Контурна інтимна пластика у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи

Інтимна контурна пластика ― це безболісний і нетравматичний метод корекції та інтимного омолодження за допомогою ін'єкцій філерів на основі гіалуронової кислоти. Це абсолютно безпечний метод, що полягає у введенні препарату в жіночі або чоловічі генітальні ділянки для поліпшення їхньої естетики та функціональності. За допомогою таких делікатних «уколів краси» можна домогтися результатів, схожих із пластичними операціями, але без застосування радикальних і болючих хірургічних методів.

Підготовчі процедури

Перед проведенням корекції необхідно проконсультуватися з лікарем, пройти всі необхідні обстеження та аналізи й узгодити день і час проведення процедури. Під час підготовки до інтимної контурної пластики рекомендується видалити все волосся в зоні бікіні будь-яким зручним для пацієнта способом.

Контурна інтимна пластика

Процедура інтимної контурної пластики гіалуроновою кислотою має низку переваг перед хірургічною операцією, оскільки не вимагає використання загальної анестезії, не має реабілітаційного періоду та допомагає надати статевим органам бажаного вигляду. Процедура виконується за допомогою тупокінцевих голок (канюль), які сприяють безпечному введенню імплантату під шкіру, триває всього 20-30 хвилин.

Показання і протипоказання

Контурна пластика рекомендована в таких випадках для жінок:

• зниження тонусу й еластичності шкіри;
  • вікові зміни, ліподистрофія статевих губ;
  • посттравматичні, післяпологові, вроджені дефекти промежини;
  • вроджена чи набута асиметрія статевих губ;
  • надання об’єму статевим губам.

Для чоловіків:

• збільшення діаметру, довжини або голівки статевого члена;
  • вроджені або набуті зміни форми пеніса;
  • стресовий енурез.

Протипоказання:

• запальні процеси;
  • онкозахворювання;
  • жінки в період вагітності та лактації;
  • порушення згортання крові;
  • підвищення чутливості до препарату гіалуронової кислоти.

Наслідки

До числа частих проблем, з якими стикаються практично всі пацієнти, належать незначний свербіж у зоні обробки, почервоніння, набряклість, дрібні гематоми або кровотечі. Усе це ― адекватні реакції організму на уколи, що зникають самостійно через кілька днів. Відновлювальний період після процедури контурної пластики абсолютно невідчутний.

Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб
Діана
Доброго дня! Не розумію чому такі погані відгуки! Клініка просто чудова, я жодного разу не чекала на прийом довше 5 хвилин, ціна за процедуру завжди була однакова, у всіх лікарів був присутній бейджик, і навіть у дівчат на ресепшині. Я звернулася у клініку з підошвинною бородавкою. Ітак, трошки передісторії, проживаю я в Києві, ця бородавка з'явилась у мене на початку літа 2017року, ну і як завжди то часу нема, то можливості, то ще чогось щоб звернутися до лікаря, таким чином я дотягнула до листопада, і нарешті по знайомству звернулась до хірурга у Києві, він мені сказав що це бородавка і відправив в приватну клініку МЕДІОЛ, яка знаходиться в Києві на вулиці Анни Ахматової, на заморозку азотом. Я, не знаючи як повинна проходити ця процедура, від'їздила в цю клініку два місяці безрезультатно, бородавка лише збільшувалась після кожного прийому, ітак рекомендації які я отримала у клініці МЕДІОЛ: через 2 тижні після заморозки азотом, я повинна розпарити ногу і САМА ОБРІЗАТИ!!! зайву шкіру, після чого одразу приїхати на наступну заморозку....таких процедур у цій клініці я пройшла 7-8 без жодного результату. А ще ця прцедура була надзвичайно болюча, так як лікар брала дерев'яну паличку на кінчик якої намотувала ватку і змочувала її в азоті який УВАГА був у неї в звичайному термосі!! (я не знала як повинна проходити ця процедура) після чого цією паличкою зі всією своєю сілушкою богатирською натискала прямо в центр бородавки(((( Люди не ходіть в цю клініку!!!!!! Після Нового Року я поїхала до Львова в гості до батьків, і тут я знайшла Клініку НОВОДЕРМ, так як не хотіла переривати "київське лікування" записалась на прийом, на який прийшла разом з чоловіком (в нього була невеличка бородавка на руці) ми заповнили дві карти, так як були у клініці НОВОДЕРМ перший раз, і відправились на консультацію (її ціна 200грн, це - як не дивно, вказано на сайті) ми потрапили на прийом до надзвичайно чудового лікаря - Козловський Устим Богданович! Він проконсультував нас вздовж і впоперек, починаючи від того що таке бородавка і закінчуючи розповідями з власного досвіду, ну і звичайно про "народну медицину" і її наслідки). Від моєї розповіді про "київське лікування" Устим Богданович був шокований, цитую: "Дуже цікавий метод...так можна до кінця життя лікувати Вашу бородавку: заморозити-розпарити, заморозити-розпарити, і тд......"))) після цього лікар провів першу процедуру замороження методом прямого вприскування, це вже відбувалося не ваткою з термоса)), а зі спеціального балона, з якого під тиском виходив азот, і в порівнянні з попередніми процедурами, ця була майже безболісною) Рекомендації які я отримала від Устима Богдановича: ногу НЕ розпарювати!!!, для кращого і швидшого результату посипати бородавку присипкою (сушити її), проводити заморозку не 1 раз на 2 тижні, а 1 раз на 2 дня, а то і кожного дня (по мірі болючості), самій нічого не відрізати і не "колупатися" в бородавці! Після кількох таких заморозок, коли прийшов час зазирнути в середину бородавки, Устим Богданович зрізав скальпелем (який в запаяній упаковці відкрив при мені) зайву відмершу шкіру. Після чого продовжив заморозку, ще після кількох процедур покликав на допомогу Русин Ірину Володимирівну, яка теж виявилась чудовим лікарем, щоб зняти ще частину бородавки, Ірина Володимирівна проводила цю процедуру спеціаньним апаратом, насадки до якого теж відкривала при мені. Ітак Устим Богданович та Ірина Володимирівна вивели мою бородавку за 11 процедур. Прийшов час повертатися в Київ, а нога ще не відновилася, Устим Богданович сказав що в разі чого, буде консультувати потелефону або у Viber, і уявіть собі - не обманув, і не ігнорував (як писали вище у відгуках), через тиждень після повернення в Київ я скинула фото бородавки йому у Viber, і він дав швидку та зрозумілу консультацію. На даний час 25.02.2018 нога повністю відновилась і тепер я можу бігати, ходити на підборах, і навіть кататись на ковзанах, і все це без болю і дискомфорту. Ще під час прийому Устим Богданович сказав, що результат лікування у великій мірі залежить від пацієнта, який повинен дотримуватись всіх рекомендацій лікаря, а якщо цього не буде то лікування може забрати більше часу або ж взагалі буде безрезультатним. Ціна за процедуру була завжди однаковою це - 60грн, але через якийсь час вона піднялася на 10 грн, про що мене повідомили на ресепшині. А у тих випадках коли Ірина Володимирівна чистила бородавку апаратом це коштувало ще приблизно 200 грн, що логічно, тому що для мене використали стерильні запаковані насадки та інструменти, і це її робота, за яку вона, як і всі ми, отримує ЗП. Про завищені ціни які не співпадають з цінами на сайті: читайте уважніше, на сайті вказана ціна ВІД - тобто менше ніж вказано не буде, а от більше може бути, так як лікування підбирається ідивідуально для кожного пацієнта і ціна може рости. Те що всі ці лікарі "люди доброї волі" зовсім не означає що вони повинні працювати безкоштовно! Тож, велитенське ДЯКУЮ Устиму Богдановичу та Ірині Володимрівні за моє швидке та успішне лікування, а також клініці НОВОДЕРМ за підбір таких спеціалістів!!! P.S. бородавку в чоловіка на руці вивели за одну процедуру.
Христина
Дороге керівництва Новодерм!пропоную вам дізнатися трішки про таймінг і цінувати час і нерви своїх клієнтів! перший раз була записана на консультанцію і процедуру 12.02.2018 на 17.45 дуже просила записати мене як найпізніше напрклад на 19.00 на що мені відмовили і сказали що 17,45 це напізніше що може бути я погодилася прийшла рівно на 17.45 і що ви думаєте прочекала там більше ніж ГОДИНУ поки мене прийняли!!! зразу після процедури записалася на наступну на 20.02.2018 на 9.15 ранкуі попросила щоб день перед тим мені нагадили про запис,проте ніхто про запис так і не нагадав подзвонила сама в кінці робочого дня, на що мені сказали вибачте але ваша процедура не відбудеться бо щось там не працює (дуже цікаво вони хотіли мене попередити про це коли б я вже прийшла на процедуру)!Нікому не рекомендую цю клініку!Якщо хочете такого обслуговування йдіть в НОВОДЕМ витрачайте по 1500 грн на процедуру,втрачайте по годині на очікування і гробіть свої нерви!
Я проходила лікування у Гельман Романа Ігоровича - дуже задоволена цим лікарем. Хороший, приємний чоловік та відмінний фахівець. Все мені детально розповів та допоміг з лікуванням. Я задоволена дуже.Рекомендую всім його . Вдячна за лікування та ввічливе обслуговування.
Kotsovska
хочу поставити негативну оцінку в облуговуванні клієнтів . Прийшла завчасно на заплановану годину . Попала до лікаря через півтори години очікування. Адміністратори повністю ігнорують кліентів . Принципово туди не піду більше, таке відношення за немалі гроші не припустимо .
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
7,7
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
Працює з 10:00-19:00
7,3
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів.
Працює з
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
7,3
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Клініка пластичної та естетичної хірургії створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
Працює з 09:00-16:00
Львів пр-т. Чорновола, 1
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
Працює з
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00