Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі у Львові

Забути про черги і витрачені нерви, згадати про вартість нашого часу допоможуть приватні медичні установи України. У вас є можливість записатися на прийом до кваліфікованих і досвідчених приватних лікарів України в режимі онлайн. Не виходячи з дому, забувши назавжди про моторошні черги, ви можете обрати потрібного лікаря і записатися на прийом в режимі онлайн. Медичний портал likarni.com надає інформацію про фахівця, його кваліфікацію, досвід роботи, регалії та відзнаки, особистий рейтинг.

Розглянемо, чому слід звертатися до приватних лікарів.

  • Мотивація

Держпрацівників тримають на скромному матеріальному пайку, іноді з нерегулярними виплатами. Практика дійшла до того, що лікарі власноруч закуповують собі папір для принтера, засоби для прибирання кабінету і навіть первинні медикаменти. У цей же час приватні лікарі повністю відпрацьовують зарплату, отриману від відсотків з кожного здорового і задоволеного пацієнта. З'являється бажання піклуватися, відстежувати хворого з моменту звернення і до повної реабілітації.

  • Медичне забезпечення

Який би компетентний не був лікар в держустанові, сучасна медицина потребує якісних медикаментів, сучасного діагностичного обладнання та маніпуляційних кабінетів і таке інше. Приватні лікарі працюють на дорогому і сучасному обладнанні.

  • Турбота про Вас

Для того щоб записатися на прийом, телефонуйте за вказаними телефонами на сайті або замовляйте зворотний дзвінок, вказавши в заявці особистий номер мобільного. Економити на здоров'ї не можна, адже в підсумку доведеться заплатити набагато більше. Приватні лікарі порталу likarni.com подбають про всіх членів Вашої родини!

