Медичний центр «ДВ»

Пн: 08:00-13:00 Ср: 08:00-13:00 Пт: 08:00-13:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний заклад було відкрито у 1998 році. У клініці працюють лікарі з вищою кваліфікаційною категорією та кандидати медичних наук. Спеціалісти постійно відвідують спеціалізовані тренінги та семінари як в Україні, так і за кордоном. При веденні пацієнтів лікарі дотримуються стандартів лікування, що прийняті в Європі.

Послуги, що надає центр:

• ультразвукова діагностика всіх органів і систем;
  • лабораторні аналізи;
  • жіноча консультація, патронаж вагітності, лікування непліддя;
  • лікування простатиту, уретриту, хвороб сечовивідної системи;
  • усунення неврологічних розладів;
  • послуги судинного хірурга;
  • терапія стенокардії, гіпертонічної хвороби, гострих респіраторних захворювань;
  • лікування захворювань шлунково-кишкового тракту;
  • консультації ендокринолога;
  • різні види масажу;
  • психотерапевтична підтримка, лікування депресивних станів, невротичних розладів;
  • лікуванні дерматологічних захворювань та ін.

Перевагами центру є індивідуальний підхід до кожного пацієнта, гарантія анонімності та відповідальності.

Медичний заклад знаходиться у центрі міста.

Медичний центр «ДВ», вартість послуг:

дивитися усі ціни

• УЗД сечового міхура і простати з фотофіксацією 300
  • УЗД нирок і надниркових залоз з фотофіксацією 300
  • УЗД органів шлунково-кишкового тракту з фотофіксацією 450
  • УЗД щитовидної залози з фотофіксацією 400
  • УЗД вагітності (3D, 4D, HD life) 600
  • УЗД молочних залоз з фотофіксацією 400
  • Комплексне УЗД статевих органів (трансвагінально) з фотофіксацією та еластометрією 500
  • УЗД вагітності 3D,4D, HD Life двійня 1 000
  • Пластика вуздечки 2 900
  • Фімоз ( обрізання крайньої плоті) 12 500
  • Призначення лікування уреаплазмозу 600
  • Призначення лікування хламідіозу 600
  • Первинний прийом кандидата медичних наук лікаря гінеколога (огляд, консультація, УЗД, кольпоскопія, мазок, цитологія, призначення лікування) 1 850
  • Первинний прийом кандидата медичних наук лікаря гінеколога (огляд, консультація, кольпоскопія, мазок, цитологія, призначення лікування) 1 350
  • Призначення лікування токсоплазмозу 600
  • Призначення лікування мікоплазмозу 600
  • Призначення лікування цитомегаловірусу 600
  • Призначення лікування герпесу 600
  • Лікування вірусу Епштейна-Бара 600
  • Зовнішня обробка папілом 1 200
  • Кріодиструкція шийки матки 3 500
  • Стимуляція вагітності 800
  • Патронаж вагітності (оплата проводиться по факту відвідування лікаря)
  • Курси підготовки до пологів (1 заняття) 400
  • Дефлорація 2 500
  • Вакцинація від раку шийки матки 3 500
  • Внутрішньоматкова інсимінація 4 500
  • Кольпоскопія з фотофіксацією 500
  • Первинний прийом кандидата медичних наук лікаря дерматолога (огляд, консультація, призначення лікування) 600
  • Дерматоскопія 400
  • Видалення новоутвору. Категорія 3 20 000
  • Мануальна терапія 400
  • Лікувальний масаж 1 сеанс 400
  • Лампа Вуда 300
  • Первинний прийом лікаря вищої категорії дитячого невропатолога (огляд, консультація, антропометричне обстеження, призначення лікування) 600
  • Первинний прийом дитячого невропатолога лікаря вищої категорії 600
  • Перевірка рефлексів 150
  • Підшкірна ін’єкція 50
  • Первинний прийом кандидата медичних наук лікаря терапевта (огляд, консультація, призначення лікування) 600
  • Забір крові 30
  • Внутрішньом’язева ін’єкція 50
  • Внутрішньовенна ін’єкція 80
  • Внутрішньовенна крапельниця 300
  • Первинний прийом лікаря вищої категорії уролога (огляд, консультація, УЗД, призначення лікування) 600
  • Ректальне пальцеве обстеження 200
  • Стимуляція сперматогенезу 600
  • Лазеротерапія, 1 сеанс від 150
  • Первинний прийом доктора медичних наук ендокринолога (огляд, консультація, призначення лікування) 700

