Мазок на флору (гінекологічний мазок) у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Личаківському районі
Послуга Ціна
Мазок на флору (гінекологічний мазок) 80
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
Іван, 13 листопада '16р.

Уролог поставив діагноз гонорейний уретрит. Як же ж допікає ця болячка. Нестепний гострий біль при сечовипусканні, в сечі з’явилися домішки крові, неприємні виділення. Запанікував. Тому з візитом до лікаря не зволікав. По правді кажучи, я не завжди чітко дотримувався лікарських настанов. То прийму то не прийму таблетку, якось так у мене було через брак часу. Але у цьому випадку я зрозумів, що ризикую залишитися безплідним. Тому хвилина в хвилину приймав призначені препарати. Приймав антибіотики цефалоспориної групи. На щастя, по-трохи хвороба стала відступати.

Працює з 10:00-18:00
7,2
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
Наталія, 04 травня '17р.

Дуже гарна приємна лікарка