Приватний медичний кабінет Панацея

8.3
Wi-Fi
Безкоштовна парковка
Львів, вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Пн: 13:00-18:00 Вт: 13:00-18:00 Чт: 13:00-18:00 Пт: 13:00-18:00

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. Прийом ведеться кандидатом медичних наук, асистент кафедри променевої діагностики ФПДО Львівського медичного університету ім. Д. Галицького Дубей Наталією Василівною.

У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг:

• Консультація гінеколога
  • Кольпоскопія
  • Медикаментозний аборт
  • Лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону
  • УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності

У роботі застосовується метод лазерної коагуляції і вапоризації, використовується сучасне цифрове обладнання для виконання УЗД, кольпоскоп, хірургічний і фізіотерапевтичний лазер.

Для зручності пацієнтів практикується анонімний прийом, можливий прийом за попереднім записом.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Приватний медичний кабінет Панацея, вартість послуг:

• УЗД внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка) 700
  • УЗД щитовидної залози 500
  • УЗД при вагітності (3 триместр) 550
  • УЗД нирки+ сечовий міхур + простата 400
  • Кольпоскопія 400
  • Консультація гінеколога 500
  • Базове гінекологічне обстеження (кольпоскопія + мазки на флору, цитологію ) 650
  • ПАП тест (тест Папаніколау або цитологічний мазок)
  • Діагностика порушень менструального циклу, безпліддя (гормональний профіль крові + УЗД гінекологія + УЗД ЩЗ) 2 500
  • Медикаментозне переривання вагітності(комплексно: ліки, консультація з супроводом, УЗД) 4 500
  • Лікування ерозії шийки матки радіохвилею від 900
  • Проведення діагностики прохідності маткових труб (діагностика безпліддя) під контролем УЗД 1 000
  • Пайпельбіопсія аспірат з порожнини матки
  • Медикаментозне лікування ерозії шийки матки
  • Лапароскопія маткових труб
  • Розширений гінекологічний огляд з інфекційним скринінгом (огляд, кольпоскопія, мазок на флору та цитологію, аналізи на статеві інфекції) 1 000
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі + огляд 500
  • Постановка ВМС ( без ціни спіралі) від 800
  • гінекологічний огляд ( огляд шийки матки, мазок на флору, цитологію) 700

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Вікторія
Наталія допомогла мені вирішити одразу дві проблеми. І одна з них тяглася ще з підліткового віку і ніхто з інших лікарів не міг призначити правильного лікування. Після проходження курсу лікування я стала повністю здоровою. Дякую вам! Тому однозначно раджу всім жінкам)
Марія
01 травня '20р.
Надзвичайно задоволена даним спеціалістом. Побачила проблему, яку не бачив інший лікар протягом 1 року і допомогла її усунути. Все гарно пояснює, навіть будучи у відпустці завжди відповідає на повідомлення і не одним словом, призначає якісне лікування.
Зоряна
Наталія Василівна чудовий лікар, знає свою справу, все добре пояснює і підбирає найякісніше лікування. Була я на прийомі в "Ново" там теж гарно, гарне обслуговування. Наталії Василівні я дуже вдячна. Дякую за те що допомогли мені завагітніти!
Евгения
Якісна робітниця, яка знає своє діло, звернулась тому що боліло мене в цій області , якісне обслуговування і якісний підхід до діла зробили результат , через 2 тижня уже все пройшло..дуже дякую за якісну роботу!
Дарья
На приеме у Дубей это вам не в женской консультации. Без очередей, индивидуальный подход и 100% результат,..где то так!
Звернулася до неї за допомогою і не пожалкувала!
Юлія
Що сподобалось у Наталі Василівни, так це людське ставлення. Лікувалась я без усіляких дорогих препаратів.
Всем женщинам советую этого специалиста
Я не перший раз у Дубей. Лікар завжди ввічлива, тактовна, уважна, знає як краще і швидко вилікувати.
03 травня '16р.
На приеме показалась мне порядочным и квалифицированным врачом
Марія
Дуже рада, що Наталія Василівна знайшла час мене прийняти! чудовий дігност!
Катерина
Лікаря дуже рекомендувала подруга, пройшла УЗД, усім задоволена
Дуже рада, що потрапила до Наталії Василівни! Дякую!
У меня были подозрения на серьезное заболевание. благодаря вашей клинике я убедилась в обратном. спасибо большое, всеМ здоровья!

Лікарі клініки Приватний медичний кабінет Панацея

Дубей Наталія Василівна
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Обрати фах
  • Гінеколог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00