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Дар'я
Клініка ДВ супроводжує мою вагітність і можу сказати тільки хороше ❤️. Дякую Марті Володимирівні за професіоналізм та чудовий настрій, який вона дарує нам під час кожного огляду
Чудовий лікар! Справжній професіонал своєї справи! Людяний, чесний, порядний, доброзичливий. Рекомендую!
Дуже хороший лікар! Справжній професіонал своєї справи. Людяний, чесний, доброзичливий. Рекомендую!
Щиро дякую Рибчинському Гордію Олеговичу, за вчасно виявлену, серйозну проблему на ранньому етапі, та прооперовано. Лікар дуже хороший, уважний, професіонал у справах мамології та онкохірургії!!!
УЛЯНА
Вперше звернулась до Марти Володимирівни на 6-му тижні вагітності, в неї ж зробила перше УЗД свого малюка і отримала кваліфіковані та дієві рекомендації щодо подальших кроків для збереження та виношування, адже вагітність виявилась непростою та з певними ускладненнями. Марта Володимирівна призначила мені курс лікування, аналогічний тому, що в стаціонарі, але пройшла я його вдома без лікарняних палат та зайвих стресів, за що дуже вдячна лікареві! Єдиним "неприємним" моментом нашого спілкування і лікування була цьогорічна літня відпустка лікаря:)), адже я дуже хвилювалась хто мене прийме і фахово проконсультує у разі виникнення якихось проблем чи загострень. На щастя, все добре, і сьогодні ми з синочком йдемо на наш довгоочікуваний прийом:) Велике спасибі Марті Володимирівні за людяність, розуміння, терпіння, увагу, знання та професіоналізм!
Наталя
Була на прийомі у Марти Володимирівної ,яка уважно вислухала і заспокоїла,зробивши необхідні обстеження ,все ретельно пояснила і призначила лікування. Дуже добра як людина, і як лікар уважна,розумна і кваліфікована.
Дуже дякую Марті Володимирівній за професіоналізм, за доброту, за щирість та роботу яку вона виконує на відмінно Лікар від Бога. Рекомендую всім!!!
Вікторія
Дуже хороший лікар. Рекомендую
Леся
Клініку ДВ відвідую два роки .Дякую Марті Володимирівні за її професійне ставлення до роботи.
Тетяна
Звернулася до дерматовенеролога, коли виявила на шкірі грибок. Підозрюю, що підчепила його при відвідуванні басейну. З огляду на перебіг хвороби, доктор призначила протигрибкові препарати. Благо, що я відразу звернулася по допомогу, тому лікування було не дуже довгим.
Марічка
Гарний спеціаліст. Уважно вивчила результати досліджень та аналізів. Розповіла, в чому полягає моя проблема, призначила схему лікування. Відповіла на мої запитання. Пояснила все доступною мовою. Лікар викликає довіру, логічна в своїх діях.
Олена
Дуже задоволена.Все чітко пояснили і обстежили ‚буду звертатися ще ‚ дуже рекомендую
Марта Володимирівна-прекрасний лікар, яка блискуче володіє найсучаснішим методами діагностики і методиками лікування. Приємна у спілкуванні, дуже уважно. Була у неї на обстеженні декілька разів і завжди мала лише позитивні враження!!!
Лідія
Задоволена якісним обстеженням. Надзвичайно кваліфікований спеціаліст Марта Володимирівна. Рекомендую... МОЛОДЦІ
Іра
Хороший лікар професіонал!!!
Лілія
Ви автор відгука. Відвідую Медичний Заклад "ДВ" вже 13 років.Мабуть не вистачить слів щоб завдячити гінекологу Марті Володимирівні за все,за моє жіноче здоров"я,з яким за стільки років траплялись постійні негаразди..,за прекрасних двох синів,яких я народила завдяки саме Марті Володимирівні .Пояснює все чітко, доступно, відчуваю себе спокійно та впевнено у руках висококваліфікованого фахівця.Професіонал своєї справи і і просто хороша людина.Дякую Вам з кожний теплий прийом, за відповідь на кожен дзвінок,за всі рекомендації .Ви лікар з великої букви!Я раджу Вас усім друзям і буду рекомендувати і надалі! Я щаслива і здорова жінка.
Лілія
Ви автор відгука 0 Відвідую Медичний Заклад "ДВ" вже 13 років.Мабуть не вистачить слів щоб завдячити Марті Володимирівні за все,за моє жіноче здоров"я,з яким за стільки років траплялись постійні негаразди..,за прекрасних двох синів,яких я народила завдяки саме Марті Володимирівні .Пояснює все чітко, доступно, відчуваю себе спокійно та впевнено у руках висококваліфікованого фахівця.Професіонал своєї справи і і просто хороша людина.Дякую Вам з кожний теплий прийом, за відповідь на кожен дзвінок,за всі рекомендації .Ви лікар з великої букви! Ви вже як частинка моєї сім‘ї.Я раджу Вас усім друзям і буду рекомендувати і надалі! Я щаслива і здорова жінка.
Проданець Тетяна
Звернулася у мед. Заклад"ДВ",отримала швидке та якісне обстеження. Всім раджу.
