Дельта Мед, медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування на території медичного центру проводиться з урахуванням європейських та ізраїльських стандартів.

Основний напрямок діяльності клініки:

• діагностика і лікування захворювань інфекційного типу;
  • діагностика і лікування доброякісних і злоякісних новоутворень;
  • онкохірурія;
  • онкодерматологія;
  • діагностика і лікування захворювань серця;
  • комплексна психологічна допомога;
  • судинна хірургія;
  • комплексна терапія;
  • діагностика і лікування захворювань сечостатевої системи;
  • лікування залежностей (зокрема, наркотичної);
  • ортопедія.

Ключовий напрям діяльності медичного центру — онкологія. На території клініки працюють провідні онкологи, які надають екстрену допомогу в діагностиці та лікуванні доброякісних і злоякісних новоутворень. Кожен пацієнт отримує індивідуальне ведення хвороби з урахуванням її ступеня, тяжкості та загального стану людини. На території клініки проводиться променева і хіміотерапія. Медичний центр відкриває двері для пацієнтів будь-якого віку.

Для залежних людей розроблені спеціальні програми боротьби та відновлення, з включенням медикаментозного впливу і надання психологічної допомоги. Отримати підтримку фахівця можуть супроводжуючі особи, тобто родичі пацієнта.

На території медичного центру використовується сучасне технічне оснащення. Кожен пацієнт обслуговується в індивідуальному порядку. Профільні лікарі приймають відповідно до встановленого графіка. Лікування здійснюється з урахуванням встановлених протоколів, спираючись на власні методи терапії.

Всі медичні препарати, які використовуються на території сучасної клініки, є сертифікованими, а також повністю безпечними для людини. Вони затверджені для застосування в країнах європейського союзу. Записатися на прийом до профільного фахівця можна за вказаними номерами телефонів!

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Дельта Мед, медичний центр, вартість послуг:

• Нейросонографія 850
  • УЗД органи черевної порожнини (ОЧП): печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка. 800
  • УЗД органи черевної порожнини (ОЧП): печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка. і УЗД заочеревинний простір (нирок, сечового міхура, сечоводи, наднирники) 1 100
  • УЗД сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур) - проводитьcя з наповненим сечовим міхуром 700
  • УЗД сечостатевої системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур, калитка, простата ректально, сім'яні міхурці) - проводитьcя з наповненим сечовим міхуром 800
  • УЗД калитка, яєчко 550
  • Колоноскопія 2 700
  • Анестезіологічний супровід при маніпуляції (медичний сон) 1 800
  • Анестезіологічний супровід при операції 3 200
  • Біопсія під час ендоскопії (гістологія) 1 200
  • Біопсія слизової шлунка, стравохід , кишківник (визначення Гелікобактер Пілорі) 1 500
  • Множинна біопсія слизової 1 500
  • ПАКЕТ КАРДІО ЧЕК-АП 6 400
  • Інтимний плазмоліфтинг 4 000
  • Інтимний плазмоліфтинг+1 пробірка 650
  • Інтимна біоревіталізація великих статевих губ (без вартості препарату) 3 000
  • Інтимна біоревіталізація великих статевих губ+ промежина (без вартості препарату) 3 500
  • Медовий масаж (однієї зони) 600
  • Провідникова блокада нерва (без вартості препарату) 650
  • Онкохірург консультація 1 300
  • Онкохірург повторна консультація 850
  • Тонкоголкова біопсія (цитологія), в т.ч. гістологічні дослідження 23 000
  • Біопсія паранхіматозного органу, заочеревинного простору (печінка, селезінка, нирка) 7 300
  • Онколог консультація 1 300
  • Терапевт повторна консультація 550
  • Введення /усунення /Ін”єкція лікарських засобів в ЛОР-органи 350
  • Введення лікарських засобів у зовнішній слуховий хід на турунді 350
  • Введення внутрішньосуглобово препаратів PRP 1 процедура 2 800
  • Внутрішньосуглобові ін'єкції гіалуронової кислоти під контролем УЗД (1суглоб), без вартості препаратів 1 000
  • Внутрішньосуглобові ін'єкції гіалуронової кислоти (1суглоб), Артро Пач 6 000
  • Хірург повторна консультація 600
  • Судинний хірург 750
  • Повторна консультація судинного хірурга 600
  • Хірургічна обробка ран 650
  • Біопсія або видалення утворів шкіри 1шт., в т.ч. патогістологічне дослідження 2 900
  • Біопсія або видалення утворів зі складних анатомічних ділянок 5 600
  • Фіброендоскопічне обстеження гортаноглотки 2 ст складності 1 400