128
10
10
Мар'яна
Наталя Володимирівна-спеціаліст своєї справи -лікування дає результат,уважна, все доступно пояснює ,приємна в спілкуванні.
30 листопада '-1 г.
10
Світлана
Наталя Володимирівна спеціалізується на лікуванні дітей з самих початкових періодів. Вона досвідчений педіатр, ні за які гроші не проміняємо її ні на кого іншого. Я хочу, щоб мої діти були здорові, а для цього нам потрібна лікар Пронів!
01 липня '18 г.
10
Мирослава
Для мене, при виборі лікаря, є важливим питанням досвіду та кваліфікації. Якщо вам потрібен найкращий ЛОР-спеціаліст, то зверніть увагу на Володимира Миколайовича, його досвід взагалі не викликає жодних питань, а лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи всі особливості.
10 липня '18 г.
10
Ангеліна
До Наталі Володимирівни ми звертались коли почали планувати вагітність. Нам її рекомендували, як досвідченого та кваліфікованого генетика, яким вона і є на всі 100%. Треба піклуватися про здоров'я своєї дитини з самого початку, тому задумайтесь та йдіть до Наталі Володимирівни.
19 липня '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Генетик, Дитячий невролог, Рефлексотерапевт
27 років досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар Пронів Наталія Володимирівна – генетик, дитячий невролог, рефлексотерапевт. Досвід роботи 30 років. Кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Лікує синдром рухових порушень, враження нервової системи у дітей до 18ти років. Приймає пацієнтів у консультативному режимі. Проводить профілактичні огляди дітей до одного року. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Захворювання з яким звертаються до невролога-генетика: ЗПМР(затримка психомовного розвитку), аутизм, ДЦП(дитячий церебральний параліч), генетично-детерміновані захворювання, міопатичний синдром, м’язові дистрофії або аміотрофії, синдром Дауна та інші хромосомні порушення, епісиндром та епілепсія, ВСД (вегетосудинна дистонія), порушення сну та неврози.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-09-26
Консультація 600 грн.
Отоларинголог
37 років досвіду
10
Дитячий лікар
Врач-отоларинголог Процик Владимир Николаевич занимается диагностикой и терапией заболеваний ЛОР-органов инфекционного, травматического, воспалительного и врожденного происхождения. В компетенцию специалиста входит удаление инородных тел, промывание околоносовых пазух, миндалин, введение лекарств в барабанную полость.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-09-26
Консультація 380 грн.
Судинний хірург
12 років досвіду
10
Лікар Мелень Андрій Петрович, кандидат медичних наук. Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Проводить склеротерапію та мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз та варикозне розширення вен, тромбофлебіт та флебіт. Член європейської асоціації судинних хірургів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-09-26
Консультація 250 грн.
Гінеколог, акушер-гінеколог
21 рік досвіду
10
Лікар консультує пацієнтів з приводу гінекологічних хвороб, спостерігає за перебігом вагітності, станом поду та матері. При цьому використовуються сучасні методи.
Записатися на прийомЗа місяць записані 5 пацієнтів
Консультація 450 грн.
Хірург, пластичний хірург
19 років досвіду
10
Викликати лікаря додому
Яринич Юрій Васильович – хірург вищої категорії, завідувач хірургічного відділення Військово-медичного клінічний центру Західного регіону, де виконуються малотравматичні лапароскопічні операції з приводу усіх видів гриж, захворювань жовчного міхура, хірургічне лікування. Регулярно щороку проходить стажування в Українських та Європейських клініках з питань лапароскопічної, баріатричної та пластичної хірургії.
Записатися на прийомЗа місяць записані 5 пацієнтів
Консультація 450 грн.
Львів вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону ) р.Личаківський
Терапевт, Гастроентеролог
15 років досвіду
10
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з гастроентерології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, а також корекцією способу життя та призначенням дієтичного харчування при захворюваннях різних органів та систем. Надає лікарську допомогу пацієнтам, що страждають виразковою хворобою шлунка, 12-палої кишки, гастритом, дуоденітом, захворюваннями печінки та підшлункової залози, анемією, артеріальною гіпертензією та ін. Володіє методиками ендоскопічних досліджень органів шлунково-кишкового тракту: езофагогастродуоденоскопії, ректороманоскопії.
Записатися на прийомЗа місяць записані 6 пацієнтів
Консультація 500 грн.
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Мамолог, Онколог, Хірург
13 років досвіду
10
Лікар Рибчинський Гордій Олегович спеціалізується на хірургії, онкології та мамології. Консультує пацієнток із біллю у грудях, надає послуги діагностичного обстежування молочних залоз. Проводить оперативні втручання з видалення злоякісних новоутворень. Також лікує мастити, мастопатії та гіпертрофію молочних залоз.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-09-26
Консультація 600/1000 грн.
Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог, Уролог-Андролог
22 роки досвіду
10
Лікар спеціалізується в області дерматовенерології. Лікує хламідіоз, мікоплазмоз, гонорею, генітальний герпес, трихомоніаз, сифіліс, уреаплазмоз, кандидоз та контагіозний молюск. Займається діагностикою цитомегаловірусу. Приймає дорослих і дітей.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-09-26
Консультація 500 грн.
Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський
Судинний хірург, Флеболог
14 років досвіду
9,98
Лікар Радиш Роман Васильович – судинний хірург, флеболог. Досвід роботи 12 років. Спеціалізується на судинних захворюваннях, проводить складне лікування варикозного розширення судин. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Спеціалізується на венозній недостатності та тромбозах нижніх кінцівок. Приймає активну участь у наукових конференціях. Підвищує кваліфікацію. Проходить стажування у провідних клініках Європи. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-09-26
Консультація 450 грн.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
24 роки досвіду
9,95
Лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування жіночих хвороб, що передаються статевим шляхом, лікування порушень гормонального фону, методиками лікування ерозії шийки матки шляхом лазерної коагуляції, медикаментозне переривання вагітності.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-09-26
Консультація 200 грн.
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський