Лікувально-оздоровчо-навчальний центр Вікторія

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Лікувально-оздоровчо-навчальний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.

Пацієнтам надаються наступні послуги:

• Виявлення сечостатевих інфекцій;
  • Аналіз на гепатит А, В, С;
  • Тести на алергію;
  • Виявлення паразитарних захворювань;
  • Вимірювання холестерину і глюкози в крові.

Лікувально-оздоровчо-навчальний центр "Вікторія" має зручне розташування і приймає пацієнтів із навколишніх районів та міст. Лікування проводиться амбулаторно зі щомісячним контрольним оглядом пацієнта лікуючим лікарем, наданням консультації і рекомендацій щодо виконання протягом усього курсу регенеративного лікування. Консультування пацієнтів нашої установи здійсниться в ургентних випадках цілодобово.

• Ціни на послуги

• Діагностика онкології
  • Лікування онкологічних захворювань
  • Біопсія молочної залози
  • Мастопатія 400
  • Онкомаркери на рак молочної залози
  • Видалення судинних зірочок на ногах
  • Лазерне видалення судинних зірочок

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Вікторія
10 мая '17г.
Пані Лідія, наш центр працює та функціонує. У лютому місяці ще проводилися ремонтні роботи, тому, очевидно, двері були зачиненими. Запис на огляд та консультацію проводиться попередньо за телефоном (032) 238-86-68 з 10:00 до 14:00 у робочі дні та останні вихідні дні кожного місяця. В.Палінська
Лідія
Читаючи відгуки про центр і лікарів за 2016 рік,зявилась надія на допомогу в лікуванні розсіяного склерозу. Але не зрозуміло куди зник цей центр у м.Львів в 2017 році. З початку лютого 2017 року пробуємо потрапити на прийом до Пвлінської В.І, але в кол центрі кажуть,що не можуть нікого знайти в цетрі "Вікторія" у Львові. Це що якийсь обман? Я була за вказаною адресою по вул.Сахарова.Двері зачинені наглухо, все в пилюці, видно давно там нікого не було...
Аліна
Коли почула цей страшний діагноз – земля пішла з-під ніг. Однак треба було з цим боротися. Знайшла грамотного спеціаліста, який призначив мені ацикловір. Приймала цілий курс та дотримувалась лікарських настанов у строгому порядку. Коли відчуваю печіння на шкіри повторно приймаю. Рецидив трапився 1 раз за рік. Вважається, що просто прекрасно.
Юлія
До свого здоров’я ставлюсь відповідально, тому планово щороку проходжу багатьох лікарів, у тому числі і мамолога. Лікар завжди детально обстежує залози та при найменшій підозрі направляє на додаткові дослідження. На жаль, цього року у мене діагностували мастит на ранній стадії. Пропила курс лікування і відчуваю значне та швидке покращення. А все тому, що консультація мамолога має буде плановою.
Іванна
Помітила кров у сечі. Підвищилась температура тіла та кожне сечовипускання було болісним. Відразу пішла до уролога. Зробили аналіз сечі. Результати аналізу показали, що підвищений вміст білка, еритроцитів та лейкоцитів у сечі. Діагноз був один — сечокам’яна хвороба. Далі, зробила УЗД, щоб встановити розміри та кількість камінців. Було їх там, на щастя, мало. До того ж вони були дрібні. Пропила курс антибіотиків за призначенням лікаря та відвідала санаторій. Проблему вирішено!
Діана
Про кісту дізналась через рік. Почались розлади із менструальним циклом, займалась самолікуванням. Однак, нічого не допомогло. Пішла до гінеколога. Діагностували велику кількість кіст. Приймала гормони, трохи набрала вагу. Проте місячні скоро стабілізувались, а вагу втратила.
Ангеліна
Уретроскопію була змушена робити через підозру запалення сечівника. Лікар був справжній професіонал. Усі підготовчі процедури пройшли практично безболісно. І сам перебіг маніпуляції зайняв набагато менше часу ніж я думала. Коли діагноз підтвердився пропила курс необхідних антибіотиків. Все тепер гаразд.
Олена
Ой, у мене задавнений випадок. Дозволікалась, як то кажуть. Треба було робити операцію. Методом лапаротомії видалили усі кісти. Операцію робили під загальним наркозом. Залишився невеличкий слід, який нагадує про цю маніпуляцію. Місячні почали йти регулярно, болей у тазі більше не відчуваю. Дякую!
Жанна
