Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Медикаментозне лікування ерозії шийки матки у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Лікування ерозії шийки матки солковагіном (без вартості препарату) 200 грн

Медикаментозне лікування ерозії шийки матки — лікувальна терапія препаратами різного напрямку дії щодо усунення виразок, що виникли на слизовій оболонці. Залежно від особливостей симптомів та причин виникнення недуги, призначають гормональні, противірусні, антибактеріальні чи протизапальні засоби. Лікування медикаментами ефективне, якщо виразки не прогресивні, хвора молодого віку, жодного разу не народжувала та планує завагітніти в майбутньому. Комплексна терапія спрямована на усунення збудників, провокуючих виникнення виразок, знімає запалення, відновлює пошкоджені ділянки тканини.

Як лікувати

Медикаментозне лікування шийки матки призначають у випадку появи таких ознак:

 • утворення ран на слизовій оболонці шийки матки внаслідок порушення балансу мікрофлори статевих шляхів та піхви;
 • постійно з'являються виділення водянистого характеру з неприємним запахом;
 • больові відчуття в поперековій та крижовій ділянках тіла в період менструальних днів;
 • погіршення функціональності імунної системи внаслідок інфікування статевих шляхів вірусами;
 • наявність венеричних захворювань (уреаплазма, хламідіоз);
 • травмування статевих органів під час родової діяльності чи аборту;
 • відхилення в гормональному фоні, що призводять до порушення нормального менструального циклу;
 • розвиток запальних процесів;
 • інтимні стосунки з декількома партнерами, внаслідок чого виникають травми.

На початкових стадіях хвороба добре піддається медикаментозному впливу. У занедбаній формі це призводить до ризику розвитку онкологічних процесів. Протипоказання до медикаментозної терапії ерозії — наявність виразок великого розміру, більше 2 сантиметрів. У таких випадках назначають хірургічне втручання, оскільки ліки не допомагають боротися із ураженнями.

Яку діагностику проходити

Лікувальні процедури з використанням медикаментів призначаються тільки після попередньої підготовки. Спочатку гінеколог оглядає жінку та призначає діагностику з метою виявлення причин появи виразок. Використовують такі діагностичні методи:

 • дослідження під мікроскопом висіченого шматка патологічної тканини для визначення особливостей процесів, що розвиваються;
 • кольпоскопія;
 • ультразвукове обстеження;
 • аналіз крові, мікрофлори.

Лікар призначає відповідні процедури, враховуючи отримані результати.

Наслідки

Ерозія шийки матки формує ідеальні умови для життєдіяльності патогенних мікроорганізмів, що спричинюють виникнення різних запальних та інфекційних хвороб. Запальні процеси слугують перешкодою до нормального запліднення. Крім цього, ерозія здатна переродитися з доброякісного процесу в злоякісну онкологію, тобто спровокувати розвиток ракової пухлини шийки матки.

34
7,0
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
8,8
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
 • Лікування ерозії шийки матки солковагіном (без вартості препарату) 200
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
7,3
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Сучасний багатопрофільний лікувальний медичний центр входить у велику однойменну всеукраїнську мережу клінік. Клієнти центру Оксфорд Медікал отримують послуги: консультації уролога, проктолога, гінеколога, дерматовенеролога і отоларинголога з первинною апаратної діагностикою, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, консультації в галузі естетичної медицини, денний стаціонар.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Медикаментозне лікування ерозії шийки матки
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00