Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі у Львові

Забути про черги і витрачені нерви, згадати про вартість нашого часу допоможуть приватні медичні установи України. У вас є можливість записатися на прийом до кваліфікованих і досвідчених приватних лікарів України в режимі онлайн. Не виходячи з дому, забувши назавжди про моторошні черги, ви можете обрати потрібного лікаря і записатися на прийом в режимі онлайн. Медичний портал likarni.com надає інформацію про фахівця, його кваліфікацію, досвід роботи, регалії та відзнаки, особистий рейтинг.

Розглянемо, чому слід звертатися до приватних лікарів.

  • Мотивація

Держпрацівників тримають на скромному матеріальному пайку, іноді з нерегулярними виплатами. Практика дійшла до того, що лікарі власноруч закуповують собі папір для принтера, засоби для прибирання кабінету і навіть первинні медикаменти. У цей же час приватні лікарі повністю відпрацьовують зарплату, отриману від відсотків з кожного здорового і задоволеного пацієнта. З'являється бажання піклуватися, відстежувати хворого з моменту звернення і до повної реабілітації.

  • Медичне забезпечення

Який би компетентний не був лікар в держустанові, сучасна медицина потребує якісних медикаментів, сучасного діагностичного обладнання та маніпуляційних кабінетів і таке інше. Приватні лікарі працюють на дорогому і сучасному обладнанні.

  • Турбота про Вас

Для того щоб записатися на прийом, телефонуйте за вказаними телефонами на сайті або замовляйте зворотний дзвінок, вказавши в заявці особистий номер мобільного. Економити на здоров'ї не можна, адже в підсумку доведеться заплатити набагато більше. Приватні лікарі порталу likarni.com подбають про всіх членів Вашої родини!

28
10
10
Анастасія
Олеся Павлівна, то лікар від Бога! Висококваліфікований спеціаліст, що постійно розвивається у своїй ніші, відслідковує найновіші можливості, шоб допомогти своїм пацієнтам. Має чуйний та особистісний підхід до кожного. Щаслива що потрапила до неї!
30 листопада '-1 г.
10
Марина
Долгое время были проблемы связанные с эндокринной патологией. Благодаря доктору Кихтяк я наконец-то избавилась от заболевания и могу жить полноценной жизнью.
18 травня '16 г.
10
Екатерина
Хороший диагност. Мне понравился и прием и отношение к пациенту. Рекомендую.
19 травня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Ендокринолог
30 років досвіду
10
Лікар-ендокринолог, доктор медичних наук, проводить УЗ діагностику щитоподібної залози. Проводить лікування цукрового діабету, гіпотиреозу, дифузного зобу, ниркової недостатності.
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-10-19
Консультація 700 грн.
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
Функціональний діагност
22 роки досвіду
10
Марія Глібівна лікар УЗ-діагност, спеціалізується на обстеженні системи кровообігу. Активно приймає участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, є автором багатьох наукових праць.
Записатися на прийом46 онлайн записів
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
Судинний хірург
13 років досвіду
10
Головний лікар Хірургічної клініки "Корона" Кіхтяк Тарас Андрійович спеціалізується в області судинної хірургії, проводить профілактику, діагностику та лікування захворювань вен, розривів судин. Проводить прийом пацієнтів з варикозним розширенням вен і венозною недостатністю. Лікує трофічні розлади, флебіт та тромбофлебіт, флеботромбоз. Проводить склеротерапію, видаляє судинні зірочки на ногах.
Записатися на прийом25 онлайн записів
Консультація 450 грн.
Генетик, Дитячий невролог, Рефлексотерапевт
28 років досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар Пронів Наталія Володимирівна – генетик, дитячий невролог, рефлексотерапевт. Досвід роботи 30 років. Кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Лікує синдром рухових порушень, враження нервової системи у дітей до 18ти років. Приймає пацієнтів у консультативному режимі. Проводить профілактичні огляди дітей до одного року. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Захворювання з яким звертаються до невролога-генетика: ЗПМР(затримка психомовного розвитку), аутизм, ДЦП(дитячий церебральний параліч), генетично-детерміновані захворювання, міопатичний синдром, м’язові дистрофії або аміотрофії, синдром Дауна та інші хромосомні порушення, епісиндром та епілепсія, ВСД (вегетосудинна дистонія), порушення сну та неврози.
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-10-19
Консультація 700 грн.
Отоларинголог
38 років досвіду
10
Дитячий лікар
Врач-отоларинголог Процик Владимир Николаевич занимается диагностикой и терапией заболеваний ЛОР-органов инфекционного, травматического, воспалительного и врожденного происхождения. В компетенцию специалиста входит удаление инородных тел, промывание околоносовых пазух, миндалин, введение лекарств в барабанную полость.
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-10-19
Консультація 450 грн.
Ортопед, Травматолог
13 років досвіду
10
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Олександр Сергійович Гомон спеціалізується в галузі травматології, ортопедії та вертебрології. Займається комплексною діагностикою та лікуванням артриту, артрозу, сколіозу, міжхребцевих гриж. Проводить реабілітацію пацієнтів після травм різного ступеню важкості, ендопротезування та артроскопії. При терапії захворювань опорно-рухового апарату використовує сучасні медикаментозні та немедикаментозні методи, мануальну корекцію, блокади.
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-10-19
Консультація 490 грн.
Ендоскопіст, Бронхолог
21 рік досвіду
10
Спеціаліст Лілія Борисівна займається дослідженням стану гортані та трахео-бронхіального дерева за допомогою проведення ендоскопії. З’ясовує причини бронхітів, довготривалого кашлю, пневмонії, задишки тощо. Проводить капсульну ендоскопію та інгаляційну терапію, здійснює ларингоскопію та бронхоскопію. Застосовує новітні технології та препарати.
Записатися на прийом29 онлайн записів
Консультація 880 грн.
Психолог, Психотерапевт, Арт-терапевт
7 років досвіду
10
Дитячий лікар
Спеціаліст працює з дітьми, підлітками, дорослими, сімейними парами. Займається вирішенням таких проблем, як тривога, страхи, фобії, стресові та депресивні стани, труднощі з самооцінкою, особистісними кордонами, сімейні проблеми, кризи, розлучення, психосоматика, розлади харчової поведінки; неконтрольована агресія, вікові кризи, проблеми з поведінкою та навчанням, проблеми взаємодії з однолітками та батьками (у дітей та підлітків)
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-10-19
Консультація 600 грн.
Психолог
9 років досвіду
10
Психолог Войцеховська Оксана Володимирівна займається вирішенням таких проблем, як психологічні бар'єри (страх, тривога, невпевненість, сором, почуття провини), сімейні проблеми, психосоматичні розлади, переживання втрати та депресивні стани, самопізнання, самореалізація.
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-10-19
Консультація 600 грн.
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10, пов. 2, код 319, каб. 8) р.Залізничний
Отоларинголог
10
Дитячий лікар
Основні напрямки практичної роботи : діагностика та лікування онкологічних захворювань гортані, горла і носа; функціональна, реконструктивна хірургія та мікрохірургія носа гортані і глотки у дітей та дорослих.
Записатися на прийомОстанній запис був 2021-10-19
Консультація 500 грн.