Санація піхви у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Санация влагалища 70 - 79 грн

Санація піхви — це процедура обробки слизової оболонки піхви антисептичними препаратами для дезінфекції. Вибір медикаментів та методу санації здійснює гінеколог, спираючись на клінічну картину.

Підготовчі процедури

Готуючись до санації, варто пройти проведення проби на виявлення можливих алергічних реакцій на лікарський засіб. Безпосередньо перед початком процедури необхідно спорожнити сечовий міхур і кишечник, а також здійснити гігієну статевих органів.

Санація піхви

Пацієнтка сідає на гінекологічне крісло, слизову оболонку піхви обробляють тампоном, просоченим препаратом (медичний розчин, крем, супозиторій чи таблетка ― частіше призначаються для самостійної санації). Крім звичної маніпуляції, є й інші види антисептичної обробки зовнішніх статевих органів. Вакуум-санація — обробка піхви розчинами широкого спектра дії за допомогою вакуумного приладу, що створює вібрацію. При цьому відбувається відмирання та злущення клітин оболонки, що дозволяє лікарським препаратам проникнути до внутрішніх шарів та вимити інфекцію. Застосовується у разі виявлення папіломавірусної інфекції, хламідіозу, кандидозу, гарденерельозу й мікоплазмозу. Під час санації ультразвуком виникають дрібні бульбашки кисню, які злущують клітини епітелію разом із бактеріями, що проникли до них, й одночасно очищують піхву від інфекції та підвищують функціональну рецептивність. Застосовується при ендометриті, кольпіті, вульвовагініті.

Показання та протипоказання

Проводять маніпуляцію перед гінекологічними операціями, абортами, пологами (якщо це необхідно за медичними показаннями), кольпоскопією, встановленням ВМС, при онкоцитології, активних запальних процесах в органах малого таза, бактеріальних, вірусних, грибкових захворюваннях статевих органів. Протипоказаннями вважають менструації й інші кровотечі, алергію на використовуваний препарат, стан лихоманки. Крім цього, вакуум-санацію не проводять перед пологами, під час вагітності, при циститі, ендометриті, полівалентних алергічних реакціях, цервіциті, сальпінгіті.

Наслідки

Варто пам’ятати, що не вилікувані вчасно запальні та інфекційні захворювання статевої системи можуть нанести суттєву шкоду здоров’ю, стати причиною раку та безпліддя. Якщо не провести необхідну санацію перед пологами, це може стати причиною виникнення пренатальних інфекцій малюка.

Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
Женя, 13 лютого '17р.

Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!

• Санація піхви 79
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
Катерина, 28 листопада '16р.

Я ще не народжувала, але у мене виявили ерозію шийки матки. Лікар заборонила припікати струмом, бо це небезпечно це для жінки без дітей. Ерозія була на початкових стадіях. На прийомі гінеколог за допомогою ватного тампону і такого препарату як Солковагіл зробила мені припікання. Слава Богу ерозія не прогресує. Дякую грамотному лікареві.

• Санація піхви 70
Працює з 10:00-20:00
4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
Аня, 17 липня '17р.

Послугами клініки взагалі не задоволена. Здерли 700 грн банальний аналіз робили дофіга часу я вже сама дзвонила нагадувала про себе. Виписали ліки, сильні антибіотики без ніякої перевірки підходять мені чи ні щей викликали дезбактеріоз.. Одним словом не раджу нікого

• Санація піхви 50
Працює з 09:00-17:00