Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі у Львові

Забути про черги і витрачені нерви, згадати про вартість нашого часу допоможуть приватні медичні установи України. У вас є можливість записатися на прийом до кваліфікованих і досвідчених приватних лікарів України в режимі онлайн. Не виходячи з дому, забувши назавжди про моторошні черги, ви можете обрати потрібного лікаря і записатися на прийом в режимі онлайн. Медичний портал likarni.com надає інформацію про фахівця, його кваліфікацію, досвід роботи, регалії та відзнаки, особистий рейтинг.

Розглянемо, чому слід звертатися до приватних лікарів.

  • Мотивація

Держпрацівників тримають на скромному матеріальному пайку, іноді з нерегулярними виплатами. Практика дійшла до того, що лікарі власноруч закуповують собі папір для принтера, засоби для прибирання кабінету і навіть первинні медикаменти. У цей же час приватні лікарі повністю відпрацьовують зарплату, отриману від відсотків з кожного здорового і задоволеного пацієнта. З'являється бажання піклуватися, відстежувати хворого з моменту звернення і до повної реабілітації.

  • Медичне забезпечення

Який би компетентний не був лікар в держустанові, сучасна медицина потребує якісних медикаментів, сучасного діагностичного обладнання та маніпуляційних кабінетів і таке інше. Приватні лікарі працюють на дорогому і сучасному обладнанні.

  • Турбота про Вас

Для того щоб записатися на прийом, телефонуйте за вказаними телефонами на сайті або замовляйте зворотний дзвінок, вказавши в заявці особистий номер мобільного. Економити на здоров'ї не можна, адже в підсумку доведеться заплатити набагато більше. Приватні лікарі порталу likarni.com подбають про всіх членів Вашої родини!

38
10
10
Ірина
Чудова лікарка!
30 листопада '-1 г.
10
Анна
Кваліфікований спеціаліст і чудова людина. Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
10
Леся
Прекрасний лікар!!Якби не Галина Миколаївна було би набагато гірше!!Дякую !Усім рекомендую!
30 листопада '-1 г.
10
Мар‘яна
Була на прийомі в Галини і можу з вревненістю сказати, що це найкращий спеціаліст з тих, що я зустрічала. Чудовий спеціаліст, приємна людина, все чітко і акуратно. Мала раніше дуже стресовий досвід, а тут виявляється прийом в гінеколога може бути в радість. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Акушер-гінеколог, Гінеколог
13 років досвіду
10
Лікар акушер-гінеколог, займається профілактикою та лікуванням жіночих хвороб, безпліддя, патології шийки матки, статевих інфекцій. Галина Миколаївна надає послуги по веденню вагітності. Лікар володіє методами гістероскопії.Проводить інєкційну корекцію урогенітальної ділянки та інтимну пластику.
Записатися на прийом43 онлайн записи
Консультація 450 грн.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський
Лікар функціональної діагностики
10
Лікар виконує доплерографію вен верхніх та нижніх кінцівок, артерій верхніх та нижніх кінцівок, судин шиї.
Записатися на прийом52 онлайн записи
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Судинний хірург
15 років досвіду
10
Головний лікар Хірургічної клініки "Корона" Кіхтяк Тарас Андрійович спеціалізується в області судинної хірургії, проводить профілактику, діагностику та лікування захворювань вен, розривів судин. Проводить прийом пацієнтів з варикозним розширенням вен і венозною недостатністю. Лікує трофічні розлади, флебіт та тромбофлебіт, флеботромбоз. Проводить склеротерапію, видаляє судинні зірочки на ногах.
Записатися на прийом44 онлайн записи
Консультація 450 грн.
Генетик, Дитячий невролог, Рефлексотерапевт
30 років досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар Пронів Наталія Володимирівна – генетик, дитячий невролог, рефлексотерапевт. Досвід роботи 30 років. Кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Лікує синдром рухових порушень, враження нервової системи у дітей до 18ти років. Приймає пацієнтів у консультативному режимі. Проводить профілактичні огляди дітей до одного року. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Захворювання з яким звертаються до невролога-генетика: ЗПМР(затримка психомовного розвитку), аутизм, ДЦП(дитячий церебральний параліч), генетично-детерміновані захворювання, міопатичний синдром, м’язові дистрофії або аміотрофії, синдром Дауна та інші хромосомні порушення, епісиндром та епілепсія, ВСД (вегетосудинна дистонія), порушення сну та неврози.
Записатися на прийом136 онлайн записів
Консультація 1100 грн.
Отоларинголог
40 років досвіду
10
Дитячий лікар
Професійний лікар-отоларинголог з досвідом роботи більше 30 років. Лікар займається діагностикою та лікуванням ЛОР-захворювань. Приймає пацієнтів з порушенням луху, ларингітом, з ринітом, отитом, фарингітом. Проводить Лікування гаймориту, тонзиліту, риніту, отиту, аденоїдиту, приглухуватості.
Записатися на прийом95 онлайн записів
Консультація 600 грн.
Ендоскопіст, Бронхолог
23 роки досвіду
10
Спеціаліст Лілія Борисівна займається дослідженням стану гортані та трахео-бронхіального дерева за допомогою проведення ендоскопії. З’ясовує причини бронхітів, довготривалого кашлю, пневмонії, задишки тощо. Проводить капсульну ендоскопію та інгаляційну терапію, здійснює ларингоскопію та бронхоскопію. Застосовує новітні технології та препарати.
Записатися на прийом37 онлайн записів
Консультація 880 грн.
УЗД-спеціаліст, Терапевт
11 років досвіду
10
Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням патологій дихальної та серцево-судинної систем, захворювань шлунково-кишкового тракту. Лікує гострі респіраторні вірусні інфекції, ангіну, гастрит, грип та бронхіт. Приймає пацієнтів з висипаннями на тілі і підвищеною дратівливістю. Проводить ультразвукове дослідження органів малого тазу, судин голови і шиї, серця, щитовидної залози, печінки, нирок і кишечника.
Записатися на прийом40 онлайн записів
Консультація 650 грн.
Психолог
11 років досвіду
10
Психолог Войцеховська Оксана Володимирівна займається вирішенням таких проблем, як психологічні бар'єри (страх, тривога, невпевненість, сором, почуття провини), сімейні проблеми, психосоматичні розлади, переживання втрати та депресивні стани, самопізнання, самореалізація.
Записатися на прийом174 онлайн записи
Консультація 1200 грн.
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10, пов. 2, код 319, каб. 8) р.Залізничний
Невролог, нейрофізіолог
10
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЦНС. Веде плановий прийом пацієнтів. Проводить оцінку загального стану ЦНС, лікує неврози та неврити, займається відновленням сну. Спеціалізується на патологічних змінах головного мозку. Проводить нейрофізіологічні дослідження.
Записатися на прийом39 онлайн записів
Консультація 600 грн.
Отоларинголог
10
Дитячий лікар
Основні напрямки практичної роботи : діагностика та лікування онкологічних захворювань гортані, горла і носа; функціональна, реконструктивна хірургія та мікрохірургія носа гортані і глотки у дітей та дорослих.
Записатися на прийомОстанній запис був 2023-10-03
Консультація 500 грн.