Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі у Львові

Забути про черги і витрачені нерви, згадати про вартість нашого часу допоможуть приватні медичні установи України. У вас є можливість записатися на прийом до кваліфікованих і досвідчених приватних лікарів України в режимі онлайн. Не виходячи з дому, забувши назавжди про моторошні черги, ви можете обрати потрібного лікаря і записатися на прийом в режимі онлайн. Медичний портал likarni.com надає інформацію про фахівця, його кваліфікацію, досвід роботи, регалії та відзнаки, особистий рейтинг.

Розглянемо, чому слід звертатися до приватних лікарів.

  • Мотивація

Держпрацівників тримають на скромному матеріальному пайку, іноді з нерегулярними виплатами. Практика дійшла до того, що лікарі власноруч закуповують собі папір для принтера, засоби для прибирання кабінету і навіть первинні медикаменти. У цей же час приватні лікарі повністю відпрацьовують зарплату, отриману від відсотків з кожного здорового і задоволеного пацієнта. З'являється бажання піклуватися, відстежувати хворого з моменту звернення і до повної реабілітації.

  • Медичне забезпечення

Який би компетентний не був лікар в держустанові, сучасна медицина потребує якісних медикаментів, сучасного діагностичного обладнання та маніпуляційних кабінетів і таке інше. Приватні лікарі працюють на дорогому і сучасному обладнанні.

  • Турбота про Вас

Для того щоб записатися на прийом, телефонуйте за вказаними телефонами на сайті або замовляйте зворотний дзвінок, вказавши в заявці особистий номер мобільного. Економити на здоров'ї не можна, адже в підсумку доведеться заплатити набагато більше. Приватні лікарі порталу likarni.com подбають про всіх членів Вашої родини!

119
10
10
Софія
Дуже доступна, зрозуміла і кваліфікована консультація. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
10
Василий
Лікар судинний хірург Мелень Андрій Петрович в місті Львів отримав нагороду від компанії «Знак Якості» -звання ЛІДЕР РОКУ 2019 в категорії – Cудинний хірург! Андрій Петрович кандидат медичних наук, хірург-практик, член Європейської асоціації судинних хірургів! Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Також, він має значний досвід роботи у сфері лікуванні варикозної хвороби, хронічної ішемії нижніх кінцівок, проводить планові та невідкладні хірургічні втручання при патології магістральних судин. Всі пацієнти Андрія Петровича впевнені, що він «на відмінно» подбає про їх здоров’я, забезпечивши ефективне лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок, флеботромбозу глибоких вен і тромбофлебіту поверхневих, атеросклерозу тощо. У своїх відгуках відзначають його як досвідченого; компетентного; тактовного; уважного; відповідального; скрупульозного та привітного лікаря! Компанія Знак Якості нагородила Андрія Петровича почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»! Вітаємо Андрія Петровича! Ви незамінний професіонал своєї справи! Бажаємо вам здоров'я, кар’єрного зростання і безмежних можливостей!
30 липня '19 г.
10
Надія
Хороший лікар, справжній професіонал своєї справи, консультація та лікування чіткі та адекватні. Дякую
09 липня '19 г.
10
Наталія
4 роки назад Андрій Петрович став для мене тією єдиною людиною в Україні,яка вислухала і погодилася оперувати мого батька,незважаючи на 5% шансу на життя(аневризма аорти черевного відділу).Дякувати Богу і великому професіоналізму мій тато живий.Наша сім'я безмежно вдячна,що така хороша Людина,лікар від Бога,зустрілася нам у важку годину.Молимося за здоров'я Андрія,нехай Господь посилає йому довгі роки життя!!!
10 червеня '19 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Дерматовенеролог, Трихолог
18 років досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар дерматовенеролог першої категорії, кандидат медичних наук. Займається лікуванням захворювань шкіри пацієнтів дитячого віку, лікує грибкові ураження, алергічні прояви, дерматити різного походження. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
Записатися на прийом46 онлайн записів
Консультація 550 грн.
Судинний хірург
12 років досвіду
10
Лікар Мелень Андрій Петрович, кандидат медичних наук. Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Проводить склеротерапію та мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз та варикозне розширення вен, тромбофлебіт та флебіт. Член європейської асоціації судинних хірургів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-10
Консультація 250 грн.
Дерматолог
15 років досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар Блищак Юлія Збігнєвна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб дерматологічного профілю. Видаляє родимки та новоутворення за допомогою радіохвильових технологій. Надає послуги фотоомолодження та лазерної епіляції. Має членство в Українській Асоціації лікарів-дерматологів та косметологів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-10
Уролог
19 років досвіду
10
Лікар Матвіїв Василь Володимирович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування чоловічого простатиту і жіночої сечокам'яної хвороби. Займається питаннями, які стосуються терапії запалень нирок і сечового міхура. Проводить консервативне та оперативне лікування аденоми простати, консультує пацієнтів з проблемами онкоурології та фімозом. Надає допомогу клієнтам із захворюваннями передміхурової залози та сечостатевої системи.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-10
Консультація 200 грн.
Загальний хірург, онкохірург, проктолог
19 років досвіду
10
Викликати лікаря додому
Яринич Юрій Васильович – хірург вищої категорії, завідувач хірургічного відділення Військового Госпіталю де виконуються малотравматичні лапароскопічні операції з приводу усіх видів гриж, захворювань жовчного міхура, печії, надлишкової ваги, цукрового діабету, а також пластичні та проктологічні операції. Регулярно стажується за кордоном.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-10
Консультація 450 грн.
Львів вул. Личаківська, 26 (Хірургічна клініка військового госпіталю) р.Личаківський
Гінеколог, акушер-гінеколог
21 рік досвіду
10
Лікар консультує пацієнтів з приводу гінекологічних хвороб, спостерігає за перебігом вагітності, станом поду та матері. При цьому використовуються сучасні методи.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-10
Консультація 385 грн.
Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог, Уролог-Андролог
22 роки досвіду
10
Лікар спеціалізується в області дерматовенерології. Лікує хламідіоз, мікоплазмоз, гонорею, генітальний герпес, трихомоніаз, сифіліс, уреаплазмоз, кандидоз та контагіозний молюск. Займається діагностикою цитомегаловірусу. Приймає дорослих і дітей.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-10
Консультація 400 грн.
Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський
Мамолог, Онколог, Хірург
13 років досвіду
10
Лікар Рибчинський Гордій Олегович спеціалізується на хірургії, онкології та мамології. Консультує пацієнток із біллю у грудях, надає послуги діагностичного обстежування молочних залоз. Проводить оперативні втручання з видалення злоякісних новоутворень. Також лікує мастити, мастопатії та гіпертрофію молочних залоз.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-10
Консультація 300 грн.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
24 роки досвіду
10
Лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування жіночих хвороб, що передаються статевим шляхом, лікування порушень гормонального фону, методиками лікування ерозії шийки матки шляхом лазерної коагуляції, медикаментозне переривання вагітності.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-10
Консультація 200 грн.
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський
Терапевт, Гастроентеролог
15 років досвіду
9,95
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з гастроентерології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, а також корекцією способу життя та призначенням дієтичного харчування при захворюваннях різних органів та систем. Надає лікарську допомогу пацієнтам, що страждають виразковою хворобою шлунка, 12-палої кишки, гастритом, дуоденітом, захворюваннями печінки та підшлункової залози, анемією, артеріальною гіпертензією та ін. Володіє методиками ендоскопічних досліджень органів шлунково-кишкового тракту: езофагогастродуоденоскопії, ректороманоскопії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-10
Консультація 500 грн.
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський