Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі у Львові

Забути про черги і витрачені нерви, згадати про вартість нашого часу допоможуть приватні медичні установи України. У вас є можливість записатися на прийом до кваліфікованих і досвідчених приватних лікарів України в режимі онлайн. Не виходячи з дому, забувши назавжди про моторошні черги, ви можете обрати потрібного лікаря і записатися на прийом в режимі онлайн. Медичний портал likarni.com надає інформацію про фахівця, його кваліфікацію, досвід роботи, регалії та відзнаки, особистий рейтинг.

Розглянемо, чому слід звертатися до приватних лікарів.

  • Мотивація

Держпрацівників тримають на скромному матеріальному пайку, іноді з нерегулярними виплатами. Практика дійшла до того, що лікарі власноруч закуповують собі папір для принтера, засоби для прибирання кабінету і навіть первинні медикаменти. У цей же час приватні лікарі повністю відпрацьовують зарплату, отриману від відсотків з кожного здорового і задоволеного пацієнта. З'являється бажання піклуватися, відстежувати хворого з моменту звернення і до повної реабілітації.

  • Медичне забезпечення

Який би компетентний не був лікар в держустанові, сучасна медицина потребує якісних медикаментів, сучасного діагностичного обладнання та маніпуляційних кабінетів і таке інше. Приватні лікарі працюють на дорогому і сучасному обладнанні.

  • Турбота про Вас

Для того щоб записатися на прийом, телефонуйте за вказаними телефонами на сайті або замовляйте зворотний дзвінок, вказавши в заявці особистий номер мобільного. Економити на здоров'ї не можна, адже в підсумку доведеться заплатити набагато більше. Приватні лікарі порталу likarni.com подбають про всіх членів Вашої родини!

101
10
10
Софія
Дуже доступна, зрозуміла і кваліфікована консультація. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
10
Анастасія
Олеся Павлівна, то лікар від Бога! Висококваліфікований спеціаліст, що постійно розвивається у своїй ніші, відслідковує найновіші можливості, шоб допомогти своїм пацієнтам. Має чуйний та особистісний підхід до кожного. Щаслива що потрапила до неї!
30 листопада '-1 г.
10
Софья
Хороший врач. Очень хорошо провела необходимое лечение.
13 вересня '16 г.
10
Марина
Долгое время были проблемы связанные с эндокринной патологией. Благодаря доктору Кихтяк я наконец-то избавилась от заболевания и могу жить полноценной жизнью.
18 травня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Дерматовенеролог, Трихолог
18 років досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар дерматовенеролог першої категорії, кандидат медичних наук. Займається лікуванням захворювань шкіри пацієнтів дитячого віку, лікує грибкові ураження, алергічні прояви, дерматити різного походження. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-07-16
Консультація 550 грн.
Ендокринолог
29 років досвіду
10
Лікар-ендокринолог, доктор медичних наук, проводить УЗ діагностику щитоподібної залози. Проводить лікування цукрового діабету, гіпотиреозу, дифузного зобу, ниркової недостатності.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-07-16
Консультація 600 грн.
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
Пластичний хірург, травматолог
17 років досвіду
10
Пластичний хірург, приймає пацієнтів, консультує з приводу проведення пластичних операцій. Лікує хвороби шкіри, проводить видалення новоутворень, лікування судин. Володіє навичками ударно-хвильової терапії. Петро Михайлович — головний лікар клініки.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-07-16
Консультація 500 грн.
Отоларинголог
37 років досвіду
10
Дитячий лікар
Врач-отоларинголог Процик Владимир Николаевич занимается диагностикой и терапией заболеваний ЛОР-органов инфекционного, травматического, воспалительного и врожденного происхождения. В компетенцию специалиста входит удаление инородных тел, промывание околоносовых пазух, миндалин, введение лекарств в барабанную полость.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-07-16
Консультація 380 грн.
Судинний хірург
12 років досвіду
10
Лікар Мелень Андрій Петрович, кандидат медичних наук. Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Проводить склеротерапію та мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз та варикозне розширення вен, тромбофлебіт та флебіт. Член європейської асоціації судинних хірургів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-07-16
Консультація 250 грн.
Дерматолог
15 років досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар Блищак Юлія Збігнєвна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб дерматологічного профілю. Видаляє родимки та новоутворення за допомогою радіохвильових технологій. Надає послуги фотоомолодження та лазерної епіляції. Має членство в Українській Асоціації лікарів-дерматологів та косметологів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-07-16
Уролог
19 років досвіду
10
Лікар Матвіїв Василь Володимирович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування чоловічого простатиту і жіночої сечокам'яної хвороби. Займається питаннями, які стосуються терапії запалень нирок і сечового міхура. Проводить консервативне та оперативне лікування аденоми простати, консультує пацієнтів з проблемами онкоурології та фімозом. Надає допомогу клієнтам із захворюваннями передміхурової залози та сечостатевої системи.
Записатися на прийом89 онлайн записів
Консультація 200 грн.
Судинний хірург
20 років досвіду
10
Лікар Лєбєдєва Світлана Анатоліївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається вивченням, діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань вен. Проводить мікрофлебектомію та склеротерапію, перев'язує трофічні виразки. Лікує варикоз і розширення вен, тромбофлебіт, флебіт, флеботромбоз, венозну недостатність, кровотечі з варикозних вен та трофічні розлади.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-07-16
Консультація 250 грн.
Гінеколог, акушер-гінеколог
21 рік досвіду
10
Лікар консультує пацієнтів з приводу гінекологічних хвороб, спостерігає за перебігом вагітності, станом поду та матері. При цьому використовуються сучасні методи.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-07-16
Консультація 385 грн.
Хірург, пластичний хірург
19 років досвіду
10
Викликати лікаря додому
Яринич Юрій Васильович – хірург вищої категорії, завідувач хірургічного відділення Військово-медичного клінічний центру Західного регіону, де виконуються малотравматичні лапароскопічні операції з приводу усіх видів гриж, захворювань жовчного міхура, хірургічне лікування. Регулярно щороку проходить стажування в Українських та Європейських клініках з питань лапароскопічної, баріатричної та пластичної хірургії.
Записатися на прийом103 онлайн записи
Консультація 450 грн.
Львів вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону ) р.Личаківський