Лапароскопія в гінекології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Лапароскопія в гінекології 9000
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
Мария
Дворакевич Андрій Орестович чудовий дитячий хірург. та гарна людина.Ми йому безмежно вдячні .Операція та ребілітація пройшли для дитини дуже легко.Шовчик взагалі ювелірний.Рекомендую!
Людмила
Катерина Ярославівна має багато маленьких пацієнтів, батьки яких тільки її послуги підтримують. Ми з чоловіком одні з них. Завжди відчуваємо підтримку її, та знаємо, що лікар надасть вчасну допомогу і дитина буде здорова.
Катерина
Ірина Степанівна не обіцяє дива, а завжди пояснює ситуацію, як вона є, та гарно робить свою справу. У нас Федів повне порозуміння і взаємоповага. Довіряю лікарю на 100 відсотків!
Григорий
Я занимаюсь боксом, потому травмы это мои постоянные спутники. Однажды во время спарринга мне сломали нос, чем нарушили его основные функции. Восстанавливал я нос у Владимира Михайловича, он прекрасно справился с поставленной задачей, работу выполнил качественно, мне кажется, даже лучше чем было.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
  • Лапароскопія в гінекології (лапароскопічна хірургія) 9 000
Працює з 08:00-19:00