Радіохвильове лікування ерозії шийки матки у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Коагуляція радіохвильова 700
Радіохвильова терапія з апаратом "Сургітрон" 2000
Знайдено 4 клініки

Працюють по:

Сб
Вікторія
Дуже дякую персоналу «Біомед» за приємне спілкування і ставлення до свої пацієнтів. Особливо хочу подякувати лікарю Мисіву В. О. за його професійний підхід до проблем пацієнтів.
Наталія
Щиро вдячна лікарю медичного центру Біомед Пронів Наталії Володимирівні за високу професійність, людяність і дійсно результативне лікування. Заклад сучасний і прогресивний. Рекомендую!
Дуже вдячна Пронів Наталії Володимирівні, за свою дитини!Після її лікування ми всією родиною побачили результат! Гарний центр , привітний персонал, всім дуже задоволені!
,Людмила
Ми були у дитячого невролога Пронів Наталі Володимирівної. Лікуванням задоволені,хороший медичний персонал. Вдячні за надання допомоги.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • Коагуляція радіохвильова 700
Працює з 08:30-21:00
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
  • Радіохвильова терапія з апаратом "Сургітрон" 2 000
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
Працює з 10:00-20:00