Рекомендую медичний центр ДВ. Марта Володимирівна висококласний спеціаліст своєї справи.Щиро вдячна Вам за професійну допомогу і лікування та чуйне ставлення і підтримку.
Ілона
Марта Володимирівна -прекрасний спеціаліст,дуже приємна людина,яка завжди надасть прекрасну медичну консультацію.ДВ-дуже стильний медичний центр з доброзичливим персоналом
Ірина
Лікування в клініці закінчилось народженням синочка.Дякую богу за те,що скерував мене до лікаря-гінеколога Марти Володимирівни.Дитині скоро два рочки,а я досі. спостерігаюсь у цій клініці,-я в надійних руках.Дякую за все.
Ірина
Дякую. Мені вас послав сам Бог.найкраща фахова допомога лікаря гінеколога.Щиро дякую
Олена
Після обстеження і лікування в медичному закладі ДВ залишилась задоволена.Особливе дякую гінекологу Марті Володимирівні за чутливе і професійне ставлення до пацієнтів!!!! Рекомендую цей заклад.
Віктор
З захворюванням з урології я зіткнувся несподівано. З цією неприємною хворобою мені допоміг впоратися Тарас Кравчик. Він використовував різні методики лікування, через деякий час мені стало на багато легше. Тарас Орестович хороший лікар, рекомендую.
Зоряна
Послугами клініки користуюся вже 10 років.Високий професіоналізм, чуйність до кожної проблеми, висока якість медичних послуг- це все про клініку ДВ.
Катерина
Татьяна Михайловна чудеснейшая женщина! Какая же она милая! Большинство врачей очень резкие, именно поэтому и ходить в больницу не хочется. Татьяна Михайловна очень добрая и классная!
Наталія
Марта Володимирівна - це справжній професіонал. А крім того ще й дуже тонко відчуває психологічний стан жінки при певних проблемах із здоров'ям, тому її добре слово і позитивний настрій відразу надихають на видужання. Почала не просте лікування міоми, результати позитивні. Я впевнена, що такому лікарю можна довіритись!
Андрій
Звертався до уролога Кравчика Тараса Орестовича. Спеціаліст мені сподобався, допоміг мені впоратися з проблемами. До того ж, тут все дуже конфіденційно. Щиро дякую за допомогу.
Света
Татьяна Михайловна лечит всю нашу семью. По любым вопросам обращаюсь сразу к ней. При острой необходимости консультируюсь по телефону. Всем довольна. Да и круто, что она не только семейный врач, но еще и специалист УЗИ. Все можно сделать в одном месте.
Евгения
28 квітня '18р.
Лор-врач всегда прописывает мне уколы глюконата кальция в качестве вспомогательного средства при гайморите. Вся проблема состоит в том, что сама себе уколы я делать не умею. Именно поэтому всегда записываюсь в клинику «ДВ» и доверяю это дело опытным специалистам.
Олег
08 квітня '18р.
Записался в клинику «ДВ» к эндокринологу после того как у меня выявили повышенные антимикросомальные антитела. Врач назначила лекарственную терапию. Повторные анализы показали, что гормон в норме. Спасибо за помощь!
Тимофей
Долгое время были проблемы с мочеиспусканием. Лечился в районной поликлинике. Терапия, назначенная доктором не дала результата. Друг посоветовал обратиться в медицинский центр «ДВ». Здесь меня направили на УЗИ, провели осмотр и назначили соответствующее лечение. В данный момент уже чувствую себя намного лучше. Спасибо за помощь!
Ангелина
У меня никаких серьезных проблем с грудью нет, но после 45 лет стала ходить к маммологу в медицинский центр «ДВ» на прием каждые полгода, для профилактики. И всем рекомендую. В клинике ведут прием отличные специалисты!
Юлія
Я залишилася задоволена діагностикою і докладною розшифровкою результатів мамографії. Лікар детально і зрозуміло пояснила мені суть проблеми. У мене не виникло сумнівів в її призначеннях по лікуванню мастопатії, так як чітко розуміла механізм впливу кожного з препаратів. Уже спостерігаю деякі результати. Дякую.
Елена Кравченко
После вторых родов начала жутко болеть спина, не знала что делать. Записалась на курс массажа в медицинский центр «ДВ». Результат превзошел все ожидания. После четвертого сеанса боль начала утихать. Сейчас полностью здорова.
Продолжительное время не могла забеременеть. Обратились в клинику «ДВ» по поводу спермограммы, которую посоветовала сдать мужу мой гинеколог. Результаты были готовы уже через несколько дней. Спасибо за оперативность!
Более трех лет в этой клинике у невропатолога наблюдается моя дочь с диагнозом эпилепсия. В течение последнего года не было ни одного приступа. Очень надеюсь, что и дальше их не будет. Спасибо за квалифицированную помощь!
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00