Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі у Львові

Забути про черги і витрачені нерви, згадати про вартість нашого часу допоможуть приватні медичні установи України. У вас є можливість записатися на прийом до кваліфікованих і досвідчених приватних лікарів України в режимі онлайн. Не виходячи з дому, забувши назавжди про моторошні черги, ви можете обрати потрібного лікаря і записатися на прийом в режимі онлайн. Медичний портал likarni.com надає інформацію про фахівця, його кваліфікацію, досвід роботи, регалії та відзнаки, особистий рейтинг.

Розглянемо, чому слід звертатися до приватних лікарів.

  • Мотивація

Держпрацівників тримають на скромному матеріальному пайку, іноді з нерегулярними виплатами. Практика дійшла до того, що лікарі власноруч закуповують собі папір для принтера, засоби для прибирання кабінету і навіть первинні медикаменти. У цей же час приватні лікарі повністю відпрацьовують зарплату, отриману від відсотків з кожного здорового і задоволеного пацієнта. З'являється бажання піклуватися, відстежувати хворого з моменту звернення і до повної реабілітації.

  • Медичне забезпечення

Який би компетентний не був лікар в держустанові, сучасна медицина потребує якісних медикаментів, сучасного діагностичного обладнання та маніпуляційних кабінетів і таке інше. Приватні лікарі працюють на дорогому і сучасному обладнанні.

  • Турбота про Вас

Для того щоб записатися на прийом, телефонуйте за вказаними телефонами на сайті або замовляйте зворотний дзвінок, вказавши в заявці особистий номер мобільного. Економити на здоров'ї не можна, адже в підсумку доведеться заплатити набагато більше. Приватні лікарі порталу likarni.com подбають про всіх членів Вашої родини!

124
10
10
ПетроСачук
ВасильВолодимирович! Явам щиро відячний.Почуваю себе добре! Я-це книга Спалахи серця,яку я Вам подарував.
30 листопада '-1 г.
10
Олег
Нещодавно консультувався в дерматолога Блищак, а після цього мав видалення папілом на обличчі і шиї. Мені сподобався підхід лікаря, її манера спілкування, дуже фахово прокунсультувала і гарно все видалила. Я залишився задоволений і можу рекомендувати цього лікаря. Дякую Вам, Юлія Збігнєвна!
12 червеня '18 г.
10
Наталія
Швидко і компетентно був поставлений правильний діагноз ( онкологія у батька), професійно надана консультація з питань подальшого обстеження та варіантів лікування. Лікарі за кордоном підтвердили все 1:1. Щиро дякуємо , Василь Володимирович, за професійний підхід, оперативність, чуйність!!
10 травня '18 г.
10
ПетроА
Василь Володимирович! Я щиро дякую Вам за Ваші золоті руки! Автор книги "Спалахи серця" Сачук Петро
26 січня '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Дерматолог
15 років досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар Блищак Юлія Збігнєвна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб дерматологічного профілю. Видаляє родимки та новоутворення за допомогою радіохвильових технологій. Надає послуги фотоомолодження та лазерної епіляції. Має членство в Українській Асоціації лікарів-дерматологів та косметологів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-01-22
Уролог
19 років досвіду
10
Лікар Матвіїв Василь Володимирович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування чоловічого простатиту і жіночої сечокам'яної хвороби. Займається питаннями, які стосуються терапії запалень нирок і сечового міхура. Проводить консервативне та оперативне лікування аденоми простати, консультує пацієнтів з проблемами онкоурології та фімозом. Надає допомогу клієнтам із захворюваннями передміхурової залози та сечостатевої системи.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-01-22
Консультація 200 грн.
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Загальний хірург, онкохірург, проктолог
19 років досвіду
10
Викликати лікаря додому
Яринич Юрій Васильович – хірург вищої категорії, завідувач хірургічного відділення Військового Госпіталю де виконуються малотравматичні лапароскопічні операції з приводу усіх видів гриж, захворювань жовчного міхура, печії, надлишкової ваги, цукрового діабету, а також пластичні та проктологічні операції. Регулярно стажується за кордоном.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-01-22
Консультація 450 грн.
Львів вул. Личаківська, 26 (Хірургічна клініка військового госпіталю) р.Личаківський
Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог, Уролог-Андролог
22 роки досвіду
10
Лікар спеціалізується в області дерматовенерології. Лікує хламідіоз, мікоплазмоз, гонорею, генітальний герпес, трихомоніаз, сифіліс, уреаплазмоз, кандидоз та контагіозний молюск. Займається діагностикою цитомегаловірусу. Приймає дорослих і дітей.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-01-22
Консультація 400 грн.
Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський
Судинний хірург
12 років досвіду
9,92
Лікар Мелень Андрій Петрович, кандидат медичних наук. Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Проводить склеротерапію та мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз та варикозне розширення вен, тромбофлебіт та флебіт. Член європейської асоціації судинних хірургів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-01-22
Консультація 250 грн.
Гінеколог, акушер-гінеколог
21 рік досвіду
9,85
Лікар консультує пацієнтів з приводу гінекологічних хвороб, спостерігає за перебігом вагітності, станом поду та матері. При цьому використовуються сучасні методи.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-01-22
Консультація 385 грн.
Терапевт, Гастроентеролог
15 років досвіду
9,80
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з гастроентерології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, а також корекцією способу життя та призначенням дієтичного харчування при захворюваннях різних органів та систем. Надає лікарську допомогу пацієнтам, що страждають виразковою хворобою шлунка, 12-палої кишки, гастритом, дуоденітом, захворюваннями печінки та підшлункової залози, анемією, артеріальною гіпертензією та ін. Володіє методиками ендоскопічних досліджень органів шлунково-кишкового тракту: езофагогастродуоденоскопії, ректороманоскопії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-01-22
Консультація 500 грн.
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Судинний хірург, Флеболог
14 років досвіду
9,71
Лікар Радиш Роман Васильович – судинний хірург, флеболог. Досвід роботи 12 років. Спеціалізується на судинних захворюваннях, проводить складне лікування варикозного розширення судин. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Спеціалізується на венозній недостатності та тромбозах нижніх кінцівок. Приймає активну участь у наукових конференціях. Підвищує кваліфікацію. Проходить стажування у провідних клініках Європи. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
Записатися на прийомДодано2 відгуки
Консультація 300 грн.
Судинний хірург
20 років досвіду
9,69
Лікар Лєбєдєва Світлана Анатоліївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається вивченням, діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань вен. Проводить мікрофлебектомію та склеротерапію, перев'язує трофічні виразки. Лікує варикоз і розширення вен, тромбофлебіт, флебіт, флеботромбоз, венозну недостатність, кровотечі з варикозних вен та трофічні розлади.
Записатися на прийом20 онлайн записів
Консультація 250 грн.
Функціональний діагност
21 рік досвіду
9,65
Марія Глібівна лікар УЗ-діагност, спеціалізується на обстеженні системи кровообігу. Активно приймає участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, є автором багатьох наукових праць.
Записатися на прийом21 онлайн запис
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський