Медикаментозне лікування ерозії шийки матки у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Лечение методом «Сургитрон» 2000 грн

Медикаментозне лікування ерозії шийки матки — лікувальна терапія препаратами різного напрямку дії щодо усунення виразок, що виникли на слизовій оболонці. Залежно від особливостей симптомів та причин виникнення недуги, призначають гормональні, противірусні, антибактеріальні чи протизапальні засоби. Лікування медикаментами ефективне, якщо виразки не прогресивні, хвора молодого віку, жодного разу не народжувала та планує завагітніти в майбутньому. Комплексна терапія спрямована на усунення збудників, провокуючих виникнення виразок, знімає запалення, відновлює пошкоджені ділянки тканини.

Як лікувати

Медикаментозне лікування шийки матки призначають у випадку появи таких ознак:

• утворення ран на слизовій оболонці шийки матки внаслідок порушення балансу мікрофлори статевих шляхів та піхви;
  • постійно з'являються виділення водянистого характеру з неприємним запахом;
  • больові відчуття в поперековій та крижовій ділянках тіла в період менструальних днів;
  • погіршення функціональності імунної системи внаслідок інфікування статевих шляхів вірусами;
  • наявність венеричних захворювань (уреаплазма, хламідіоз);
  • травмування статевих органів під час родової діяльності чи аборту;
  • відхилення в гормональному фоні, що призводять до порушення нормального менструального циклу;
  • розвиток запальних процесів;
  • інтимні стосунки з декількома партнерами, внаслідок чого виникають травми.

На початкових стадіях хвороба добре піддається медикаментозному впливу. У занедбаній формі це призводить до ризику розвитку онкологічних процесів. Протипоказання до медикаментозної терапії ерозії — наявність виразок великого розміру, більше 2 сантиметрів. У таких випадках назначають хірургічне втручання, оскільки ліки не допомагають боротися із ураженнями.

Яку діагностику проходити

Лікувальні процедури з використанням медикаментів призначаються тільки після попередньої підготовки. Спочатку гінеколог оглядає жінку та призначає діагностику з метою виявлення причин появи виразок. Використовують такі діагностичні методи:

• дослідження під мікроскопом висіченого шматка патологічної тканини для визначення особливостей процесів, що розвиваються;
  • кольпоскопія;
  • ультразвукове обстеження;
  • аналіз крові, мікрофлори.

Лікар призначає відповідні процедури, враховуючи отримані результати.

Наслідки

Ерозія шийки матки формує ідеальні умови для життєдіяльності патогенних мікроорганізмів, що спричинюють виникнення різних запальних та інфекційних хвороб. Запальні процеси слугують перешкодою до нормального запліднення. Крім цього, ерозія здатна переродитися з доброякісного процесу в злоякісну онкологію, тобто спровокувати розвиток ракової пухлини шийки матки.

6,0
Знайдено 11 клінік

Руслана
Несвіт Мальвіна, чудовий лікар і професіонал своєї справи. Рекомендую!!!
Тетяна
Лікувалась у офтальмолога, дуже хороша та чуйна жінка. А головне фахівець!
Вікторія
Наталія допомогла мені вирішити одразу дві проблеми. І одна з них тяглася ще з підліткового віку і ніхто з інших лікарів не міг призначити правильного лікування. Після проходження курсу лікування я стала повністю здоровою. Дякую вам! Тому однозначно раджу всім жінкам)
Марта
Була на прийомі у лікарки Легуцької О.В. Найкращі враження. Дякую за розуміння та допомогу.
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00
8,4
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
Працює з
Пн: 13:00-18:00 Вт: 13:00-18:00 Чт: 13:00-18:00 Пт: 13:00-18:00
5,7
Львів вул. Джерельна, 16 А, кв. 6
р.Шевченківський
  • Лечение методом «Сургитрон» от 2 000
Medicover
5,6
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Сб: 10:00-16:00
5,4
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
"Оксфорд Медікал" на Чорновола належить до всеукраїнської мережі багатопрофільних медичних закладів. Головні переваги медичного центру: висока кваліфікація лікарів, сучасне обладнання, зручне розташування, доступні ціни.
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
Сб: 09:00-19:00
ЛЦ Виктория
5,2
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
5,2
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Сб: 08:00-12:00