Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Медикаментозне лікування ерозії шийки матки у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Лікування ерозії шийки матки солковагіном (без вартості препарату) 300 грн

Медикаментозне лікування ерозії шийки матки — лікувальна терапія препаратами різного напрямку дії щодо усунення виразок, що виникли на слизовій оболонці. Залежно від особливостей симптомів та причин виникнення недуги, призначають гормональні, противірусні, антибактеріальні чи протизапальні засоби. Лікування медикаментами ефективне, якщо виразки не прогресивні, хвора молодого віку, жодного разу не народжувала та планує завагітніти в майбутньому. Комплексна терапія спрямована на усунення збудників, провокуючих виникнення виразок, знімає запалення, відновлює пошкоджені ділянки тканини.

Як лікувати

Медикаментозне лікування шийки матки призначають у випадку появи таких ознак:

 • утворення ран на слизовій оболонці шийки матки внаслідок порушення балансу мікрофлори статевих шляхів та піхви;
 • постійно з'являються виділення водянистого характеру з неприємним запахом;
 • больові відчуття в поперековій та крижовій ділянках тіла в період менструальних днів;
 • погіршення функціональності імунної системи внаслідок інфікування статевих шляхів вірусами;
 • наявність венеричних захворювань (уреаплазма, хламідіоз);
 • травмування статевих органів під час родової діяльності чи аборту;
 • відхилення в гормональному фоні, що призводять до порушення нормального менструального циклу;
 • розвиток запальних процесів;
 • інтимні стосунки з декількома партнерами, внаслідок чого виникають травми.

На початкових стадіях хвороба добре піддається медикаментозному впливу. У занедбаній формі це призводить до ризику розвитку онкологічних процесів. Протипоказання до медикаментозної терапії ерозії — наявність виразок великого розміру, більше 2 сантиметрів. У таких випадках назначають хірургічне втручання, оскільки ліки не допомагають боротися із ураженнями.

Яку діагностику проходити

Лікувальні процедури з використанням медикаментів призначаються тільки після попередньої підготовки. Спочатку гінеколог оглядає жінку та призначає діагностику з метою виявлення причин появи виразок. Використовують такі діагностичні методи:

 • дослідження під мікроскопом висіченого шматка патологічної тканини для визначення особливостей процесів, що розвиваються;
 • кольпоскопія;
 • ультразвукове обстеження;
 • аналіз крові, мікрофлори.

Лікар призначає відповідні процедури, враховуючи отримані результати.

Наслідки

Ерозія шийки матки формує ідеальні умови для життєдіяльності патогенних мікроорганізмів, що спричинюють виникнення різних запальних та інфекційних хвороб. Запальні процеси слугують перешкодою до нормального запліднення. Крім цього, ерозія здатна переродитися з доброякісного процесу в злоякісну онкологію, тобто спровокувати розвиток ракової пухлини шийки матки.

111
8,0
Знайдено 10 клінік

Працюють по:

Сб
10
Людмила
Дуже хороша клініка. Вічливий персонал, а лікар Жемела Наталя Ігорівна це спеціаліст вищої категорії добра чуйна людина яка поглинається повністю у вашу проблему, і завжди рада допомогти. Раджу до неї звертатись результат обов'язково вас порадує!!!!!
30 ноября '-1 г.
8
Хриситина
Жемела Наталія Ігорівна чудовий і приємний лікар насправді вона дійсно спеціаліст, все тактовно пояснює, не призначає зайвих ліків, завжди відповідає на дзвінки і передзвонює. Лікувалась в багатьох лікарів тільки викачка грошей, і нарешті знайшла свого лікаря який дійсно переживає і хоче допомогти. Раджу до неї звертатись, і ви переконаєтесь.
30 ноября '-1 г.
9
володимир ладим
Дуже вдячний лікарю нейрохірургу Мизак Андрію виконав свою роботу на відмінно
12 июня '18 г.
10
Віталій
Сьогодні вирішив подзвонити пані Горак Світлані по телефону з приводу додаткової консультації щодо тонзиліту і дати подальших промивань лакун, і що в результаті, після консультації я зрозумів що робити і що мені не обов.язково спішитися на промивання. Більше того, я був на промиванні в неї більше року тоиу назад, а вона згадала мене і мою ситуацію..Дуже довго розмовляли, лікар не радила того в чому була не впевнена і не ставила цілі бюджетного поповнення клініки, за це хочу виразити велику подяку пані Світлані, як на мене вона просто безцінний лікар.
12 апреля '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,1
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
7,1
Львів, вул. Стрийська, 204
р.Франківський
8,8
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
 • Лікування ерозії шийки матки солковагіном (без вартості препарату) 300
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,6
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
Працює з 13:00-18:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
ЛЦ Виктория
8,4
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
Працює з 09:00-18:00
8,3
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Працює з 08:00-17:00
Сб: 08:00-12:00
5,0
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Медикаментозне лікування ерозії шийки матки у жінок
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00