Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування бартолініту у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Лечение бартолинита 400 грн

Бартолініт ― це запалення великої бартолінової залози, яка знаходиться перед піхвою. Захворювання може виникнути у жінок будь-якого віку, проте найбільш часто воно зустрічається у жінок від 20 до 35 років. Його поширеність достатньо велика: складає 1 випадок на 50 жінок. Кісти й абсцеси спостерігаються переважно у віці до 30 років та становлять 2% від усіх захворювань жіночих статевих органів.

Як лікувати

Лікування залежить від тяжкості захворювання та його перебігу: може бути консервативним (без операції) або хірургічним (з операцією). При невеликих кістах бартолінової залози, які не викликають жодних симптомів (безсимптомний перебіг), лікування може не знадобитися ― тільки спостереження. Для терапії гострого бартолініту й загострення хронічного, а також інфікованих невеликих кіст, абсцесів застосовують антибіотики. Недуг добре піддається консервативному лікуванню, якщо останнє розпочато своєчасно.

Яку діагностику проходити

Діагностика бартолініту, кісти та абсцесу бартолінової залози заснована на:

  • аналізі скарг та анамнезі хвороби;
  • аналізі акушерсько-гінекологічного анамнезу (перенесені гінекологічні хвороби, операції, статеві інфекції, вагітності і т. д.);
  • гінекологічному огляді ― лікар визначає, чи є почервоніння слизової піхви з боку ураження, припухлість великої статевої губи;
  • мікроскопія гінекологічного мазка ― проводиться для виявлення у виділеннях статевих шляхів збудників бартолініту;
  • бактеріологічні методи ― посів виділень залози із подальшим визначенням збудника інфекційно-запального процесу та його чутливості до антибіотиків;
  • діагностика інфекцій, що передаються статевим шляхом, і найбільш поширених збудників інфекційно-запальних захворювань сечостатевої системи;
  • загальний аналіз крові ― проводиться для виявлення ознак запалення: лейкоцитоз, прискорення швидкості осідання еритроцитів.

Наслідки

Гострий бартолініт ― доброякісне захворювання, яке при своєчасному втручанні повністю виліковується. Хронічний бартолініт при відсутності лікування призводить до формування рецидивної (такої, що протікає з періодами одужання й загострення) кісти. У такому випадку залозу доводиться повністю видаляти.

46
9,0
8,6
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування бартолініту 400
Працює з 09:00-18:00
ЛЦ Виктория
8,4
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування бартолініту 400
Працює з 09:00-18:00