Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр на Зубрівській

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 11:00-16:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами. У медичному центрі працюють лікарі вищої, першої та другої категорій. У клініці ”Оксфорд Медікал Львів” діють відділення:

• урологія;
  • кардіологія;
  • гастроентерологія;
  • отоларингологія;
  • травматологія.

В медичному центрі використовується обладнання преміум-класу. Філія має комфортні умови для лікування пацієнтів різного віку. Медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській — це високий рівень професійної підготовки лікарів, сучасні методики та програми, задоволені пацієнти.

Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр на Зубрівській, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Дуплексне сканування судин двох верхніх кінцівок (артерії і вени) 830
  • Дуплексне сканування артерій двох верхніх кінцівок 600
  • Дуплексне сканування вен двох верхніх кінцівок 670
  • УЗД щитоподібної залози 380
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза) 600
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, нирки, наднирники) 750
  •  УЗД органів черевної порожнини і кишківника 750
  • Консультація гастроентеролога 600
  • Консультація гастроентеролога (повторна) 450
  • Консультація акушера-гінеколога 450
  • Консультація акушера-гінеколога (повторна) 380
  • Біопсія шийки матки радіохвильовим методом (без гістологічного дослідження) 1 800
  • Введення розчинів, гелів в цервікальний канал 280
  • Цистоскопія 1 600
  • Радіохвильове видалення поодиноких утворів 1 950
  • Кріодеструкція поодиноких гострокінцевих кондилом урогенітальної зони 920
  • Ультразвукова терапія (зовнішньо) (1 процедура) 300
  • Лікування ентезопатії сухожилків та зв’язок різного роду локалізації (тенденіт, лігаментит) одного суглобу: 350
  • Лікування ентезопатії сухожилків та зв’язок різного роду локалізації (тенденіт, лігаментит) двох суглобів 600
  • Лікування міофасціального синдрому: 350
  • Лікування артрозних змін одного суглоба: 350
  • Лікування артрозних змін двох суглобів 600
  • Лікування артрозних змін кульшового суглоба (коксартроз) 450
  • Зняття больового синдрому вальгусної деформації стопи (Hаllux valgus ) 300
  • Лікування теносиновіїту де Кервена (запалення сухожилків великого пальця руки) 300
  • Консультація судинного хірурга 450
  • Консультація ендокринолога(повторна) 450

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Руслана
Несвіт Мальвіна, чудовий лікар і професіонал своєї справи. Рекомендую!!!
Тетяна
Лікувалась у офтальмолога, дуже хороша та чуйна жінка. А головне фахівець!
Марта
Була на прийомі у лікарки Легуцької О.В. Найкращі враження. Дякую за розуміння та допомогу.
Антон
Я студент, а это значит, что иногда веду ночной образ жизни. Дискотеки, вечеринки в общежитии, и так сложилось, иногда беспорядочные связи. И в один прекрасный день, я обнаружил на так сказать интимном месте сыпь и покраснение. Обратился за помощью к Юрию Юревичу, который помог определить мой недуг, а также назначить правильное лечения. Огромной спасибо за помощь.
Игорь
На работе подхватил вирусное заболевание, которое переросло в бронхит. На работе было много заказов и хотелось побыстрее выздороветь. Я обратился к врачу с большой буквы, а именно к Галине Васильевне. Она в кротчайший срок смогла поставила меня на ноги. Спасибо Вам огромное, побольше таких ответственных специалистов.
Нгах Ампах Інна Олександрівна, дуже кваліфікований лікар у сфері ультразвуковій діагностики. Зверталась до неї для обстеження внутрішніх органів, вен та артерій. Дуже сподобалось її відношення до пацієнтів, уважність до дрібниць, вміє знаходити підхід до кожного. Користуюсь послугами не один рік, можу з упевненістю рекомендувати.
Вера
Я учительница начальных классов. А современные дети, со своим не послушанием, и в некоторых моментах, упущением воспитания, негативно влияют на мою нервную систему. У меня ухудшился аппетит, начал дергаться левый глаз, валерьянку я пила флаконами. Только лечение опытного невролога Аллы Григорьевны, помогли мне улучшить свое самочувствие, укрепить свою нервную систему.
Богдана
Після довготривалого використання лінз почала відчувати дискомфорт та звернулася до офтальмолога за допомогою. Лікар оглянула. Вислухала мої скарги, поставила діагноз сухість очей та призначила лікування. Дуже вдячна, бо лікування швидко допомогла та я знову маю змогу носити лінзи.
Марія
Після народження дитини у мене повністю змінився гормональний фон, почалися проблеми з щитовидною залозою. Доктор прописала пити гормони, але це тимчасово. Подальше лікування буде змінюватися в залежності від аналізів. Сподіваюся на швидке одужання!
Олена
Виникла потреба проконсультуватися з офтальмологом та перевірити зір дитині, бо почала скаржитися, що болять очі. Доктор нам сподобалась, з дитиною одразу знайшла спільну мову. Перевірила зір. Дякувати Богу, все гаразд, рекомендувала обмежити навантаження.на очі та робити вправи.
Марія
Професійний підхід,вичерпна консультація дуже приємного лікаря.Раджу всім.)
Ірина
Доброго дня! Хочу висловити щиру вдячність лікарю акушер-гінекологу ,Легуцькій Олені Василівні. Розумний і хороший лікар,професіонал своєї справи. Раджу всім звертатись,дуже приємна і добра людина..
Олена
Легуцька чудовий фахівець!!
Маргарита
Была у гинеколога Елены Василевны, очень довольна!!!Всем рекомендую!
Тетяна
Я лікувалася у Тетяни Вікторівни.Дуже хороший спеціаліст, Щиро за це вдячна Тетяні Вікторівні Відіщукобстеження і накладання кілець провела безболісноґ. легко, Також вміло і легко видалила зовнішні вузли.Чуйна, впевнена, швидко приймає рішення. Я з приємністю згадую її, хоча ,ці процедури не назвеш приємними, але з таким лікарем усе пройшло швидко і безболісно.Щиро за це вдячна лікарю Тетяні Вікторівні Відіщук.
Валерий
Оксфорд Медикал, пожалуй, единственное место, где тебе помогут. Не нужно искать узкого специалиста, долго выставить в очередях. Достаточно просто зайти в стены медицинского центра. Все специалисты собраны здесь!
Дуже соромилася йти зі своєю проблемою до лікаря і запустила її. Якщо б я знала, що потраплю до такого чудового лікаря, цього, звичайно, не сталося б. Дякую Тетяні Вікторівні за тактовність і полегшення моїх страждань.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:30-16:00
Пн — Пт: 09:30-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30