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Уляна
Добрий день В першу чергу хочу подякувати адмістратору Олі, яка завжди нас зустрічає з посмішкою Кожного нашого візиту запитує про самопочуття - це надзвичайно приємно Оля дуже добра і чуйна, людина з великої букви!!! Олічка дякую Вам за розуміння і підтримку!!! Також хочу відзначити таких лікарів, як Сандурська Соломія Юріівна, Стах Ростислав Зеновійовоч і Боженко Наталія Леонідівна-професіонали своєї роботи!!! Дякую Вам усім за допомогу і підтримку!!!
Наталія
Хочу подякувати лікарю гастроентерологу, Уляні Романівні, за професіоналізм, за доброту, за чуйне сталення ! Ви прекрасна людина та досвідчений спеціаліст, Ви завжди на звязку та готові допомогти навіть на відстані. Дякую Вам за допомогу моєму синові (воєнному) . Це дуже цінно !
10 квітня '23р.
Шикарний лікар Анна Свиреда). Рекомендую усім! Чітка консультація по усім жіночим питанням. Розуміння, телерантність,професіоналізм-усе це про неї. Це лікар з Великої букви!
Андрій
Клініка дуже хороша
Христина
Дуже хороша клініка,дбайливе ставлення,чудовий і професійний склад!Особлива подяка лікарю невропатологу Баглай Руслані Михайлівній за професійну консультацію і грамотно підібране лікування.
Алла
Дуже задоволена клінікою і підходом лікарів . Давно є пацієнтом клініки Дельта Мед .Щиро рекомендую оскільки зібрана команда професіоналів своєї справи. Нещодавно довелося провести оперативне втручання, щиро дякую Ірині Ярославівні Вічковській і Крат Маріанні Йосипівні за вчасну діагностику, професійний підхід і підтримку. Ви мега спеціалісти ! Все на вищому рівні!
Катерина
Дуже задоволена клінікою,дякую персоналу,а особливо лікарюА.А.Савченко за професіоналізм і хороше відношення.Рекомендую однозначно.
Світлана
Молодці! Знаючі фахівці, все оперативно та доступно.Звертаюсь не перший раз, рекомендую іншим , тому що все на рівні. Головне якість та відповідні ціни! Дякую
27 травня '21р.
Нещодавно відвідувала цей заклад. Надзвичайно задоволена обслуговуванням. Консультація ендокринолога була на вищому рівні! Відповіла на усі мої питання! Надала кваліфіковану консультацію. Дівчата на рецепції привітні і завжди усміхнені! Однозначно рекомендую даний заклад! Та ендокринолога Сулигу Ірину Богданівну!
Соломія
23 травня '21р.
Клініка на вищому рівні. Консультувалася у Анни Свереди. Задоволена чуйним і уважним ставленням до клієнта. Все супер!
05 квітня '21р.
Клініка європейського рівня. Уважні та привітні адміністратори.Загалом з боку персоналу чуйне ставлення до пацієнта. Проходила обстеження, отримала фахову консультацію. Рекомендую Дельта Мед і бажаю всім міцного здоров'я!
Олена
Залишилась задоволена консультацією Савченка Аркадія Андрійовича. Отримала кваліфіковану відповідь на питання, які турбували.
ЯРОСЛАВА
Сьогодні 28 грудня була на консультації в хірурга Савченко Аркадія Андрійовича.Дуже уважний,висококваліфікований спеціаліст.Залишилася задоволеною.Обслуговування на високому рівні.
Каерина
Уважна та професійна лікар
Олег
Раз на рік, найчастіше восени купую пакет Кардіо чек-ап та перевіряю своє серце. Спадковість не дуже хороша, тому берегу своє здоров'я
Олександр
Робили ме тут склеротерапію. Операція пройшла успішно. Тепер раз на рік ходжу на консультацію до флеболога
Катя
Обратилась в центр с вросшим ногтем и мне помогли избавиться от этой чудовищной боли. Спасибо!
Ганна Георгіївна
