Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Обробка шийки матки у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи

Обробка шийки матки — це легкий метод лікування, який здійснюється у випадках виникнення проблем зі здоров’ям жіночих статевих органів. Процедури спрямовані на усунення запалення, інфікування, ураження слизової оболонки та відновлення нормальної тканинної структури і призначаються за наявності таких захворювань:

 • ураження тканин кандидозом;
 • бактеріальні вагініти;
 • запальні процеси піхви чи шийки;
 • хвороби, що передаються статевим шляхом;
 • неспецифічні недуги органів малого таза бактеріального, вірусного чи грибкового походження.

Обробку проводять перед дослідженням методами кольпоскопії, гістероскопії, онкоцитології, перед хірургічним втручанням, введенням внутрішньоматкових контрацептивів, перериванням вагітності з метою попередження ускладнень.

Як лікувати

На основі результатів дослідження лікар підбирає препарати, які мають максимально швидку та ефективну терапевтичну дію та не викличуть побічних проявів. Препарати повинні протидіяти грибковим, мікробним, вірусним інфекціям, активно діяти в гнійних чи кров'янистих патологічних виділеннях. Найчастіше використовують засоби у вигляді вагінальних свічок, таблеток чи розчинів. Обробку шийки матки проводять різними способами:

 • хімічна коагуляція (використовується при невеликих виразках);
 • обробка лазером (не залишає рубців);
 • припікання електричним струмом при діатермічній коагуляції;
 • заморожування пошкоджених ділянок при кріодиструкції.

Яку діагностику проходити

Перед виконанням процедурних заходів у пацієнта беруть загальний мазок для дослідження посівів із слизової оболонки і додатково призначають такі види діагностики:

 • аналіз на хвороби, що передаються статевим шляхом;
 • кольпоскопія;
 • гістологічні дослідження;
 • біопсія;
 • тест на виявлення порушень гормонального фону;
 • збір мазка для обстеження клітин на можливість виникнення онкологічних захворювань.

Ретельне діагностування необхідне для визначення особливостей патології, різновиду збудників інфекції та визначення точного діагнозу.

Наслідки

При несвоєчасному лікуванні будь-які патологічні зміни структури шийки матки призводять до ускладнень чи розвитку ракових захворювань.

82
9,0
Знайдено 5 клінік

Працюють по:

Сб
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,6
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00