Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Відеокольпоскопія у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Видеокольпоскопия 200 грн
Видеокольпоскопия 590 грн
Відеокольпоскопія (пряма, розширена, висновок лікаря) 250 грн
Цифрова фотокольпоскопія 200 грн
Розширена відео-кольпоскопія 360 грн

Відеокольпоскопія ― це найбільш зручний сучасний метод діагностування захворювань у гінекології. Таке дослідження дозволяє побачити й правильно оцінити стан статевих губ, піхви, шийки матки, провести уточнення відсутності або наявності змінених ділянок, які складно помітити неозброєним оком. Крім того, відеокольпоскопія дозволяє зробити високоточний забір матеріалу для біопсії та цитології.

Підготовка

Особливої підготовки для проведення відеокольпоскопії не потрібно. Діагностика виконується в перші дні після завершення менструації. Слід припинити статеві контакти без використання презерватива за 48 годин до дослідження та введення вагінальних свічок, таблеток та тампонів за 24 години до дослідження.

Відеокольпоскопія

Процедура абсолютно безболісна та безпечна. Пацієнтка перебуває в гінекологічному кріслі, а гінеколог за допомогою оптичного апарату досліджує стан внутрішніх статевих органів, проводить необхідні тести, визначає розміри зовнішнього зіву, при цьому пацієнтка може спостерігати все на моніторі. Процедура дає можливість виявити:

 • запальні процеси;
 • ерозію;
 • дисплазію;
 • поліпи;
 • патології онкологічного характеру та інші захворювання.

Час процедури обстеження займає не більше 15 хвилин.

Показання та протипоказання

Показання до виконання відеокольпоскопії:

 • обстеження жінок, у яких виявлено атипові клітини при цитоморфологічному дослідженні;
 • діагностика папіломовірусної інфекції, ерозії, ендометріозу, передракових процесів і раку шийки матки;
 • контроль лікування патології шийки матки.

Протипоказання до відеокольпоскопії:

 • постпологовий період;
 • спостереження після хірургічного лікування захворювань шийки матки;
 • стан після лікування патології шийки матки деструктивними методами.

Наслідки

Протягом декількох днів після процедури можуть спостерігатися мазкі виділення зі статевих шляхів темно-коричневого кольору, які пояснюються виведенням залишків фарбувальних розчинів. Якщо паралельно проводилась біопсія тканин, то вірогідна поява кров'янистих виділень, що нерідко супроводжується болем у нижній частині живота. Залежно від виявлень патологічного процесу змінюється тактика й метод терапії захворювання.

82
9,0
Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • Цифрова фотокольпоскопія 200
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
 • Відеокольпоскопія 590
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,5
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
 • Відеокольпоскопія (пряма, розширена, висновок лікаря) 250
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
 • Розширена відео-кольпоскопія 360
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00