У цьому центрі добре беруть забір крові з вени. Тільки тому сюди регулярно звертаюся.
Мар'яна
Робила PRP, швидко, не боляче. Ефект відчула за 3 тижні. Можу радити Юрія Ігоровича, як спеціаліста.
Оперувала меніск, вже бігаю)
Тарас Петрович
Лежав у денному стаціонарі. Такого ставлення лікарів і медсестер ще не бачив. Всі уважні і ввічливі, що не хамлять, а уважно вислуховую скарги.
Ірина Василівна
Дуже добре, що в центрі можна не тільки пройти лікування, але і здати аналізи.
Микола
Ходив сюди до уролога, незважаючи на делікатність теми, лікар відразу привернув до себе та налаштував на позитивний результат від лікування.
Юля
У Ольги Петрівни роблю УЗД нирок. Хороший лікар, уважно вислухає, все покаже та розкаже.
Роман
Рекомендую
Ірина
Сьогодні була на консультації у лікаря Савченко А.А.Дуже хороший і висококваліфікований спеціаліст!!! Рекомендую!!!
Анатолій
Досвідчений лікар, допоміг. Рекомендую.
Мар'яна
Дуже задоволена роботою центру Дельта Мед. Уже кілька разів зверталася за допомогою до різних лікарів в цю клініку. Персонал — це команда досвідчених лікарів європейського рівня.
Михайло
Тут роблять терміновий ПЛР тест на COVID-19, кому необхідно, рекомендую зробити. Сервіс відмінний, черг немає.
Flora Keys
Олег Марянович просто чудовий спеціаліст. У мене виникла досить делікатна проблема, яка потребувала оперативного лікування. Фахівець зробив все на найвищому рівні. Все пройшло без ускладнень. Спеціалістом задоволений. Рекомендую!
Екатерина
Ми з чоловіком уже довгий час планували дитину. Але у нас все ніяк не виходило. Одного разу ми звернулися до Ірини Ярославівни. Дуже хороший спеціаліст! А що найголовніше компетентно мене проконсультувала, та призначила лікування. Тепер я мама.
Ludmila
Все відмінно! Я до цього лікаря ходжу досить довгий час. Я від неї в захваті. Вона компетентний спеціаліст. Дуже добре ставлення до пацієнта та його здоров'я. Видно що людина любить свою роботу, та зацікавлена в результаті лікування. Дякую!
Kira
Найголовніше - те, що призначення лікаря мені допомагають. До цього була в іншого спеціаліста, і те що він мені призначив, не справило ніякого ефекту. Правду кажуть, що по хорошого лікаря важко знайти. Андрій Юрійович-саме такий спеціаліст!
Юлия Дедух
Завдячую Наталі Леонідівні свої здоров'ям. Була у багатьох лікарів, і вже було зневірилася, що мені зможе хтось допомогти, поки не потрапила до неї. Дуже хороший та розумний лікар! Швидко змогла з'ясувати в чому суть моєї проблеми, та вилікувати її. Дякую.
Бут Анна
Дуже відповідальний, та кваліфікований гастроентеролог. нещодавно приходила до неї на прийом. Лікар компетентний, та максимально уважний до пацієнта. Все пояснює та звертає увагу на найменшу дрібницю. Усім задоволена. Рекомендую!
08.03.2017
Хороший. кваліфікований лікар. Консультувала мою маму. Все докладно, із глибоким знанням теми, розповіла, та надала необхідні поради. Прийомом залишилася задоволена. Однозначно рекомендую цього фахівця. За необхідності прийдемо повторно.
Тамара
Була на прийомі у Ірини Ярославівни. Лікар справляє враження компетентного професіонала. Огляд дуже обережний, та детальний. Лікування детально розписано, так що не бачу сенсу перепитувати щось у лікаря. Дуже задоволена. Рекомендую!
Ген
Просто відмінний спеціаліст! Була у нього на прийомі. Не дивлячись на те, що лікар досить молодий, але знань у нього дуже багато. Він все зробив на найвищому рівні. Причину моєї проблеми усунув дуже швидко. Приємно лікуватися у такого лікаря!
