Встановлення внутрішньоматкової спіралі у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Введення внутрішньо маткової спіралі(без вартості спіралі) 1200 грн
Введення ВМ системи "Мірена" (з ціною системи) 4690 грн
Вставлення внутріматкової спіралі (без вартості спіралі) 1000 грн
Установка внутриматочной спирали «Ника и К» 2000 грн
Постановка ВМС ( без ціни спіралі) 800 грн
Введення спіралі (без вартості спіралі) 1200 грн
Введення внутрішньоматкового контрацептиву під контролем УЗД (без урахування вартості внутрішньоматкового контрацептиву) 1200 грн
Встановлення спіралі без вартості спіралі 1000 грн
Встановлення внутрішньоматкової спіралі (без вартості спіралі) 1100 грн
Введення внутрішньо-маткової спіралі (без вартості спіралі) 900 грн

Внутрішньоматкова спіраль — сучасний метод контрацепції, що попереджує розвиток небажаної вагітності. Спермецидні властивості міді, розвиток асептичного запалення матки, підвищення швидкості скорочення її та маткових труб — усе це несприятливими передумовами для зачаття. Внутрішньоматкова спіраль містить капсули із гормональними засобами, які повільно виділяються та чинять вплив на маткові труби, слизову оболонку та стінки матки. ВМС має вигляд невеликого мідного дротика, обгорненого навколо еластичного стрижня з нейлоновими нитками.

Підготовчі процедури

Перед встановленням ВМС потрібно:

• проконсультуватись у гінеколога;
  • дотримуватись інтимної гігієни;
  • подолати інфекційно-запальні захворювання.

Встановлення внутрішньоматкової спіралі

Оптимальний час встановлення ВМС — кінець менструаційного циклу, процес медичного аборту або 6 тижнів після пологів. У названі періоди розширюється цервікальний канал, що значно полегшує процедуру. Лікар спеціальним провідником вводить ВМС до порожнини матки. Далі розташовує у піхві контрольні нитки, які сигналізуватимуть про можливе випадання спіралі. Увесь процес практично безболісний.

Показання та протипоказання

Внутрішньоматкову спіраль варто ставити:

• жінкам із хворобами серця, печінки, легенів, у результаті яких вагітність та пологи протипоказані;
  • жінкам упродовж післяпологового періоду, оскільки вагітність протягом 2 років після народження дитини негативно впливає на здоров’я матері та чергового малюка;
  • жінкам, які не мають можливості або бажання приймати гормональні засоби;
  • як посткоїтальний контрацептив упродовж 5 діб після незахищеного сексуального контакту.

ВМС не застосовують, якщо:

• існує велика ймовірність зараження інфекціями;
  • жінка хворіє на гострий цервіцит, рак матки, хламідіоз або гонорею;
  • у жінки присутні запальні процеси в органах малого таза;
  • виявлена вагітність або є підозри на її наявність.

Наслідки

Після встановлення ВМС потрібно:

• виконувати заходи щодо інтимної гігієни;
  • бути готовою витримати болі в зоні органів малого таза та виділення крові зі статевих органів;
  • упродовж 10 днів уникати надмірних фізичних навантажень, відвідин лазні або сауни, статевих контактів;
  • відвідувати гінеколога двічі на рік.
Знайдено 33 клініки

Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Вставлення внутріматкової спіралі (без вартості спіралі) 1 000
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • Введення ВМ системи “Джайдес” 3 790
  • Введення ВМ системи "Мірена" (з ціною системи) 4 690
  • Введення ВМ системи “Gold” (з ціною системи) 3 300
  • Введення ВМ системи (без ціни системи) 1 200
8,8
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування на території медичного центру проводиться з урахуванням європейських та ізраїльських стандартів. Приймає лікар: Вічковська Ірина Ярославівна
  • Встановлення внутрішньоматкової спіралі (в т.ч. вартість спіралі) от 3 320
  • Встановлення внутрішньоматкової спіралі (без вартості спіралі) от 1 100
8,7
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
Медичний центр «Ехокор на Угорській» було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
  • Введення внутрішньо маткової спіралі(без вартості спіралі) 1 200
  • Введення внутрішньоматкової спіралі «мірена» от 4 000
8,7
Львів вул. Костя Левицького, 55а
р.Залізничний
Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Введення спіралі (без вартості спіралі) 1 200
8,6
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • Установка внутрішньоматкової спіралі (ВМС) 2 000
8,6
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10
р.Франківський
Надійний медичний простір, в основі якого зароджується культура здорового, щасливого та задоволеного пацієнта. Працюємо з передовими медичними технологіями та застосовуємо унікальні мультидисциплінарні підходи. У клініці працюють лікарі-науковці та лікарі з досвідом більше 20 років. Команда лікарів працює у форматі консиліума для вибору тактики ведення пацієнта у складних клінічних випадках, через призму загального стану організму. Основні напрямки: судинна хірургія, урологія, діагностика повного спектру, поліклінічне відділення, яке налічує більше 20 спеціалістів різних напрямків.
  • Введення внутрішньоматкового контрацептиву без вартості спіралі( МІРЕНА , Noval I Cu 380+Ag, Gold T Normal Cu375+Au, "ЮНОНА") 1 230
8,5
Львів вул. Угорська, 12
р.Сихівський
Медичний центр Медіальт (Medialt) — клініка, що надає пацієнтам (дорослим та дітям) широкий спектр лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи медичного закладу: педіатрія, терапія, сімейна медицина, кардіологія, неврологія, гінекологія, урологія, дієтологія та ультразвукова діагностика. Приймає лікар: Філатова Анна Володимирівна
  • Встановлення спіралі без вартості спіралі 1 000
8,4
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
  • Постановка ВМС ( без ціни спіралі) от 800
Працює з