Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Аспірат з порожнини матки у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Аспіраційна біопсія ендометрію 1100 грн
Аспіраційна біопсія ендометрію з гістологічним дослідженням, без загального знечулення 950 грн

Пайпельбіопсія аспірат із порожнини матки — гінекологічна діагностика маточного ендометрію. Вивчення особливостей тканини на клітинному рівні дозволяє виявити ракові захворювання на ранніх стадіях та відрізнити злоякісні утворення від доброякісних. Із пошкодженої ділянки спеціальним інструментом «кануля Пайпеля» збирається зразок. Пайпель схожий на довгий катетер, розміром 30 сантиметрів та 3 міліметри в діаметрі. Інструмент вводять всередину порожнини та відтягують поршні. Під час переміщення через бокові отвори всмоктуються залози, частини ендометрію. Після маніпуляції прилад виймають із матки, а отримані матеріали направляють на цитологічні та гістологічні дослідження. Призначаються процедури з метою з'ясування походження безпричинної кровотечі, відхилення в перебігу менструального циклу, безпліддя, оцінки патологічних змін. Пайпельбіопсія — безболісна й нешкідлива процедура, яка проводиться стерильними, одноразовими інструментами.

Показання

Аспірат береться задля профілактики тяжких хвороб, попередження ускладнень та аналізу аномальних відхилень, що відбуваються всередині матки. Маточна біопсія показана в таких випадках:

 • підозри на ушкодження ендометрію раковими клітинами;
 • крововиливи під час менструальної паузи чи вживання гормональних засобів;
 • підозри на наявність клітин, що розростаються за межами ендометрального шару;
 • виявлення причин порушення циклічності менструації;
 • потовщення та деформація тканини;
 • після першої вагітності, ускладненої загрозою викидня;
 • при плануванні вагітності з метою виявлення відхилень у роботі імунної системи;
 • оцінювання стану слизової оболонки за неможливості завагітніти.

Протипоказання

Існує низка протипоказань, за наявності яких процедуру проводити не можна. До таких ознак належать:

 • вагітність на будь-якому терміні розвитку;
 • наявність інфікування статевих органів;
 • запальні процеси піхви, шийки;
 • хвороби системи крові.

Підготовка

Перед проведенням пайпельбіопсії рекомендують не використовувати тампони, мазі для піхви, внутрішньоматкові ліки, контрацептиви. Також за декілька днів слід утриматися від інтимної близькості. Відбувається процес як звичайний огляд у гінеколога. Лікар наносить знеболюючі засоби, щоб зменшити дискомфортні відчуття. Після проведення маніпуляції шийку матки та піхву очищають антисептичними препаратами.

81
9,0
9,1
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • Аспіраційна біопсія ендометрію з гістологічним дослідженням, без загального знечулення 950
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,7
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
 • Аспіраційна біопсія ендометрію 1 100
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,6
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
 • Пайпельбіопсія аспірат з порожнини матки
Працює з 13:00-18:00
Сб: 10:00-13:00