Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Видалення поліпів матки (поліпектомія) у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Поліпектомія шийки матки з патоморфологічним дослідженням 1350 грн
Поліпектомія 150 - 335 грн
Поліпектомія (з гістологічним заключенням) 1500 грн
Лікування поліпів шийки матки 400 грн

Поліпектомія — це хірургічний спосіб видалення поліпів. Поліпи — аномальні утворення доброякісного характеру. Вони з’являються на стінках шлунку, кишечника, сечового чи жовчного міхура, в маточній чи носовій порожнині, ендометрію, цервікальному каналі, тонкій кишці й мають вигляд кола, краплини, неправильної форми. Загрози для людського життя не становлять, але існує висока вірогідність переродження в злоякісні пухлини. У разі виявлення поліпних розростань призначають поліпектомію.

Підготовчі процедури

Підготовчі процедури залежать від місця локалізації утворення на тілі. Перед проведенням хірургічних маніпуляцій хворому вводять знеболюючі препарати.

Операція з видалення поліпів

Вибір методики залежить від місця розташування та розмірів новоутворення. Найчастіше використовують операцію шляхом перетину металевою петлею основи поліпної ніжки. Через проволоку пропускається високочастотній струм, основа припікається, слизова оболонка вискоблюється. За наявності поліпів на ніжці обстежуватися необхідно раз на півроку, а у випадках поліпів на широкій основі огляд призначається щоквартально.

Показання та протипоказання

Поліпектомія показана при розмірі поліпів більше 1 сантиметра, за наявності багатьох утворень одночасно. Проявляються ураження у вигляді симптомів:

 • у кишечнику — слизові чи кров’янисті виділення в каловій масі, свербіж в анальній ділянці, тривалий запор, больові відчуття, порушення гомеостазу;
 • у шлунку — гіркий присмак у роті, наявність крові в калі, блювотинні, блідна шкіра, слабкість, біль;
 • цервікальні поліпи характеризуються контактними кровотечами, в’язкими виділеннями білого кольору із піхви, ниючі больові симптоми;
 • жовчні поліпи розростаються без симптомів, виявляються випадково під час дослідження ультразвуком;
 • великі нарости в прямій кишці викликають дискомфорт, кров’яні виділення із анусу, відчуття наявності стороннього предмета, часті запори/проноси, біль у животі;
 • у носі — висипи, запалення пазух, порушення сну, виділення з носа, нежить, сильний головний біль.
 • Хірургічне видалення поліпів протипоказане в таких випадках:
 • загальний тяжкий стан пацієнта;
 • погане згортання крові;
 • наявність кардіостимулюючого апарата;
 • ризик крововиливу.

Наслідки

Унаслідок несвоєчасної терапії підвищується ризик перетворення розростань у ракові пухлини.

3 відгука
Знайдено 7 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
9
Взагалі не можу зрозуміти звідки беруться ці поліпи!!!! Все життя здорова була, а тут ось тобі маєш! ((( Ці поліпи не обійшли мене стороною. Скоріше за все вони виникли внаслідок перенесеної інфекції хламідіозу. Видаляли під загальним наркозом. Я не могла уявити як таке можна робити під місцевою анестезією. Пережила і забула про цю болячку. Дякую за успішно проведену операцію.
7
Дуже боялась операції. Хоча не варто було. Перебіг операції зайняв 20 хвилин. Робили під місцевою анестезією. Після операції поклали прокладку та лід на живіт. Відчуття були такі як під час менструації. Лежала у лікарня 3 дні під наглядом. Потім призначили курс лікування. Пройшла його. І завагітніла!
10
Звичайна операція. Здала необхідні аналізи. Привели в операційну. Укольчик і прокинулась вже в палаті. Кровило напевно дня 3. Далі все нормалізувалось. Не бійтесь робити цю операцію. Якщо зволікати, то можна і безплідною залишитись.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
9,2
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
 • Поліпектомія 150
Працює з 08:00-19:00
Сб: 10:00-14:00
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
 • Поліпектомія от 335
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,7
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
 • Поліпектомія (з гістологічним заключенням) 1 500
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,5
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Лікування поліпів шийки матки от 400
Працює з 09:00-18:00
ЛЦ Виктория
8,4
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
 • Лікування поліпів шийки матки от 400
Працює з 09:00-18:00
7,2
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
 • Видалення поліпів матки (поліпектомія)
Працює з 09:00-18:00