Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі у Львові

Забути про черги і витрачені нерви, згадати про вартість нашого часу допоможуть приватні медичні установи України. У вас є можливість записатися на прийом до кваліфікованих і досвідчених приватних лікарів України в режимі онлайн. Не виходячи з дому, забувши назавжди про моторошні черги, ви можете обрати потрібного лікаря і записатися на прийом в режимі онлайн. Медичний портал likarni.com надає інформацію про фахівця, його кваліфікацію, досвід роботи, регалії та відзнаки, особистий рейтинг.

Розглянемо, чому слід звертатися до приватних лікарів.

  • Мотивація

Держпрацівників тримають на скромному матеріальному пайку, іноді з нерегулярними виплатами. Практика дійшла до того, що лікарі власноруч закуповують собі папір для принтера, засоби для прибирання кабінету і навіть первинні медикаменти. У цей же час приватні лікарі повністю відпрацьовують зарплату, отриману від відсотків з кожного здорового і задоволеного пацієнта. З'являється бажання піклуватися, відстежувати хворого з моменту звернення і до повної реабілітації.

  • Медичне забезпечення

Який би компетентний не був лікар в держустанові, сучасна медицина потребує якісних медикаментів, сучасного діагностичного обладнання та маніпуляційних кабінетів і таке інше. Приватні лікарі працюють на дорогому і сучасному обладнанні.

  • Турбота про Вас

Для того щоб записатися на прийом, телефонуйте за вказаними телефонами на сайті або замовляйте зворотний дзвінок, вказавши в заявці особистий номер мобільного. Економити на здоров'ї не можна, адже в підсумку доведеться заплатити набагато більше. Приватні лікарі порталу likarni.com подбають про всіх членів Вашої родини!

105
10
10
Мар'яна
Наталя Володимирівна-спеціаліст своєї справи -лікування дає результат,уважна, все доступно пояснює ,приємна в спілкуванні.
30 листопада '-1 г.
10
Світлана
Наталя Володимирівна спеціалізується на лікуванні дітей з самих початкових періодів. Вона досвідчений педіатр, ні за які гроші не проміняємо її ні на кого іншого. Я хочу, щоб мої діти були здорові, а для цього нам потрібна лікар Пронів!
01 липня '18 г.
10
Мирослава
Для мене, при виборі лікаря, є важливим питанням досвіду та кваліфікації. Якщо вам потрібен найкращий ЛОР-спеціаліст, то зверніть увагу на Володимира Миколайовича, його досвід взагалі не викликає жодних питань, а лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи всі особливості.
10 липня '18 г.
10
Ангеліна
До Наталі Володимирівни ми звертались коли почали планувати вагітність. Нам її рекомендували, як досвідченого та кваліфікованого генетика, яким вона і є на всі 100%. Треба піклуватися про здоров'я своєї дитини з самого початку, тому задумайтесь та йдіть до Наталі Володимирівни.
19 липня '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Генетик, Дитячий невролог, Рефлексотерапевт
28 років досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар Пронів Наталія Володимирівна – генетик, дитячий невролог, рефлексотерапевт. Досвід роботи 30 років. Кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Лікує синдром рухових порушень, враження нервової системи у дітей до 18ти років. Приймає пацієнтів у консультативному режимі. Проводить профілактичні огляди дітей до одного року. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Захворювання з яким звертаються до невролога-генетика: ЗПМР(затримка психомовного розвитку), аутизм, ДЦП(дитячий церебральний параліч), генетично-детерміновані захворювання, міопатичний синдром, м’язові дистрофії або аміотрофії, синдром Дауна та інші хромосомні порушення, епісиндром та епілепсія, ВСД (вегетосудинна дистонія), порушення сну та неврози.
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-05-14
Консультація 700 грн.
Отоларинголог
38 років досвіду
10
Дитячий лікар
Врач-отоларинголог Процик Владимир Николаевич занимается диагностикой и терапией заболеваний ЛОР-органов инфекционного, травматического, воспалительного и врожденного происхождения. В компетенцию специалиста входит удаление инородных тел, промывание околоносовых пазух, миндалин, введение лекарств в барабанную полость.
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-05-14
Консультація 380 грн.
Психолог
9 років досвіду
10
Психолог Войцеховська Оксана Володимирівна займається вирішенням таких проблем, як психологічні бар'єри (страх, тривога, невпевненість, сором, почуття провини), сімейні проблеми, психосоматичні розлади, переживання втрати та депресивні стани, самопізнання, самореалізація.
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-05-14
Консультація 500 грн.
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10, пов. 2, код 319, каб. 8) р.Залізничний
Дерматовенеролог, трихолог
8 років досвіду
10
Дерматовенеролог, трихолог Гінка Мар'яна Ярославівна використовує з метою діагностики цифрову дерматоскопію та трихоскопія. Також Мар'яна Ярославівна спеціалізується в області таких ін’єкційних методик, як мезотерапія, плазмотерапія." на "Спеціалізується на лікуванні таких захворювань, як псоріаз, акне, випадіння волосся, грибкові захворювання, розацеа, екзема, алергічні дерматити. Проводить цифрову діагностику, трихоскопію, люмінісцентну діагностику. Спеціаліст ін’єкційних методик: мезотерапія, плазмотерапія.
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-05-14
Консультація 400 грн.
Отоларинголог
10
Дитячий лікар
Основні напрямки практичної роботи : діагностика та лікування онкологічних захворювань гортані, горла і носа; функціональна, реконструктивна хірургія та мікрохірургія носа гортані і глотки у дітей та дорослих.
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-05-14
Консультація 500 грн.
Судинний хірург
13 років досвіду
10
Лікар Мелень Андрій Петрович, кандидат медичних наук. Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Проводить склеротерапію та мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз та варикозне розширення вен, тромбофлебіт та флебіт. Член європейської асоціації судинних хірургів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-05-14
Консультація 300 грн.
Хірург
20 років досвіду
10
Яринич Юрій Васильович – хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, завідувач хірургічним відділенням Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, де виконується весь спектр високотехнологічних, малотравматичних хірургічних втручань з приводу усіх видів гриж черевної стінки і діафрагми, захворювань жовчного міхура і шлунка, ожиріння та діабету
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-05-14
Консультація 450 грн.
Львів вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону ) р.Личаківський
Гінеколог, акушер-гінеколог
22 роки досвіду
10
Лікар консультує пацієнтів з приводу гінекологічних хвороб, спостерігає за перебігом вагітності, станом поду та матері. При цьому використовуються сучасні методи.
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-05-14
Консультація 450 грн.
Психіатр
19 років досвіду
10
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних форм психічних розладів. Приймає пацієнтів з повною апатією або надмірною агресією, постійним відчуттям сонливості та тривожністю. Лікує галюцинації та параноїдальні ідеї, фобії, епілепсію, маніакально-депресивний психоз, посттравматичний синдром, неврози.
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-05-14
Консультація 500 грн.
Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог, Уролог-Андролог
23 роки досвіду
10
Лікар спеціалізується в області дерматовенерології. Лікує хламідіоз, мікоплазмоз, гонорею, генітальний герпес, трихомоніаз, сифіліс, уреаплазмоз, кандидоз та контагіозний молюск. Займається діагностикою цитомегаловірусу. Приймає дорослих і дітей.
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-05-14
Консультація 500 грн.
Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський