Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Видалення поліпів матки (поліпектомія) у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Поліпектомія від 175
Поліпи шийки матки 400
Поліпектомія 150

Поліпектомія — це хірургічний спосіб видалення поліпів. Поліпи — аномальні утворення доброякісного характеру. Вони з’являються на стінках шлунку, кишечника, сечового чи жовчного міхура, в маточній чи носовій порожнині, ендометрію, цервікальному каналі, тонкій кишці й мають вигляд кола, краплини, неправильної форми. Загрози для людського життя не становлять, але існує висока вірогідність переродження в злоякісні пухлини. У разі виявлення поліпних розростань призначають поліпектомію.

Підготовчі процедури

Підготовчі процедури залежать від місця локалізації утворення на тілі. Перед проведенням хірургічних маніпуляцій хворому вводять знеболюючі препарати.

Операція з видалення поліпів

Вибір методики залежить від місця розташування та розмірів новоутворення. Найчастіше використовують операцію шляхом перетину металевою петлею основи поліпної ніжки. Через проволоку пропускається високочастотній струм, основа припікається, слизова оболонка вискоблюється. За наявності поліпів на ніжці обстежуватися необхідно раз на півроку, а у випадках поліпів на широкій основі огляд призначається щоквартально.

Показання та протипоказання

Поліпектомія показана при розмірі поліпів більше 1 сантиметра, за наявності багатьох утворень одночасно. Проявляються ураження у вигляді симптомів:

 • у кишечнику — слизові чи кров’янисті виділення в каловій масі, свербіж в анальній ділянці, тривалий запор, больові відчуття, порушення гомеостазу;
 • у шлунку — гіркий присмак у роті, наявність крові в калі, блювотинні, блідна шкіра, слабкість, біль;
 • цервікальні поліпи характеризуються контактними кровотечами, в’язкими виділеннями білого кольору із піхви, ниючі больові симптоми;
 • жовчні поліпи розростаються без симптомів, виявляються випадково під час дослідження ультразвуком;
 • великі нарости в прямій кишці викликають дискомфорт, кров’яні виділення із анусу, відчуття наявності стороннього предмета, часті запори/проноси, біль у животі;
 • у носі — висипи, запалення пазух, порушення сну, виділення з носа, нежить, сильний головний біль.
 • Хірургічне видалення поліпів протипоказане в таких випадках:
 • загальний тяжкий стан пацієнта;
 • погане згортання крові;
 • наявність кардіостимулюючого апарата;
 • ризик крововиливу.

Наслідки

Унаслідок несвоєчасної терапії підвищується ризик перетворення розростань у ракові пухлини.

Знайдено 5 клінік
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Іванка
Взагалі не можу зрозуміти звідки беруться ці поліпи!!!! Все життя здорова була, а тут ось тобі маєш! ((( Ці поліпи не обійшли мене стороною. Скоріше за все вони виникли внаслідок перенесеної інфекції хламідіозу. Видаляли під загальним наркозом. Я не могла уявити як таке можна робити під місцевою анестезією. Пережила і забула про цю болячку. Дякую за успішно проведену операцію.
11 ноября '16 г.
9
Катя
Дуже боялась операції. Хоча не варто було. Перебіг операції зайняв 20 хвилин. Робили під місцевою анестезією. Після операції поклали прокладку та лід на живіт. Відчуття були такі як під час менструації. Лежала у лікарня 3 дні під наглядом. Потім призначили курс лікування. Пройшла його. І завагітніла!
07 июля '16 г.
7
Віра
Звичайна операція. Здала необхідні аналізи. Привели в операційну. Укольчик і прокинулась вже в палаті. Кровило напевно дня 3. Далі все нормалізувалось. Не бійтесь робити цю операцію. Якщо зволікати, то можна і безплідною залишитись.
19 октября '16 г.
10
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,70
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Поліпи шийки матки 400
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.7

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
8,68
Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр "Простір.
 • Поліпектомія від 175
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-14:00
8,45
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
 • Поліпи шийки матки 400
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
7,17
Львів вул. Донцова, 20/2а р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології.
 • Видалення поліпів матки (поліпектомія)
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.2

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
9,30
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер".
 • Поліпектомія 150
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 10:00-14:00