Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Санація піхви у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Санация влагалища 100 грн
Санация влагалища 200 грн

Санація піхви — це процедура обробки слизової оболонки піхви антисептичними препаратами для дезінфекції. Вибір медикаментів та методу санації здійснює гінеколог, спираючись на клінічну картину.

Підготовчі процедури

Готуючись до санації, варто пройти проведення проби на виявлення можливих алергічних реакцій на лікарський засіб. Безпосередньо перед початком процедури необхідно спорожнити сечовий міхур і кишечник, а також здійснити гігієну статевих органів.

Санація піхви

Пацієнтка сідає на гінекологічне крісло, слизову оболонку піхви обробляють тампоном, просоченим препаратом (медичний розчин, крем, супозиторій чи таблетка ― частіше призначаються для самостійної санації). Крім звичної маніпуляції, є й інші види антисептичної обробки зовнішніх статевих органів. Вакуум-санація — обробка піхви розчинами широкого спектра дії за допомогою вакуумного приладу, що створює вібрацію. При цьому відбувається відмирання та злущення клітин оболонки, що дозволяє лікарським препаратам проникнути до внутрішніх шарів та вимити інфекцію. Застосовується у разі виявлення папіломавірусної інфекції, хламідіозу, кандидозу, гарденерельозу й мікоплазмозу. Під час санації ультразвуком виникають дрібні бульбашки кисню, які злущують клітини епітелію разом із бактеріями, що проникли до них, й одночасно очищують піхву від інфекції та підвищують функціональну рецептивність. Застосовується при ендометриті, кольпіті, вульвовагініті.

Показання та протипоказання

Проводять маніпуляцію перед гінекологічними операціями, абортами, пологами (якщо це необхідно за медичними показаннями), кольпоскопією, встановленням ВМС, при онкоцитології, активних запальних процесах в органах малого таза, бактеріальних, вірусних, грибкових захворюваннях статевих органів. Протипоказаннями вважають менструації й інші кровотечі, алергію на використовуваний препарат, стан лихоманки. Крім цього, вакуум-санацію не проводять перед пологами, під час вагітності, при циститі, ендометриті, полівалентних алергічних реакціях, цервіциті, сальпінгіті.

Наслідки

Варто пам’ятати, що не вилікувані вчасно запальні та інфекційні захворювання статевої системи можуть нанести суттєву шкоду здоров’ю, стати причиною раку та безпліддя. Якщо не провести необхідну санацію перед пологами, це може стати причиною виникнення пренатальних інфекцій малюка.

81
9,0
9,1
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
  • Санація піхви 200
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,7
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші. Приймає лікар: Легуцька Олена Василівна
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
8,5
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • Санація піхви 100
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Санація піхви 50
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00