классный специалист. Четко выполняет свои обязанности.
Маргарита
17 травня '16г.
Помогла устранить нарушения зрения, за что большое спасибо!
Іван
03 травня '16г.
Допомагає в лікуванні захворювання серця, мене все задовольняє

Лікарі клініки Лікувально-оздоровчо-навчальний центр Вікторія

• Терапевт
  • Хірург
очистити
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Записатися на прийом
Медичний центр "Корал" заснована у 1994 році, спеціалізується у галузі стоматологічного лікування зубів та ясен.
Львів вул. Пасічна, 39-а р.Личаківський
7,2
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини “Сідус” існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
Записатися на прийом
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.