Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі у Львові

Забути про черги і витрачені нерви, згадати про вартість нашого часу допоможуть приватні медичні установи України. У вас є можливість записатися на прийом до кваліфікованих і досвідчених приватних лікарів України в режимі онлайн. Не виходячи з дому, забувши назавжди про моторошні черги, ви можете обрати потрібного лікаря і записатися на прийом в режимі онлайн. Медичний портал likarni.com надає інформацію про фахівця, його кваліфікацію, досвід роботи, регалії та відзнаки, особистий рейтинг.

Розглянемо, чому слід звертатися до приватних лікарів.

  • Мотивація

Держпрацівників тримають на скромному матеріальному пайку, іноді з нерегулярними виплатами. Практика дійшла до того, що лікарі власноруч закуповують собі папір для принтера, засоби для прибирання кабінету і навіть первинні медикаменти. У цей же час приватні лікарі повністю відпрацьовують зарплату, отриману від відсотків з кожного здорового і задоволеного пацієнта. З'являється бажання піклуватися, відстежувати хворого з моменту звернення і до повної реабілітації.

  • Медичне забезпечення

Який би компетентний не був лікар в держустанові, сучасна медицина потребує якісних медикаментів, сучасного діагностичного обладнання та маніпуляційних кабінетів і таке інше. Приватні лікарі працюють на дорогому і сучасному обладнанні.

  • Турбота про Вас

Для того щоб записатися на прийом, телефонуйте за вказаними телефонами на сайті або замовляйте зворотний дзвінок, вказавши в заявці особистий номер мобільного. Економити на здоров'ї не можна, адже в підсумку доведеться заплатити набагато більше. Приватні лікарі порталу likarni.com подбають про всіх членів Вашої родини!

167
10
10
Олег
Записався до проктолога до Мальвіни Айденівни з кровотечею Після проведеня двух процедур почуваю себе чудово. Дякую лікарю за чудову і вчасну допомогу .
30 листопада '-1 г.
10
Юлія
Дякую за високий професіоналізм, людське ставлення, увагу та привітність.Рекомендую
30 листопада '-1 г.
10
Марина
Звернулась до лікаря за рекомендацією подруги після невдалого лікування в іншого. Дуже задоволена. Швидко та вірно був поставлений діагноз. Призначенн лікування. Бажаю всім потрапляти до лікарів, які саме лікують. Це зараз дуже рідкісний дар. Ще раз дякую, що мені трапився спеціаліст своєї справи
30 листопада '-1 г.
10
Дмитро Васильович
Потрапив до Мальвіни Айденівна з гострою кровотечею. Після проведеного лікування почуваю себе чудово. Дякую Вам за те , що врятували моє життя.
30 листопада '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Хірург, проктолог
9 років досвіду
10
Лікар здійснює прийом пацієнтів із проктологічними патологіями. Спеціалізується в області хірургії. Проводить усі види амбулаторних та стаціонарних оперативних втручань на молочних залозах. Виконує операції при геморої, парапроктиті. Займається проблемами діабетичної стопи, діабетичної виразки та діабетичної ангіопатії судин нижніх кінцівок.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-02-26
Консультація 450 грн.
Судинний хірург
16 років досвіду
10
Лікар Мелень Андрій Петрович, кандидат медичних наук. Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Проводить склеротерапію та мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз та варикозне розширення вен, тромбофлебіт та флебіт. Член європейської асоціації судинних хірургів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.9
Консультація 400 грн.
Гінеколог, акушер-гінеколог
25 років досвіду
10
Лікар консультує пацієнтів з приводу гінекологічних хвороб, спостерігає за перебігом вагітності, станом поду та матері. При цьому використовуються сучасні методи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Консультація 700 грн.
Невропатолог, вертберолог
17 років досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар надає допомогу пацієнтам з неврологічними та вертебрологічними захворюваннями. Проводить процедури по нейростимуляції. В роботі використовує методику ударно-хвильової терапії. Лікує головний біль напруги, невралгії, хворобу Паркінсона, панічні атаки, грижі диску, протрузії, дегенеративно-деструктивні захворювання хребта, болі в шийному, грудному, поперековому відділі хребта.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація 900 грн.
Невропатолог
16 років досвіду
10
Викликати лікаря додому
Лікар надає допомогу пацієнтам з неврологічними та вертебрологічними захворюваннями. Лікує головний біль (мігрень, головний біль напруги, тригемінальні цефалгії), головокружіння, неврити, невралгії, хворобу Паркінсона, хворобу Альцгеймера, полінейропатії демієлінізуючи/метаболічні, ускладнення ішемічного інсульту, атаксії різного генезу, радикулопатія (дорсопатія), тунельні невропатії, панічні атаки,вегетативна дистонія, грижі диску, протрузії, розсіяний склероз, тривожні синдроми, соматоформна дисфункція вегетативної нервової системи, порушення сну, безсоння, дегенеративно-деструктивні захворювання хребта (цервікалгії, радикулопатії, дорсалгії), болі в шийному, грудному, поперековому відділі хребта, працює з неврологічними ускладненнями у пацієнтів із COVID-19. Володіє техніками: мануальна терапія, голкорефлексотерапія, кінезотейпування, кінезотерапія, методика NEURAC.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-02-26
Консультація 900 грн.
Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог, Уролог-Андролог
26 років досвіду
10
Лікар спеціалізується в області дерматовенерології. Лікує хламідіоз, мікоплазмоз, гонорею, генітальний герпес, трихомоніаз, сифіліс, уреаплазмоз, кандидоз та контагіозний молюск. Займається діагностикою цитомегаловірусу. Приймає дорослих і дітей.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Консультація 700 грн.
Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський
Лікар хірург-флеболог, УЗД фахівець
20 років досвіду
10
Олег Юрійович хірург-флеболог, а також фахівець ультразвукової діагностики. Успішно лікує варикоз, трофічні виразки. Займається склеротерапією телеангіектазій (судинні зірочки). Спеціалізується на діагностиці захворювань, розробляє профілактичні засоби. Працює за сучасними технологіями, використовує на практиці новітні технології. Розробляє індивідуальні схеми лікування.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-02-26
Консультація от 450
Уролог
12 років досвіду
10
Андрій Володимирович займається лікуванням хвороб сечовидільної системи. Лікує захворювання нирок, органів мошонки, передміхурової залози. Проводить оперативні втручання з приводу фімозу, гідроцеле. Веде консультативний прийом.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 450 грн.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський
Невролог
16 років досвіду
10
Лікар приймає пацієнтів з ураженнями периферичної нервової системи, дегенеративними захворюваннями хребта, функціональними розладами нервової системи, судинними захворюваннями центральної нервової системи, екстрапірамідними розладами та вестибулярними порушеннями. Лікує спондилоартроз, грижі міжхребцевих дисків, сколіоз, лордоз, больові синдроми хребта, наслідки інсультів, хронічну мігрень, тригемінальну невралгію, неврити, невралгію сідничного нерва, хворобу Паркінсона, тремор та міастенію.
Травматолог
31 рік досвіду
10
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань опорно-рухового апарату. Проводить ендопротезування суглобів. Займається реабілітацією пацієнтів після перенесених травм. Лікує сколіоз, артрит, артроз, кіфоз, міжхребетні грижі.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 600 грн.