Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

ПАП тест у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
ПАП тест 120 грн
Забір матеріалу на мікроскопію та цитологію від 60 грн

Цитологічний мазок — це високоінформативне і достовірне мікроскопічне дослідження, яке допомагає виявити можливі патології шийки матки. Це нескладна, безболісна процедура взяття клітини з поверхні органу. Цей неівазивний метод діагностики дозволяє визначити збудників деяких ЗПСШ. За допомогою цитологічного дослідження можна визначити атипові клітини, що вказують на дисплазію, яка може призвести до розвитку онкологічної пухлини.

Узяття мазка на цитологію здійснюється в таких випадках:

 • планована вагітність, безпліддя;
 • ерозія шийки матки, виділення з піхви;
 • нерегулярні місячні, зміна статевих партнерів;
 • кондиломи, герпетичні висипання у піхві;
 • цукровий діабет, ожиріння;
 • установка внутрішньоматкової спіралі, тривалий прийом гормональних препаратів.

Мазок на цитологічне дослідження варто здавати після закінчення місячних. Процедура не проводиться при запальних процесах в організмі та під час менструації. За 2 дні до проведення аналізу необхідно припинити статеве життя, не можна спринцюватися, використовувати вагінальні свічки й креми. Процедура забору мазка на цитологічне дослідження проводиться таким чином:

 • гінеколог вводить спеціальне дзеркало в піхву для доступу до каналу шийки матки;
 • спеціальним шпателем або цитологічною щіточкою бере мазок із каналу шийки матки, піхви або цервікального каналу;
 • наносить матеріал на предметне скло;
 • відправляє до лабораторії.

Тривалість процедури не перевищує 15 хвилин разом із гінекологічним оглядом. Іноді після процедури можуть спостерігатися виділення і біль унизу живота. Ці симптоми проходять після кількох годин. Щоб уникнути больових відчуттів і дискомфорту, на деякий час треба відмовитися від статевого життя.

86
9,0
9,2
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
Працює з 08:00-19:00
Сб: 10:00-14:00
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
 • Забір матеріалу на мікроскопію та цитологію від от 60
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,6
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
 • ПАП тест
Працює з 13:00-18:00
Сб: 10:00-13:00
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії. Приймає лікар: Островська Ольга Володимирівна
 • ПАП тест
Працює з
Сб: 10:00-18:00
7,2
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
 • ПАП тест
Працює з 09:00-18:00
5,1
Львів вул. Богдана Хмельницького, 212
р.Личаківський
Спеціалізований медичний центр «ОЛМЕД» по вулиці Хмельницького надає такі послуги: планування, підготовка та ведення вагітності, ультразвукові дослідження, ехогістеросальпінгографія, відеокольпоскопія
 • ПАП тест
Працює з 10:00-17:00