Медикаментозне лікування ерозії шийки матки у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Лікування ерозії шийки матки солковагіном (без вартості препарату) 300 грн

Медикаментозне лікування ерозії шийки матки — лікувальна терапія препаратами різного напрямку дії щодо усунення виразок, що виникли на слизовій оболонці. Залежно від особливостей симптомів та причин виникнення недуги, призначають гормональні, противірусні, антибактеріальні чи протизапальні засоби. Лікування медикаментами ефективне, якщо виразки не прогресивні, хвора молодого віку, жодного разу не народжувала та планує завагітніти в майбутньому. Комплексна терапія спрямована на усунення збудників, провокуючих виникнення виразок, знімає запалення, відновлює пошкоджені ділянки тканини.

Як лікувати

Медикаментозне лікування шийки матки призначають у випадку появи таких ознак:

• утворення ран на слизовій оболонці шийки матки внаслідок порушення балансу мікрофлори статевих шляхів та піхви;
  • постійно з'являються виділення водянистого характеру з неприємним запахом;
  • больові відчуття в поперековій та крижовій ділянках тіла в період менструальних днів;
  • погіршення функціональності імунної системи внаслідок інфікування статевих шляхів вірусами;
  • наявність венеричних захворювань (уреаплазма, хламідіоз);
  • травмування статевих органів під час родової діяльності чи аборту;
  • відхилення в гормональному фоні, що призводять до порушення нормального менструального циклу;
  • розвиток запальних процесів;
  • інтимні стосунки з декількома партнерами, внаслідок чого виникають травми.

На початкових стадіях хвороба добре піддається медикаментозному впливу. У занедбаній формі це призводить до ризику розвитку онкологічних процесів. Протипоказання до медикаментозної терапії ерозії — наявність виразок великого розміру, більше 2 сантиметрів. У таких випадках назначають хірургічне втручання, оскільки ліки не допомагають боротися із ураженнями.

Яку діагностику проходити

Лікувальні процедури з використанням медикаментів призначаються тільки після попередньої підготовки. Спочатку гінеколог оглядає жінку та призначає діагностику з метою виявлення причин появи виразок. Використовують такі діагностичні методи:

• дослідження під мікроскопом висіченого шматка патологічної тканини для визначення особливостей процесів, що розвиваються;
  • кольпоскопія;
  • ультразвукове обстеження;
  • аналіз крові, мікрофлори.

Лікар призначає відповідні процедури, враховуючи отримані результати.

Наслідки

Ерозія шийки матки формує ідеальні умови для життєдіяльності патогенних мікроорганізмів, що спричинюють виникнення різних запальних та інфекційних хвороб. Запальні процеси слугують перешкодою до нормального запліднення. Крім цього, ерозія здатна переродитися з доброякісного процесу в злоякісну онкологію, тобто спровокувати розвиток ракової пухлини шийки матки.

Знайдено 4 клініки

Працюють по:

Сб
Роман
Порадив товариш,як хорошого спеціаліста.
Іванка
Допомогли стати батьками
Я проходила лікування у Гельман Романа Ігоровича - дуже задоволена цим лікарем. Хороший, приємний чоловік та відмінний фахівець. Все мені детально розповів та допоміг з лікуванням. Я задоволена дуже.Рекомендую всім його . Вдячна за лікування та ввічливе обслуговування.
Віталій
Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Лікування ерозії шийки матки солковагіном (без вартості препарату) 300
Працює з 08:30-18:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Медикаментозне лікування ерозії шийки матки у жінок
Працює з 09:00-17:00