Інсемінація у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи

Інсемінація — це введення підготовлених сперматозоїдів у матку без статевого контакту. Матеріал сексуального партнера не використовується у разі наявності у нього залежностей та захворювань, що можуть передатись дитині. Сперма може бути свіжозібраною або замороженою.

Підготовчі процедури

Лікар приймає рішення про доцільність інсемінації на основі:

• огляду пари, оцінки стану здоров’я та вікових особливостей;
  • результатів аналізу крові на ВІЛ, реакції Вассермана, у жінки — вагінального мазка, у чоловіка — мазка на флору.
  • функціональної діагностики: у жінки особливості менструального циклу та часу овуляції, у чоловіка — характеристики сперми.

У жінки впродовж 3-5 днів менструального циклу яєчники стимулюються гормональними препаратами. Протягом 6-9 днів лікар використовує показники УЗД та чекає на дозрівання фолікулів та ендометрію. Тоді жінка перестає приймати гормональні засоби, їй вводять препарати для підтримки процесу овуляції. Через 37-40 годин проводиться інсемінація. Чоловік перед здачею сперми впродовж 2-6 днів не повинен здійснювати сім’явиверження. Потрібно прочистити уретру сечею, помити руки, добути сперму шляхом мастурбації та здати її у спеціальному контейнері.

Інсемінація

Лікар за допомогою катетера вводить до порожнини матки оброблені та відібрані сперматозоїди. При цьому сім’яна рідина минає піхву та цервікальний канал. Аналогічно класичному зачаттю найспритніший сперматозоїд дістається до матки та запліднює її. Інсемінація триває декілька хвилин.

Показання та протипоказання

Передумови для проведення інсемінації з боку жінки:

• порушення процесу овуляції;
  • травми та хвороби цервікального каналу;
  • ендометріоз;
  • імунологічне безпліддя.

Причини процедури у чоловіка:

• низька якість сім’яної рідини;
  • порушення ерекції.

Протипоказання інсемінації у жінки:

• непрохідність маткових труб;
  • запальні процеси у піхві;
  • патології шийки матки.

Наслідки

Ефективність інсемінації становить від 2 до 26%, в середньому — 15%. Імовірність запліднення залежить від віку пацієнтів, наявності хвороб та якості сперми. Спеціальна обробка сперматозоїдів та стимулювання овуляції збільшує значення позитивного результату до 40%.

Знайдено 3 клініки
3 відгука

Працюють по:

Сб Нед
Лариса
У чоловіка виявили безпліддя. Лікувався, однак результати спермограми залишилися невтішними. Ми вирішили зробити штучну інсемінацію за допомогою сперми донора. Я багато консультувалася із лікарем, просили сперму чоловіка із такими рисами зовнішності як у мого чоловіка. Завагітніла з першого разу! Дякую за кваліфіковану допомогу.
Світлана
Планували дитину 3 роки. Нічого не вдавалось. Які тільки ми не старалися. У чоловіка виявили занадто мало рухливих сперматозоїдів, тобто надія з кожним роком згасала. Далі ми зважилися на інсемінацію. Перша спроба була нерезультативна. Засмутились, проте не відступали. Спробували вдруге. Кажуть, що друга спроба більш успішніша. І ВИЙШЛО!!!!! Я завагітніла! Ще зовсім трохи і побачимо нашого малючка!
Мар'яна
Завагітніти не змогли як тільки не старалися впродовж 5 років. Тепер вже 30 років і зволікати не було як. Спробували інсемінацію. Знали, що ймовірність завагітніти не дуже вже й висока. Але коли тест показав 2 смужки я була на сьомому небі від щастя. Дякую лікареві за професіоналізм. Коли потрапляєш до професіонала, то завжди є позитивний результат.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика;...
  • Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка (1 введення) 2 040
  • Внутрішньоматкова інсемінація спермою донора (1 введення) 4 540

Години роботи:

Львів вул. Щерецька, 36 р.Галицький (Центр)
Клініка "Паренс Україна" являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая...
  • ВМІ спермою чоловіка 2 500
  • ВМІ спермою донора (без вартості сперми) 2 500

Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно...
  • Інсемінація 3 000