Приватні лікарі у Львові

Забути про черги і витрачені нерви, згадати про вартість нашого часу допоможуть приватні медичні установи України. У вас є можливість записатися на прийом до кваліфікованих і досвідчених приватних лікарів України в режимі онлайн. Не виходячи з дому, забувши назавжди про моторошні черги, ви можете обрати потрібного лікаря і записатися на прийом в режимі онлайн. Медичний портал likarni.com надає інформацію про фахівця, його кваліфікацію, досвід роботи, регалії та відзнаки, особистий рейтинг.

Розглянемо, чому слід звертатися до приватних лікарів.

• Мотивація

Держпрацівників тримають на скромному матеріальному пайку, іноді з нерегулярними виплатами. Практика дійшла до того, що лікарі власноруч закуповують собі папір для принтера, засоби для прибирання кабінету і навіть первинні медикаменти. У цей же час приватні лікарі повністю відпрацьовують зарплату, отриману від відсотків з кожного здорового і задоволеного пацієнта. З'являється бажання піклуватися, відстежувати хворого з моменту звернення і до повної реабілітації.

• Медичне забезпечення

Який би компетентний не був лікар в держустанові, сучасна медицина потребує якісних медикаментів, сучасного діагностичного обладнання та маніпуляційних кабінетів і таке інше. Приватні лікарі працюють на дорогому і сучасному обладнанні.

• Турбота про Вас

Для того щоб записатися на прийом, телефонуйте за вказаними телефонами на сайті або замовляйте зворотний дзвінок, вказавши в заявці особистий номер мобільного. Економити на здоров'ї не можна, адже в підсумку доведеться заплатити набагато більше. Приватні лікарі порталу likarni.com подбають про всіх членів Вашої родини!

Василий
Лікар судинний хірург Мелень Андрій Петрович в місті Львів отримав нагороду від компанії «Знак Якості» -звання ЛІДЕР РОКУ 2019 в категорії – Cудинний хірург! Андрій Петрович кандидат медичних наук, хірург-практик, член Європейської асоціації судинних хірургів! Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Також, він має значний досвід роботи у сфері лікуванні варикозної хвороби, хронічної ішемії нижніх кінцівок, проводить планові та невідкладні хірургічні втручання при патології магістральних судин. Всі пацієнти Андрія Петровича впевнені, що він «на відмінно» подбає про їх здоров’я, забезпечивши ефективне лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок, флеботромбозу глибоких вен і тромбофлебіту поверхневих, атеросклерозу тощо. У своїх відгуках відзначають його як досвідченого; компетентного; тактовного; уважного; відповідального; скрупульозного та привітного лікаря! Компанія Знак Якості нагородила Андрія Петровича почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»! Вітаємо Андрія Петровича! Ви незамінний професіонал своєї справи! Бажаємо вам здоров'я, кар’єрного зростання і безмежних можливостей!
30 липня '19 г.
Надія
Хороший лікар, справжній професіонал своєї справи, консультація та лікування чіткі та адекватні. Дякую
09 липня '19 г.
Наталія
4 роки назад Андрій Петрович став для мене тією єдиною людиною в Україні,яка вислухала і погодилася оперувати мого батька,незважаючи на 5% шансу на життя(аневризма аорти черевного відділу).Дякувати Богу і великому професіоналізму мій тато живий.Наша сім'я безмежно вдячна,що така хороша Людина,лікар від Бога,зустрілася нам у важку годину.Молимося за здоров'я Андрія,нехай Господь посилає йому довгі роки життя!!!
10 червеня '19 г.
Діана
Звернулась до Андрія Петровича, тому що лікар має великий досвід, хороші відгуки. Турбувала біль в ногах, набряки. Зробили узд, призначив лікування та обійшлось без операції. Я дуже вдячна!
30 листопада '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Отоларинголог
38 років досвіду
Дитячий лікар
Врач-отоларинголог Процик Владимир Николаевич занимается диагностикой и терапией заболеваний ЛОР-органов инфекционного, травматического, воспалительного и врожденного происхождения. В компетенцию специалиста входит удаление инородных тел, промывание околоносовых пазух, миндалин, введение лекарств в барабанную полость.
Записатися на прийом39 онлайн записів
Консультація 380 грн.
Судинний хірург
13 років досвіду
Лікар Мелень Андрій Петрович, кандидат медичних наук. Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Проводить склеротерапію та мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз та варикозне розширення вен, тромбофлебіт та флебіт. Член європейської асоціації судинних хірургів.
Консультація 300 грн.
Хірург
20 років досвіду
Яринич Юрій Васильович – хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, завідувач хірургічним відділенням Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, де виконується весь спектр високотехнологічних, малотравматичних хірургічних втручань з приводу усіх видів гриж черевної стінки і діафрагми, захворювань жовчного міхура і шлунка, ожиріння та діабету
Наталя 29р
15 лютого '21р.
Хочу подякувати прекрасному лікарю, людині за його кваліфіковані вміння та щире прагнення допомогти людям, які до нього звертаються. Недіючі дієти, брак сили волі призвели до неможливості скинути вагу. Мені порадили звернутись до Яринича Юрія...
Консультація 450 грн.
Львів вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону ) р.Личаківський
Гінеколог, акушер-гінеколог
22 роки досвіду
Лікар консультує пацієнтів з приводу гінекологічних хвороб, спостерігає за перебігом вагітності, станом поду та матері. При цьому використовуються сучасні методи.
Записатися на прийом28 онлайн записів
Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог, Уролог-Андролог
23 роки досвіду
Лікар спеціалізується в області дерматовенерології. Лікує хламідіоз, мікоплазмоз, гонорею, генітальний герпес, трихомоніаз, сифіліс, уреаплазмоз, кандидоз та контагіозний молюск. Займається діагностикою цитомегаловірусу. Приймає дорослих і дітей.
Консультація 500 грн.
Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський
Гастроентеролог, ендоскопіст
35 років досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар Левицька Тетяна Сергіївна спеціалізується в області терапії, також володії методами ендоскопічної діагностики. Займається лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту.
Консультація 350 грн.
Судинний хірург, Флеболог
15 років досвіду
Лікар Радиш Роман Васильович – судинний хірург, флеболог. Досвід роботи 12 років. Спеціалізується на судинних захворюваннях, проводить складне лікування варикозного розширення судин. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Спеціалізується на венозній недостатності та тромбозах нижніх кінцівок. Приймає активну участь у наукових конференціях. Підвищує кваліфікацію. Проходить стажування у провідних клініках Європи. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Отоларинголог
Дитячий лікар
Основні напрямки практичної роботи : діагностика та лікування онкологічних захворювань гортані , горла і носа ; функціональна , реконструктивна хірургія та мікрохірургія носа гортані і глотки у дітей та дорослих.
Консультація 500 грн.
Дерматолог
16 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Блищак Юлія Збігнєвна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб дерматологічного профілю. Видаляє родимки та новоутворення за допомогою радіохвильових технологій. Надає послуги фотоомолодження та лазерної епіляції. Має членство в Українській Асоціації лікарів-дерматологів та косметологів.
Судинний хірург
21 рік досвіду
Лікар Лєбєдєва Світлана Анатоліївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається вивченням, діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань вен. Проводить мікрофлебектомію та склеротерапію, перев'язує трофічні виразки. Лікує варикоз і розширення вен, тромбофлебіт, флебіт, флеботромбоз, венозну недостатність, кровотечі з варикозних вен та трофічні розлади.
Консультація 250 грн.