Гіперстимуляція яєчників у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Контрольована стимуляція овуляції (без вартості медикаментів) 3420
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
Женя, 13 лютого '17р.

Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!

• Контрольована стимуляція овуляції (без вартості медикаментів) 3 420
Працює з 08:00-19:00

Гіперстимуляція яєчників в лікарнях в інших районах Львова

Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)