Лікування трихомоніазу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Лікування урогенітального трихомоніазу 400 грн

Трихомоніаз ― це інфекційне захворювання, що передається статевим шляхом і вражає сечостатеві шляхи.

У жінок виникають такі симптоми:

• рясні рідкі зеленувато-жовті пінисті виділення з піхви;
  • свербіж і печіння в зоні промежини;
  • хворобливі відчуття під час статевого акту;
  • утруднене сечовипускання;
  • зовнішні статеві органи набряклі, на слизовій оболонці можуть з'являтися дрібні крововиливи й ерозії.

Чоловіків частіше турбують:

• печіння і біль під час виділення сечі;
  • незначні або рясні сірувато-білі виділення зі статевого члена;
  • сеча мутна, із жовтуватими пластівцями.

Як лікувати

На підставі проведених лабораторних досліджень лікар призначає терапевтичні заходи:

• антибіотики та препарати для лікування протозойних інфекцій;
  • місцева терапія;
  • фізіотерапія;
  • імунокорекція;
  • вагінальні свічки або таблетки, спринцювання тощо.

У період лікування необхідно утриматися від статевих контактів та дотримуватися правил особистої гігієни.

Яку діагностику проходити

Для діагностики хвороби у пацієнтів беруть мазки з піхви або уретри. Трихомонад виявляють під мікроскопом після спеціального фарбування препарату. Для визначення чутливості мікроорганізму до антибактеріальних препаратів використовують бакпосів. Окрім цього, призначають загальний здати аналіз сечі, імуноферментний аналіз крові та аналіз крові на СНІД і сифіліс.

Наслідки

Ускладнення найчастіше виникають у зв’язку із самолікуванням, відсутністю лікування, або загальним ослабленням організму. Трихомоніаз може провокувати розвиток циститу, пієлонефриту, зниження імунітету, інфікування організму іншими патогенними мікроорганізмами. Наслідком розвитку запалення може бути безпліддя. У жінок трихомонади ще й призводять до викиднів, передчасних пологів, раку шийки матки.

Знайдено 10 клінік

Працюють по:

Сб
володимир ладим
Дуже вдячний лікарю нейрохірургу Мизак Андрію виконав свою роботу на відмінно
Віталій
Сьогодні вирішив подзвонити пані Горак Світлані по телефону з приводу додаткової консультації щодо тонзиліту і дати подальших промивань лакун, і що в результаті, після консультації я зрозумів що робити і що мені не обов.язково спішитися на промивання. Більше того, я був на промиванні в неї більше року тоиу назад, а вона згадала мене і мою ситуацію..Дуже довго розмовляли, лікар не радила того в чому була не впевнена і не ставила цілі бюджетного поповнення клініки, за це хочу виразити велику подяку пані Світлані, як на мене вона просто безцінний лікар.
Олена
У 2008 році при ЕКЗ (метод іксі) моїм лікарем була Кожема І.Я. Все супер. Маю двоє діток . Дякую.
Уляна
Побувала на прийомі у Тітовця Юрія Анатолійовича дуже задоволена консультацією.Рекомендую! Бо після такого хорошого візиту задумалось звернутись знову і піти на безкоштовну консультацію до косметолога.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Львів, вул. Антоновича, 102
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування урогенітального трихомоніазу от 400
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
ЛЦ Виктория
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування урогенітального трихомоніазу от 400
7,5
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Лікування трихомоніазу у жінок
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Призначення лікування (без вартості ліків) трихомоніазу 2 600
Працює з 09:00-17:00