Дуже хороший спеціаліст. З першого погляду помітно що Олена Андріївна розуміється у своїй справі. Швидко знайшла спільну мову з дитиною, та уважно обстежила її. Син навіть не хотів виходити з кабінету, настільки йому сподобався лікар.
Юлія Дзісь
Прийом сподобався, все пройшло на найвищому рівні. Лікар уважно оглянула, поговорила зі мною, допомогла мені. Дуже уважно підійшла до моєї проблеми, подивилася аналізи, та призначила лікування. Залишилася задоволена візитом.
Столяровы
Просто чудовий спеціаліст! Лікувалася у неї моя мама. Лікар дуже добре ставиться до пацієнтів! Вона детально опитала, та оглянула, перевірила всі симптоми та рефлекси. Після огляду зробила грунтовні висновки, та призначила лікування. Усім задоволена.
Магарита
Мені все сподобалося, ставлення дуже уважне. Лікар кваліфікований, професійно підійшов до питання. Мій випадок, був дуже складний, але лікар зміг мені допомогти на всі сто. Зараз почуваю себе так саме добре, як і до травми. Рекомендую!
Лера И.
Дуже тактовна, ввічлива та доброзичлива людина. А також відмінний фахівець. Консультувалася у неї з приводу однієї проблеми. Все пройшло на найвищому рівні. Лікар порадила як правильно діяти в тій чи іншій ситуації. Рекомендую!
Аліса
Дуже досвідчений спеціаліст! Одного разу лікувався у нього. Лікар знає як швидко надати допомогу, та підтримати пацієнта. Він уважний до найменших деталей. Лікування чітко та з поясненнями розписав. Призначив повторний огляд. Рекомендую!
Оленька
Я страждала від жахливих мігреней. Зверталася до багатьох спеціалістів, але жодний з них не міг мені допомогти. Родичі порадили Мирослава Ігоровича. Дуже розумний лікар. Швидко розібрався в причинах мого стану. Лікування допомогло.
Алла Р.
Просто відмінний фахівець. Вона звісно молодий спеціаліст, але заткне за пояс будь-якого досвідченого лікаря. Були у неї на обстеженні. Все пройшло просто відмінно. на основі її заключення, спростували діагноз моїй дочці. Рекомендую!
Тина
Деякий час мене турбував біль в верху живота. Я звернулася до цього спеціаліста. лікар мене вислухала, пропальпувала живіт, та направила на УЗД та ФГДС. Як виявилося у мене ерозія шлунка. Після курсу лікування почуваю себе добре. Дякую!
Алiна
До Ольги Петрівни порадила звернутися мати мого чоловіка. І хоча відносини з нею у мене натягнуті, треба визнати – свекруха мала рацію. Ольга Петрівна і справді чудовий лікар, і дуже приємна людина. Дякую їй.
Кирилл
11 квітня '17р.
Моя жена уже 4 года ходит по врачам. Все разводят руками и говорят, что она здорова, а беременность не наступает по непонятным причинам. Около двух лет назад и я обследовался - мне сказали, что все в порядке. И только Николай Николаевич установил, что причина кроется во мне. Хочу поблагодарить его за поддержку и понимание, а также за качественное лечение результатом которого стал мой сынуля.
Александр
К Николаю Николаевичу привели меня проблемы по мужской части. Не ожидал встретить такого деликатного и все понимающего специалиста. Он реально мне помог не только решить мои проблемы, но и вылечил от простатита, не прибегая к операции.
Олег
Людяність і професіоналізм в одній особі!

Лікарі клініки Дельта Мед, медичний центр

• Флеболог
  • Хірург
  • Ендокринолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.