Робила уретроскопію, бо часто відчувала дискомфорт при сечовипусканні. Камінців у нирках не було, циститу також, тому й гадки не мала, що там може бути. Скажу відверто процедура не з приємних, але якщо потрібно її зробити, то нікуди не дінешся. Тому все витерпіла. В уретрі росла пухлина. Завдяки вчасному діагностуванню та делікатній операції вже повернулася до норми.
Ігор
Виявив захворювання та назначив ефективні методи лікування. Я сам лікар і можу впевнено сказати, що Горін - справжній професіонал.
Микола
У мене син страждає на астму. Постійно консультуюсь з лікарями на рахунок хвороби сина та слідкую щоб з ним завжди були інгалятор та бромід іпраторію що швидко можуть позбавити симптомів недуги. Усі ці засоби приписані лікарем-алергологом. Дякую!
Ярина
У сина (3 рочки) з’явилась висипка на грудках та статевому органі (контагіозний молюск). Записались до лікаря та отримали таке лікування: ізопринозін таблетки і мазь панавір. 5 разів на день мастили. На 6-ий день вірус почав сходити. Через 10 днів нічого не залишилось. Дякую лікареві!
Євген
Відчував нестерпний гострий біль при сечовипусканні. Помітив, що у сечі є дрібненькі камінчики. Записався на прийом. Лікар призначив проходження УЗД. Нирки були забиті камінцями. Розумів, що терпіти біль при кожному поході до туалету не буду. Уролог сказав, що потрібно зробити контактну літотрипсію. Розказав, як буде проходити операція. Я не боявся, бо знав, що анестезія подіє і я нічого не відчуватиму. Так і було. Лікар знищив усі камінці. Одного я навіть залишив на пам'ять. Сечовипускання проходить без проблем.
Алексей
Мучился от мигрени. Пришел к этому врачу, через неделю забыл, что болело)
Ліда
Останнім часом під час сексу зі своїм чоловіком почала відчувати дискомфорт, спочатку не зважала на це, але потім зявились щей болі в тазі, вирішила звернутись до гінеколога. Ендометріоз - діагноз незнайомий, але наслідки може мати аж до безпліддя. Лікування обрала радикальне - резекція(хірургічне втручання) процедура допомогла.
Олена
Христина гарний офтальмолог та вихована людина. З розумінням підійшла до моєї проблеми, разом ми досягли відмінних результатів.
Олег
Очень сильно понравилась обстановка в клинике, вежливый персонал, специалисты хорошие! Молодцы!
Артур
К Горину привозил на консультацию жену. Толковый доктор, все доступно объяснил, посоветовал.
Віолетта
Процедура допомогла у лікуванні фіброзу. Можливо комусь процедура видається дуже «незручною», але соромитися немає чого. Ви прийшли до професіонала, який цим займається. Тому у мене не було жодних комплексів. І вам не раджу комплексувати.
Николай
Батя как стал у Мельничук наблюдаться с больным сердцем, так многие проблемы со здоровьем исчезли. Хороший и ответственный врач.
Тетяна
Коли вперше зіштовхнулась із молочницею — запанікувала, адже спочатку не знала, що сама вона мені допікає. Раніше чула про таке захворювання, але ніколи не цікавилась деталями. Біль під час статевого акту та сечовипускання насторожив мене. Спочатку думала, що у мене цистит, але білі виділення не сигналізують про запалення сечового міхура. Я завжди уважно ставлюсь до свого здоров’я, тим паче, коли справа стосується «жіночих питань». Тому я записалась на прийом до гінеколога. Після опитування та огляду лікар детально пояснив причини виникнення та призначив бактеріологічний посів із піхви. Коли кандидоз підтвердився, разом із партнером пройшли призначений курс лікування. На щастя, молочниця мене більше не турбувала.
Дмитрий
Классный специалист. Четко выполняет свои обязанности.
Маргарита
Помогла устранить нарушения зрения, за что большое спасибо!
Іван
Допомагає в лікуванні захворювання серця, мене все задовольняє

Лікарі клініки Лікувально-оздоровчо-навчальний центр Вікторія

• Терапевт
  • Хірург
очистити
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Записатися на прийом
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
7,4
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Львів вул. Леся Курбаса, 5, к. 10 р.Галицький (Центр)
7,2
Приватна стоматологічна лікарня “Блакить” пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.