Мазок на флору (гінекологічний мазок) в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Взяття цитологічних мазків та мазків на мікрофлору 60
Мазок на флору (гінекологічний мазок) 30
Альтамедика
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Багатопрофільний медичний центр «Альтамедика» займається діагностикой та лікуванням по 9 напрямкам: гінекологія, дерматовенерологія, гастроентерологія, невропатологія, маммологія, хірургія, урологія, ендокринологія та терапія.
Олена, 14 листопада '16р.

Шевня безумовно відмінний хірург-онколог, я у нього лікувалася і дуже йому вдячна. Якщо раптом якась пухлина, Богдан Петрович обов'язково допоможе, але краще всім бажаю уникнути хвороби.

• Взяття цитологічних мазків та мазків на мікрофлору 60
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
Медичний центр «Віоламед» створений у 2011 році, спеціалізований на якісній діагностиці та лікуванні жіночих захворювань гінекологічного та акушерського характеру.
Олена, 23 червеня '17р.

Все сподобалось, дуже гарний лікар,чуйний,все докладно розповіла

• Мазок на флору (гінекологічний мазок) 30
Вінниця Хмельницьке шосе, 96
Лікувально-діагностичний центр «Слаомед» надає медичну допомогу в обстеженні, діагностуванні, лікуванні та профілактиці захворювань загального напрямку.
Соня, 13 січня '17р.

Проходила УЗД та комп’ютерну томографію в центрі «Слаомед». Клініка справила позитивне враження: персонал був ввічливим та кваліфікованим, а обладнання сучасним. Відсутність черг та швидке отримання результатів також безперечний плюс.

Працює з 08:00-17:00
7,9
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
Комар Наталія Володимирівна, 07 червеня '17р.

Я вже давно ходю в Пульс мені дуже подобається і під час вагітності УЗД також і подивляться добре і скажут все що треба, а в черзі 10-20 мин, ролі не грає всі ми люди і всякі ситуаціі' бувають, також сьогодні звернулась до гінеколога, і хочу сказати , що осталась дуже довольна, що ще внас є такі лікарі, які вислухають і допоможуть в складній ситуаціі'... Дякую Вам і гарноі' роботи вам, і вічливих пацієнтів!!

Працює з 09:00-19:00
7,9
Вінниця вул. Олега Антонова, 29 (Карла Маркса)
Медичний центр «Омеда» надає кваліфіковану медичну допомогу з діагностики та лікування в терапевтичній та педіатрічній галузі.
Олена , 11 липня '17р.

Працюють в клініці професійні лікарі , та чуйні люди .неодноразово зверталась за допомогою тільки приємні враження .особливо хочу подякувати Бойко дитячому хірургу за кваліфіковану консультацію.

• Мазок на флору (гінекологічний мазок) 60
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок) 60
Працює з 08:00-18:30
7,2
Вінниця вул. Миколи Ващука, 1а
Медичний центр «Людмила» створена у 2000 році, спеціалізується в галузі гінекології та жіночого здоров’я. Основний напрямок клініки - емболізація маточних артерій.
Ірина, 13 січня '17р.

Звернулася до медичного центру «Людмила» через проблеми з новоутворенням у матці. Дуже не хотілося втрачати цей орган і в цій клініці мені змогли видалити фіброміому без видалення матки. Величезне спасибі лікарям за їх терпіння, уміння та післяопераційну допомогу!

Вінниця вул. Соборна, 18
Медичний центр пластичної хірургії «А&R Plastic» почав працювати у 2013 році, спеціалізується на естетико-реконструктивних операціях, до складу входить операційний блок та амбулаторне лікування.
Ольга, 05 січня '17р.

Усе своє свідоме життя боролася із зайвою вагою, але стійких помітних результатів досягти так і не змогла. Тому врешті зважилася на ліпосакцію. У цій клініці мене проконсультував пластичний хірург, пояснив етапи операції, не став приховувати інформацію про можливі ускладнення. Приємно, що і після операції лікарі уважно слідкували за моїм здоров’ям. До речі, усе пройшло чудово і я повністю задоволена результатом!

Працює з 08:00-19:00
5,0
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
Олена, 07 січня '17р.

Років п’ять уже користуюся послугами клініки «Товмед». Мені подобається підхід лікарів до справи, можливість повного обстеження, умови перебування цілком комфортні, персонал ввічливий і коректний. Тож я задоволена рівнем роботи клініки.

Працює з 08:00-17:00