Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування кондиломи у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Лечение кондиломы 400 грн

Лікування кондиломи — це процес хірургічного та імунологічного подолання захворювання. Кондилома — запалення шкіри або слизової оболонки, доброякісна пухлина, яка має бородавчатий або сосочковий вигляд. Розрізняють широкі та гострокінцеві кондиломи, які мають форму виразки та здебільшого з’являються у місцях тривалого тертя, на роздратованій шкірі зовнішніх статевих органів, рідше в пахвовій зоні чи навколо рота.

Як лікувати

На сьогоднішні не існує медикаментозного засобу для подолання збудника папіломовірусної інфекції, саме через це лікування полягає у хірургічному видаленні та курсі імунокорегуючої терапії. Видалити кондиломи можна за допомогою:

 • кріотерапії (рідким азотом);
 • засобів зі вмістом концентрованих кислот;
 • детермокоагуляції (високими температурами випромінювання або електроножа);
 • лазеротерапії (лазерними променями).

Найчастіше вибір способу терапії залежить від можливостей лікаря, клініки та цінового цензу. Інший необхідний компонент лікування — імунокорегуюча терапія з метою позбутися наявного в крові вірусу, адже оперативне втручання знищує тільки зовнішні прояви захворювання. Для цього призначають аналіз крові на імунний статус і консультація імунолога.

Яку діагностику проходити

За наявності кондилом призначають такий перелік обстежень:

 • аналіз крові (клінічний та на сифіліс);
 • полімеразна ланцюгова реакція матеріалу з місця ураження;
 • імунограма;
 • гістологічне дослідження;
 • дослідження зішкребу з урогенітального тракту.

Наслідки

Якщо кондиломи не лікувати протягом тривалого часу, може статися нагноєння, відпадання кондилом із подальшою появою дуже болючих кровоточивих виразок, поява нових виразок, які в запущених випадках широко розростаються. Тривале перебування в організмі людини папіломної інфекції призводить до сильного зниження імунітету і, як наслідок, хронічних захворювань. Окрім цього, кондиломи заважають статевому життю, людина відчуває психологічний дискомфорт, а в жінок вони перешкоджають нормальному перебігу пологів.

8,5
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Лікування кондиломи 400
Працює з 09:00-18:00
ЛЦ Виктория
8,5
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
 • Лікування кондиломи 400
Працює з 09:00-18:00
7,3
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
 • Обробка гострокінцевих кондилом 300
Працює з 09:00-18:00
7,2
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
 • Лікування кондиломи
Працює з 09:00-18:00